Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Κυρ Ιουν 24, 2012 11:05 pm

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Hen Hen έγραψε:Κοριτσια μου δεν με πειραζει αν θα παντρευτουμε τον ιδιο μηνα το ιδιο καλικαιρι δεν με νοοιαζει. Απλα τα πεθερικα μου σκεφτομαι οτι δεν μπορουν οι ανθρωποι να κανουν 2 γαμους μαζι τα οικονομικα αυτο το καιρο δεν ειναι καλα για ολους πιστευω. Λλλα και για τους συγγενεις τους δεν θα ειανι ευκολο 2 δωρα και για το μωρο.
galani μου τι καλες σχεσεις να εχεις με καποια που ζηλευει και ειναι συνεχεια πικροχολα σχολια/?? Ποσο να την αντεξεις?? Αντε ενταξει ολα αυτα το μωρο μου τι της φταιει??? Υποτιθεται θα προσεχαν τη συμπεριφορα τους για να ειμαι ηρεμη!!! Ειναι αστειο σκεφτομαι παντως τη λυπαμαι και λιγο , χαραμιζει ολη της τη ζωη με τετοια!!!

min tis dineis katholou simasia tote! o,ti leei,apo to ena auti na mpainei apo to allo na vgaieni! den yparxei xeirotero prqqagma apo to na se agnoei pantelws o allos!k oso mporeis makrya k ''agapimenoi''!

27Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 1:13 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lida R έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ?!
ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ.... Twisted Evil
ΕΣΑΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ?ΑΣΤΗΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ-ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.
ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ.
ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ. ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Very Happy ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Laughing


θα συμφωνήσω κι εγώ......δεν ειναι δικο σου θέμα να σκάς για το αν μπορει ο πεθερός σου να πληρώσει 2 γάμους....ας τα βρει μες την κόρη του.....μπαμπας και κόρη θα πρέπει να μιλήσουν ή να τσακωθούν γι αυτο το θέμα.....επισης δεν σε νοιάζει για το αν θα έχουν οι συγγενείς να πάρουν δώρο....ή αν θα δυσκολευτουν...δικότ ου σόι είναι πάλι ας τα βρούνε μόνοι τους.....Συγνώμη αν ακούγομαι κυνική αλλά αυτα είναι τα γεγονότα....όπως επισης και γεγονός είναι το μωράκι σου......ΑΝ ΑΥΤΗ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ!!!ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ.....ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΌΣΟ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ"ΜΑΘΗΜΑ" ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΨΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ.....αυτη απλά "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ"και ειναι και οτι πιο κορυφαιο θα μπορουσες να της πεις αν ποτε το φέρει η στιγμη.....αστην να λεει και να λεει και αν σου κατσει.....την κοιτας χαμογελαστη και της λες...."να σου πω κοριτσάκι ....οτι και να λες οτι και να κάνεις για μενα απλα δεν υπαρχεις....τα λεμε....ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ....και δεν θα της εχεις πει και καμια βαρια κουβεντα....χαχαχαχα...παλι απο πανω θα εισαι και ΚΥΡΊΑ πανω απ΄ ολα!!!! με το καλο το μωρακι σου!!!!!μονο εσυ αυτο και το αντρακι σου υπαρχετε...τιποτε αλλο!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Συμφωνώ και εγώ. Μην της δίνεις σημασία. Άστην να κουρεύεται.. Εσύ κοίτα το μωράκι που έχεις στην κοιλιά σου και τον άντρα σου και τα προβλήματά της ας τα λύσει με τους γονείς της...

28Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 5:34 am

BabyBoomer


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοίτα κοπέλα μου το παιδάκι σου και την οικογένεια σου και ασ΄την την κομπλεξική. Μη συγχύζεσε στην κατάσταση σου για μικροπρεπείς και κομπλεξικούς ανθρώπους. Να ξέρεις ότι θα ναι μια ζωή ανικανοποίητη και δυστυχισμένη και θα κλέβει ζωές άλλων! Ζεις τη πιο ευλογημένη περίοδο της ζωής σου. Απόλαυσε την! Είναι άδικο!

29Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 8:03 pm

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές σας. Αλλά κάποιος πρέπει να συμβουλεψει και την "καλή μου την Κουνιαδουλα " μ αυτά που κάνει. Μετά από όλα αυτά που έκανε το Σάββατο ήρθε χθες κορίτσια με νεύρα η κυρία και υφακι και μου άρχισε καβγά γιατί λέει της είπα να σκεφτει κ αυτή να αρχίσει τη δουλειά (κομμωτρια σε φιλικά σπίτια αυτή τη δουλειά κάνει οπότε δεν είναι κουρασμένη απ τη ξαπλα ) να βοηθησει τον αντρα της αφού μου κλαιγοταν ότι δεν έχουν λεφτά. Μετά μου επε ότι θα της φάμε την περιουσία κ ότι αυτή είναι η κόρη και τετοια. Δεν κρατήθηκα με έκανε σκουπίδι σας λέω, ευτυχώς ήταν σπίτι ο άντρας μου κ ο Πεθερος και την έβαλαν στη θέση της αχνα δεν έβγαλε στο μπαμπά της . Μου έφτασε τη πίεση 14 κορίτσια , άρχισαν οι πόνοι κάτω χαμηλά και 11:30 ξατεληξα να πάρω το γιατρό μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ τώρα ειμαι λίγο καλύτερα.

30Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 8:11 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές σας. Αλλά κάποιος πρέπει να συμβουλεψει και την "καλή μου την Κουνιαδουλα " μ αυτά που κάνει. Μετά από όλα αυτά που έκανε το Σάββατο ήρθε χθες κορίτσια με νεύρα η κυρία και υφακι και μου άρχισε καβγά γιατί λέει της είπα να σκεφτει κ αυτή να αρχίσει τη δουλειά (κομμωτρια σε φιλικά σπίτια αυτή τη δουλειά κάνει οπότε δεν είναι κουρασμένη απ τη ξαπλα ) να βοηθησει τον αντρα της αφού μου κλαιγοταν ότι δεν έχουν λεφτά. Μετά μου επε ότι θα της φάμε την περιουσία κ ότι αυτή είναι η κόρη και τετοια. Δεν κρατήθηκα με έκανε σκουπίδι σας λέω, ευτυχώς ήταν σπίτι ο άντρας μου κ ο Πεθερος και την έβαλαν στη θέση της αχνα δεν έβγαλε στο μπαμπά της . Μου έφτασε τη πίεση 14 κορίτσια , άρχισαν οι πόνοι κάτω χαμηλά και 11:30 ξατεληξα να πάρω το γιατρό μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ τώρα ειμαι λίγο καλύτερα.
ΑΧ ΑΧ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ...ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ? ΝΑΙ ΟΚ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΣΟΥ! ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ. ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΛΩΝΤΑΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ....
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Very Happy

31Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 8:31 pm

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:
Hen Hen έγραψε:Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές σας. Αλλά κάποιος πρέπει να συμβουλεψει και την "καλή μου την Κουνιαδουλα " μ αυτά που κάνει. Μετά από όλα αυτά που έκανε το Σάββατο ήρθε χθες κορίτσια με νεύρα η κυρία και υφακι και μου άρχισε καβγά γιατί λέει της είπα να σκεφτει κ αυτή να αρχίσει τη δουλειά (κομμωτρια σε φιλικά σπίτια αυτή τη δουλειά κάνει οπότε δεν είναι κουρασμένη απ τη ξαπλα ) να βοηθησει τον αντρα της αφού μου κλαιγοταν ότι δεν έχουν λεφτά. Μετά μου επε ότι θα της φάμε την περιουσία κ ότι αυτή είναι η κόρη και τετοια. Δεν κρατήθηκα με έκανε σκουπίδι σας λέω, ευτυχώς ήταν σπίτι ο άντρας μου κ ο Πεθερος και την έβαλαν στη θέση της αχνα δεν έβγαλε στο μπαμπά της . Μου έφτασε τη πίεση 14 κορίτσια , άρχισαν οι πόνοι κάτω χαμηλά και 11:30 ξατεληξα να πάρω το γιατρό μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ τώρα ειμαι λίγο καλύτερα.
ΑΧ ΑΧ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ...ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ? ΝΑΙ ΟΚ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΣΟΥ! ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ. ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΛΩΝΤΑΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ....
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Very Happy

Αθανασία μου δεν είπα τίποτα εγώ σε όσα μου είπε μόνο αυτό για το μωρό της είπα σε όλα τα αλλά ευτυχώς είχα τον άντρα μου εκεί. Έχεις δίκιο πάντως αυτό θα κάνω από δω και πέρα. Θα αδιαφορώ την πειράζει και τη ζόρι ζει περισσότερο! Λίγος καιρός έμεινε για να πάμε σε δικό μας σπίτι μετά ούτε θα τη βλέπω ούτε θα την ακούω. Μόνο το μωρό μου κ τον άντρας μου μου θα κοιτάζω . Σας ευχαριστώ και πάλι όλες για τις συμβουλές τις ευχές και το χρόνο σας!!!

32Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 8:45 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ Razz

33Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Δευ Ιουν 25, 2012 11:11 pm

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πεθερές - κουνιάδες....τα ίδια.... σκα..... είναι!

Κουκλίτσα μου μην της δίνεις σημασία.
Εγώ τη δικιά μου τη βρίζω όλη μέρα, μιας και δεν μου έχει κάνει και λίγα...
Το γεγονός οτι της μιλάω και προσποιούμαι την καλή μπροστά της και μπροστά στην πεθερά μου δεν σημαίνει οτι ξέχασα τι μου έχει κάνει και τι μου έχει σούρει. Πανπολλες φορές έχει βάλει λόγια στον άντρα μου για να μας κάνει να τσακωθούμε (ευτυχώς που την έχει γραμμένη), και ακόμα περισσότερες γύριζε και έλεγε στον κόσμο οτι δεν με χωνεύει, οτι με μισεί, οτι δεν θέλει να με ξέρει, και πως αν πέθαινα καρφί δε θα της καιγόταν!
Αμοιβαία τα αισθήματα. Και ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα της για όλη αυτή τη συμπεριφορά??? Οτι απο τότε που είμαι με τον αδερφό της έπαψε να είναι το παιδί για τα θελήματα της. Τον έπαιρνε τηλέφωνο οτι ώρα και να ήταν και του έλεγε "πήγαινε να μου πάρεις αυτό, πήγαινε να μου πάρεις εκείνο, πήγαινε στη μοδίστρα να πάρεις το παντελόνι του άντρα μου κλπ."

Εδώ πάθαμε τρομερή ζημιά στο σπίτι και δεν πήρε ούτε να δει αν ζούμε, και αν χρειαζόμαστε κάτι, όχι να έρθει να μας δει κιόλας.... Αλλά καλύτερα έτσι.... μακριά, και άστην να πιστεύει οτι εγώ άλλαξα και τη συμπάθησα.

Ααααα και να σου πω κιόλας οτι μια χρονιά που αποφάσησα να πάω στο χωριό με πεθερικά και κουνιάδα (γιατί πάντα είχαμε λόγια και γκρίνιες...) και ότι και να γίνει να μη δίνω σημασία, έκανε ολόκληρη φασαρία απο τη ζήλια της και έως και ο πεθερός μου, μου είπε "το είχα δει οτι ζηλεύει που εσύ άλλαξες και είσαι πιο γλυκιά μαζί μας αλλά δεν περίμενα οτι 40 χρ. γυναίκα θα φέρεται έτσι!"

Σκέψου.... ήμουν εγώ πιο γλυκιά, όχι οτι αυτοί είχαν σταματήσει να με προσβάλουν όπως άλλες φορές!

Βλέπεις υπαρχουν κι άλλοι συμπάσχοντες... γι'αυτό μη δίνεις σημασία. Εγω κουράστηκα και είδα οτι η αδιαφορία είναι το καλύτερο όπλο. Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 536304

http://www.lovelyday.gr

34Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Τρι Ιουν 26, 2012 3:46 am

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rouzaki έγραψε:Πεθερές - κουνιάδες....τα ίδια.... σκα..... είναι!

Κουκλίτσα μου μην της δίνεις σημασία.
Εγώ τη δικιά μου τη βρίζω όλη μέρα, μιας και δεν μου έχει κάνει και λίγα...
Το γεγονός οτι της μιλάω και προσποιούμαι την καλή μπροστά της και μπροστά στην πεθερά μου δεν σημαίνει οτι ξέχασα τι μου έχει κάνει και τι μου έχει σούρει. Πανπολλες φορές έχει βάλει λόγια στον άντρα μου για να μας κάνει να τσακωθούμε (ευτυχώς που την έχει γραμμένη), και ακόμα περισσότερες γύριζε και έλεγε στον κόσμο οτι δεν με χωνεύει, οτι με μισεί, οτι δεν θέλει να με ξέρει, και πως αν πέθαινα καρφί δε θα της καιγόταν!
Αμοιβαία τα αισθήματα. Και ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα της για όλη αυτή τη συμπεριφορά??? Οτι απο τότε που είμαι με τον αδερφό της έπαψε να είναι το παιδί για τα θελήματα της. Τον έπαιρνε τηλέφωνο οτι ώρα και να ήταν και του έλεγε "πήγαινε να μου πάρεις αυτό, πήγαινε να μου πάρεις εκείνο, πήγαινε στη μοδίστρα να πάρεις το παντελόνι του άντρα μου κλπ."

Εδώ πάθαμε τρομερή ζημιά στο σπίτι και δεν πήρε ούτε να δει αν ζούμε, και αν χρειαζόμαστε κάτι, όχι να έρθει να μας δει κιόλας.... Αλλά καλύτερα έτσι.... μακριά, και άστην να πιστεύει οτι εγώ άλλαξα και τη συμπάθησα.

Ααααα και να σου πω κιόλας οτι μια χρονιά που αποφάσησα να πάω στο χωριό με πεθερικά και κουνιάδα (γιατί πάντα είχαμε λόγια και γκρίνιες...) και ότι και να γίνει να μη δίνω σημασία, έκανε ολόκληρη φασαρία απο τη ζήλια της και έως και ο πεθερός μου, μου είπε "το είχα δει οτι ζηλεύει που εσύ άλλαξες και είσαι πιο γλυκιά μαζί μας αλλά δεν περίμενα οτι 40 χρ. γυναίκα θα φέρεται έτσι!"

Σκέψου.... ήμουν εγώ πιο γλυκιά, όχι οτι αυτοί είχαν σταματήσει να με προσβάλουν όπως άλλες φορές!

Βλέπεις υπαρχουν κι άλλοι συμπάσχοντες... γι'αυτό μη δίνεις σημασία. Εγω κουράστηκα και είδα οτι η αδιαφορία είναι το καλύτερο όπλο. Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 536304


Αχ να 'ξέρες πόσο σε καταλαβαίνω!!! Όλες τα ίδια είναι αλλα έχεις δίκιο αδιαφορία και υποκρισία όπως είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω αυτο τις πονάει πιο πολυ. Ας κοιτάμε τα παιδάκια μας και τους άντρες μας και ας κουρευονται οι άλλοι!!!

35Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Τρι Ιουν 26, 2012 6:05 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
Hen Hen έγραψε:Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές σας. Αλλά κάποιος πρέπει να συμβουλεψει και την "καλή μου την Κουνιαδουλα " μ αυτά που κάνει. Μετά από όλα αυτά που έκανε το Σάββατο ήρθε χθες κορίτσια με νεύρα η κυρία και υφακι και μου άρχισε καβγά γιατί λέει της είπα να σκεφτει κ αυτή να αρχίσει τη δουλειά (κομμωτρια σε φιλικά σπίτια αυτή τη δουλειά κάνει οπότε δεν είναι κουρασμένη απ τη ξαπλα ) να βοηθησει τον αντρα της αφού μου κλαιγοταν ότι δεν έχουν λεφτά. Μετά μου επε ότι θα της φάμε την περιουσία κ ότι αυτή είναι η κόρη και τετοια. Δεν κρατήθηκα με έκανε σκουπίδι σας λέω, ευτυχώς ήταν σπίτι ο άντρας μου κ ο Πεθερος και την έβαλαν στη θέση της αχνα δεν έβγαλε στο μπαμπά της . Μου έφτασε τη πίεση 14 κορίτσια , άρχισαν οι πόνοι κάτω χαμηλά και 11:30 ξατεληξα να πάρω το γιατρό μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ τώρα ειμαι λίγο καλύτερα.
ΑΧ ΑΧ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ...ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ? ΝΑΙ ΟΚ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ, ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΣΟΥ! ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ. ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΣΕ ΟΟΟΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΛΩΝΤΑΣ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ....
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Very Happy


σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

36Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Τρι Ιουν 26, 2012 8:04 am

dimva

dimva
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ έχω παντρευτεί με πολιτικό και δεν είχα πρόβλημα στην βάπτιση αλλά ξέρω ότι είναι στον παπά. κάποιοι σε παντρεύουν και κάποιοι όχι. είναι που θα τύχεις. καλύτερα να ρωτήσεις για να είσαι σίγουρη αλλιώς μπορείς να βρεις εκκλησία που να δέχεται τον πολιτικό.

37Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θελω απλα να τη σκοτωσω!!!! Τρι Ιουν 26, 2012 12:35 pm

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκι μου κατ' αρχή με το καλό να έρθει το μωρό σου!!Μην της δίνεις σημασία και μην ασχολείσε μαζί της, αφού ζηλεύει ότι και να πεις ότι και να κάνεις πάντα κάτι θα βρίσκει να σε εκνευρίζει, είναι τέτοιος ο χαρακτήρας της.Εγώ το βλέπω αυτό από τη γυναίκα του αδερφού μου, που έχω κάνει αρκέτα για αυτήν και ειδικά την περίοδο που ήταν έγκυος και τώρα που παντρεύομαι έχει δείξει μόνο ζήλεια. Φαντάσου ότι το μόνο που με έχει ρωτήσει έιναι τι ώρα είναι ο γάμος για να δει αν προλαβαίνει να πάει κομμωτήριο.
Οπότε μη σκας δεν αξίζει. Έτσι και αλλιώς από οτι κατάλαβα εκτός από τον άντρα σου έχεις σύμμαχο και τον πεθερό σου οπότε μη φοβάσαι τίποτα. Φρόντισε απλά να μην της δώσεις δικαιώματα και από κει και πέρα άφησε πατέρα και αδερφό να τη βάλουν στη θέση της...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις