Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1παρενθετη μητερα Empty παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:08 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειμαι 26 χρονων και θελω να γινω παρενθετη μητερα.ξερω πως ειναι πολυ σοβαρη αποφαση ομως το σκεφτηκα πολυ καλα και ξερω οτι μπορω και θελω να το κανω.

2παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:13 pm

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαλιστα!!!!!
και γιατι ρε κοπελια να μην κανεις το δικο σου μωρο και να γινεις παρενθετη?

3παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:17 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τους λογους που θελω να το κανω θα τους εξηγησω στην κυρια που θα ενδιαφερθει.δε νομιζω πως αφορα κανεναν αλλον αυτο

4παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:19 pm

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ψαχνεις πελατες για να καταλαβω δλδ ε??

5παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:23 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην ασχολεισαι με κατι που δεν σε αφορα.και επισης μην κρινεις καποιον που δεν γνωριζεις.ναι φυσικα δεν ειπα οτι ειμαι τοσο καλος ανθρωπος και θελω να βοηθησω εθελοντικα καποια κυρια σε αυτο αλλα για να το κανω εχω τους λογους μου.δεν εχω δικα μου παιδια αλλα σιγουρα το να γεννησεις ενα παιδι δεν ειναι τοσο απλη υποθεση.για να φτασει καποιος σε σημειο να θελει να το κανει υπαρχει λογος δεν ειναι ετσι απλα.

6παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:26 pm

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι λογο μπορει να εχει μια κοπελα ατεκνη στα 26 της να θελει να γινει παρενθετη μητερα???που εχει ολη τη ζωη μπροστα της!!!τα φραγκα και μονο τα φραγκα!!!τι αλλο θα ακουσουμε θεε μου, εχουμε εξυτελιστει τοσο πολυ σαν ανθρωποι??
τεσπα, μπηκες σε ενα σιτε, γραφτηκες σημερα και το πρωτο σου ποστ ηταν να μας πεις οτι θελεις να γινει παρανθετη, τρολ??????

7παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:27 pm

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου γιατι παρενθετη μανουλα και οχι μανουλα με τα ολα σου ?πολυ καλη αποφαση προφανως αλλα σιγουρα πρεπει να εξαντλησεις την πιθανοτητα δικη σου εγκυμοσυνης σε τι κατασταση βρισκεσαι?παντρεμενη ?εχεις ηδη παιδακι και θελεις κ αλλο??δεν μας διευκρινιζεις κατι!εισαι πολυ μικρη νομιζω για να παιρνεις μια τετοια τοσο σοβαρη αποφαση χωρις σοβαρο λογο..αλλα προφανως εχεις για να παρεις τετοια αποφαση!!!!!
το να γεννησεις δικο σου παιδι θελει κοτσια !και μεγααααααλο αγωνα απο τη στιγμη που μενεις εγκυος μεχρι να το αναστησεις και βαλε...αυτο δεν θες?

8παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:32 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
οχι παντρεμενη δεν ειμαι ουτε εχω δικο μου παιδι.οπως προανεφερα δεν ειμαι δυστυχως σε θεση για να μπορω να το κανω εθελοντικα αυτο.ομως επειδη δε θελω να γραφω δημοσια τα προσωπικα μου θα μπορουσα να σου εξηγησω σε μια prive συζητηση.το σιγουρο ειναι πως το εχω σκεφτει πολυ.και το βλεπω σαν ανταλαγη βοηθειας(χωρις να παρεξηγηθω γι αυτο που λεω)

9παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:35 pm

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λιζα έγραψε:οχι παντρεμενη δεν ειμαι ουτε εχω δικο μου παιδι.οπως προανεφερα δεν ειμαι δυστυχως σε θεση για να μπορω να το κανω εθελοντικα αυτο.ομως επειδη δε θελω να γραφω δημοσια τα προσωπικα μου θα μπορουσα να σου εξηγησω σε μια prive συζητηση.το σιγουρο ειναι πως το εχω σκεφτει πολυ.και το βλεπω σαν ανταλαγη βοηθειας(χωρις να παρεξηγηθω γι αυτο που λεω)
μπορεις απλα να δουλεψεις σαν baby sitter ....απο οτι καταλαβα θες να το κανεις για να εξοικονομισεις χρηματα?ο σκοπος σου ειναι αφιλοκερδες?χωρις κανενα οφελος?

10παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:39 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι καλως η κακως ειναι οικονομικος ο λογος που θελω να το κανω.δεν ειμαι ομως καμια επαγγελματιας ωστε να το κανω αυτο συνεχεια μονο και μονο για να βγαζω λεφτα.και εννοειται πως τα λεφτα δεν τα χρειαζομαι για να παω διακοπες ουτε για να κανω ψωνια και ταξιδια.καταλαβαινω ποσο σοβαρη ειναι μαι τετοια αποφαση και δεν το αποφασισα χωρις να το εχω σκεφτει καλα.

11παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Παρ Ιουν 22, 2012 11:43 pm

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ εν μέρη με όσα λέτε στην κοπέλα, αλλά σκεφτείτε και την άλλη όψη του νομίσματος..

Υπάρχουν πολλές γυναίκες που δεν μπορούν να κάνουν παιδιά. Και μάλιστα στη χώρα μας δεν υπάρχουν πολλές κοπέλες που να θέλουν να γίνουν παρένθετες. Συνήθως τρέχουν στα κρυφά σε τριτοκοσμικές χώρες....

http://www.lovelyday.gr

12παρενθετη μητερα Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Ιουν 23, 2012 12:00 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν ηθελε πραγματικα η κοπελια να γινει παρενθετη μητερα θα απευθυνοταν καπου οργανωμενα,σε κοινωνικη λειτουργο π.χ.!δεν θα εμπαινε σε φορουμ να πει κατι τετοιο και μαλιστα ετσι με ενα ξερο μηνυμα!

13παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:02 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:αν ηθελε πραγματικα η κοπελια να γινει παρενθετη μητερα θα απευθυνοταν καπου οργανωμενα,σε κοινωνικη λειτουργο π.χ.!δεν θα εμπαινε σε φορουμ να πει κατι τετοιο και μαλιστα ετσι με ενα ξερο μηνυμα!
ε και πως θα περνουσε μετα το βαρετο πρωι του Σαββατου??

14παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:06 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και τι να κανω δηλαδη να παρω σβαρνα ολους τους γυναικολογους και να ρωταω αν θελει κανεις παρενθετη μητερα;τι ειναι αυτο δουλεια για να παω ν αφησω το βιογραφικο μου παντου;εδω μεσα μπηκα κι εγραψα οτι θελω να γινω παρενθετη με το σκεπτικο οτι θα το δει καποια κυρια που ενδιαφερεται γι αυτο.

15παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:08 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λιζα έγραψε:και τι να κανω δηλαδη να παρω σβαρνα ολους τους γυναικολογους και να ρωταω αν θελει κανεις παρενθετη μητερα;τι ειναι αυτο δουλεια για να παω ν αφησω το βιογραφικο μου παντου;εδω μεσα μπηκα κι εγραψα οτι θελω να γινω παρενθετη με το σκεπτικο οτι θα το δει καποια κυρια που ενδιαφερεται γι αυτο.
και ομως με τα λεγομενα σου σε δουλεια το εχεις αναγαγει, μαλλον συγνωμη, πως το ειπες??α ναι ''ανταλλαγη βοηθειας''

16παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:11 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nik_baby_girl έγραψε:
λιζα έγραψε:και τι να κανω δηλαδη να παρω σβαρνα ολους τους γυναικολογους και να ρωταω αν θελει κανεις παρενθετη μητερα;τι ειναι αυτο δουλεια για να παω ν αφησω το βιογραφικο μου παντου;εδω μεσα μπηκα κι εγραψα οτι θελω να γινω παρενθετη με το σκεπτικο οτι θα το δει καποια κυρια που ενδιαφερεται γι αυτο.
και ομως με τα λεγομενα σου σε δουλεια το εχεις αναγαγει, μαλλον συγνωμη, πως το ειπες??α ναι ''ανταλλαγη βοηθειας''
χαχαχαχα καλο!

17παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:12 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω παλι λεω να μην ασχολειστε με κατι που δεν σας αφορα.αφηστε τις γυναικες που χρειαζονται κατι τετοιο ν ασχοληθουν και να με ρωτησουν ο,τι θελουν.και σταματηστε να με κρινετε χωρις να με ξερετε.δεν ειμαι υποχρεωμενη ν αππολογηθω σε κανεναν απο εσας το γιατι το κανω.μονο στις κυριες που ενδιαφερονται.απο οτι καταλαβαινω μαλλον εσεις βαριεστε και γι αυτο ασχολειστε με ο,τι δεν σας αφορα.

18παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:16 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και για να διυεκρινησω κατι για να μην παρεξηγηθω, δεν κατηγορω καθολου τις κοπελες που καταφευγουν στη λυση της παρενθετης προκειμενου να γινουν μητερες ή στη λυση της υιοθεσιας. ισα ισα τις επικρωτω κιολας που κανουν να παντα προκειμενου να βιωσουν τη μητροτητα, αλλα δεν μπορω να με κοροιδευουν μεσα στα ματια μου, η κοπελα γραφτηκε μολις σημερα και με ξερο τροπο μας λεει οτι θελει να γινει παρανθετη για τα φραγκα και οτι το σκεφτηκε κιολας πολυ!!!! ξερεις κοπελα μου τι θα πει να θελεις να γινεις μανα και να μην μπορεις? πως εκμεταλλευεσαι τον πονο του αλλου και παιζεις μαζι του!!εκει εξοργιζομαι εγω
και ενα νεφρο σου περισσευει, βρες καποιον να κανεις ''ανταλλαγη βοηθειας''
το να γινεις παρενθετη αλλωστε θα καθυστερηση καπως, μεχρι να βρεις το καταλληλο ζευγαρι, να γινει η γονιμοποιηση, να γεννησεις, ασε!!!θα περασει πολυς καιρος μεχρι να πληρωθεις και τα εξοδα τρεχουν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

19παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:23 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nik_baby_girl έγραψε:και για να διυεκρινησω κατι για να μην παρεξηγηθω, δεν κατηγορω καθολου τις κοπελες που καταφευγουν στη λυση της παρενθετης προκειμενου να γινουν μητερες ή στη λυση της υιοθεσιας. ισα ισα τις επικρωτω κιολας που κανουν να παντα προκειμενου να βιωσουν τη μητροτητα, αλλα δεν μπορω να με κοροιδευουν μεσα στα ματια μου, η κοπελα γραφτηκε μολις σημερα και με ξερο τροπο μας λεει οτι θελει να γινει παρανθετη για τα φραγκα και οτι το σκεφτηκε κιολας πολυ!!!! ξερεις κοπελα μου τι θα πει να θελεις να γινεις μανα και να μην μπορεις? πως εκμεταλλευεσαι τον πονο του αλλου και παιζεις μαζι του!!εκει εξοργιζομαι εγω
και ενα νεφρο σου περισσευει, βρες καποιον να κανεις ''ανταλλαγη βοηθειας''
το να γινεις παρενθετη αλλωστε θα καθυστερηση καπως, μεχρι να βρεις το καταλληλο ζευγαρι, να γινει η γονιμοποιηση, να γεννησεις, ασε!!!θα περασει πολυς καιρος μεχρι να πληρωθεις και τα εξοδα τρεχουν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και εκτός απο όλα αυτά, έχεις σκεφτεί την ψυχολογία στην οποία θα βρίσκεσαι τη στιγμή που θα γεννήσεις ένα μωράκι που δεν θα μπορείς να το ξαναδείς?
Εγώ λέω ένα μπράβο στις κοπέλες που μπορούν και έχουν την δύναμη να χαρίσουν ένα μωρό σε ένα άτεκνο ζευγάρι, αλλά δεν θα μπορούσα να το κάνω συτό.

Και προσωπικά είμαι άτεκνη με αραιές προσπάθειες σύλληψης 3 χρόνων πια....

http://www.lovelyday.gr

20παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:29 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rouzaki έγραψε:
nik_baby_girl έγραψε:και για να διυεκρινησω κατι για να μην παρεξηγηθω, δεν κατηγορω καθολου τις κοπελες που καταφευγουν στη λυση της παρενθετης προκειμενου να γινουν μητερες ή στη λυση της υιοθεσιας. ισα ισα τις επικρωτω κιολας που κανουν να παντα προκειμενου να βιωσουν τη μητροτητα, αλλα δεν μπορω να με κοροιδευουν μεσα στα ματια μου, η κοπελα γραφτηκε μολις σημερα και με ξερο τροπο μας λεει οτι θελει να γινει παρανθετη για τα φραγκα και οτι το σκεφτηκε κιολας πολυ!!!! ξερεις κοπελα μου τι θα πει να θελεις να γινεις μανα και να μην μπορεις? πως εκμεταλλευεσαι τον πονο του αλλου και παιζεις μαζι του!!εκει εξοργιζομαι εγω
και ενα νεφρο σου περισσευει, βρες καποιον να κανεις ''ανταλλαγη βοηθειας''
το να γινεις παρενθετη αλλωστε θα καθυστερηση καπως, μεχρι να βρεις το καταλληλο ζευγαρι, να γινει η γονιμοποιηση, να γεννησεις, ασε!!!θα περασει πολυς καιρος μεχρι να πληρωθεις και τα εξοδα τρεχουν Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Και εκτός απο όλα αυτά, έχεις σκεφτεί την ψυχολογία στην οποία θα βρίσκεσαι τη στιγμή που θα γεννήσεις ένα μωράκι που δεν θα μπορείς να το ξαναδείς?
Εγώ λέω ένα μπράβο στις κοπέλες που μπορούν και έχουν την δύναμη να χαρίσουν ένα μωρό σε ένα άτεκνο ζευγάρι, αλλά δεν θα μπορούσα να το κάνω συτό.

Και προσωπικά είμαι άτεκνη με αραιές προσπάθειες σύλληψης 3 χρόνων πια....
μαλλον μπερδευεσαι, η κοπελα δεν εννοει οτι θελει να χαρισει ενα μωρο σε καποιο ζευγαρι που δεν μπορει να τεκνοποιησει, να το ΠΟΥΛΗΣΕΙ θελει ουσιαστικα
εχει διαφορα με το φερνω ενα μωρο στον κοσμο, δεν μπορω να το μεγαλωσω και απο το να το παρατησω σε καποιο ιδρυμα το δινω για υιοθεσια σε καποιο ζευγαρι και εχει διαφορα το ψαχνω πελατη

21παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:29 am

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια γιατί μιλάτε με αυτόν τον τρόπο. Έχω μάθει στη ζωή μου να μην κρίνω για να μην κριθώ και τώρα έχετε κολλήσει στον τοίχο μια κοπέλα που δε γνωρίζετε τις προθέσεις της. Κατανοώ ότι χρησιμοποιεί ένα πολύ ευαίσθητο κομμάτι, τη γονιμοποίηση, για να βγάλει χρήματα. Αλλά δε μπορείτε να γνωρίζετε πόσο σοβαρός μπορεί να είναι ο λόγος που τα χρειάζεται. Κάποτε για πλάκα ειρωνεύτηκα τους δικούς μου για το τι θα έκαναν αν χρειαζόμουν χρήματα για λόγους υγείας οι απαντήσεις που πήρα ήταν: Μαμά:"Θα γινόμουν και πόρνη αν χρειαζόταν." Μπαμπάς: "Θα έκλεβα και ας έμπαινα φυλακή." Ο μεγάλος μου αδερφός:" Θα πουλούσα όργανα που μου είναι περιττά." Και τα μικρά μου τότε αδερφάκια: "Θα πουλούσαμε τα παιχνίδια μας."
Και αυτή η κοπέλα τώρα δε ξέρετε σε τι θέση βρίσκεται και το αποφάσισε αυτό και στο κάτω κάτω αφήστε τις ενδιαφερόμενες να την κρίνουν γιατί έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε, όπως λένε και στην περιοχή μας.
Συγγνώμη κιόλας δε θέλω καμία να παρεξηγηθεί αλλά μην σκέφτεστε μονόπλευρα!

22παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:31 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
για το μονο που αισθανομαι ασχημα αυτη τη στιγμη με την αποφαση που πηρα ειναι οτι επειδη δε θα το κανω αφιλοκερδος θα μοιαζει οντως σαν εκμεταλευση του ζευγαριου.ομως το ειπα και πιο πανω δεν ειμαι καμια επαγγελματιας που ολη την ωρα κανω αυτο για να βγαζω λεφτα.και ουτε θα εμπαινα στη διαδικασια αυτη αν πραγματικα δεν υπηρχε λογος.οσο για την ψυχολογια μου ενταξει χωρις να ξερω βεβαια πς ειναι γιατι δεν εχω δικα μου παιδια απλα γνωριζοντας τον εαυτο μου ξερω οτι θα το κανω χωρις επιπτωσεις.ασχετα που το κανω για οικονομικους λογους θα υπαρχει και μια ευχαρηστηση οτι βοηθησα καποιον σε κατι τοσο σοβαρο.

23παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 1:08 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

μαλλον μπερδευεσαι, η κοπελα δεν εννοει οτι θελει να χαρισει ενα μωρο σε καποιο ζευγαρι που δεν μπορει να τεκνοποιησει, να το ΠΟΥΛΗΣΕΙ θελει ουσιαστικα
εχει διαφορα με το φερνω ενα μωρο στον κοσμο, δεν μπορω να το μεγαλωσω και απο το να το παρατησω σε καποιο ιδρυμα το δινω για υιοθεσια σε καποιο ζευγαρι και εχει διαφορα το ψαχνω πελατη[/quote]

δεν νομίζω οτι πουλάς παιδι! μονο αν ειναι συγγενης σου η παρενθετη μητερα πιστευω οτι θα το κανει για σενα αφιλοκερδως! για μενα πουλάω το παιδι σημαινει ειναι δικό μου και επειδη δεν το θέλω αντι να γινει κανονικη υιοθεσία βγαζω ωραιοτατα ευρω πουλώντας το σε κάποιο ζευγάρι που δεν μπορει να τεκνοποιησει!

24παρενθετη μητερα Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 1:12 am

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και μην ξεχναμε ...εδω παίρνουν λεφτά για δωσουν σπέρμα η ωάρια σε τράπεζα και μάλιστα καποιοι και συστηματικά! θα πανε να γινουν παρενθετες για ξένο και δεν θα ζητησουν λεφτα!! δεν νομιζω!

25παρενθετη μητερα Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Ιουν 23, 2012 1:39 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιζα δεν μπορεις να λες οτι επειδη ξερεις τον εαυτο σου θα το κανεις χωρις επιπτωσεις γιατι δεν γνωριζεις ακριβως τι γινεται σε μια εγκυμοσυνη!το κουβαλας μεσα σου 9 μηνες,το νιωθεις να κινειται,ακους την καρδουλα τουκαι ενα σωρο αλλα ομορφα πραγματα!και ξαφνικα το γεννας και το δεν το ξαναβλεπεις το μωρο!ε δεν μπορει,ακομα και η πιο αναισθητη γυναικα κατι θα νιωσει!δεν ειναι ευκολο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις