Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!σορρυ που χάθηκα έτσι πριν..έκανα κάτι δουλίτσες και πήγα γυμναστήριο..τώρα γύρισα,έφαγα και χαλαρώνω..

Γκρινιάρα μια χαρά τα αποτελέσματα..να δούμε τι εννοεί ο γιατρός..

Λεμονάκι,Τόνια,Ζωή,Μαράκι,Χρύσα hi!!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλησπέρα!σορρυ που χάθηκα έτσι πριν..έκανα κάτι δουλίτσες και πήγα γυμναστήριο..τώρα γύρισα,έφαγα και χαλαρώνω..

Γκρινιάρα μια χαρά τα αποτελέσματα..να δούμε τι εννοεί ο γιατρός..

Λεμονάκι,Τόνια,Ζωή,Μαράκι,Χρύσα hi!!!!!!


γεια ζουζου!!! για να δουμε τι εννοει ο "ποιητης"!!!

ερχεται ο καιρος για να κανω τη μεγαλη καθοδο!!! Razz Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑΑΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
eirini7 έγραψε:καλησπέρα!σορρυ που χάθηκα έτσι πριν..έκανα κάτι δουλίτσες και πήγα γυμναστήριο..τώρα γύρισα,έφαγα και χαλαρώνω..

Γκρινιάρα μια χαρά τα αποτελέσματα..να δούμε τι εννοεί ο γιατρός..

Λεμονάκι,Τόνια,Ζωή,Μαράκι,Χρύσα hi!!!!!!


γεια ζουζου!!! για να δουμε τι εννοει ο "ποιητης"!!!

ερχεται ο καιρος για να κανω τη μεγαλη καθοδο!!! Razz Razz Razz Razz

τι ωραία!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 654316
εμείς δεν έχουμε κανονίσει για διακοπές τίποτα..λέμε για Πάρο και για Κρήτη αλλά ούτε εισιτήρια κλείσαμε ούτε δωμάτιο..τελευταία στιγμή θα τρέχουμε..

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε ο ζουζουνος μου νωριτερα οποτε θα βγω γιατι θελει αυτος να μπει για λιγο...

παω να φαω το σουφλε μου και να διαβασω λιγο το βιβλιο μου...

θα τα πουμε το απογευμα...

φιλακια σε ολες σας!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:ηρθε ο ζουζουνος μου νωριτερα οποτε θα βγω γιατι θελει αυτος να μπει για λιγο...

παω να φαω το σουφλε μου και να διαβασω λιγο το βιβλιο μου...

θα τα πουμε το απογευμα...

φιλακια σε ολες σας!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 531909

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ,και ειμαι και εγω στις προσπαθειες για μωρακι!ειχα μια ατυχη εγκυμοσυμη και τον Φεβρουαριο ειχα κανει αποξεση.στην 8η εβδομαδα...παλινδρομη κυηση... Sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787

τωρα ειμαστε σε νεες προσπαθειες για μωρακι!τον Ιουνιο ηταν η πρωτη μας προσπαθεια,αλλα αδιαθετησα! Twisted Evil Twisted Evil

ευχομαι σε ολες μας να γινουμε συντομα μανουλες,και να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα υγιεστατα μωρακια μας!!!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ,και ειμαι και εγω στις προσπαθειες για μωρακι!ειχα μια ατυχη εγκυμοσυμη και τον Φεβρουαριο ειχα κανει αποξεση.στην 8η εβδομαδα...παλινδρομη κυηση... Sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787

τωρα ειμαστε σε νεες προσπαθειες για μωρακι!τον Ιουνιο ηταν η πρωτη μας προσπαθεια,αλλα αδιαθετησα! Twisted Evil Twisted Evil

ευχομαι σε ολες μας να γινουμε συντομα μανουλες,και να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα υγιεστατα μωρακια μας!!!!!!!

Γεια σου pigkoulinaki!
Καλωσόρισες!
Ελπίζω να είσαι καλύτερα ψυχολογικά! πολλές εδώ μέσα το περάσαμε μία και δυο φορές, αλλά παίρνουμε μία βαθιά ανάσα (εννοείται και πολλές δυσκολες στιγμές) και προχωρούμε!
Μπορεί και να μην έρθει με την 2η (μιας και η 1η πέρασε) αλλά θα έρθει, αυτό είναι το σίγουρο! Εμείς τα καταφέραμε μετά από 5 μήνες σχεδόν μετά την απόξεση.. και τώρα όπως θα βλέπεις κλείνουμε τον 3ο!
Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να μην απογοητεύεσαι! Κι αν θέλεις κάποιες να μιλάς, που σε καταλαβαίνουν, είμαστε εδώ!
Εγώ είμαι η Ζωή..
πώς είσαι λοιπον τώρα;

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!ειμαι σχετικα νεα στο φορουμ,και ειμαι και εγω στις προσπαθειες για μωρακι!ειχα μια ατυχη εγκυμοσυμη και τον Φεβρουαριο ειχα κανει αποξεση.στην 8η εβδομαδα...παλινδρομη κυηση... Sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 534787

τωρα ειμαστε σε νεες προσπαθειες για μωρακι!τον Ιουνιο ηταν η πρωτη μας προσπαθεια,αλλα αδιαθετησα! Twisted Evil Twisted Evil

ευχομαι σε ολες μας να γινουμε συντομα μανουλες,και να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα υγιεστατα μωρακια μας!!!!!!!

Γεια σου pigkoulinaki!
Καλωσόρισες!
Ελπίζω να είσαι καλύτερα ψυχολογικά! πολλές εδώ μέσα το περάσαμε μία και δυο φορές, αλλά παίρνουμε μία βαθιά ανάσα (εννοείται και πολλές δυσκολες στιγμές) και προχωρούμε!
Μπορεί και να μην έρθει με την 2η (μιας και η 1η πέρασε) αλλά θα έρθει, αυτό είναι το σίγουρο! Εμείς τα καταφέραμε μετά από 5 μήνες σχεδόν μετά την απόξεση.. και τώρα όπως θα βλέπεις κλείνουμε τον 3ο!
Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να μην απογοητεύεσαι! Κι αν θέλεις κάποιες να μιλάς, που σε καταλαβαίνουν, είμαστε εδώ!
Εγώ είμαι η Ζωή..
πώς είσαι λοιπον τώρα;


σε ευχαριστω πολυ Ζωη μου,για τα ομορφα σου λογια!!!σου ευχομαι να εχεις μια ανετη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!ψυχολογικα ειμαι μια χαρουλα!!!!η αληθεια ομως ειναι οτι εχω ενα κενο μεσα μου...και αυτο θα μου το καλυψει μια νεα εγκυμοσυνη!

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το πιασαμε το σπορακι μας μετα απο 4 μηνες και καθολου αγχος!!!ελεγα μεσα μου,οποτε ερθει με το καλο το μωρακι μας...αλλα....!

αυτη τη φορα Ζωη μου,αγχοθηκα αρκετα!!!!δεν το περιμενα!και ηρθαμε σε επαφη με τον αντρουλη μου ,σε ολες τισ γονιμες και μη!

με λιγα λογια το ευχαριστηθηκαμε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994χαχααχαχαχχα!!!!!

μακαρι να γινω και εγω συντομα μανουλα!!!!και ολες οι κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες!!!!!

το ονομα μου ειναι Χρυσα!!!!και καλωσ σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994


pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη να σου κανω μια ερωτηση...?οταν εκανες την αποξεση ο γιατρος σου ποτε σας ειπε να ξανακανετε προσπαθειες?εμας μας ειπε μετα απ 3 μηνες!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NA MAI ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ!!!ΤΑ ΤΑΙΣΑ.....ΧΜΜΜ ΚΑΤΙ ΜΥΡΙΖΕΙ...ΑΥΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ!!!

ΠΙΝΓΟΥΛΙΝΚΙ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΣΥΣΤΗΘΕΙ!!!ΣΩΣΤΑ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:
σε ευχαριστω πολυ Ζωη μου,για τα ομορφα σου λογια!!!σου ευχομαι να εχεις μια ανετη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!ψυχολογικα ειμαι μια χαρουλα!!!!η αληθεια ομως ειναι οτι εχω ενα κενο μεσα μου...και αυτο θα μου το καλυψει μια νεα εγκυμοσυνη!

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη το πιασαμε το σπορακι μας μετα απο 4 μηνες και καθολου αγχος!!!ελεγα μεσα μου,οποτε ερθει με το καλο το μωρακι μας...αλλα....!

αυτη τη φορα Ζωη μου,αγχοθηκα αρκετα!!!!δεν το περιμενα!και ηρθαμε σε επαφη με τον αντρουλη μου ,σε ολες τισ γονιμες και μη!

με λιγα λογια το ευχαριστηθηκαμε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994χαχααχαχαχχα!!!!!

μακαρι να γινω και εγω συντομα μανουλα!!!!και ολες οι κοπελες που θελουνε να γινουν μανουλες!!!!!

το ονομα μου ειναι Χρυσα!!!!και καλωσ σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 215994

Χρύσα μου θα γίνει χωρίς να το καταλάβεις.. όπως την περασμένη φορά! Εμείς που τα καταφέραμε απο την πρώτη πέρσι, πίστευα ότι θα είναι παιχνιδάκι, αλλά κάθε μήνα μ' έπιανε απελπισία! Το άγχος δε βοηθάει πουθενά, όλοι μας το λένε, αλλά δεν είναι ευκολο να το αποβάλεις..προσπάθησε όσο μπορείς να το παίζεις άνετη! χεχε! Ξέρω ότι οι 2 βδομάδες από τις.. επαφές μέχρι την αναμενόμενη περίοδο είναι βασανιστικές.. εύχομαι να μη ζήσεις άλλη αναμονή! Μόνο αυτήν των 9 μηνών! Wink
Οι γιατροί μας είχαν πει 3 περιόδους! Ε τόσο περιμέναμε βασικά.. όσο κι αν καιγόμουν να μείνω αμέσως! έχει κινδύνους να βιαστείς οπότε καλύτερα να περιμένεις.. όμως περασαν εσένα οι 3!
ΣΕ φιλώ κι εσένα και τα άλλα κορίτσια! πάω για το πρώτο μπανάκι του φετεινού καλοκαιριού!!!! αααχ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι Ζωη μου!!!!!ειπα στον εαυτο μου αυτη τη φορα δεν θα αγχοθω! (θα τα καταφερω???θα δουμε!!!)ναι εχουν περασει 3 μηνες,αλλα επειδη ο αντρουλης μου ηταν σε επαγγελματικο ταξιδι τον Μαιο μας πηγε ενα μηνα πισω!σιγα τη διαφορα!τιποτα!!!!

αντε καλο μπανακι!!!!!!!!!και να προσεχεις!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 893968
σε φιλω!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΖΩΗ!!!!

ΧΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστω πολυ τονια μου!!!!καλως σας βρηκα!!!!!
στη φωτογραφια ο γιος σου ειναι???να σας ζησει!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ τονια μου!!!!καλως σας βρηκα!!!!!
στη φωτογραφια ο γιος σου ειναι???να σας ζησει!!!!!


χρυσα μου ειναι π πρωτοσ μου γιος ο αλεξανδρος ο οποιος κοντευει τα 4..στην φωτο ειναι 10μηνων!!!

παω να αλλαξω τον μικρο κ επανερχομαι

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχχαχααχ!!!να σας ζησει!!!!κουκλος ειναι!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!οκ πηγαινε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 20 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετοιμοσ!!!!ΠΩΠΩ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!!!
ΧΡΥΣΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ?ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ?

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχαχααχ!!!ναι πειραια μενω!!!εσυ??

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:αχχαχααχ!!!ναι πειραια μενω!!!εσυ??

ΩΡΑΙΟΣ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ...ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ Κ ΚΑΣΤΕΛΑ!!!ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΗΛΕΙΑΣ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααχχχχ!!!!!!τι καλα!!!!!!αποκεντρωση!!!!!!!!!εγω ειμαι απο Τρικαλα αλλα λογο δουλειας του συζηγου ηρθαμε αθηνα!ειμαι 29 χρονων.προς 30!αχαχ!και ειμαστε αθηνα απο τα 19 μας!

τι καλα να μεναμε επαρχια και εμεις....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:αααχχχχ!!!!!!τι καλα!!!!!!αποκεντρωση!!!!!!!!!εγω ειμαι απο Τρικαλα αλλα λογο δουλειας του συζηγου ηρθαμε αθηνα!ειμαι 29 χρονων.προς 30!αχαχ!και ειμαστε αθηνα απο τα 19 μας!

τι καλα να μεναμε επαρχια και εμεις....


ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 30!!!ΑΧ ΒΑΧ!!!ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΣΤΑ 25 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:αααχχχχ!!!!!!τι καλα!!!!!!αποκεντρωση!!!!!!!!!εγω ειμαι απο Τρικαλα αλλα λογο δουλειας του συζηγου ηρθαμε αθηνα!ειμαι 29 χρονων.προς 30!αχαχ!και ειμαστε αθηνα απο τα 19 μας!

τι καλα να μεναμε επαρχια και εμεις....


ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 30!!!ΑΧ ΒΑΧ!!!ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΣΤΑ 25 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ

εγω τον Νοεμβριο θα γινω 30αρα!!!!και αισθανομαι λες και ειμαι 18αρα!!!αχχααχχα!
οταν με το καλο μεινω εγκυος,θα γεννησω η στο Μητερα η στο Ρεα!ο γιατρος μου συνεργαζετε και με τα 2!οπως και πολλοι αλλοι πλεον!

οποιο μου κανει ττην καλυτερη τιμη εκει θα παω! Laughing Laughing Laughing

και καλα θα κανεις και θα ερθεις αθηνα!!!απο πολλες αποψεις!!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:αααχχχχ!!!!!!τι καλα!!!!!!αποκεντρωση!!!!!!!!!εγω ειμαι απο Τρικαλα αλλα λογο δουλειας του συζηγου ηρθαμε αθηνα!ειμαι 29 χρονων.προς 30!αχαχ!και ειμαστε αθηνα απο τα 19 μας!

τι καλα να μεναμε επαρχια και εμεις....


ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 30!!!ΑΧ ΒΑΧ!!!ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΣΤΑ 25 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ

εγω τον Νοεμβριο θα γινω 30αρα!!!!και αισθανομαι λες και ειμαι 18αρα!!!αχχααχχα!
οταν με το καλο μεινω εγκυος,θα γεννησω η στο Μητερα η στο Ρεα!ο γιατρος μου συνεργαζετε και με τα 2!οπως και πολλοι αλλοι πλεον!

οποιο μου κανει ττην καλυτερη τιμη εκει θα παω! Laughing Laughing Laughing

και καλα θα κανεις και θα ερθεις αθηνα!!!απο πολλες αποψεις!!!!!!!

11νοεμβριου ΓΙΝΕΤΑΙ 4 Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ..Κ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΚΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:αααχχχχ!!!!!!τι καλα!!!!!!αποκεντρωση!!!!!!!!!εγω ειμαι απο Τρικαλα αλλα λογο δουλειας του συζηγου ηρθαμε αθηνα!ειμαι 29 χρονων.προς 30!αχαχ!και ειμαστε αθηνα απο τα 19 μας!

τι καλα να μεναμε επαρχια και εμεις....


ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ 30!!!ΑΧ ΒΑΧ!!!ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΣΤΑ 25 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ

εγω τον Νοεμβριο θα γινω 30αρα!!!!και αισθανομαι λες και ειμαι 18αρα!!!αχχααχχα!
οταν με το καλο μεινω εγκυος,θα γεννησω η στο Μητερα η στο Ρεα!ο γιατρος μου συνεργαζετε και με τα 2!οπως και πολλοι αλλοι πλεον!

οποιο μου κανει ττην καλυτερη τιμη εκει θα παω! Laughing Laughing Laughing

και καλα θα κανεις και θα ερθεις αθηνα!!!απο πολλες αποψεις!!!!!!!

11νοεμβριου ΓΙΝΕΤΑΙ 4 Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ..Κ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΚΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Τονια μου 2 παιδακια εχεις?????να σου ζησουνε!!!!!!!!!!!!!και αν καταλαβα καλα εισαι εγκυος στο τρτιτο??????αυτα δεν μου τα πες τ ευχαριστα!!!!!!

εννοειτε οτι δεν θα αλλαξεις γιατρο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις