Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
608 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 608 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 1:44 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν ειπα βρε κοπελα μου οτι δε θα νιωσω και τιποτα.ακριβως οπως το λες,οσο αναισθητος και να ειναι καποιος δεν γινεται να μην νιωσει τιποτα.μπορει εγω να το κανω για τα λεφτα αλλα σκεψου και αυτους τους γονεις ποσο χαρουμενοι θα ειναι που θ αποκτησουν το παιδι τους.το δικο τους παιδι.

27παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 2:08 am

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξέρω πόσο σοβαροί είναι οι λόγοι που σε ωθούν να κάνεις κάτι τέτοιο.Θέλει μεγάλα κότσια να μεγαλώσεις ένα παιδί μέσα σου,να περάσεις όλη την περίοδο της εγκυμοσύνης και τον τοκετό και να ξυπνήσεις και να γυρίσεις σπίτι μόνη σου σαν να μην έχει γίνει τίποτα.Εδώ μένουμε έγκυος αποβάλλουμε και είναι σαν να μας ξεριζώνεται η ψυχή.Παρόλο που δεν έχουμε προλάβει να νιώσουμε τίποτα.
Επίσης δεν ξέρω αν πρεπει να σου πω μπράβο ή όχι γιατί από την άλλη υπάρχουν κοπέλες που θέλουν απεγνωσμένα ένα παιδί και επειδή δεν μπορούν να αποκτήσουν είσαι μία λύση γι'αυτές.Από όποια πλευρά και να το κοιτάξεις έχει θετικά και αρνητικά.
Το μόνο που με χαλάει είναι η εκμετάλλευση της ανάγκης αν γίνεται κάτι τέτοιο.Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ

http://www.leptomeria.gr

28παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 2:17 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τα εχω σκεφτει ολα αυτα και ξερω ποσο δυσκολο θα ειναι.ομως δεν θα το εκανα αν δεν ειχα οντως καποιον λογο σοβαρο.ξερω πως ειναι σαν να τους εκμεταλευομαι επειδη θα το κανω με λεφτα αλλα μακαρι να μπορουσα να το κανω εθελοντικα μονο και μονο για να βοηθησω αυτους.

29παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 2:17 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.fertilitycrete.gr/el/%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BC%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AD%CE%BD%CE%B8%CE%B5%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ.....ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Η αλτρουιστική παρένθετη μητρότητα είναι μια κατάσταση όπου η παρένθετη δεν λαμβάνει οικονομική ανταμοιβή για την εγκυμοσύνη της ή την παραίτηση από το παιδί (αν και συνήθως όλα τα έξοδα που σχετίζονται με την εγκυμοσύνη και τη γέννηση, καταβάλλονται από τους μελλοντικούς γονείς όπως τα ιατρικά έξοδα, τα ενδύματα μητρότητας και άλλα συναφή έξοδα).

30παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:08 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
όχι δεν μπερδεύομαι! Γι'αυτό ακριβώς και αναρωτιέμαι πέραν των χρημάτων αν ψυχολογικά είναι ετοιμη να μην δεθεί με το μωρό που θα γεννήσει...

http://www.lovelyday.gr

31παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:16 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ξερω οτι θελω,οτι μπορω και οτι πρεπει να το κανω.και για να μπορω να ειμαι και καλα ψυχολογικα απλα θα σκεφτομαι πως μ αυτο εκτος απο τον εαυτο μου βοηθαω και ενα ζευγαρι ν αποκτησει το παιδι τους.οσο ψυχρο κι αν ακουγεται ειδικα στις γυναικες που εχουν παιδια αυτο το παιδι δικο μου δεν θα ειναι.θα το γεννησω εγω αλλα δεν θα ειναι δικο μου κι αυτο το εχω καλα στο μυαλο μου για να μπορω ν αντεξω ολη τη διαδικασια.

32παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:20 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ξέρω οτι η αγορά εργασίας αυτή τη στιγμή είναι πραγματικά νεκρή. Αλλά αντί για να κοιτάς έναν εύκολο τρόπο να βγάλεις χρήματα, δεν ψάχνεις για καμιά δουλίτσα??? Να βοηθηθείς αφού έχεις τόσο μεγάλη ανάγκη. Γιατι και τώρα να βρεις ζευγάρι που ψάχνει για παρένθετη, μέχρι να κάνετε τις απαραίτητες εξετάσεις, να υπογράψετε συμβόλαια,να γίνει η διαδικασία της σύλληψης και να γεννήσεις.... θα αργήσεις πολύ να πληρωθείς.
Εκτός αν ψάχνεις για εισόδημα σε ένα χρόνο απο τώρα. (ξαναλέω αν υποθεσουμε οτι σήμερα συμφωνήσεις με κάποιον...)

http://www.lovelyday.gr

33παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:28 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ποιος σου ειπε οτι εγω αυτο θελω να το κανω αντι για να παω να δουλεψω κανονικα;ειναι δυνατον να μπω σ αυτη τη διαδικασια και να το κανω μονο για να βγαλω καποια λεφτα ωστε απλα να περναω καλα;πατε καλα ολοι σας;ενταξει ειπαμε οτι το να ζητας λεφτα για κατι τετοιο θεωρειται εκμεταλευση αλλα οχι και να το εκανα απλα για να περναω εγω καλα σε βαρος των ανθρωπων που εχουν προβλημα.για να το κανω σημαινει οτι εχω πιο σοβαρο λογο απο αυτον που πιστευεται ολοι σας κι επειδη δεν εχω μαθει ουτε να ζητιανευω αλλα ουτε επισης μπορω να παω να γινω πουτανα για να βγαλω τα λεφτα που χρειαζομαι ε προτιμω να κανω αυτο.που θα επωφεληθει και καποιος εκτος απο εμενα.

34παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:38 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όποιος κι αν είναι ο λόγος το αποτέλεσμα μετράει.
Και εν παση περιπτώση αν σε ενδιαφέρει τόσο, πήγαινε σε ένα γυναικολόγο, σε ένα μαιευτήριο.... σε κάτι που να σχετίζεται με αυτό. Σε ένα φόρουμ βγήκες να το πεις?? affraid

http://www.lovelyday.gr

35παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 5:42 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε φορουμ απευθυνθηκα για να το δει καποια γυναικα που ενδιαφερεται γι αυτο οχι για να κατσω να το συζητησω με οσους ειναι ασχετοι με την υπθεση αυτη κι απλα ο καθενας θελει να πει το μακρυ του και το κοντο του και να με κρινει γι αυτο.αλλα φυσικα επειδη απο ο,τι καταλαβα εδω μονο ανοητα σχολια θα παιρνω γι αυτην την αποφαση μου φυσικα θ απευθυνθω και σε καποιο γυναικολογο

36παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Ιουν 23, 2012 7:13 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν νομιζω οτι ειναι ανοητα σχολια οπως τα αποκαλεις το να σου λεμε τις δυσκολιες της καταστασης!ειναι συνθετο θεμα και αν περιμενες απλα μια απαντηση του τυπου"ναι εγω ενδιαφερομαι" τοτε αυτο δηλωνει ποσο επιπολαιη εισαι!

37παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 7:30 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εννοειται πως ολες οι αποψεις ειναι αποδεκτες και φυσικα οι συμβουλες αλλα δεν μ αρεσει η κριτικη που γινεται απο τη στιγμη που δε ξερει κανεις το λογο που το κανω.το να λετε απλα το κανω για τα λεφτα επειδη ειναι ευκολος τροπος δεν ειναι σωστο.

38παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 7:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιζα έγραψε:και τι να κανω δηλαδη να παρω σβαρνα ολους τους γυναικολογους και να ρωταω αν θελει κανεις παρενθετη μητερα;τι ειναι αυτο δουλεια για να παω ν αφησω το βιογραφικο μου παντου;εδω μεσα μπηκα κι εγραψα οτι θελω να γινω παρενθετη με το σκεπτικο οτι θα το δει καποια κυρια που ενδιαφερεται γι αυτο.

Εγω προσωπικά δεν θα σε επέλεγε για παρενθετη μητέρα μέσα απο δω,με όλο το σεβασμο...Θα φοβομουνα.Οπως φοβάμαι να πάρω μέσα απο φόρουμ μια κοπελα να μου κρατήσει το μωρο...Και πάλι με όλη την ειλικρινια έτσι κοριτσάκι μου;;Τώρα αν το κανεις για χρήματα,αν είσαι τρολ ή δεν ξέρω,δεν με νοιαζουν αυτα..
Φιλακια πολλα..

39παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 7:43 am

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εννεοιται πως εχεις δικιο να το σκεφτεσαι ετσι οπως και καθε κυρια που θα την ενδιεφερε να βρει μια κοπελα για παρενθετη.ομως αν μπορειται επειδη φυσικα κανενα φορουμ δεν ειναι λυση για κατι τετοιο πειτε μου συγκεκριμενα ομως που θα μπορουσα να απευθυνθω;υπαρχει καποιο νοσοκομειο η ισντιτουτο η καποιος συγκεκριμενος γυναικολογος που ασχολειται μ αυτα;

40παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 7:58 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιζα έγραψε:εννεοιται πως εχεις δικιο να το σκεφτεσαι ετσι οπως και καθε κυρια που θα την ενδιεφερε να βρει μια κοπελα για παρενθετη.ομως αν μπορειται επειδη φυσικα κανενα φορουμ δεν ειναι λυση για κατι τετοιο πειτε μου συγκεκριμενα ομως που θα μπορουσα να απευθυνθω;υπαρχει καποιο νοσοκομειο η ισντιτουτο η καποιος συγκεκριμενος γυναικολογος που ασχολειται μ αυτα;

Μάλλον σε κάποιον γυναικολογο,δεν ξέρω....

41παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 9:00 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Κορίτσια γιατί μιλάτε με αυτόν τον τρόπο. Έχω μάθει στη ζωή μου να μην κρίνω για να μην κριθώ και τώρα έχετε κολλήσει στον τοίχο μια κοπέλα που δε γνωρίζετε τις προθέσεις της. Κατανοώ ότι χρησιμοποιεί ένα πολύ ευαίσθητο κομμάτι, τη γονιμοποίηση, για να βγάλει χρήματα. Αλλά δε μπορείτε να γνωρίζετε πόσο σοβαρός μπορεί να είναι ο λόγος που τα χρειάζεται. Κάποτε για πλάκα ειρωνεύτηκα τους δικούς μου για το τι θα έκαναν αν χρειαζόμουν χρήματα για λόγους υγείας οι απαντήσεις που πήρα ήταν: Μαμά:"Θα γινόμουν και πόρνη αν χρειαζόταν." Μπαμπάς: "Θα έκλεβα και ας έμπαινα φυλακή." Ο μεγάλος μου αδερφός:" Θα πουλούσα όργανα που μου είναι περιττά." Και τα μικρά μου τότε αδερφάκια: "Θα πουλούσαμε τα παιχνίδια μας."
Και αυτή η κοπέλα τώρα δε ξέρετε σε τι θέση βρίσκεται και το αποφάσισε αυτό και στο κάτω κάτω αφήστε τις ενδιαφερόμενες να την κρίνουν γιατί έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε, όπως λένε και στην περιοχή μας.
Συγγνώμη κιόλας δε θέλω καμία να παρεξηγηθεί αλλά μην σκέφτεστε μονόπλευρα!


Συμφωνω μαζι σου!


Ελπιζω η κοπελα που ανοιξε το θεμα,να μην το ανοιξε για να προκαλεσει,μακαρι να βοηθηθει μια μανουλα απο ολο αυτο!

42παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 9:53 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:δεν νομιζω οτι ειναι ανοητα σχολια οπως τα αποκαλεις το να σου λεμε τις δυσκολιες της καταστασης!ειναι συνθετο θεμα και αν περιμενες απλα μια απαντηση του τυπου"ναι εγω ενδιαφερομαι" τοτε αυτο δηλωνει ποσο επιπολαιη εισαι!
χμ...σωστο!

43παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 11:33 am

????????


Επισκέπτης
ειδα το μηνυμα σου οταν ηταν ακομα στα αναπαντητα θεματα............μουδιασα, δεν ηξερα τι να πω.....μετα απο 3 σελιδες εχω να πω το εξης....

με χαλασε πολυ η φραση "ανταλλαγη βοηθειας" πως το ειπες

με χαλασε πολυ η η φραση "χωρις επιπτωση για μενα"καπως ετσι το διαβασα........

και πιστευω οτι αν ειχες καποιο σοβαρο λογο ισως να μη σε λιθοβολουσαν τοσο........αλλα ο τροπος που τα λες ειναι ισοπεδωτικος.........

τι να πω κοπελα μου, αν οντως εχεις αναγκη και δε σκοπευεις να το κανεις μετα επαγγελμα, ο θεος να σε βοηθησει κι εσενα να βοηθησεις μια γυναικα να γινει μαμα

44παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 11:41 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
arco iris έγραψε:ειδα το μηνυμα σου οταν ηταν ακομα στα αναπαντητα θεματα............μουδιασα, δεν ηξερα τι να πω.....μετα απο 3 σελιδες εχω να πω το εξης....

με χαλασε πολυ η φραση "ανταλλαγη βοηθειας" πως το ειπες

με χαλασε πολυ η η φραση "χωρις επιπτωση για μενα"καπως ετσι το διαβασα........

και πιστευω οτι αν ειχες καποιο σοβαρο λογο ισως να μη σε λιθοβολουσαν τοσο........αλλα ο τροπος που τα λες ειναι ισοπεδωτικος.........

τι να πω κοπελα μου, αν οντως εχεις αναγκη και δε σκοπευεις να το κανεις μετα επαγγελμα, ο θεος να σε βοηθησει κι εσενα να βοηθησεις μια γυναικα να γινει μαμα

Σωστή!

http://www.lovelyday.gr

45παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:18 pm

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
rouzaki έγραψε:
arco iris έγραψε:ειδα το μηνυμα σου οταν ηταν ακομα στα αναπαντητα θεματα............μουδιασα, δεν ηξερα τι να πω.....μετα απο 3 σελιδες εχω να πω το εξης....

με χαλασε πολυ η φραση "ανταλλαγη βοηθειας" πως το ειπες

με χαλασε πολυ η η φραση "χωρις επιπτωση για μενα"καπως ετσι το διαβασα........

και πιστευω οτι αν ειχες καποιο σοβαρο λογο ισως να μη σε λιθοβολουσαν τοσο........αλλα ο τροπος που τα λες ειναι ισοπεδωτικος.........

τι να πω κοπελα μου, αν οντως εχεις αναγκη και δε σκοπευεις να το κανεις μετα επαγγελμα, ο θεος να σε βοηθησει κι εσενα να βοηθησεις μια γυναικα να γινει μαμα

Σωστή!
συμφωνω....

46παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Σαβ Ιουν 23, 2012 12:41 pm

λιζα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε καμια περιπτωση δεν εχω σκοπο να το κανω επαγγελμα και οσο κι αν το εχω πει ξανα θα το πω δε θα εμπαινα καν στη διαδικασια να το κανω ετσι για να εχω ν ασχολουμαι με κατι για 9 μηνες.μπορει παιδια να μην εχω αλλα μπορω να φανταστω ποσο δυσκολο θα ειναι ολο αυτο.και για να μπορεσει καποια να το κανει επειδη δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα ισως πρεπει να σκεφτομαι με πιο ψυχρο τροπο.πως αλλιως θ αντεξω να κανω κατι τετοιο χωρις ψυχολογικα να επιβαρυνθω αν αρχισω να σκεφτομαι με περισσοτερη ευαισθησια.το μονο που στεναχωριεμαι ειναι πως πρεπει να το κανω για τα λεφτα.ναι αυτο δεν μ αρεσει καθολου αλλα απλα πρεπει.μονο στις ενδιαφερομενες θα εξηγησω τους λογους αλλα καποια πραγματα οπως αυτο δεν γινονται απλα για την πλακα η για τα λεφτα χωρις σοβαρο λογο.

47παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Κυρ Ιουν 24, 2012 4:41 am

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοπέλα μου δεν ανοίγεις καμμια χρυσή ευκαιρία να βρεις καμμιά δουλεια και να αφήσεις τις μ@λ@κί#ς?
ναι σίγουρα όλοι έχουμε προβλήματα και κανένας δε ξέρει την οικονομική κατασταση του άλλου,αλλά όταν εκθέτεις κάτι τέτοιο σε ένα φόρουμ ο καθένας έχει κάθε δικαίωμα να κρίνει.
τα παιδιά δεν είναι σακιά με πατάτες,και δε πειθομαι με τη βλακεία που πετας "να ωφεληθεί και καμμιά άλλη γυναίκα....." η το άλλο πετυχημένο "ανταλλαγη ...."
τι άλλο θα δουμε εδώ μέσα?????

48παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Κυρ Ιουν 24, 2012 4:50 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iwanna έγραψε:Κοπέλα μου δεν ανοίγεις καμμια χρυσή ευκαιρία να βρεις καμμιά δουλεια και να αφήσεις τις μ@λ@κί#ς?
ναι σίγουρα όλοι έχουμε προβλήματα και κανένας δε ξέρει την οικονομική κατασταση του άλλου,αλλά όταν εκθέτεις κάτι τέτοιο σε ένα φόρουμ ο καθένας έχει κάθε δικαίωμα να κρίνει.
τα παιδιά δεν είναι σακιά με πατάτες,και δε πειθομαι με τη βλακεία που πετας "να ωφεληθεί και καμμιά άλλη γυναίκα....." η το άλλο πετυχημένο "ανταλλαγη ...."
τι άλλο θα δουμε εδώ μέσα?????
+φωνο κ σαν μανα εινα πολυ απαισιο ν ακουσ κατι τετοιο,ποσο μαλλον κ να θελει καποια κοπελα απο εδω ,με αυτα που γραφει δεν θα θελει,ΑΝΟΡΙΜΟΤΗΤΑ κ ΑΝΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ μπορουσεσ να μιλησεισ ποιο καλα κ οχι σαν να ΠΟΥΛΑΣ γτ αυτο κανεις,δεν σε κρινω ειναι δικια σου αποφαση ,κ αυτο που λες δεν μασ πευτη λογως αν θυμαμε καλα,μας πευτη κ μας σηκωνει ,γτ πολλες απο εμας καναμε αμαν κ πως να κανουμε ενα παιδι κ εσυσ πετας αυτο λες κ ειναι δουλεια,καλυτερα πες εχω αναγκη απο δουλεια ολο κ κατι θα εβρισκες .........

49παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty καλησπερα σε ολες Κυρ Ιουν 24, 2012 5:42 am

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα μπεσ στην χε και θα βρεισ πολλα ζευγαρια που ψαχνουν κοπελα και εδω στην Ελλαδα και ΔΕΝ βρισκουν καμια .οταν τουσ βρει να γνωρισει και να συμβουλευτει και δικηργορο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποτε μην βαδιζεις μονη σου σε τετοια μονοπατια!!!!!!!!!!!!και να πουλησει ωααρια μπορεις 2000 το ενα τα πουλανε στις κλινικες για γονιμοποιηση εσυ τα δινεις δωρεαν και αυτοι τα πουλανε 2000.........στην χε θα βρεις και ανθρωπους που ζητανε ωαρια......δωστα στην μιση τιμη και θα με θυμηθεις ειναι πιο λιγο ψυχοφθορο απο το να εισαι παρενθετη καθως δεν θα βαλεις πανω απο 7-8 χιλιαρικα μαυρα διοτι απαγορευοται τα χρηματα σε αυτες τις περιπτωσεις............και απο την αλλη ερευνες δειξανε πως απο τις 100 παρενθετες μονο οι 30 καταληγουν και τα δινουν.........κοιτα μην ξεμεινεις και με χρεη και με ξεο μωρο στην αγκαλια που θα εχεις δεθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΝΩΜΗ μου καλητερα ειναι να κανεις ανταλλαγη με ωαρια και χρημα ειναι ποιο καλο και ποιο ακυνδινο να δεθεις φυσικαααααααααααα παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 215994

50παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 Empty Απ: παρενθετη μητερα Κυρ Ιουν 24, 2012 5:43 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
iwanna έγραψε:Κοπέλα μου δεν ανοίγεις καμμια χρυσή ευκαιρία να βρεις καμμιά δουλεια και να αφήσεις τις μ@λ@κί#ς?
ναι σίγουρα όλοι έχουμε προβλήματα και κανένας δε ξέρει την οικονομική κατασταση του άλλου,αλλά όταν εκθέτεις κάτι τέτοιο σε ένα φόρουμ ο καθένας έχει κάθε δικαίωμα να κρίνει.
τα παιδιά δεν είναι σακιά με πατάτες,και δε πειθομαι με τη βλακεία που πετας "να ωφεληθεί και καμμιά άλλη γυναίκα....." η το άλλο πετυχημένο "ανταλλαγη ...."
τι άλλο θα δουμε εδώ μέσα?????
+φωνο κ σαν μανα εινα πολυ απαισιο ν ακουσ κατι τετοιο,ποσο μαλλον κ να θελει καποια κοπελα απο εδω ,με αυτα που γραφει δεν θα θελει,ΑΝΟΡΙΜΟΤΗΤΑ κ ΑΝΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ μπορουσεσ να μιλησεισ ποιο καλα κ οχι σαν να ΠΟΥΛΑΣ γτ αυτο κανεις,δεν σε κρινω ειναι δικια σου αποφαση ,κ αυτο που λες δεν μασ πευτη λογως αν θυμαμε καλα,μας πευτη κ μας σηκωνει ,γτ πολλες απο εμας καναμε αμαν κ πως να κανουμε ενα παιδι κ εσυσ πετας αυτο λες κ ειναι δουλεια,καλυτερα πες εχω αναγκη απο δουλεια ολο κ κατι θα εβρισκες .........

παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 688264 παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 688264 παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 688264 παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 688264 παρενθετη μητερα - Σελίδα 2 688264
MARINAKI mou swsth!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις