Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ queen ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΖΟΜΠΙ...ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΜΕ ΠΟΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!ΑΧ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 463819


ζεστη πολυ τονια μου.σημερα μπηκα στη 6η εβδομαδα επιτελους(ξερεις ανυπονονω να περασουν οι μερες να δουμε το φασολομπιζελακι)...προσπαθω να ξεκουραζομαι αλλα με τον μικρο δυσκολο..ξαπλωνω αναγκαστικα λιγο το απογευμα που ειναι εδω κ ο αντρας μου γτ εχω κ την ναυτια κ τις αναγουλες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδώ είμαι πάλι!! πρόλαβα καμία???Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 M086

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με γειά το θεματάκι!!!!να είναι πολύ καλότυχο για όλες!και κυρίως για το Λεμονάκι που το άνοιξε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 337404

Μελίτα καλώς ήρθες!περίμενε καθυστέρηση και ξανακάνε τεστάκι..εύχομαι να είσαι!! Θετικό τεστ!!

boubou έγραψε:θα σας αφήσω να ετοιμαστώ για δουλεια με μια σκέψη!!

με όλα αυτά που ζουμε και διαβάζουμε γύρω μας για τις εγκυμοσύνες και πως εξελίσσονται, το μόνο πράγμα που θα πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας ειναι να καταφέρει το σποράκι μας ή ΤΑ σποράκια μας να γίνουν ανθρπωπάκια, και να φτάσουν υγιέστατα στην αγκαλιά μας...απο εκεί και μετα θα παλέψουμε να βρουμε τον τρόπο να τους προσφέρουμε την ζωή που τους αξίζει!!!!! αυτό πρέπει να ειναι η πρώτη και η μονη σκέψη μας απο την στιγμη που μένουμε εγκυες μέχρι ΚΑΙ να γεννήσουμε!!!

σας φιλώ! θα τα πουμε αργότερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 417472

Ελλη έχεις δίκιο σε αυτό που λες!!απόλυτο δίκιο!αλλά από πριν δε θα πρέπει να σκεφτούμε αν έχουμε τη δυνατότητα να τους προσφέρουμε τη ζωή που αξίζουν;;στο λέω αυτό γιατί για παράδειγμα εγώ βλέπω μια φίλη μου που δουλεύει μόνο ο άντρας της,στα μέσα του μήνα δεν έχουν να πληρώσουν τα γάλατα των παιδιών και μόλις πριν 1 μήνα έκαναν το 3ο.αυτό δεν είναι ανευθυνότητα;;να είναι καλά τα παιδάκια της!αλλά δεν έπρεπε να σκεφτεί ότι θα πρέπει να τους προσφέρει μια αξιοπρεπή ζωή;;


xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζεστηηηη..απο το πρωι αναβει το κλιματιστικο..πως ειστε;

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:ζεστηηηη..απο το πρωι αναβει το κλιματιστικο..πως ειστε;

καλώς την!στο γυμναστήριο πήγα να λιποθυμήσω από τη ζέστη........δεν υποφέρεται..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eιρηνάκι μου μαλλον δν καταλαβες σωστά τι έγραψα!! δν λέω να κανουμε ελευθερα και οσες φορες μεινουμε εγκυος ευτυχια θα ειναι!!!

ειπα ότι όταν μεινουμε εγκυος, μεχρι να γεννηθει το παιδακι το μονο που πρεπει να μας αγχωνει αν μπορω να το πω κι ετσι, θα ειναι να γεννηθεί υγιες! και μετά να ανησυχίσουμε για τα αλλα!!!
μιλάω για όταν έχουμε ήδη μείνει έγκυος!!!

αν υπαρχουν σοβαρα οικονομικά προβλήματα φυσικά θα πρέπει να προνοήσουμε να ΜΗΝ μεινουμε!! Αν δν προσέχουμε και φερθουμε ανευθυνα και μεινουμε, θα πρεπει να υποστουμε τις συνέπειες της επιλογης μας να μην προσεξουμε, και να κοψουμε το κεφάλι μας να το κανουμε να δουλεψει!!!

αυτη ειναι η αποψη μου στο συγκεκριμένο θεμα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Χρυσάκι.. εσυ με εκανες add στο facebook πριν ε?? .... scratch κι εδω εχει πολύυυυυ ζεστη , ας ειναι καλα τα aircondition!!

Τατιανα ακομη περιμένουμε τη φωτο απο το τεκνο σου afro afro

*Τωρα που διαβαζω το παραπανω μηνυμα, μου φαινεται οτι καποιος θα το περνουσε σαν επιθετικο το ύφος μου.. δν θελω να με παρεξηγησεις Ειρηνη δν ειναι ετσι, απλα ειμαι λιγο απολυτη πανω σε αυτο το θεμα γι αυτο το εγραψα ετσι! flower

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eιρηνάκι μου μαλλον δν καταλαβες σωστά τι έγραψα!! δν λέω να κανουμε ελευθερα και οσες φορες μεινουμε εγκυος ευτυχια θα ειναι!!!

ειπα ότι όταν μεινουμε εγκυος, μεχρι να γεννηθει το παιδακι το μονο που πρεπει να μας αγχωνει αν μπορω να το πω κι ετσι, θα ειναι να γεννηθεί υγιες! και μετά να ανησυχίσουμε για τα αλλα!!!
μιλάω για όταν έχουμε ήδη μείνει έγκυος!!!

αν υπαρχουν σοβαρα οικονομικά προβλήματα φυσικά θα πρέπει να προνοήσουμε να ΜΗΝ μεινουμε!! Αν δν προσέχουμε και φερθουμε ανευθυνα και μεινουμε, θα πρεπει να υποστουμε τις συνέπειες της επιλογης μας να μην προσεξουμε, και να κοψουμε το κεφάλι μας να το κανουμε να δουλεψει!!!

αυτη ειναι η αποψη μου στο συγκεκριμένο θεμα!

γιαυτό σου είπα αρχικά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!κατάλαβα τι λες..σχολίασα τη φράση σου:
.απο εκεί και μετα θα παλέψουμε να βρουμε τον τρόπο να τους προσφέρουμε την ζωή που τους αξίζει!
εννοούσα ότι κάποιοι πρώτα το κάνουν και μετά έρχεται το.. από εκεί και πέρα που λες....
σχολίασα απλώς κάτι παραπάνω δε διαφώνησα με όσα γράφεις..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια επιασα τωρα να κανω το μπανιο(ο αντρας μου θα με παλουκωσει) αλλα το κανω με διαλημματα για να μην καταπονω την μεσουλα μου...

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλησπέρα Χρυσάκι.. εσυ με εκανες add στο facebook πριν ε?? .... scratch κι εδω εχει πολύυυυυ ζεστη , ας ειναι καλα τα aircondition!!

Τατιανα ακομη περιμένουμε τη φωτο απο το τεκνο σου afro afro

*Τωρα που διαβαζω το παραπανω μηνυμα, μου φαινεται οτι καποιος θα το περνουσε σαν επιθετικο το ύφος μου.. δν θελω να με παρεξηγησεις Ειρηνη δν ειναι ετσι, απλα ειμαι λιγο απολυτη πανω σε αυτο το θεμα γι αυτο το εγραψα ετσι! flower

τι επιθετικό καλέ ζουρλάθηκες;;;;;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη μου τοτε με βρισκεις 100 % σύμφωνη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 M027

τι κανεις εσυ? ελπιζω ολα καλα!!

Ευα βλεπω οτι σημερα ΔΝ περιμένεις την σιχαμένη!!! πως το βλεπεις?? θα μας πεις ευχάριστα??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994

Μαρια καλα θα σε κανει ο αντρας σου... δν κανει να εισπνέεις παιδι μου χλωρίνες και τέτοια πράγματα σε αυτη τη φάση της ζωής σου!!!!! put the χλωρίνη down λεμεεεεεεεεεεε Razz Razz Razz

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Αρτεμις γιατί δε μπαίνει;;;;;;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ειρηνη μου τοτε με βρισκεις 100 % σύμφωνη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 M027

τι κανεις εσυ? ελπιζω ολα καλα!!

Ευα βλεπω οτι σημερα ΔΝ περιμένεις την σιχαμένη!!! πως το βλεπεις?? θα μας πεις ευχάριστα??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994

Μαρια καλα θα σε κανει ο αντρας σου... δν κανει να εισπνέεις παιδι μου χλωρίνες και τέτοια πράγματα σε αυτη τη φάση της ζωής σου!!!!! put the χλωρίνη down λεμεεεεεεεεεεε Razz Razz Razz

ε και τι να κανω η νοικοκιρα??? πρεπει να καθαριστει!!! τωρα θα κανω το λιγοτερο αγαπημενο μου.την λεκανι.ευτυχως εχω μαθει τον αντρα μου ν κανει πιπι καθηστος κ ετσι δεν μου τα κανει χαλια

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν...Είδαμε πιο μεγάλο σάκο,είδαμε κ κουκιδινι αλλα καρδούλα κάτι πήγαινε να κάνει αλλα δεν....Φυσικά ούτε ακούσαμε εδω με το ζόρι το βλέπαμε...Μου είπε ότι πρέπει να έγινε η σύλληψη δυο βδομάδες μετα την περίοδο και είναι θέμα ημερών να δούμε κ να ακούσουμε καρδούλα.Οπότε ενω μου είπε για ραντεβού την ερχόμενη Τετάρτη,της είπα καλύτερα την Δευτέρα,2/7 να είμαστε πιο σίγουροι..
Το καλο είναι ότι βαίνει καλα η εγκυμοσύνη,αλλα δεν παύει να με ζωνουν τα φίδια που δεν βλέπω σε αυτήν την βδομάδα καθαρα την καρδούλα του....Αν και τότε που θα είμαι 9 βδομαδων κ 4 ημερών δεν....Ε,κάτι δεν θα πηγαίνει καλα....
Θα δείξει...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ Εύα και ανταποδίδω τις ευχές !!!

Να διευκρινίσω πως αυτό το θέμα το έχω ανοίξει εγώ και μαζί με κάποιες κοπέλες που είναι από την πρώτη μέρα εδώ(χωρίς αυτές το θέμα θα είχε σβήσει) και μετά από μεγάλη απουσία για δικούς μου λόγους, αυτά τα κορίτσια ενώ πριν άνοιγα μόνο εγώ το θέμα πήραν την πρωτοβουλία και άνοιγαν με την σειρά τους νέο θέμα, χαίρομαι πολύ που συνεχίστηκε και μαζί συνεχίζεται μεταξύ μας μια κατανόηση και ένας σεβασμός.
Με τον καιρό αυτό το θέμα έχει φιλοξενήσει πολλές κοπέλες που έρχονται μένουν και κάποιες εξαφανίζονται.
Σε αυτές τις κοπέλες που μένουν υπάρχουν πολλές και παράξενες απαντήσεις, κάποιες φορές αλλάζουν ανάλογα την περίσταση , η ειρωνεία πάει και έρχεται ίσως άθελα δεν ξέρω… ας κάνω λάθος.
Ε λοιπών εγώ θεωρώ πως δεν θέλω να ανοίγετε νέο θέμα από τα κορίτσια αυτά.

Δεν ήταν έτσι η παρέα μας και επίτρεψέ μου να ξέρω καλύτερα αν είναι η παρέα αυτή όμορφη… ναι ήταν κάποτε όμορφη…
δεν υπήρχαν διαχωρισμοί, όλες μιλούσαμε με όλες και δεν ξύναμε πληγές.

Έχουν χαθεί κάποιες και κάποιες μπαίνουν σπάνια ποια για όλα αυτά που ανάφερα παραπάνω
Λυπάμαι πολύ για αυτό και μου λείπουν, μου λείπει η παρέα μου.

Αν κάποια κοπέλα έχει να πει κάτι με χαρά μου να απαντήσω.
Είμαι ανοιχτή σε όλα τα σχόλια και δεν θα αποφύγω κανένα ούτε θα προσπεράσω κάποια κοπέλα σαν αόρατη να ναι.


Συγνώμη για το μεγάλο ποστ και δεν απευθύνομαι σε εσένα μόνο Εύα αλλά σε όλες εδώ μέσα απλά η ερώτηση σου ήταν αφορμή…

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Λοιπόν...Είδαμε πιο μεγάλο σάκο,είδαμε κ κουκιδινι αλλα καρδούλα κάτι πήγαινε να κάνει αλλα δεν....Φυσικά ούτε ακούσαμε εδω με το ζόρι το βλέπαμε...Μου είπε ότι πρέπει να έγινε η σύλληψη δυο βδομάδες μετα την περίοδο και είναι θέμα ημερών να δούμε κ να ακούσουμε καρδούλα.Οπότε ενω μου είπε για ραντεβού την ερχόμενη Τετάρτη,της είπα καλύτερα την Δευτέρα,2/7 να είμαστε πιο σίγουροι..
Το καλο είναι ότι βαίνει καλα η εγκυμοσύνη,αλλα δεν παύει να με ζωνουν τα φίδια που δεν βλέπω σε αυτήν την βδομάδα καθαρα την καρδούλα του....Αν και τότε που θα είμαι 9 βδομαδων κ 4 ημερών δεν....Ε,κάτι δεν θα πηγαίνει καλα....
Θα δείξει...

μην αγχωνεσαι αγαπη μου ολα καλα ειναι.αμα δεν ηταν θα στο ελεγε κ η γιατρος σου κουκλα μου.μαλλον πιαστηκε αργα το σπορι σου

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιάνα μου θα ακούσεις και καρδούλα!
θέλει λίγο τον χρόνο του το σπόρι σου.
Τι φωτό θα μας εβαζες ;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την μικρη πεταχτη κοιλιτσα....
Ε,δεν είναι εύκολο ρε κορίτσια...Εσείς δε θα ήσασταν σαν κι εμένα;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Την μικρη πεταχτη κοιλιτσα....
Ε,δεν είναι εύκολο ρε κορίτσια...Εσείς δε θα ήσασταν σαν κι εμένα;
ε άντε να δούμε καλέ !!
σίγουρα δεν είναι ευκολο τάτι μου, σκέψη θετική να έχεις !!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα μην αγχώνεσαι..αφού σου είπε και η γιατρός ότι μάλλον είναι καθυστερημένη σύλληψη..έλα βρε όλα καλά θα πάνε!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα μου ολα καλα ευχομαι να πανε και την επομενη φορα να δειτε και ακουσετε την καρδουλα ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ψυχη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 669659
εγω θελω να δω κοιλιτσα παντως οπως και να χει χιχιχιχιχ


Λεμονακι μου συνεχιζω παντως να μην εχω παρατηρησει καποιο προβλημα στο δικο μας θεματακι, τουλαχιστον αξιο σχολιασμου!! ... μαλλον παραειμαι αθωα Razz Razz Razz

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ευχαριστώ πολύ Εύα και ανταποδίδω τις ευχές !!!

Να διευκρινίσω πως αυτό το θέμα το έχω ανοίξει εγώ και μαζί με κάποιες κοπέλες που είναι από την πρώτη μέρα εδώ(χωρίς αυτές το θέμα θα είχε σβήσει) και μετά από μεγάλη απουσία για δικούς μου λόγους, αυτά τα κορίτσια ενώ πριν άνοιγα μόνο εγώ το θέμα πήραν την πρωτοβουλία και άνοιγαν με την σειρά τους νέο θέμα, χαίρομαι πολύ που συνεχίστηκε και μαζί συνεχίζεται μεταξύ μας μια κατανόηση και ένας σεβασμός.
Με τον καιρό αυτό το θέμα έχει φιλοξενήσει πολλές κοπέλες που έρχονται μένουν και κάποιες εξαφανίζονται.
Σε αυτές τις κοπέλες που μένουν υπάρχουν πολλές και παράξενες απαντήσεις, κάποιες φορές αλλάζουν ανάλογα την περίσταση , η ειρωνεία πάει και έρχεται ίσως άθελα δεν ξέρω… ας κάνω λάθος.
Ε λοιπών εγώ θεωρώ πως δεν θέλω να ανοίγετε νέο θέμα από τα κορίτσια αυτά.

Δεν ήταν έτσι η παρέα μας και επίτρεψέ μου να ξέρω καλύτερα αν είναι η παρέα αυτή όμορφη… ναι ήταν κάποτε όμορφη…
δεν υπήρχαν διαχωρισμοί, όλες μιλούσαμε με όλες και δεν ξύναμε πληγές.

Έχουν χαθεί κάποιες και κάποιες μπαίνουν σπάνια ποια για όλα αυτά που ανάφερα παραπάνω
Λυπάμαι πολύ για αυτό και μου λείπουν, μου λείπει η παρέα μου.

Αν κάποια κοπέλα έχει να πει κάτι με χαρά μου να απαντήσω.
Είμαι ανοιχτή σε όλα τα σχόλια και δεν θα αποφύγω κανένα ούτε θα προσπεράσω κάποια κοπέλα σαν αόρατη να ναι.


Συγνώμη για το μεγάλο ποστ και δεν απευθύνομαι σε εσένα μόνο Εύα αλλά σε όλες εδώ μέσα απλά η ερώτηση σου ήταν αφορμή…

συμβαίνουν αυτά τώρα;;;γιαυτό δε μπαίνουν όλες συχνά εννοείς;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια μικρη παρενθεση!!!

Περιμενω νέα απο Αρτεμις (που χαθηκες καλεεεεεεεεε?????,Δημητρα, Ευα και Παρθενακι..κι ελπιζω να ειναι ευχαριστα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 215994

δν θα πω Εβελιν γιατι ειπε θα σταματησει για λιγο να μπαινει!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Παρ Ιουν 22, 2012 6:06 am, 1 φορά

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:Την μικρη πεταχτη κοιλιτσα....
Ε,δεν είναι εύκολο ρε κορίτσια...Εσείς δε θα ήσασταν σαν κι εμένα;
ε άντε να δούμε καλέ !!
σίγουρα δεν είναι ευκολο τάτι μου, σκέψη θετική να έχεις !!!

Λεμονακι μου μπαίνω απο το κουνητο κ δεν μπορω να την βάλω,ενω στο fb μπορω...Θα βρω κανά πισι κ θα σας την βάλω...

Αχ,κάνει ζέστη.Την Δευτέρα θα πάμε νωρίς νωρίς για μπανακι στην θάλασσα με τον μπαμπα μας κ με τον γιο μου γιατί πιο μετα δεν...Δεν ΑΝΤΈΧΩ κ δεν κάνει οπως μου είπε η γυναικολογος και δεν κάνει κ για το μωρο δεν κάνει....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κι εγώ ξερω οτι δν κανει τις ζεστες ωρες, ασε που δν κανει και για τον γιο σου ουτως ή αλλως οποτε μια χαρα ειστε!! να προσεχεις να πας σε καθαρες θαλασσες ομως!! Cool
κι εγω μαλλον Κυριακή μπανακι παλι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι  #48  - Σελίδα 3 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις