Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Giotini


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια!! Βαφτιζω το αγοράκι μου, το στερνοπούλι μου και θελω τη βοήθειά σας! Το θέμα της βάφτισης θα ειναι ο μικρός πρίγκιπας και ψάχνω ιδέες για στολισμό οικονομικό, γλυκά και μπομπονιέρες σχετικές με το θέμα. Εχετε καμμιά ιδέα; Η βαφτιση θα γινει το Σεπτέμβριο[b] Bαφτίζωωω!! Θέλω τη βοήθεια σας!! 215994

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλή σου μέρα με το καλό η βάπτιση του μικρού σου.Θα μπορούσα να σε βοηθήσω σε ότι θέλεις.Το site μου είναι το www.asyouwish.gr Υπάρχει μία προσφορά για εξωτερικό στολισμό βάπτισης στο θέμα σου μαζί με την κολυμπήθρα και κοστίζει 150ευρώ .Μπορείς να δεις φώτο εδώ http://forum.eimaimama.gr/t10176-topic με διάφορες βάπτισεις που έχω κάνει. Επίσης υπάρχει μεγάλη ποικιλία μπομπονιέρων και προσκλητηρίων σε αυτό το θέμα.Στείλε μου αν θέλεις το email σου σε πμ να σου περάσω φώτο και τιμές.

http://www.leptomeria.gr

zolia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ μπορω να σου προτινω γλυκάκια του κουταλιου με λιγοτερο απο 1 ευρώ και χωνακια με ζαχαρωτά απο 1.10.. ριξε μια ματια για σχεδια και τιμες στο glykatoukoutaliou.blogspot.gr

http://glykatoukoutaliou.blogspot.gr/

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Giotini έγραψε:Γεια σας κοριτσια!! Βαφτιζω το αγοράκι μου, το στερνοπούλι μου και θελω τη βοήθειά σας! Το θέμα της βάφτισης θα ειναι ο μικρός πρίγκιπας και ψάχνω ιδέες για στολισμό οικονομικό, γλυκά και μπομπονιέρες σχετικές με το θέμα. Εχετε καμμιά ιδέα; Η βαφτιση θα γινει το Σεπτέμβριο[b] Bαφτίζωωω!! Θέλω τη βοήθεια σας!! 215994



εγω αν και δεν εχω τελειωσει ακομη το blog μου σου προτεινω να μπεις και να παρεις μια πολυ μικρη γευση
kathy-kathyscreations.blogspot.com
και φυσικα εαν εχεις δει κατι και σου αρεσει στειλτο μου να σου δωσω τιμη
εχεις διαλεξει ωραιο θεμα,εχουμε πολλες επιλογες!!! Bαφτίζωωω!! Θέλω τη βοήθεια σας!! 654316

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το καλο! μια οικονομικη λυση ειναι να κανεις βαζακι με γλυκο του κουταλιου και ειτε να κρεμασεις ενα μεταλλικο μικρο πριγκιπα η να βαλεις ενα μαγνητακι στο καπακι. υστερα δενεις κ τα κουφετα στο βαζακι κ εχεις μπομπονιερα κ γλυκο. αλλιως μπορεις να κανεις ξεχωριστει μπομπο με μπρελοκ μικρου πριγκιπα ειτε σε κρεμαστη, ειτε σε κουτι ειτε με τουλι η οργαντζα. αυτες οι μπομπο οι μεμονωμενες ειναι κατω απο ευρω αν δεν επιλεξεις χρωματιστο μπρελοκ με μικρο πριγκιπα. αλλη οικονομικη εναλλακτικη ειναι να κανεις για τα παιδακια θερμομετρακι με πριγκιπα που ειναι κ αυτο οικονομικο.

Οσον αφορα το στολισμο μπορεις να παιξεις η με κοκκινο-μπλε τα χρωματα της καπας του, η με πρασινο ανοιχτο κ τιρκουαζ (απο τη φιγουρα του μικρ. πριιγκιπα με τα ανοιχτα πρασινα ρουχα) η και με πρασινο κιτρινο μιας κ ειναι κ ξανθουλης.
η βαφτιση που θα γινει για να σου δωσουμεκαι αλλες ιδεες για στολισμο με βαση το χωρο σου. μπορεις να διακοσμησεις τραπεζια, φαναρακια, μπαλες μπαμπου κλπ με ξυλινα πριγκιπακια ή με κορωνιτσες μεταλλικες η ξυλινες. υπαρχουν πολλες εναλλακτικες!

http://stardustwork.blogspot.com

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο eshop μου www.KorinasWorkshop.gr λύσεις υπάρχουν και μάλιστα σε ασυναγώνιστες τιμές!

http://www.KorinasWorkshop.gr

alexa33


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
υπάρχουν αρκετές λύσεις, εμείς όταν βαπτίσαμε την μικρη (των περασμένο Οκτωμβρη) ήθελα να έχει θέμα πεταλούδες με αποχρώσεις ροζ - μωβ, Ηθελα και οι μπουμπουνιερες και τα προσκλητήρια, το τραπέζι και τα μπαλόνια να έχουν το ίδιο θέμα γιατι τις μπουμπουνιέρες θα τις έβαζα στο τραπέζι βρήκα ένα μαγαζί που έκλεινε τις τις πήρα σε πολύ καλή τιμή. Το τραπέζι το έκανα στην Αιθουσά Καταρράκτη αν την ξέρετε μου έκαναν δώρο το στολισμό με θέμα την πεταλούδα έτσι ακριβώς όπως το ήθελα και με ράνερ ροζ - μωβ καρό και έδεσε φανταστικά και με τις μπουμπουνίερες έτσι γλύτωσα και τα έξοδα να στολίσω το χώρο.

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DEN KSERO APO POU EISAI ALLA EGO OTAN EPSAXNA GLIKAKI GIA NA DOSO STIN BAFTISI TOU GIOU MOU EIXA PAEI SE MELISOKOMIKI KAI EIXAN TA BAZAKIA ME TO GLUKAKI MESA AN THIMAME KALA GURO STA 50 LEPTA. EMEIS STIS BAFTSEIS DINOUME K MELEKOUNIA, NOMIZO TA LETE PASTELIA ESEIS. EIXA PAREI PASTELALIA KAI KOLISA EPANO MIA EIKONA ME TO THEMA MAS K ENA EUXARISTIRIO.AUTA ANTE NA PIGAN 30 LETA MAZI ME TO AUTOKOLITO.STELNOUN K EKTOS RODOU AN DEN KANO LATHOS. AN BALEIS STO GOOGLE MELLISOKOMIKI RODOU THA STO BGALEI. GIA EMAS ITAN TO PIO EIKONOMIKO POU EIXAME BREI EDO STO NISI. ALLA GLUKAKIA DEN PIRA GIATI EKANA MPOUFE STIN EKLISIA. OSO GIA TOUS XROMATISMOUS ... GALANO ASPRO ASIMI. MPLE ILEKTRIK ME ASPRO K KITRINO. ASPRA ASIMI. DEN EXOUME POLLES EPILOGES EMEIS OI AGOROMANES. :p

MARIA 22


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sou korina.. mpika stin selida sou k eida mpomponieres polu teleis k se kales times... egw menw kavala an epithimw na parageilw ginete????

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα, αποστολές κάνω σε όλη την Ελλάδα και στο εξωτερικό.
I love you

http://www.KorinasWorkshop.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις