Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!
συμφωνω!εγω 10 χρονια ειμασταν μαζι με τον αντρα μου πριν παντρευτουμε..και βρισκαμε ευκαιρια σε οποιοδηποτε μερος να κανουμε τις τσαχπινιες μας...ακομα και κλαμπακι υπαιθριο που ηταν κλειστο ειχαμε μπει..πολυυυ γελιο..στα πεθερικα μου με το ζορι πηγαινα οταν δωσαμε λογο...δεν ενιωθα ανετα να βρεθω με τον αντρα μου και γενικα τωρα πια με τον μπεμπη πηγαινω αλλα δεν κανουμε παντα κατι για ευνοητους λογους....!
και οντως μπορει να φερνει πολλες κοπελες κατα καιρους και να ξενερωνει η γυναικα...αν κρατησει και η κοπελια την αποσταση της και δεν κοιματε σπιτι του με τον καιρο αν κρατησει η σχεση των 5 μηνων που το ευχομαι θα αλλαξει η κατασταση πιστευω!!!

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!

Για αυτό είπαμε ότι αν έιναι κάθε μέρα κι όλη την ώρα προφανώς υπάρχει πρόβλημα γιατί κι η άλλη θέλει να ηρεμήσει στο σπίτι της. Αλλά μην υπερβάλλουμε ότι έτσι είναι τα μπουρδέλα, νομίζω ότι αυτές οι αντιλήψεις είναι παρωχημένες. Εγώ πάλι έκανα σεξ όταν ερχόμουν Κύπρο και με φιλοξενούσαν γιατί αλλιώς θα περίμενα ένα χρόνο!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!

ε εγω τοτε μεγαλωσα σε μπουρδελο Ευα. Μαγαρισα το ιερο κρεβατι και των δυο σετ γονιων. Τι να καναμε...να περιμεναμε μια δεκαετια ανευ σεξ μεχρι να "με στεφανωθει"?

Στο δικο σου σπιτι θα ναι δυσκολο το θεμα γιατι 3 παιδια ειναι πολλα ζωη να χουν Smile

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymama27 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!
συμφωνω!εγω 10 χρονια ειμασταν μαζι με τον αντρα μου πριν παντρευτουμε..και βρισκαμε ευκαιρια σε οποιοδηποτε μερος να κανουμε τις τσαχπινιες μας...ακομα και κλαμπακι υπαιθριο που ηταν κλειστο ειχαμε μπει..πολυυυ γελιο..στα πεθερικα μου με το ζορι πηγαινα οταν δωσαμε λογο...δεν ενιωθα ανετα να βρεθω με τον αντρα μου και γενικα τωρα πια με τον μπεμπη πηγαινω αλλα δεν κανουμε παντα κατι για ευνοητους λογους....!
και οντως μπορει να φερνει πολλες κοπελες κατα καιρους και να ξενερωνει η γυναικα...αν κρατησει και η κοπελια την αποσταση της και δεν κοιματε σπιτι του με τον καιρο αν κρατησει η σχεση των 5 μηνων που το ευχομαι θα αλλαξει η κατασταση πιστευω!!!

Συγγνώμη ρε κορίτσια είναι καλύτερο να κάνεις τις "τσαχπινιές" σου σε κλαμπάκι και όχι σε σπίτι? εγώ πάλι αν ο φίλος μου μου έλεγε να πάμε σε πάρκο και όχι στο σπίτι του θα ξενέρωνα και θα ένιωθα ότι δε με σέβεται

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
arkoudaki έγραψε:
crazymama27 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!
συμφωνω!εγω 10 χρονια ειμασταν μαζι με τον αντρα μου πριν παντρευτουμε..και βρισκαμε ευκαιρια σε οποιοδηποτε μερος να κανουμε τις τσαχπινιες μας...ακομα και κλαμπακι υπαιθριο που ηταν κλειστο ειχαμε μπει..πολυυυ γελιο..στα πεθερικα μου με το ζορι πηγαινα οταν δωσαμε λογο...δεν ενιωθα ανετα να βρεθω με τον αντρα μου και γενικα τωρα πια με τον μπεμπη πηγαινω αλλα δεν κανουμε παντα κατι για ευνοητους λογους....!
και οντως μπορει να φερνει πολλες κοπελες κατα καιρους και να ξενερωνει η γυναικα...αν κρατησει και η κοπελια την αποσταση της και δεν κοιματε σπιτι του με τον καιρο αν κρατησει η σχεση των 5 μηνων που το ευχομαι θα αλλαξει η κατασταση πιστευω!!!

Συγγνώμη ρε κορίτσια είναι καλύτερο να κάνεις τις "τσαχπινιές" σου σε κλαμπάκι και όχι σε σπίτι? εγώ πάλι αν ο φίλος μου μου έλεγε να πάμε σε πάρκο και όχι στο σπίτι του θα ξενέρωνα και θα ένιωθα ότι δε με σέβεται
απο το να ειναι στο ιδιο σπιτι η πεθερα?προτιμοτερο...αν ζει μονος του αλλο θεμα εννοειτε...αλλα μετα απο καποια χρονια ειδικα...βλεπεις σε τοσα αλλα αν σε σεβετε η οχι...
το ερωτικοσεξουαλικο ειναι το κατι αλλο...

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!

ε εγω τοτε μεγαλωσα σε μπουρδελο Ευα. Μαγαρισα το ιερο κρεβατι και των δυο σετ γονιων. Τι να καναμε...να περιμεναμε μια δεκαετια ανευ σεξ μεχρι να "με στεφανωθει"?

Στο δικο σου σπιτι θα ναι δυσκολο το θεμα γιατι 3 παιδια ειναι πολλα ζωη να χουν Smile

Γιατί καλέ τέτοια απαξίωση για τα μπουρδέλα;;;Τουλάχιστον εκεί (λένε)υπάρχει οργάνωση!

Όι εργαζόμενοι δεν τεμπελιάζουν , αλλά δουλεύουν με ζήλο, αφού αγαπόυν τη δουλειά τους, είναι ευγενικοί πάντα πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν και το κυριότερο; ακολουθείται σειρά προτεραιότητας! Δεν "παίζει" κανένα μα κανένα μέσον για να εξυπηρετηθείς! Περιμένεις τη σειρά σου! Very Happy Razz Razz

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάλι προτιμώ στο ίδιο σπίτι την πεθερά παρά τους διάφορους περαστικούς. Τι να πω, νομίζω ότι σε κάποια πράγματα όντως οι αντιλήψεις έχουν μείνει κάπως πίσω.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ενταξει ρε κοριτσια ΟΧΙ και στα παρκα και στους περαστικους και και και..ξεφευγει το πραγμα...!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γνωριζω τους γονεις του αντρα μου απο πριν να κανουμε σχεση γιατι ειμασταν φιλοι πιο πριν! ... υπηρχαν βραδια που καμια φορα με τον αντρα μου , τοτε φιλο μου, που πηγαιναμε σπιτι του, και αυτο γιατι ειμασταν εξω μεχρι αργα και μετα επρεπε να πληρωσω ταξι να παω στις εστιες που εμενα τοτε (και που για να μενω εστιες σημαινει οτι δν ειχα λεφτα περισια για ταξι) και οχι για να κανουμε ζουζουνιες...αλλα επειδη οι δικοι του το βλεπαν ετσι οπως ειπες " τι θα πει ο κοσμος? "το σεβαστηκα και δν ξαναπηγα να μεινω αλλα και οι επισκεψεις μου την μερα ηταν ελαχιστες (ασε που ο πατερας του ηταν συνεχεια του στυλ "αντε με μια θα μεινεις μια ζωη?? ακομη με την Ελλη εισαι?" και κατι τετοια ηλιθια που ευτυχως τα ξεπερασε με τον καιρο αφου ειδε οτι δν αλλαζει κατι!!)...στα 3 χρονια της σχεσης μας νοικιασα και σπιτι και μετα δν χρειαστηκε ποτε ξανα να ξαναμεινω σπιτι του ουτως η αλλως Wink Wink στους 6 μηνες σχεσης μας πηγα Χαλκιδα για το καλοκαιρι και ηρθε και εμεινε σπιτι μου 2βδομαδες!! Ε, οι δικοι μου που δν τους ενοιαζε τι θα πει ο κοσμος, και που ειχαν καταλαβει οτι το βλεπαμε πολυ σοβαρα παρολο που δν ειμασταν τοσο καιρο μαζι, ασχετου της κατάληξης δν μου ειπαν τιποτα, αλλα σιγουρα ενιωθαν αβολα στην αρχη!!
τωρα βεβαια σε 10 μερες παντρευομαστε οποτε... οι σχεσεις μας ειναι πολυ καλες και με τις δυο οικογενειες και μακαρι να μεινουν παντα ετσι!!

καταλαβαινω και την δικη σας αναγκη να βρισκεστε καπου που δν θα σε κανει να νιωθεις φθηνη, αλλα και την αναγκη της μαμας να ερθει στο σπιτι της μονο η γυναικα που θα γινει και γυναικα του γιου της!! τωρα αν δν θελει καμια γενικοτερα..τοτε να σου πω "καλως ηρθες στη χωρα της κακιας πεθερας!!"

35Δεν Καταλαβαίνω γιατί δεν με θέλει. - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Ιουν 26, 2012 1:25 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως το παιδι εχει ξαναπαει κοπελα στο σπιτι του και μαλιστα ειχε πολυ καλες σχεσεις με την μαμα του!ε μονο και μονο γιαυτο εγω προσωπικα δεν θα το δεχομουν να μπαινω σπιτι του φιλου μου σαν "ακομα μια κοπελα του" παρα μονο αν γινομουν η μια και μοναδικη του!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:εγω γνωριζω τους γονεις του αντρα μου απο πριν να κανουμε σχεση γιατι ειμασταν φιλοι πιο πριν! ... υπηρχαν βραδια που καμια φορα με τον αντρα μου , τοτε φιλο μου, που πηγαιναμε σπιτι του, και αυτο γιατι ειμασταν εξω μεχρι αργα και μετα επρεπε να πληρωσω ταξι να παω στις εστιες που εμενα τοτε (και που για να μενω εστιες σημαινει οτι δν ειχα λεφτα περισια για ταξι) και οχι για να κανουμε ζουζουνιες...αλλα επειδη οι δικοι του το βλεπαν ετσι οπως ειπες " τι θα πει ο κοσμος? "το σεβαστηκα και δν ξαναπηγα να μεινω αλλα και οι επισκεψεις μου την μερα ηταν ελαχιστες (ασε που ο πατερας του ηταν συνεχεια του στυλ "αντε με μια θα μεινεις μια ζωη?? ακομη με την Ελλη εισαι?" και κατι τετοια ηλιθια που ευτυχως τα ξεπερασε με τον καιρο αφου ειδε οτι δν αλλαζει κατι!!)...στα 3 χρονια της σχεσης μας νοικιασα και σπιτι και μετα δν χρειαστηκε ποτε ξανα να ξαναμεινω σπιτι του ουτως η αλλως Wink Wink στους 6 μηνες σχεσης μας πηγα Χαλκιδα για το καλοκαιρι και ηρθε και εμεινε σπιτι μου 2βδομαδες!! Ε, οι δικοι μου που δν τους ενοιαζε τι θα πει ο κοσμος, και που ειχαν καταλαβει οτι το βλεπαμε πολυ σοβαρα παρολο που δν ειμασταν τοσο καιρο μαζι, ασχετου της κατάληξης δν μου ειπαν τιποτα, αλλα σιγουρα ενιωθαν αβολα στην αρχη!!
τωρα βεβαια σε 10 μερες παντρευομαστε οποτε... οι σχεσεις μας ειναι πολυ καλες και με τις δυο οικογενειες και μακαρι να μεινουν παντα ετσι!!

καταλαβαινω και την δικη σας αναγκη να βρισκεστε καπου που δν θα σε κανει να νιωθεις φθηνη, αλλα και την αναγκη της μαμας να ερθει στο σπιτι της μονο η γυναικα που θα γινει και γυναικα του γιου της!! τωρα αν δν θελει καμια γενικοτερα..τοτε να σου πω "καλως ηρθες στη χωρα της κακιας πεθερας!!"
συμφωνω κοριτσακι μου!καλα στεφανα να εχεις.... Δεν Καταλαβαίνω γιατί δεν με θέλει. - Σελίδα 2 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ τρελομαμα!! Δεν Καταλαβαίνω γιατί δεν με θέλει. - Σελίδα 2 654316 Δεν Καταλαβαίνω γιατί δεν με θέλει. - Σελίδα 2 654316

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!

ε εγω τοτε μεγαλωσα σε μπουρδελο Ευα. Μαγαρισα το ιερο κρεβατι και των δυο σετ γονιων. Τι να καναμε...να περιμεναμε μια δεκαετια ανευ σεξ μεχρι να "με στεφανωθει"?

Στο δικο σου σπιτι θα ναι δυσκολο το θεμα γιατι 3 παιδια ειναι πολλα ζωη να χουν Smile

λιτσακι δε χαρακτηρισα μπουρδελο το σπιτι κανενος παρα μονο το δικο μου αν φτασω μετα απο χρονια με 3 παιδια να εχω τοση κοσμοσυρροη......

bell έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ε οχι ρε παιδια μην τρελαθουμε κιολας!δλδ εγω που εχω τρια παιδια αυριο μεθαυριο θα πρεπει να δεχομαι 3 ξενους μεσα στο σπιτι ΜΟΥ στον χωρο που εχω φτιαξει για να ηρεμησω,να χαλαρωσω,να κυκλοφορησω με την πιτζαμα μου βρε αδερφε????????
και αυτοι οι ξενοι να αλλαζουν συνεχεια???
ετσι ειναι τα μπουρδελα και οχι τα σπιτια!!!και οσο κι αν σας φανει περιεργο εγω δεν γεννηθηκα το 1950 αλλα το σπιτι και των γονιων μου και των πεθερικων μου το σεβαστηκα.και παντρεμενη που ειμαι δεν εχω κανει ποτε σεξ σε κανενα απο τα 2 σπιτια.2-3 μερες ειναι οταν πηγαινουμε και μας φιλοξενουν θα περασουν και θα παω σπιτι ΜΟΥ να βγαλω τα ματια μου!

ε εγω τοτε μεγαλωσα σε μπουρδελο Ευα. Μαγαρισα το ιερο κρεβατι και των δυο σετ γονιων. Τι να καναμε...να περιμεναμε μια δεκαετια ανευ σεξ μεχρι να "με στεφανωθει"?

Στο δικο σου σπιτι θα ναι δυσκολο το θεμα γιατι 3 παιδια ειναι πολλα ζωη να χουν Smile

Γιατί καλέ τέτοια απαξίωση για τα μπουρδέλα;;;Τουλάχιστον εκεί (λένε)υπάρχει οργάνωση!

Όι εργαζόμενοι δεν τεμπελιάζουν , αλλά δουλεύουν με ζήλο, αφού αγαπόυν τη δουλειά τους, είναι ευγενικοί πάντα πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν και το κυριότερο; ακολουθείται σειρά προτεραιότητας! Δεν "παίζει" κανένα μα κανένα μέσον για να εξυπηρετηθείς! Περιμένεις τη σειρά σου! Very Happy Razz Razz

μπελ με πεθαινεις!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:παντως το παιδι εχει ξαναπαει κοπελα στο σπιτι του και μαλιστα ειχε πολυ καλες σχεσεις με την μαμα του!ε μονο και μονο γιαυτο εγω προσωπικα δεν θα το δεχομουν να μπαινω σπιτι του φιλου μου σαν "ακομα μια κοπελα του" παρα μονο αν γινομουν η μια και μοναδικη του!
συμφωνω απολυτα μαζι σου ειμαι η πρωτη κοπελα; που πηγςε ο αντρας μου στο σπιτι του και το σεβαστηκα πολυ αυτο εμεις κοιμομασταν στο σπιτι των γονιων του απο τον αρραβωνα και μετα και εννοειτε οχι παντα γιατι δεν ηθελα να ειμαι βαρος και παντα διακριτικη και εγω δεν θα ηθελα οι γιοι μου να μου φερνουν την καθε γκομενα εδω μεσα στο σπιτι μου

αναστασια θα συμφωνησω μαζι σου για το υπαιθριο σεξ ακομα και τωρα μετα απο 9.5 χρονια μαζι του και 2 παιδια μου αρεσει πιο πολυ απο οτιο στο σπιτι ειναι πιο ωραιο χαχαχα

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
souzan έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:παντως το παιδι εχει ξαναπαει κοπελα στο σπιτι του και μαλιστα ειχε πολυ καλες σχεσεις με την μαμα του!ε μονο και μονο γιαυτο εγω προσωπικα δεν θα το δεχομουν να μπαινω σπιτι του φιλου μου σαν "ακομα μια κοπελα του" παρα μονο αν γινομουν η μια και μοναδικη του!
συμφωνω απολυτα μαζι σου ειμαι η πρωτη κοπελα; που πηγςε ο αντρας μου στο σπιτι του και το σεβαστηκα πολυ αυτο εμεις κοιμομασταν στο σπιτι των γονιων του απο τον αρραβωνα και μετα και εννοειτε οχι παντα γιατι δεν ηθελα να ειμαι βαρος και παντα διακριτικη και εγω δεν θα ηθελα οι γιοι μου να μου φερνουν την καθε γκομενα εδω μεσα στο σπιτι μου

αναστασια θα συμφωνησω μαζι σου για το υπαιθριο σεξ ακομα και τωρα μετα απο 9.5 χρονια μαζι του και 2 παιδια μου αρεσει πιο πολυ απο οτιο στο σπιτι ειναι πιο ωραιο χαχαχα
γλυκια μου το καλυτερο ειναι...12 χρονια μετα νομιζω πως αυτα μενουν....εμεις τωρα με το παιδι δεν κανουμε τετοια..ψιλομαζευτικαμε....ο αντρας μου δηλαδη...ελεος!χαχαχαχαχα!!!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα!δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος να συζηταω τετοια θεματα! εγω μαλλον θα ειχα βγει με το βρακι στο μπαλκονι για να εχει κατι να λεει ο κοσμος!! και μετα ααρωτιεμαι απο που πηρε το αντιδραστικο παιδι μου!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ερωτηματικο στην απαντηση μου το εβαλα απο ταχυτητα .
εννοειτε οτι αυτα μενουν Very Happy
μαζευτηκε μετα το παιδι αμαν τι επαθες Very Happy παντως ακομα και τωρα χρειαζεται που και που να κανουμε τετοια για να αλλαζουμε και παραστασεις ολο στο σπιτι δεν λεει χαχα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Banyboomer.... μεχρι εκει που δεν θιγεται η αξιοπρεπεια σου. Ας το λυσουν οι δυο τους το θεμα που στο κατω κατω μοιραζονται το σπιτι, να μη σου λεει καλημερα παει πολυ...αν εχει θεματα και δικαια να ειναι δεν ευθυνεσαι εσυ, ας τα λυσει με τον γιο της.
Δυσκολο πραγμα η ευγενεια,πολυ δυσκολο ρε παιδι μου.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
andith έγραψε:χαχα!δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος να συζηταω τετοια θεματα! εγω μαλλον θα ειχα βγει με το βρακι στο μπαλκονι για να εχει κατι να λεει ο κοσμος!! και μετα ααρωτιεμαι απο που πηρε το αντιδραστικο παιδι μου!
χαχαχαχα σωστηηηη!!!!!!!!κατα μανα κατα κορη κατα γιο και θυγατερα!!!!!χαχαχχα...

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
souzan έγραψε:το ερωτηματικο στην απαντηση μου το εβαλα απο ταχυτητα .
εννοειτε οτι αυτα μενουν Very Happy
μαζευτηκε μετα το παιδι αμαν τι επαθες Very Happy παντως ακομα και τωρα χρειαζεται που και που να κανουμε τετοια για να αλλαζουμε και παραστασεις ολο στο σπιτι δεν λεει χαχα
εγινε πατερας και σοβαρευτικε ξυλο που θελει ο κωλος του!!!!!χαχαχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε καταλαβαινω γιατι το πατρικο σπιτι καποιου θεωρειται δικο του????το πατρικο μου ειναι της μανας μου και του πατερα μου!και δε μου πεφτει λογος ουτε στο χρωμα των τοιχων!κατ'επεκταση και το δικο μου σπιτι ειναι δικο ΜΟΥ και του αντρα μου και οχι των γιων ή της κορης μου!συνεπως δε καταλαβαινω τι πρεπει να κανω αν σκαει μυτη ο καθε γκομενος-γκομενα?κωλοτουμπες απο τη χαρα μου?τον θυρωρο?να φτιαχνω πιτσες και να βλεπουμε ολοι μαζι ταινια?ελεος ρε παιδια!
βαλτε λιγο τον εαυτο σας στη θεση αυτης της γυναικας που ο γιος της μπορει να της εχει κουβαλησει 20 διαφορετικες γκομενες-ασχετα τι μπορει να λεει στην τωρινη του κοπελα-να εχει βαρεθει το σκηνικο και στην τελικη δεν εχει δικαιωμα να ενοχληθει στο σπιτι ΤΗΣ????????αμα αυριο μεθαυριο σκαει μυτη ο δικος σας γιος με διαφορετικη καθε μηνα,και ο αλλος γιος το ιδιο και η κορη ξεπορτιζει ομοιως με τις κοπελες των γιων ή φερνει κι αυτη τον δικο της σπιτι σας θα σας αρεσει?????????ειλικρινα δλδ θα σας αρεσει????? Rolling Eyes

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:δε καταλαβαινω γιατι το πατρικο σπιτι καποιου θεωρειται δικο του????το πατρικο μου ειναι της μανας μου και του πατερα μου!και δε μου πεφτει λογος ουτε στο χρωμα των τοιχων!κατ'επεκταση και το δικο μου σπιτι ειναι δικο ΜΟΥ και του αντρα μου και οχι των γιων ή της κορης μου!συνεπως δε καταλαβαινω τι πρεπει να κανω αν σκαει μυτη ο καθε γκομενος-γκομενα?κωλοτουμπες απο τη χαρα μου?τον θυρωρο?να φτιαχνω πιτσες και να βλεπουμε ολοι μαζι ταινια?ελεος ρε παιδια!
βαλτε λιγο τον εαυτο σας στη θεση αυτης της γυναικας που ο γιος της μπορει να της εχει κουβαλησει 20 διαφορετικες γκομενες-ασχετα τι μπορει να λεει στην τωρινη του κοπελα-να εχει βαρεθει το σκηνικο και στην τελικη δεν εχει δικαιωμα να ενοχληθει στο σπιτι ΤΗΣ????????αμα αυριο μεθαυριο σκαει μυτη ο δικος σας γιος με διαφορετικη καθε μηνα,και ο αλλος γιος το ιδιο και η κορη ξεπορτιζει ομοιως με τις κοπελες των γιων ή φερνει κι αυτη τον δικο της σπιτι σας θα σας αρεσει?????????ειλικρινα δλδ θα σας αρεσει????? Rolling Eyes
οχιιιιι βεβαια ...!εγω θα προτιμουσα να φερει τη γυναικα που σκεφτεται πιο σοβαρα...οχι την καθε μια που γνωριζει...να κοιματε στο σπιτι μου.συμφωνω με την αποψη σου!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω απολυτα με το Ευακι! απλα διαφωνω με τον τροπο της μαμας! θα επρεπε να ειναι τυπικη αν οντως δν εχει προβλημα με την συγκεκριμενη κοπελα αλλα ειναι γενικοτερα προβλημα το οτι ερχεται σπιτι οποια κι αν ηταν και να ειχε λιγο καλυτερη συμπεριφορα!!
απο εκει και περα ειναι θεμα που πρεπει να λυσει με τον γιο της!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δε καταλαβαινω γιατι το πατρικο σπιτι καποιου θεωρειται δικο του????το πατρικο μου ειναι της μανας μου και του πατερα μου!και δε μου πεφτει λογος ουτε στο χρωμα των τοιχων!κατ'επεκταση και το δικο μου σπιτι ειναι δικο ΜΟΥ και του αντρα μου και οχι των γιων ή της κορης μου!συνεπως δε καταλαβαινω τι πρεπει να κανω αν σκαει μυτη ο καθε γκομενος-γκομενα?κωλοτουμπες απο τη χαρα μου?τον θυρωρο?να φτιαχνω πιτσες και να βλεπουμε ολοι μαζι ταινια?ελεος ρε παιδια!
βαλτε λιγο τον εαυτο σας στη θεση αυτης της γυναικας που ο γιος της μπορει να της εχει κουβαλησει 20 διαφορετικες γκομενες-ασχετα τι μπορει να λεει στην τωρινη του κοπελα-να εχει βαρεθει το σκηνικο και στην τελικη δεν εχει δικαιωμα να ενοχληθει στο σπιτι ΤΗΣ????????αμα αυριο μεθαυριο σκαει μυτη ο δικος σας γιος με διαφορετικη καθε μηνα,και ο αλλος γιος το ιδιο και η κορη ξεπορτιζει ομοιως με τις κοπελες των γιων ή φερνει κι αυτη τον δικο της σπιτι σας θα σας αρεσει?????????ειλικρινα δλδ θα σας αρεσει????? Rolling Eyes


Κοιτα Ευα, και σαν γυναικα το σκεφτομαι και σαν μητερα. Και με τις δυο ιδιοτητες θα ηθελα να με σεβονται και να μην με αποκαλουν τσουλι επειδη εχω σεξ. σχεσεις.
Αν ο φιλος της κοπελας παραβιαζει ας πουμε τον χωρο της μητερας του πρεπει να το λυσουν οι δυο τους.Το κοριτσακι δεν μου φταιει σε τπτ για να το φορτωνω χαρακτηρισμους.
Αυτο που επιβαλλουν οι κανονες συμπεριφορας ειναι η μητερα με τον γιο της να λυσουν το θεμα οι δυο τους.
Αυτη επιλεγει να φερθει στην φιλη του σαν σκουπιδι πραγμα που μειωνει το ιδιο της το παιδι.
Οποτε,για να σου απαντησω,εγω σαν μανα δεν θα εκανα κατι να εκθεσω το παιδι μου, και φυσικα αν με ενοχλουσε το θεμα θα το ελυνα με το παιδι μου (ειτε εφερνε 1 ειτε εφερνε 20, το ιδιο μπορει να με ενοχλουσε).
Τωρα για το αν το σπιτι μας ειναι σπιτι τους...αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα.

Εγω πιτσες να φτιαξω λιγο δυσκολο γιατι δεν μ αρεσει το μαγειρεμα,μαλλον θα παραγγελναμε απ εξω. Very Happy

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:δε καταλαβαινω γιατι το πατρικο σπιτι καποιου θεωρειται δικο του????το πατρικο μου ειναι της μανας μου και του πατερα μου!και δε μου πεφτει λογος ουτε στο χρωμα των τοιχων!κατ'επεκταση και το δικο μου σπιτι ειναι δικο ΜΟΥ και του αντρα μου και οχι των γιων ή της κορης μου!συνεπως δε καταλαβαινω τι πρεπει να κανω αν σκαει μυτη ο καθε γκομενος-γκομενα?κωλοτουμπες απο τη χαρα μου?τον θυρωρο?να φτιαχνω πιτσες και να βλεπουμε ολοι μαζι ταινια?ελεος ρε παιδια!
βαλτε λιγο τον εαυτο σας στη θεση αυτης της γυναικας που ο γιος της μπορει να της εχει κουβαλησει 20 διαφορετικες γκομενες-ασχετα τι μπορει να λεει στην τωρινη του κοπελα-να εχει βαρεθει το σκηνικο και στην τελικη δεν εχει δικαιωμα να ενοχληθει στο σπιτι ΤΗΣ????????αμα αυριο μεθαυριο σκαει μυτη ο δικος σας γιος με διαφορετικη καθε μηνα,και ο αλλος γιος το ιδιο και η κορη ξεπορτιζει ομοιως με τις κοπελες των γιων ή φερνει κι αυτη τον δικο της σπιτι σας θα σας αρεσει?????????ειλικρινα δλδ θα σας αρεσει????? Rolling Eyes


Κοιτα Ευα, και σαν γυναικα το σκεφτομαι και σαν μητερα. Και με τις δυο ιδιοτητες θα ηθελα να με σεβονται και να μην με αποκαλουν τσουλι επειδη εχω σεξ. σχεσεις.
Αν ο φιλος της κοπελας παραβιαζει ας πουμε τον χωρο της μητερας του πρεπει να το λυσουν οι δυο τους.Το κοριτσακι δεν μου φταιει σε τπτ για να το φορτωνω χαρακτηρισμους.
Αυτο που επιβαλλουν οι κανονες συμπεριφορας ειναι η μητερα με τον γιο της να λυσουν το θεμα οι δυο τους.
Αυτη επιλεγει να φερθει στην φιλη του σαν σκουπιδι πραγμα που μειωνει το ιδιο της το παιδι.
Οποτε,για να σου απαντησω,εγω σαν μανα δεν θα εκανα κατι να εκθεσω το παιδι μου, και φυσικα αν με ενοχλουσε το θεμα θα το ελυνα με το παιδι μου (ειτε εφερνε 1 ειτε εφερνε 20, το ιδιο μπορει να με ενοχλουσε).
Τωρα για το αν το σπιτι μας ειναι σπιτι τους...αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα.

Εγω πιτσες να φτιαξω λιγο δυσκολο γιατι δεν μ αρεσει το μαγειρεμα,μαλλον θα παραγγελναμε απ εξω. Very Happy
δεν νομιζω να υπονοηθηκε το ηθικο θεμα για το αν ειναι τσουλι καποια η οχι νομιζω με ολο το σεβασμο... Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις