Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

λεμονάδα?? καλέ πιες ένα μοχίτο να κατάλαβεις καλοκαίρι τι λεμονάδες κ πορτοκαλάδες χεχε

Αυτά είναι! Αλλά μετά δε θα μπορώ να κάνω μακροβούτια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M037

Πώς δε το σκέφτηκα να πάρω κανα λαιμ σήμερα να κάνω σπίτι?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"]
xaftounaki έγραψε:

Ζεν έχω κάνει ακόμα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M003 ελπίζω σε καναδυο βδομάδες να πάμε λίγο Χαλκιδική στα πεθερικά...

Άσχετο!
Πήρα ψάρια σήμερα. Με το που γυρνάω σπίτι ντριν τηλέφωνο η πεθερά:
"Πήραμε ψάρια σήμερα κ πήραμε κ για σας Laughing Laughing Laughing "
Καλό??? Razz Cool

Μια χαρά, θα φάτε τις πεθερούλας σήμερα και τα δικά σου μες την εβδομαδα!!
Χαλκιδικη δεν εχω παει ποτέ, λέγαμε να πάμε λιγες μέρες μετά τη Νάουσα αλλα λόγω εφορίας θα κάτσουμε στα αυγά μας!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μοχίτο ;
απα πα !! ιδικά μεσημέρι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M100 εμένα με βαράει που με βαράει κατακούτελα θα έρθω και θα γίνω με τον ήλιο τρέλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M198 και άντε να με μαζεύουν Razz Razz

εγώ ψηφίζω γρανίτα λεμόνι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 328109

χθες πληρώσαμε 4 ευρά τον φραπέ Shocked μου την έδωσε πολύ !!
μα καλά που ζουν αυτοί ;
50 λεπτά πάνω απο πέρσι και θέλουν ο κόσμο ; αν κατεβάζανε τον καφέ μετά θα είχες όρεξη και για καμιά μπύρα..
κανένα παγωτό...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:

λεμονάδα?? καλέ πιες ένα μοχίτο να κατάλαβεις καλοκαίρι τι λεμονάδες κ πορτοκαλάδες χεχε

Αυτά είναι! Αλλά μετά δε θα μπορώ να κάνω μακροβούτια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M037

Πώς δε το σκέφτηκα να πάρω κανα λαιμ σήμερα να κάνω σπίτι?

καλέ πρώτα τα μακροβούτια κ μετά τα mojitos!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξανάρθα!!!Ουφ τέλειωσα με τις δουλειές τώρα περιμένω να ψηθεί ο κιμάς να τελειώσω και το παστίτσιο!!!
Λέμον μου φιλάκια!!!
Μαράκι έχω πάει κολοκύθα αλλά ήρθαν τα καραβάκια με τους τουρίστες και ξενέρωσα...βρώμισαν όλη την παραλία με σκουπίδια και έκαναν φασαρία αφού ήταν όλοι τύφλα!!!Αν εξαιρέσεις αυτό είναι υπέροχη παραλία!!!
Αννούλα πήγαμε χερσόνησο για φαγητό και καφεδάκι και κάναμε μια βουτιά στο κολπάκι που δεν είχε πολύ κύμα!(λύσσαξε πια αυτός ο αέρας!!έλεος!!)φύγαμε κατά τις 5.
Ελενάκι από τα καμίνια δεν πρέπει να έχουμε ξαναμιλήσει οπότε να συστηθώ... είμαι η Μαρία από Γάζι χάρηκα πολύ και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι και Άννα πότε θα βρεθούμε?αυτή τη βδομάδα κανένα πρωινό μπορείτε??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:μοχίτο ;
απα πα !! ιδικά μεσημέρι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M100 εμένα με βαράει που με βαράει κατακούτελα θα έρθω και θα γίνω με τον ήλιο τρέλα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M198 και άντε να με μαζεύουν Razz Razz

εγώ ψηφίζω γρανίτα λεμόνι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 328109

χθες πληρώσαμε 4 ευρά τον φραπέ Shocked μου την έδωσε πολύ !!
μα καλά που ζουν αυτοί ;
50 λεπτά πάνω απο πέρσι και θέλουν ο κόσμο ; αν κατεβάζανε τον καφέ μετά θα είχες όρεξη και για καμιά μπύρα..
κανένα παγωτό...

πρωί μεσημέρι βράδυ εμένα δε με βαράει πράμα!! ίσα ίσα χιχιχιχι με δροσερεύει χιχιχιχι!!! Εμείς πάλι παρόλο που Ελούντα ακούγονται πολλά μια για Ελούντα πληρώσαμε λογικά κ φαγητό κ καφέ ειδικά φαγητό πάμε σε μια ταβέρνα που τρως σπιτικό φαγητό όχι τουριστικομπούρδες!! Αυτό που με χάλασε ρε κορίτσια κ πείτε με ρατσίστρια είναι ότι στη καφετέρια που κάτσαμε που ήταν κ εστιατόριο κ night club το βράδυ όλα μαζί ήταν ότι είχαν κράχτη Αλβανό κ βουλγάρα σερβιτόρα ! εντάξει τώρα δηλαδή είναι ντροπή να πάνε να δουλέψουν Έλληνες κ σέρβις κ κράχτες κ μετά ανεργία σου λέει!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:

Μια χαρά, θα φάτε τις πεθερούλας σήμερα και τα δικά σου μες την εβδομαδα!!
Χαλκιδικη δεν εχω παει ποτέ, λέγαμε να πάμε λιγες μέρες μετά τη Νάουσα αλλα λόγω εφορίας θα κάτσουμε στα αυγά μας!!!

Έχει πολύ ωραίες παραλίες η Χαλκιδική. Κι εμείς δε θα πηγαίναμε αλλά αφού υπάρχει σπίτι ...Ακόμα δεν ξέρω πόσα θα δώσουμε στην εφορία αλλά το τρέμω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M196

Στη Νάουσα άμα πάτε, πηγαίνετε στον Άγιο Νικόλαο κ φάτε πέστροφα με λευκό σαρντονέ δικιά τους παραγωγής κ θα με θυμηθείς!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M177

Κ η γρανίτα λεμόνι μια χαρά είναι Razz Razz Αχχχχχ Razz

Λεμονάκι κ πάλι καλά που τον είχαν 4!Πριν από 3 χρόνια είχα πληρώσει 4μισι παρακαλώ για ένα νερομλιούκι! Δεν πάμε καλά!!
Κάνατε μπανάκι??  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M004

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:

λεμονάδα?? καλέ πιες ένα μοχίτο να κατάλαβεις καλοκαίρι τι λεμονάδες κ πορτοκαλάδες χεχε

Αυτά είναι! Αλλά μετά δε θα μπορώ να κάνω μακροβούτια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M037

Πώς δε το σκέφτηκα να πάρω κανα λαιμ σήμερα να κάνω σπίτι?

Αντα μου ξέχασα να σε καλησπερίσω η γαϊδούρα!!Ντροπή μου!!!Τι κάνεις κοριτσάκι μου?Όλα καλά?Πέρασες καλά το Σ/Κ??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Μαράκι και Άννα πότε θα βρεθούμε?αυτή τη βδομάδα κανένα πρωινό μπορείτε??

ανε έχω κανονίσει φαγητό εγώ μπορώ κ πρωί μόνο να έχω κάνει κουμάντο για φαγητό! να μην έχω το αγχος του μαγειρέματος αλλιώς απόγευμα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
Αντα μου ξέχασα να σε καλησπερίσω η γαϊδούρα!!Ντροπή μου!!!Τι κάνεις κοριτσάκι μου?Όλα καλά?Πέρασες καλά το Σ/Κ??

Καλημέρα Μαράκι Very Happy ήσυχο το Σκ , παραήσυχο μπορώ να πω.
Εσύ ελπίζω να κανες πολλά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M069 κ πολλά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 215994 χιχιχιχιχι

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαλκιδική έχω πάει στο Χανιώτη !! μ άρεσε πολύ θέλω να ξαναπάω κ να πάμε κ αλλού αλλά άκρη Θεού!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τσούπρες!!τι κάνετε???καλό μήνα είπα?δεν είπα!καλό μήνα λοιπόν!!

ποιες είναι εδώ??για να δω χεράκια! Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:

Έχει πολύ ωραίες παραλίες η Χαλκιδική. Κι εμείς δε θα πηγαίναμε αλλά αφού υπάρχει σπίτι ...Ακόμα δεν ξέρω πόσα θα δώσουμε στην εφορία αλλά το τρέμω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M196

Στη Νάουσα άμα πάτε, πηγαίνετε στον Άγιο Νικόλαο κ φάτε πέστροφα με λευκό σαρντονέ δικιά τους παραγωγής κ θα με θυμηθείς!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M177


Θα παμε για ενα γαμο, δεν ξερω τι ελευθερο χρονο θα εχουμε, θα το σημειωσω και θα το προσπαθησω. Ειναι χωριό ο Αγιος Νικολαος η εστιατοριο? scratch

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία η Χανιώτη μια χαρά είναι αλλά έχει κ καλύτερες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M136

Άννα είναι ένα υπέροχο δασάκι με ποτάμι , έχει πολλές ταβέρνες, μινι λούνα παρκ,τρενάκι που κάνει το γύρο κ απίστευτη δροσιά ! http://www.naoussa.gr/visit/sights/st.nikolas/index.htm
Το σάιτ το αδικεί!Δες εικόνες στο google να πάθεις!

Συμπολίτισσα καλημέρα Very Happy εδώ είμαι κι εγώ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M200 διακοπούλες ήσουν, ε? Πώς περάσατε? Αραπίνα μας γύρισες? Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γεια σας τσούπρες!!τι κάνετε???καλό μήνα είπα?δεν είπα!καλό μήνα λοιπόν!!

ποιες είναι εδώ??για να δω χεράκια! Very Happy
καλημέρα Very Happy καλό μήνα !!
τι κάνεις ; πως πέρασες ;

ο Α. Νικόλαος είναι χωριό να το πω ;
αρκετά ποιο μεγάλο για χωριό.
Ας που οι κρητικές Razz
υ.γ εγώ νόμιζα Α. Νικόλαο κρήτης.. Razz
βλέπε Αντα ποιο καλά Razz Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Δευ Ιουλ 02, 2012 2:23 am, 1 φορά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Συμπολίτισσα καλημέρα Very Happy εδώ είμαι κι εγώ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M200 διακοπούλες ήσουν, ε? Πώς περάσατε? Αραπίνα μας γύρισες? Razz


βρε καλώς το μαϊμούδι!!χιχιχιιχ

αχ ναι διακόπες ήμουν αλλά δυστυχώς γυρίσαμε!!!θέλω κι άλλο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M147

καλά αραπίνα δε με λες αλλά ένα χρωματάκι το πήρα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γεια σας τσούπρες!!τι κάνετε???καλό μήνα είπα?δεν είπα!καλό μήνα λοιπόν!!

ποιες είναι εδώ??για να δω χεράκια! Very Happy

Καλημέρα κ καλό μήνα Εύη! Καλώς όρισες κ από τις διακοπές δεν ήμουν μέσα όταν επέστρεψες! Πώς τα καλοπέρασες?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
καλημέρα Very Happy καλό μήνα !!
τι κάνεις ; πως πέρασες ;

ο Α. Νικόλαος είναι χωριό να το πω ;
αρκετά ποιο μεγάλο για χωριό.
Ας που οι κρητικές Razz


όλα καλά Αναστασία μου!!!καλέ δεν ξαναμιλήσαμε εμείς απ'όταν γύρισα???ή δεν ήταν μαζί σου?αχού άρχισα να γερνάω κ να ξεχνάω!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 534787


καλέ για τον Α.Νικόλαο Ναούσης λένε...όχι της κρήτης! Wink

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Μαράκι και Άννα πότε θα βρεθούμε?αυτή τη βδομάδα κανένα πρωινό μπορείτε??

maryz-iraklio kritis έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Μαράκι και Άννα πότε θα βρεθούμε?αυτή τη βδομάδα κανένα πρωινό μπορείτε??

ανε έχω κανονίσει φαγητό εγώ μπορώ κ πρωί μόνο να έχω κάνει κουμάντο για φαγητό! να μην έχω το αγχος του μαγειρέματος αλλιώς απόγευμα!

Εγώ είμαι οκ, οποτε θέλετε, να το ξερω και εγω μια μερα πριν να εχω κανονήσει
Θέλετε να τα πουμε facebook να μη γεμιζουμε τις σελιδεσ?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:

καλά αραπίνα δε με λες αλλά ένα χρωματάκι το πήρα!!

Τι χρωματάκι? Μωβ?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M011  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M131

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Καλημέρα κ καλό μήνα Εύη! Καλώς όρισες κ από τις διακοπές δεν ήμουν μέσα όταν επέστρεψες! Πώς τα καλοπέρασες?


χαλόου!!όπως τα λες!!τα καλοπέρασα κ τώρα θέλω κι άλλο!χαχχαχα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
καλημέρα Very Happy καλό μήνα !!
τι κάνεις ; πως πέρασες ;

ο Α. Νικόλαος είναι χωριό να το πω ;
αρκετά ποιο μεγάλο για χωριό.
Ας που οι κρητικές Razz


όλα καλά Αναστασία μου!!!καλέ δεν ξαναμιλήσαμε εμείς απ'όταν γύρισα???ή δεν ήταν μαζί σου?αχού άρχισα να γερνάω κ να ξεχνάω!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 534787


καλέ για τον Α.Νικόλαο Ναούσης λένε...όχι της κρήτης! Wink
όχι εμείς μιλήσαμε, ξέρω πέρασες υπέροχα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 654316
για σ/κ λέω πως πέρασες Very Happy
υ.γ κάπου κάπου πρέπει να αντιπροσωπεύω και το ξανθό μαλλί Razz

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
Ada έγραψε:

Έχει πολύ ωραίες παραλίες η Χαλκιδική. Κι εμείς δε θα πηγαίναμε αλλά αφού υπάρχει σπίτι ...Ακόμα δεν ξέρω πόσα θα δώσουμε στην εφορία αλλά το τρέμω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M196

Στη Νάουσα άμα πάτε, πηγαίνετε στον Άγιο Νικόλαο κ φάτε πέστροφα με λευκό σαρντονέ δικιά τους παραγωγής κ θα με θυμηθείς!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M177


Θα παμε για ενα γαμο, δεν ξερω τι ελευθερο χρονο θα εχουμε, θα το σημειωσω και θα το προσπαθησω. Ειναι χωριό ο Αγιος Νικολαος η εστιατοριο? scratch

εκεί είναι τέλειαα στον Αγιο νικόλαο!! Πολυήμερη που πήγαμε σαλόνικα μας πήγαν κ εκεί είναι τέλειααα πράσινο πολύ νερά τέλειααα! αχ θα περάσετε όμορφα! έχει ένα ξενοδοχειο εκεί κ ταβερνοψησταριές!! ααα κ τα ροδάκινα παμφθηνα όχι εδώ που τα ακροβοπληρώουμε!1 Μετά τη πολυήμερη πήγα άλλες 2 φορές!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
evi27 έγραψε:

καλά αραπίνα δε με λες αλλά ένα χρωματάκι το πήρα!!

Τι χρωματάκι? Μωβ?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M011  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 8 M131



χαχχχαχχα αν ήταν δυνατόν μωβ θα ήταν πιστεψέ με!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις