Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουλ 20, 2012 3:30 am

agapi_i


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas! na mpw kai egw sthn parea sas? mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 654316
menw sthn vissa konta sthn orestiada.

52mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουλ 20, 2012 10:54 am

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ω ναι φυσικα!!!σε καλοσωριζουμε κ εσενα λοιπον!!!!εχεις παιδακι-α???

53mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουλ 20, 2012 10:56 am

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mora έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!


ας μας πει καμια παλια..δοκιμασες καποιο απο τα εικονιδια?λεω δεν ξερω

54mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουλ 20, 2012 11:47 am

agapi_i


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλός σας βρήκα.ναι έχω 2 παιδάκια-κοριτσάκια η μεγάλη μου είναι σχεδόν 8 χρόνον και η μικρή είναι 7μηνον.

55mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουλ 20, 2012 10:44 pm

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΓΑΠΗ!! ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 11 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8 ΜΗΝΩΝ!!!
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ???? ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΑΜΕ ΝΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΤΗΣ!!! mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 893968

56mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Ιουλ 21, 2012 11:58 am

agapi_i


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!
den phgame akoma thalassa,trexamata gia thn vavtisi mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 215994

57mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Δευ Αυγ 20, 2012 1:24 pm

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συντοπιτισσες μαμαδουλες μου τι κανετε???χαθηκαμε τελειως Crying or Very sad Crying or Very sad
ευχομαι να ειστε ολες σας καλα και να απολαμβανεται το καλοκαιρι που σε λιγο θα μας αποχαιρετισει εδω πανω Mad Mad Mad

58mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Κυρ Σεπ 02, 2012 12:02 pm

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε κοριτσια τι κανετε??χαθηκαμε...

59mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Πεμ Σεπ 20, 2012 9:44 pm

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε????

60mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Τετ Ιαν 23, 2013 3:01 pm

ΡίαΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια!!!

Διδυμότειχο και γω!!

Δυστυχώς γέννησα Αλεξανδρούπολη με τον Κ.... (όποια θέλει το λέω σε πμ το όνομα) και δεν είμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ευχαριστημένη, μάλιστα έχω ακούσει και πολλά άσχημα για τον "κύριο"...

Πολλά παιδάκια πρότεινα\ε να γεννηθούν με καισαρική και πολλά διαπιστώθηκαν με αναπνευστικά στην πορεία που όσοι τα εξέταζαν κατέληγαν στον τοκετό!

Καθόλου καλές τομές, εμένα δεν είχε κλείσει ΠΟΤΕ η τομή μου και έτρεχε ζουμιά μέχρι που επισκέφθηκα τον κύριο Σ... στο Νοσοκομείου του Διδ/χου και με έσωσε!! Μακράν ο καλύτερος, μη μας ξεγελά η "αυστηρότητα" που δείχνει. Ο γιατρός δεν χρειάζεται να είναι φίλος μας αλλά επιστήμων που κάνει σωστά τη δουλειά του.

61mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Δευ Φεβ 25, 2013 1:40 pm

mani8


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα μαμαδες!καθως φαινεται η ζωη με φερνει και εμενα στο Διδυμοτειχο.Τι μπορειτε να πειτε εσεις ως παλιες στη νεα??καμια πληροφορια ,συμβουλη,τι να περιμενω (ή τι να μην περιμενω).σας φιλω

62mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Τρι Μαρ 12, 2013 3:53 pm

Anastazia2801

Anastazia2801
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡίαΑ έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!

Διδυμότειχο και γω!!

Δυστυχώς γέννησα Αλεξανδρούπολη με τον Κ.... (όποια θέλει το λέω σε πμ το όνομα) και δεν είμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ευχαριστημένη, μάλιστα έχω ακούσει και πολλά άσχημα για τον "κύριο"...

Πολλά παιδάκια πρότεινα\ε να γεννηθούν με καισαρική και πολλά διαπιστώθηκαν με αναπνευστικά στην πορεία που όσοι τα εξέταζαν κατέληγαν στον τοκετό!

Καθόλου καλές τομές, εμένα δεν είχε κλείσει ΠΟΤΕ η τομή μου και έτρεχε ζουμιά μέχρι που επισκέφθηκα τον κύριο Σ... στο Νοσοκομείου του Διδ/χου και με έσωσε!! Μακράν ο καλύτερος, μη μας ξεγελά η "αυστηρότητα" που δείχνει. Ο γιατρός δεν χρειάζεται να είναι φίλος μας αλλά επιστήμων που κάνει σωστά τη δουλειά του.

koritsi an deis thn apanthsh steile mou pm to onoma giati kai egw alex/polh eimai kai o giatros mou arxizei apo K alla einai 2 an mporeseis steile m

63mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Μαρ 22, 2013 2:28 pm

kathy's creations

kathy's creations
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια τι μου κάνετε έχουμε να τα πούμε πολύυυυ καιρό..
πως περνάτε???

64mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Μαρ 23, 2013 6:03 am

il babino


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας!!Κι εγώ είμαι νέα μαμά, 4 μηνών είναι ο γιος μου αλλά μένω Ορεστιάδα. Ο άντρας μου είναι από Διδυμότειχο κι εγώ από Κομοτηνή!!Εγώ στο νοσοκομείο του Διδυμοτείχου γένννησα με τον Ριτβάν!Πολύ καλός σαν άνθρωπος και σαν γιατρός!!Και μετάθεση να πάρουμε το δεύτερο παιδάκι, πρώτα ο Θεός Διδυμότειχο θα το κάνω!

65mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Μαρ 23, 2013 6:24 am

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια κ εγω απο πανω αλλα δεν μενω δυστηχως Sad Sad Sad Sad ...κ εμεις στον στρατο Laughing Laughing ...ειμαι εγκυος θα ανεβω κ εγω να γεννησω με τον ριντβαν εμαθα οτι γινονται καποια μαθηματα ανωδυνου τοκετου ή θηλασμου δεν ξερω ακριβως μηπως γνωριζει κατι καμια οτιδηποτε μαθηματα ορεστιαδα ή διδυμοτειχο;;

66mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Μαρ 23, 2013 7:21 am

il babino


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μαθήματα ανώδυνου τοκετού κάνουν κάθε μήνα στο Κέντρο Υγείας στην Ορεστιάδα. Για Διδυμότειχο δεν ξέρω.. Για τον θηλασμό εμένα με βοήθησε πολύ μία μαία όταν γέννησα, Μαρία Μολλά την λένε. Πολύ εξυπηρετική και πολύ καλή με τα βρέφη

67mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Μαρ 23, 2013 7:25 am

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ'ευχαριστω μπαμπινο αχ χαρηκα παρα πολυ κατι ειναι κ αυτο η μαια που ειναι στο κεντρο υγειας;σε βοηθησε φανταζομαι σχετικα με τον θηλασμο;

68mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Σαβ Μαρ 23, 2013 9:28 am

il babino


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η συγκεκριμένη μαία είναι στο Διδυμότειχο και με βοήθησε πολύ με το να μου βάλει το μωρό να το ταίσω ξάπλα επειδή γεννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο και πονούσα από κάτω. Και μία άλλη η Ελισάβετ με βοήθησε με τις αναπνοές κατά την διάρκεια του τοκετού. Γενικά όσες είναι σχετικά νεαρές βοηθούν οι μεγαλύτερες δεν ασχολούνται ΚΑΘΟΛΟΥ!!Μην απογοητευτείς αν δεν καταφέρεις να θηλάσεις όσο θα είσαι στο νοσοκομείο. Στο σπίτι που θα έχει περισσότερη ησυχία θα τα καταφέρεις!

69mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Δευ Μαρ 25, 2013 9:35 am

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ μπαμπινο δεν θελω να πω κατι πολυ ασχημο αλλα δυστηχως εκει γεννησα το πρωτο μου κ οι συμπεριφορα απο ολες ηταν απαισια εννοειτε κ δεν με βοηθησαν να θηλασω κ δεν τα καταφερα μετα στο σπιτι το μωρα δεν δεχοταν με τιποτα το στηθος οσο για την ωρα του τοκετου αστα..τεσπα θα προσπαθησω να θυμαμαι αυτες που μου ειπες με ενδιαφερει πολυ ο θηλασμος να μην την ξανα πατησω

70mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 6:59 am

pasmar


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κι από μένα! Μένω κι εγώ Ορεστιάδα εδώ και περίπου ένα χρόνο.

Είμαι εν δυνάμει μανούλα, μιας και είμαι 4 μηνών έγκυος. Είμαι, όμως, και αρκετά προβληματισμένη στο θέμα του γυναικολόγου.

Όλες μου οι εξετάσεις ως τώρα, αιματολογικές και ούρων βγαίνουν καθαρότατες, όμως όταν πήγαμε να κάνουμε την εξέταση αυχενικής διαφάνειας (στην Αλεξπολη), ενώ όλες οι μετρήσεις ήταν κανονικότατες παρατηρήθηκε ότι οι μητριαίες αρτηρίες μου είναι πιο στενές απ' ό,τι θα έπρεπε κι αυτό έχει σαν αποτέλεσμα τον φόβο ότι μπορεί να εμφανίσω προεκλαμψία λίγο πριν τις 34 εβδομάδες. Εν τω μεταξύ, μια ζωή ήμουν υποτασσική (το ίδιο και η οικογένειά μου) και όταν δίνω αίμα για τις εξετάσεις κάνει εντύπωση στους γιατρούς το πόσο αραιό αίμα έχω. Και τώρα να μου λένε ότι υπάρχει φόβος εμφάνισης προεκλαμψίας! Μα τι μετάλλαξη κι αυτή στην εγκυμοσύνη!!!

Το θέμα είναι ότι μου πρότειναν αρχικά ν' ακολουθήσω προληπτική θεραπεία με ασπιρίνη αλλά λόγω του ότι είχα εμφανίσει στο παρελθόν ευαισθησία στη χρήση της με αλλεργικό σοκ, τώρα μου προτείνουν την εφαρμογή ενέσεων amp. clexan κι έχω αγχωθεί με όλα αυτά. Και μου είπαν ότι αυτές τις ενέσεις θα τις κάνω κάθε μέρα μέχρι το τέλος της κύησης. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Φοβάμαι πολύ γιατί κάναμε 3 χρόνια προσπάθειες για να πιάσουμε παιδί και δε θέλω με τίποτα να πάθει κάτι το μικράκι μου

Το κακό είναι ότι η γυναικολόγος μου δε μου εμπνέει πια εμπιστοσύνη. Τα αποτελέσματα από την αυχενική διαφάνεια βγήκαν πριν 3 εβδομάδες κι εκείνη χαλαρότατη, ενώ την παρακαλούσα να ψάξει το θέμα και να μου πει τι ακριβώς πρέπει να κάνω μιας κι είμαι αλλεργική στην ασπιρίνη, ακόμα χτες μου έδωσε την απάντηση. Πόσες εβδομάδες την έψαχνα για να μου γράψει εξετάσεις αίματος και τα συμπληρώματα που πρέπει να παίρνω (σίδηρο, μαγνήσιο κτλ) κι όλα αυτά μ' έχουν αγχώσει πάρα πολύ. Το αποκορύφωμα ήταν χτες που πήγα στο ιατρείο της να πάρω τις συνταγές και ξαφνικά μαθαίνω ότι είναι έγκυος στο μήνα της και θα πάει να κάνει καισαρική. Εγώ τόσο καιρό νόμιζα ότι ήταν απλά παχουλή, είναι και μεγάλη σε ηλικία, δεν είχα υποψιαστεί ούτε εγώ ούτε ο σύζυγός μου ότι ήταν έγκυος και δε μας είχε πει τίποτα. Επομένως, θα λείπει από εδώ τουλάχιστον 2 εβδομάδες. Όλα αυτά με έχουν προβληματίσει και σκέφτομαι ν' αλλάξω γυναικολόγο κι αυτό με στεναχωρεί γιατί νιώθω πολύ μεταίωρη.

Σαν να μην έφταναν αυτά, έχω ξεκινήσει εδώ και τρεις μέρες τις ενέσεις. Με το που τις ξεκίνησα, άρχισαν οι εμετοί κι έχω εμφανίσει πίεση 14 και 9. Αποφασίσαμε με τον άντρα μου ν' απευθυνθούμε στο νοσοκομείο του Διδυμοτείχου αν δούμε ότι συνεχίζεται αυτό το φαινόμενο.

Πφφφφ... δύσκολα τα πράγματα!

71mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 1:53 pm

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατ αρχήν με το καλό το μωράκι σου!!! Που έχεις σκοπό να γεννήσεις? Το χεις σκεφτεί?

72mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 1:56 pm

pasmar


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σκεφτόμουν στο Διδυμότειχο μιας και στην Αλεξπολη γίνεται χαμός από γέννες και μ' έχουν τρομάξει με περιπτώσεις που έχω ακούσει. Από την άλλη ξέρω πως όταν μια γυναίκα και το μωρό της έχουν θέμα με την πίεση, ακόμα κι αν είναι στο Διδυμότειχο καταλήγουν τελικά στην Αλεξπολη κι όλα αυτά με προβληματίζουν και με τρομάζουν συνάμα.

73mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 1:58 pm

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι εξετάσεις που αναφέρεις Αλεξανδρούπολη τις έκανες ή Διδυμότειχο?

74mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 2:05 pm

pasmar


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Την αυχενική διαφάνεια την έκανα Αλεξπολη γιατί εξαρχής μου είπαν ότι μόνο εκεί μπορώ να τις κάνω και να έχω έγκυρα αποτελέσματα. Άλλες εξετάσεις, αιματολογικές, τις έκανα στην Ορεστιάδα και στο Διδυμότειχο.

75mamades apo didymoteixo - Σελίδα 3 Empty Απ: mamades apo didymoteixo Παρ Ιουν 14, 2013 2:15 pm

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύχομαι όλα καλά να πάνε! και θα συμφωνήσω μαζί σου στο να επισκεφτείς και το νοσοκομείο. να σ'έχει δει και κάποιος γιατρός κοντά σου. Από εδώ είσαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις