Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:28 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑς!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΟΨΩ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑς ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΕΡΑ????ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ?ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ?ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΧΑΖΕς ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝΕ!ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς!ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕς ΚΑΙ ΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ!ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥς.ΟΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗς ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...Ε ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!ΤΟΥς ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕςΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..... Crying or Very sad ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ...ΤΟ ΕΧΩ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΩ!ΠΩς ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΟΠΩς ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ?

2ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:31 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
άμα τα έχεις κανονίσει εσύ όλα από πριν και δεν τους δώσεις αναφορά για το τι θα κάνεις,μόνο να τους πεις ότι είναι όλα κανονισμένα και να μην ασχοληθούν με τίποτα δεν θα πάρουν από λόγια?

http://www.leptomeria.gr

3ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:36 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ!ΕΓΩ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ Η ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΤΟ ΝΤΥΣΟΥΜΕ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΩ Sad

4ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:51 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε καταλαβαίνω είναι πολύ σπαστικό να ανακατεύονται σε όλα.Τίποτα μίλα τους πριν την βάπτιση,δεν ξέρω αν έχεις το θάρρος ότι είναι όλα κανονισμένα μεχρι την πιο μικρή λεπτομέρεια και να μην ανακατευτουν και γίνει κανένα μπέρδεμα

http://www.leptomeria.gr

5ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 3:58 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ Η ΘΑ ΜΟΥΤΡΩΝΟΥΝ Η ΘΑ ΛΕΝΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! Mad ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΦΑΣΑΡΙΑ ΕΓΙΝΕ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΟΩ ΕΓΩ 2 ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ 2 ΔΙΚΑ ΣΟΥ!ΑΥΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ.ΠΗΓΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ 3 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΧΑΜΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ! Crying or Very sad

6ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 4:08 pm

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tin imera pou baftiza ton gio mou, i mana mou ithele na tou balei xrusa. Ta eipa ston papa k tin epiase. Otan irthe i ora na ntusoun to paidi o papas fonakse tis giagiades. Ekei mpika stin mesi k tou leo oi nones plirosan na ta paroun , oi nones tha ton ntusoun. Otan ego ksenuxtousa k eftiaxna ta pragmata tis baftisis ektos apo tis nones k mia fili kaneis allos den irthe apo tous sigkeneis na boithisei. Olo eixan doulies. Tin imera tis baftisis , etrexa me to paidi stin eklisia apo to proi na stoliso ton xoro. Pali ta idia atoma mazi mou gia boithia.Otan irthe i ora, tous leo oloi eisaste theates. Ego kopiasa , ego kano koumanto. Imoun pisteuo skliri, alla den ithela kaneis na mou xalasi ekeini tin imera. Gnomi mou, min afiseis kanenan na sou xalasei ekeini tin imera, giati den gurizei piso. Oti den sou aresei... mila.

7ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 4:11 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατάλαβα δεν γλυτώνεις εύκολα.Συμφωνω και εγώ με την erwtoylis.Ξεκαθάρισε τα πράγματα πριν εκείνη την ημέρα και ας θυμώσουν.Ξύδι

http://www.leptomeria.gr

8ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 7:51 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ Σ Ο Υ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ!
ΑΚΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ-ΕΣΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ-
Ο ΠΑΠΑΣ!
ΕΙΧΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΘΙΣΤΟΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ.ΕΙΧΑ 2 ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΜΕ ΜΠΟΜΠΟ.
ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ, ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ' ΜΟΝΟ Η ΜΑΝΑ ΘΑ ΞΕΝΤΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ'
ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.....
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ....
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ! Very Happy

9ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 8:03 pm

Dimidim


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΥ...ΡΑ...ΓΙΟ..... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...............

10ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 8:45 pm

Pitsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ..ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΝ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ..ΓΕΛΟΙΕΣ..

11ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 9:47 pm

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Η ΜΙΑ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΕΙ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΟΤΣΑΡΑΝΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝΕ

12ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 10:29 pm

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επείδή είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα με τη βάφτιση του μεγάλου μου ξεκαθάρισα το τοπίο απο το τώρα(το επόμενο μήνα κ εμεις βφτίζουμε). Το παιδί θ το ντύσω εγώ με την νονά του και τα γλυκάκια οι ξαδέρφες μου! Ευτυχώς οι μπομπονιέρες θα δωθούν με την πρόσκλήση και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

13ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 10:57 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
erwtoulis έγραψε:Tin imera pou baftiza ton gio mou, i mana mou ithele na tou balei xrusa. Ta eipa ston papa k tin epiase. Otan irthe i ora na ntusoun to paidi o papas fonakse tis giagiades. Ekei mpika stin mesi k tou leo oi nones plirosan na ta paroun , oi nones tha ton ntusoun. Otan ego ksenuxtousa k eftiaxna ta pragmata tis baftisis ektos apo tis nones k mia fili kaneis allos den irthe apo tous sigkeneis na boithisei. Olo eixan doulies. Tin imera tis baftisis , etrexa me to paidi stin eklisia apo to proi na stoliso ton xoro. Pali ta idia atoma mazi mou gia boithia.Otan irthe i ora, tous leo oloi eisaste theates. Ego kopiasa , ego kano koumanto. Imoun pisteuo skliri, alla den ithela kaneis na mou xalasi ekeini tin imera. Gnomi mou, min afiseis kanenan na sou xalasei ekeini tin imera, giati den gurizei piso. Oti den sou aresei... mila.

θα μιλησω για αλλη μια φορα!!!για να δουμε!!!φαντασου το σκεφτομαι ποσο καιρο πριν!!!ετσι κι εγω μονη μου τα ετοιμασα και μονη θελω να τα τελειωσω ολα!!! Twisted Evil

14ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:00 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαμακα μου έγραψε:MΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙ!ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ Σ Ο Υ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ!
ΑΚΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ-ΕΣΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ-
Ο ΠΑΠΑΣ!
ΕΙΧΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΛΟΙ ΚΑΘΙΣΤΟΙ,ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ.ΕΙΧΑ 2 ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΜΕ ΜΠΟΜΠΟ.
ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΠΑΠΑΣ, ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ' ΜΟΝΟ Η ΜΑΝΑ ΘΑ ΞΕΝΤΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ'
ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ.....
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ....
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ! Very Happy

σε ευχαριστω καλη μου!!!λεσ ε να πω του παπα?ε ρε τι τραβαμε!ελεοσ πιαααα!μα ουτε την βαπτιση του παιδιου μας δεν μασ αφηνουν να χαρουμε!!!!ελεοςςςςςςς!!!

15ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:01 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Dimidim έγραψε:ΚΟΥ...ΡΑ...ΓΙΟ..... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...............

μωρε ηρεμιστηκα θα παρω εκεινη την ημερα να ειμαι φυτο!!!!! Laughing

16ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:08 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Pitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ..ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ.ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΟΥΝ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΝ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ..ΓΕΛΟΙΕΣ..

ετσι ειναι pitsa μου!!!δεν προσφερουν τιποτα αλλο αλλα εχουν και απαιτησεισ κιολας πολλες σχρτικα με το παιδι!ενω παλι οι δικοι μου με εχουν βοηθησει παρα πολυ και οικονομικα αλλα με στηριξαν και σεθεματα υγειας γιατι για να κανω αυτο το παιδακι χρειαστηκαν 3 χρονια σχεδον και με στηριξαν πολυ και ψυχολογικα!και παλι ετσι δεν ανακατευονται!και ειδικα μπροστα στον γαμπρο σουζα καθονται!τον σεβονται!αυτες γιατι να κανουν ετσι!κι το κακο ειναι οτι πεθερα και κουνιαδα μενουν απο κατω μου!εκει να δεις..... Rolling Eyes
θα ηθελα πολυ η μανα μου να με βοηθησει εκεινη την μερα αλλα δεν τησ λεω για να μην την δουν αυτες και ορμηξουν σαν τα σκυλια!ζηλευουν πολυ!ουφ!αν και την μανα μου να μην δουν παλι τα ιδια θα κανουν!

17ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:10 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koukou έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΣΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ Η ΜΙΑ ΝΑ ΧΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΠΕΡΑ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΕΙ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΟΤΣΑΡΑΝΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝΕ

κι εγω στον φωτογραφο εκανα εξηγηση απο τωρα οχι πολλα πολλα!και παλι θα του το ξαναπω!

18ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:11 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
natassa-st-pr έγραψε:Επείδή είχα κ εγώ το ίδιο πρόβλημα με τη βάφτιση του μεγάλου μου ξεκαθάρισα το τοπίο απο το τώρα(το επόμενο μήνα κ εμεις βφτίζουμε). Το παιδί θ το ντύσω εγώ με την νονά του και τα γλυκάκια οι ξαδέρφες μου! Ευτυχώς οι μπομπονιέρες θα δωθούν με την πρόσκλήση και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

μια χαρα καλη μου!!!!!

με το καλο η βαπτιση σας!!!κι ευχομαι ολα να ειναι ησυχα! Very Happy

19ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:12 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ελεοσ πια ρε κοριτσια τι αλλο να κανουμε για να μας αφησουν ησυχες?????

20ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:43 pm

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ειναι η μερα σας αφου βαπτιζετε το παδι σας αλλαγιατι να μην τους αφηνεις να χαρουν;Δεν ειναι αναγκη να βοηθησουν αν δεν θελεις αλλα αν δεν θελανε εκεινοι θα ειχες αλλο προβλημα.
Τι πειραζει που λενε το μωρο οτι ειναι ο μπεμπης τους;Αφου ειναι εγγονι και ανηψι τους.Σαν να απαγορευα στην κουνιαδα μου να αγαπαει τις κορες μου και εμενα η νυφη μου να μην θελει να αγαπαω τον ανηψιο μου.
Αν δεν εχουν κανει κατι ιδιαιτερα κακο σε σενα και απλα δειχνουν την αγαπη τους στο παιδι σου,ισως με περισσοτερο ζηλο απο οτι θα ηθελες,δεν το θεωρω κακο.
Πιστευω οτι απλα εχεις αγχωθει και σου φταινε ολα.
Αν δεν ειχα την στηριξη ολων στη βαπτιση των παιδιων μου δεν θα τα εβγαζα περα.Ειχα τρελο αγχος.Χαλαρωσε λιγο για να μπορεσεις να την απολαυσεις κιολας.Οι γονεις και τα αδερφια μας ειναι για να μας βοηθανε και να μας στηριζουν.
Με το καλο η Βαπτιση σας.

21ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:56 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
didumomama έγραψε:Ναι ειναι η μερα σας αφου βαπτιζετε το παδι σας αλλαγιατι να μην τους αφηνεις να χαρουν;Δεν ειναι αναγκη να βοηθησουν αν δεν θελεις αλλα αν δεν θελανε εκεινοι θα ειχες αλλο προβλημα.
Τι πειραζει που λενε το μωρο οτι ειναι ο μπεμπης τους;Αφου ειναι εγγονι και ανηψι τους.Σαν να απαγορευα στην κουνιαδα μου να αγαπαει τις κορες μου και εμενα η νυφη μου να μην θελει να αγαπαω τον ανηψιο μου.
Αν δεν εχουν κανει κατι ιδιαιτερα κακο σε σενα και απλα δειχνουν την αγαπη τους στο παιδι σου,ισως με περισσοτερο ζηλο απο οτι θα ηθελες,δεν το θεωρω κακο.
Πιστευω οτι απλα εχεις αγχωθει και σου φταινε ολα.
Αν δεν ειχα την στηριξη ολων στη βαπτιση των παιδιων μου δεν θα τα εβγαζα περα.Ειχα τρελο αγχος.Χαλαρωσε λιγο για να μπορεσεις να την απολαυσεις κιολας.Οι γονεις και τα αδερφια μας ειναι για να μας βοηθανε και να μας στηριζουν.
Με το καλο η Βαπτιση σας.

με εχουν πληγωσει παρα πολυ και οπως ειπα δεν θελω να τους εχω διπλα μου καθολου!ειμαι πολη σκληρη αλλα ισωσ να με εκανε και η ιδια η ζωη ετσι!εκανα ενα μεγαλο χειρουργειο ανοιχτης καρδιας και ειχα και μια αποβολη πριν 3.5 χρονια και δεν ηταν εκει κανενας τους να με στηριξει εαν οχι εμενα τον γιο τους.δηλαδη τωρα γιατι να πεσουν πανω μου ε?δηλαδη μονο στισ χαρες πρεπει να βρισκονται διπλα μου?στις λυπες που ηταν?που ηταν οταν παλευα επι 3 χρονια να παρω το οκ απο το καρδιολογο μου για κυηση?που πηγαινοερομουν αθηνα ολο κλαμμενη γιατι ο γιατρος ολο το ανεβαλε?να σου πω εγω που ηταν?στο σπιτακι τους και κοιταγανε να με κοτσομπολεψουν στο χωριο οπου τα εμαθα μετα.ναι βεβαια με λεγανε προβληματικια οτι τυλιξα τον γιο τους και οτι για αυτο εχασα το 1ο παιδακι.ειχε γινει και εκει ενασ χαμος μολις τα εμαθε ο αντρας μου.αλλα και παλι τα ιδια και τα ιδια.δεν θελω να δικαιολογηθω αλλα θελω να πω οτι και στισ δυσκολες στιγμεσ χρειαζεσαι καποιον οχι μονο στα καλα.ενω οι δικοι μου με στηριξαν και στα καλα και στα ασχημα.

22ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Τετ Ιουλ 11, 2012 11:59 pm

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα συμφωνήσω με την διδυμομάνα! Δεν ξέρω τι σχέση έχεις με την πεθερά σου, πως σου συμπεριφέρεται κ.λπ., αλλά βρε κορίτσια δεν πρέπει να έχετε συνέχεια κόντρα μόνο και μόνο επειδή είναι η πεθερά και η κουνιάδα. Σκέψου πως είναι η μάνα και η αδερφή του ανθρώπου που αγαπάς. Ότι είναι για σένα η μάνα σου, είναι και για εκείνον η δική του. Ίσως βέβαια μιλάω εκ του ασφαλούς, γιατί η πεθερά μου δεν με αντιμετώπισε ποτέ σαν τη νύφη που της πήρε το γιο και δεν μου δημιούργησε ποτέ προβλήματα. Αλλά κι εγώ της φερόμουν όπως στη μάνα μου.

23ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:00 am

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ουτε καν επισκεψη δεν ηρθαν ουτε στο χειρουργειο ουτε στην αποβολη μου.

24ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:03 am

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τώρα είδα την απάντηση που έδωσες γιατί δεν τους θέλεις κοντά σου. Έχεις τόσο δίκιο τελικά. Τον καθρέφτη τον βλέπεις όπως σε βλέπει. Άκου "προβληματική". Ευτυχώς έχεις τον άντρα σου στήριγμά σου. Με το καλό η βάπτιση. Γερό και τυχερό να είναι το μωρό σας.

25ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Empty Απ: ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:04 am

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
astroneraidoula έγραψε:Θα συμφωνήσω με την διδυμομάνα! Δεν ξέρω τι σχέση έχεις με την πεθερά σου, πως σου συμπεριφέρεται κ.λπ., αλλά βρε κορίτσια δεν πρέπει να έχετε συνέχεια κόντρα μόνο και μόνο επειδή είναι η πεθερά και η κουνιάδα. Σκέψου πως είναι η μάνα και η αδερφή του ανθρώπου που αγαπάς. Ότι είναι για σένα η μάνα σου, είναι και για εκείνον η δική του. Ίσως βέβαια μιλάω εκ του ασφαλούς, γιατί η πεθερά μου δεν με αντιμετώπισε ποτέ σαν τη νύφη που της πήρε το γιο και δεν μου δημιούργησε ποτέ προβλήματα. Αλλά κι εγώ της φερόμουν όπως στη μάνα μου.

μακαρι να ηταν και η δικια μου ετσι δεν θα ειχα κανενα προβλημα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις