Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 5:09 am

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ακουστε τι επαθα οχι απο τη πεθερα αλλα απο τη κουνιαδα μου και πειτε μου εσιες τι θα κανατε!!! Twisted Evil Η κουνιαδα μου απο τοτε που εμαθε οτι ειμαι εγλυος εχει λυσσαξει κοριτσια!!! Ειναι αρραβωνιασμενη και πριν 2 εβδομαδες νοικιασαν δικο τους σπιτι αλλα ολο εδω μαζι με μας και τα πεθερικα μου ειναι. Εδω και ενα χρονο ειχαμε πει οτι ο αντρας μου και γω θα παντρευομασταν το '13 και αυτη τωρα το '12 ανεξαρτητα απο το μωρο που μας ηρθε απροοπτα. Τα χριστουγεννα εκανε αρραβωνα ανοιχτο πολυ γιατι ειπε οτι δεν εχει σκοπο να κανει γαμο τα επομενα 2 χρονια και μαλιστα ελεγε σε ολους τους φιλους της και τους γνωστους της οτι το 13 θα κανει γαμο ο αδερφος της!!! Πριν κανενα μηνα μας λεει θα κανει τωρα τον Αυγουστο η το Σεπτεμβριο το γαμο και πριν 1 εβδομαδα μας ειπε οτι θελει και αυτη γαμο του χρονου!!!! Twisted Evil Twisted Evil 2 αδερφια με ενα μηνα διαφορα να κανουμε το γαμο. Χθες την επιασε η τρελα και η ζηλεια!!! Πολυ ζηλεια κοριτσια. Φοβαται μην της φαμε τη περιουσια και γινεται τοσο κακια σαν αρπακτικο!! Ηταν στο μπαλκονι και τσακωνοταν με τον αντρα μου γιατι της ειπε κανε γαμο οποτε θελεις εμεις παντως εχουμε το μωρο και θα τα κανουμε και τα 2 του χρονου, γιατι αλλιως δεν θα μας βαφτιζουν το μωρο. Και τι γυρναει και λεει κοριτσια!!! Εμενα δεν με νοιαζει, τι θες να κανω εγω!!! " Ας μην το εκανες το μωρο" Δεν με νοιαζει!!! Και εφυγε, ευτυχως κοριτσια δεν τη προλαβα. Μου ανεβηκε η πιεση!!! Ειναι κουβεντα αυτη!!! Τι της φταιει το παιδακι μου που ουτε απ τη κοιλιτσα μου δεν βγηκε ακομα!!! Crying or Very sad Τωρα τη περιμενω να ερθει να της τα πω για τα καλα!!! Θα γινει χαμος!!! Τερμα οι καλοσυνες!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Εσεις τι θα κανατε κοριτσια???

2Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα αδέρφια μου παντρεύτηκαν με διάφορα 2 μηνών την ίδια χρόνια,δεν τα πιστεουμε αυτα....

3Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 6:26 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΗ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΑΞΗΖΕΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΖΗΛΕΙΑΑΑΑΑ......ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ Κ ΛΕΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΠΤ

4Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 6:29 am

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kai emena oi aderfes mou pantreutikan me diafora enos mina kai den dimiourgithike to paramikro provlima... mporei na epesan ola mazi stous goneis mou alla tipota perissotero! k ennoeitai oti imastan oloi xaroumenoi! an yparxoun swstes sxeseis anamesa sta aderfia den dimiourgountai tetoia provlimata...

5Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:11 am

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου δεν με πειραζει αν θα παντρευτουμε τον ιδιο μηνα το ιδιο καλικαιρι δεν με νοοιαζει. Απλα τα πεθερικα μου σκεφτομαι οτι δεν μπορουν οι ανθρωποι να κανουν 2 γαμους μαζι τα οικονομικα αυτο το καιρο δεν ειναι καλα για ολους πιστευω. Λλλα και για τους συγγενεις τους δεν θα ειανι ευκολο 2 δωρα και για το μωρο.
galani μου τι καλες σχεσεις να εχεις με καποια που ζηλευει και ειναι συνεχεια πικροχολα σχολια/?? Ποσο να την αντεξεις?? Αντε ενταξει ολα αυτα το μωρο μου τι της φταιει??? Υποτιθεται θα προσεχαν τη συμπεριφορα τους για να ειμαι ηρεμη!!! Ειναι αστειο σκεφτομαι παντως τη λυπαμαι και λιγο , χαραμιζει ολη της τη ζωη με τετοια!!!

6Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:16 am

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΗ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΑΞΗΖΕΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΖΗΛΕΙΑΑΑΑΑ......ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ Κ ΛΕΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΠΤ

Marinaki αν δεν σας ρωτησε τπτ κανε τη χαζη και συ μην λες τπτ. Εμεις θα παντρευτουμε στο χωριο μου και εκει ο παπας ειναι πολυ περιεργος.Σε ενα ζευγαρι μαλιστα ενημερωσε τον δεσποτη του νομου μας για να μην μπορουν πουθενα στις κοντινες εκκλησιες. Και θυμαμαι τελικα πηγαν σε ενα εξωκληση πανω σε κατι βουνα ,6 ατομα ολα κι ολα. Δεν θελω και γω τετοια προβληματα!!!

7Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:21 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΗ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΑΞΗΖΕΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΖΗΛΕΙΑΑΑΑΑ......ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ Κ ΛΕΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΠΤ

Marinaki αν δεν σας ρωτησε τπτ κανε τη χαζη και συ μην λες τπτ. Εμεις θα παντρευτουμε στο χωριο μου και εκει ο παπας ειναι πολυ περιεργος.Σε ενα ζευγαρι μαλιστα ενημερωσε τον δεσποτη του νομου μας για να μην μπορουν πουθενα στις κοντινες εκκλησιες. Και θυμαμαι τελικα πηγαν σε ενα εξωκληση πανω σε κατι βουνα ,6 ατομα ολα κι ολα. Δεν θελω και γω τετοια προβληματα!!!
ΛΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΙΙΙΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΕΧΕΙ Κ ΥΨΟΣ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΥΡΗ,,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΕΝ ΑΜΩΡΑΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΝΕ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ,Κ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΨΑΚΗ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΝ ΧΑΛΙΕΣΕ ΤΩΡΑ ΔΝΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΛΑΑ

8Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:26 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη .δεν χρειαζεσαι να συγχηζεσαι και να στεναχωριεσαι για ατομα που δεν αξιζουν.
καποιες εκκλησιες δεν δεχοντε εαν το ζευγαρι εχει κανει πολιτικο να κανουν μονο την βαφτηση .μερικες το δεχοντε ομως

9Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:29 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:καλησπερα ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη .δεν χρειαζεσαι να συγχηζεσαι και να στεναχωριεσαι για ατομα που δεν αξιζουν.
καποιες εκκλησιες δεν δεχοντε εαν το ζευγαρι εχει κανει πολιτικο να κανουν μονο την βαφτηση .μερικες το δεχοντε ομως
ΑΧ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΦ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

10Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 7:34 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να παρειςνα μαθεις αλλιως μπορεις να πας και σε οποιαδηποτε εκκλησια αλλη θελεις μη μασας..

11Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:32 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Κοριτσια ακουστε τι επαθα οχι απο τη πεθερα αλλα απο τη κουνιαδα μου και πειτε μου εσιες τι θα κανατε!!! Twisted Evil Η κουνιαδα μου απο τοτε που εμαθε οτι ειμαι εγλυος εχει λυσσαξει κοριτσια!!! Ειναι αρραβωνιασμενη και πριν 2 εβδομαδες νοικιασαν δικο τους σπιτι αλλα ολο εδω μαζι με μας και τα πεθερικα μου ειναι. Εδω και ενα χρονο ειχαμε πει οτι ο αντρας μου και γω θα παντρευομασταν το '13 και αυτη τωρα το '12 ανεξαρτητα απο το μωρο που μας ηρθε απροοπτα. Τα χριστουγεννα εκανε αρραβωνα ανοιχτο πολυ γιατι ειπε οτι δεν εχει σκοπο να κανει γαμο τα επομενα 2 χρονια και μαλιστα ελεγε σε ολους τους φιλους της και τους γνωστους της οτι το 13 θα κανει γαμο ο αδερφος της!!! Πριν κανενα μηνα μας λεει θα κανει τωρα τον Αυγουστο η το Σεπτεμβριο το γαμο και πριν 1 εβδομαδα μας ειπε οτι θελει και αυτη γαμο του χρονου!!!! Twisted Evil Twisted Evil 2 αδερφια με ενα μηνα διαφορα να κανουμε το γαμο. Χθες την επιασε η τρελα και η ζηλεια!!! Πολυ ζηλεια κοριτσια. Φοβαται μην της φαμε τη περιουσια και γινεται τοσο κακια σαν αρπακτικο!! Ηταν στο μπαλκονι και τσακωνοταν με τον αντρα μου γιατι της ειπε κανε γαμο οποτε θελεις εμεις παντως εχουμε το μωρο και θα τα κανουμε και τα 2 του χρονου, γιατι αλλιως δεν θα μας βαφτιζουν το μωρο. Και τι γυρναει και λεει κοριτσια!!! Εμενα δεν με νοιαζει, τι θες να κανω εγω!!! " Ας μην το εκανες το μωρο" Δεν με νοιαζει!!! Και εφυγε, ευτυχως κοριτσια δεν τη προλαβα. Μου ανεβηκε η πιεση!!! Ειναι κουβεντα αυτη!!! Τι της φταιει το παιδακι μου που ουτε απ τη κοιλιτσα μου δεν βγηκε ακομα!!! Crying or Very sad Τωρα τη περιμενω να ερθει να της τα πω για τα καλα!!! Θα γινει χαμος!!! Τερμα οι καλοσυνες!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Εσεις τι θα κανατε κοριτσια???


θα την ειχα πιασει απο το μαλλι κ θα την ειχα κανει ισα με ενα αλογο ομως δεν υπηρχε περιπτωση!!!!!!!!!!!! Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356 Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! 311356

12Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:39 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι ανισορροπη ετσι? Τι δουλεια εχετε εσεις με τον δικο της γαμο? Δεν καταλαβα που ειναι το προβλημα?

13Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:53 am

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια μου οντως ανισορροπη ειναι, το καταλαβε οτι εκανε βλακεια μ αυτο που ειπε και σημερα ειναι αφαντη. Ουτε που πατησε στη μαμα της, εδω που μενουμε και μεις!!! Αλλα τι να το κανω κοριτσια δεν ειναι η πρωτη φορα και κουραστηκα να την ανεχομαι γιατι ειδα οτι ετσι παιρνει αερα και μας αλωνιζει ολους!!! Θα ερθει αυριο δεν θα ερθει δεν θα το αφησω ετσι!!! Λες και της το απαγορεψαμε!!! Δεν παει να κοψει το λαιμο της εμενα ο αντρας μου και το παιδακι που εχω στη κοιλιτσα μου με νοιαζει τι θα κανουμε. Απλα μου εδειξε για μια ακομη φορα ποσο κακια ειναι!!! Πραγματικα ανηψακι της ειναι δεν ειναι ενα ξενο!!! Που και παλι τετοια λογια δεν τα λες!!!!


Μαρινακι παρε να ρωτησεις αλλα δεν πιστευω να εχεις προβλημα, αν ηταν θα το ελεγε απο την αρχη. Ο δικος μας το λεει απ την αρχη. Ελπιζω ολα καλα να πανε και με το καλο η βαφτιση!!! Very Happy Very Happy

14Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:55 am

manitaraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΗ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΑΞΗΖΕΙ ΑΠΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΖΗΛΕΙΑΑΑΑΑ......ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΓΤ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ Κ ΛΕΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΠΤ

Εξαρτάται από το πόσο κολλημένος είναι ο παπάς κάθε ενορίας. Εσύ μην προδίδεσαι, δε χρειάζεται να ανοίξεις κουβέντα. Κάποιοι δε θέλουν, αλλά μπορείς απλά να αλλάξεις εκκλησία και να λήξει το θέμα. Κι εγώ βαφτίζω σε λιγότερο από μήνα, και ο παπάς ουδέποτε με ρώτησε (το θεώρησε δεδομένο φαντάζομαι). Το μόνο που ζήτησε ήταν η ληξιαρχική πράξη γέννησης του παιδιού. Αυτός είχε άλλο κόλλημα: δεν ήθελε δύο ονόματα ή δύο νονούς.

15Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:56 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουνιάδες... Πφ...
Κάντε αυτό που είναι να κάνετε και αφήστε τη να κουρεύεται. Όσο για τη βάφτιση κανονικά δε θα έπρεπε να υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το παιδί δεν έχει καμία σχέση με τις επιλογές του γονέα. Το βαφτίζουν άνετα.

16Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 11:01 am

manitaraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όσο για σένα hen, hen, δε χρειάζεται να ασχολείσαι με μικρότητες, μα έχεις σοβαρότερα θέματα να ασχοληθείς πια. Ο γάμος είναι τόσο δευτερεύον για σένα! Δείξε την πρέπουσα ανωτερότητα, και άστην να κάνει ό,τι καταλαβαίνει. Άστο να λυθεί "ενδοοικογενειακά", γιατί οτιδήποτε υποθεί μπορεί να σου γυρίσει μπούμερανγκ.

17Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 1:00 pm

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί, πρέπει να πάρει την άδειά σου και να παντρευτεί την ημερομηνία που βολεύει εσένα;; Τι δουλειά έχεις εσύ και ασχολείσε με τον ξένο γάμο; Μάλλον η εγκυμοσύνη σε έχει κάνει ευέξαπτη.. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να μην νευριάζεις χωρίς λόγο.
Πάντως με τη βάφτιση του παιδιού δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα αν κάνεις πολιτικό γάμο ή ακόμα και χωρίς καθόλου γάμο.

18Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 1:27 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Αχ κοριτσια μου οντως ανισορροπη ειναι, το καταλαβε οτι εκανε βλακεια μ αυτο που ειπε και σημερα ειναι αφαντη. Ουτε που πατησε στη μαμα της, εδω που μενουμε και μεις!!! Αλλα τι να το κανω κοριτσια δεν ειναι η πρωτη φορα και κουραστηκα να την ανεχομαι γιατι ειδα οτι ετσι παιρνει αερα και μας αλωνιζει ολους!!! Θα ερθει αυριο δεν θα ερθει δεν θα το αφησω ετσι!!! Λες και της το απαγορεψαμε!!! Δεν παει να κοψει το λαιμο της εμενα ο αντρας μου και το παιδακι που εχω στη κοιλιτσα μου με νοιαζει τι θα κανουμε. Απλα μου εδειξε για μια ακομη φορα ποσο κακια ειναι!!! Πραγματικα ανηψακι της ειναι δεν ειναι ενα ξενο!!! Που και παλι τετοια λογια δεν τα λες!!!!


Μαρινακι παρε να ρωτησεις αλλα δεν πιστευω να εχεις προβλημα, αν ηταν θα το ελεγε απο την αρχη. Ο δικος μας το λεει απ την αρχη. Ελπιζω ολα καλα να πανε και με το καλο η βαφτιση!!! Very Happy Very Happy


και βεβαια να μην το αφησεις ετσι,γιατι εαν το αφησεις και θα κανει και θα πει κ αλλα...

19Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 8:20 pm

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria2010 έγραψε:Γιατί, πρέπει να πάρει την άδειά σου και να παντρευτεί την ημερομηνία που βολεύει εσένα;; Τι δουλειά έχεις εσύ και ασχολείσε με τον ξένο γάμο; Μάλλον η εγκυμοσύνη σε έχει κάνει ευέξαπτη.. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και να μην νευριάζεις χωρίς λόγο.
Πάντως με τη βάφτιση του παιδιού δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα αν κάνεις πολιτικό γάμο ή ακόμα και χωρίς καθόλου γάμο.

Μαρια μου μάλλον δεν τα διαβάσεις καλα!!! Το είπα και θα το πω ξανά!!! Σκάσιλα μου για το ποτέ θα παντρευτεί αυτή. Δεν με νοιάζει και δεν είπα ότι πρέπει να πάρει την άδεια μου. Αυτή το έκανε θέμα και μας αναστατώνει πάντα. Εμένα με μοιάζουν οι κουβέντες που λέει για το μωρό μου και να μην επηρεάζει τη ζωή μου. Και πίστεψε με δεν ειμαι καθόλου ευεξαπτη, απλά σκέψου θα σου άρεσε να ακούς για το παιδί σου που δεν έχει γεννηθεί κάν τετοια πράγματα!!! Αν εσύ μπορείς μπράβο, εγώ πάντως όχι!!!

20Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 8:23 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?!
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ.... Twisted Evil
ΕΣΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ?ΑΣΤΗΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.
ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ.
ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Very Happy ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Laughing

21Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 9:20 pm

Pitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μάλλον είναι γελοία και όχι ζηλιάρα..χαχα..
Όλες τελικά τα ίδια είναι, πεθερές και κουνιάδες..
Να γινόταν ένα μαγικό να εξαφανίζονταν..
Μην τους δίνεις σημασία, χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου. Very Happy

22Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 9:47 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?!
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ.... Twisted Evil
ΕΣΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ?ΑΣΤΗΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.
ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ.
ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Very Happy ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Laughing


θα συμφωνήσω κι εγώ......δεν ειναι δικο σου θέμα να σκάς για το αν μπορει ο πεθερός σου να πληρώσει 2 γάμους....ας τα βρει μες την κόρη του.....μπαμπας και κόρη θα πρέπει να μιλήσουν ή να τσακωθούν γι αυτο το θέμα.....επισης δεν σε νοιάζει για το αν θα έχουν οι συγγενείς να πάρουν δώρο....ή αν θα δυσκολευτουν...δικότ ου σόι είναι πάλι ας τα βρούνε μόνοι τους.....Συγνώμη αν ακούγομαι κυνική αλλά αυτα είναι τα γεγονότα....όπως επισης και γεγονός είναι το μωράκι σου......ΑΝ ΑΥΤΗ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ!!!ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.....ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΌΣΟ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ"ΜΑΘΗΜΑ" ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΨΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ.....αυτη απλά "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ"και ειναι και οτι πιο κορυφαιο θα μπορουσες να της πεις αν ποτε το φέρει η στιγμη.....αστην να λεει και να λεει και αν σου κατσει.....την κοιτας χαμογελαστη και της λες...."να σου πω κοριτσάκι ....οτι και να λες οτι και να κάνεις για μενα απλα δεν υπαρχεις....τα λεμε....ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ....και δεν θα της εχεις πει και καμια βαρια κουβεντα....χαχαχαχα...παλι απο πανω θα εισαι και ΚΥΡΊΑ πανω απ΄ ολα!!!! με το καλο το μωρακι σου!!!!!μονο εσυ αυτο και το αντρακι σου υπαρχετε...τιποτε αλλο!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

23Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty κουνιαδα Κυρ Ιουν 24, 2012 10:24 pm

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια εμενα η γνωμη μου ειναι να κανεις οτι θελεις εσυ και ο αντρας σου και να την αφησεις να λεει οτι θελει λενε οτι η σιωπη ειναι χρυσος
εσυ δεν ζητησες τιποτα κοιτα το καλο του παιδιου σου το δικο σου και του αντρα σου η μπορεις να της πεις εγω δεν ζητησα τιποτα τουλαχιστον εγω και αντρας μου δεν ζητησαμε τιποτα γιατι ειμαστε ικανοι να τα κανουμε ολα μονοι μας...

24Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:47 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Κοριτσια μου δεν με πειραζει αν θα παντρευτουμε τον ιδιο μηνα το ιδιο καλικαιρι δεν με νοοιαζει. Απλα τα πεθερικα μου σκεφτομαι οτι δεν μπορουν οι ανθρωποι να κανουν 2 γαμους μαζι τα οικονομικα αυτο το καιρο δεν ειναι καλα για ολους πιστευω. Λλλα και για τους συγγενεις τους δεν θα ειανι ευκολο 2 δωρα και για το μωρο.
galani μου τι καλες σχεσεις να εχεις με καποια που ζηλευει και ειναι συνεχεια πικροχολα σχολια/?? Ποσο να την αντεξεις?? Αντε ενταξει ολα αυτα το μωρο μου τι της φταιει??? Υποτιθεται θα προσεχαν τη συμπεριφορα τους για να ειμαι ηρεμη!!! Ειναι αστειο σκεφτομαι παντως τη λυπαμαι και λιγο , χαραμιζει ολη της τη ζωη με τετοια!!!

Τότε πάω πάσο και ναι θέλει σουβλισμα ...

25Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 10:56 pm

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακι μου εχεις μεγααααλο δικιο!!!!!!!απλα μην ασχολησε ....χαμογελα αυτο θα την εκνευρισει περισσοτερο να εισαι παντα καλοπροαιρετη αλλα να πετας και υπονοουμενα....ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΠΡΟΗΓΗΣΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ !ευχομαι να πανε ολα καλα με το καλο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις