Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τέλος πάντων....νομίζω ότι δεν χρειάζεται να δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα!!λοιπόν πείτε καμιά ιδέα για ελαφρύ φαγητό γιατί μας βλέπω νηστικούς σημερα! Very Happy

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι μπομπιρες ξυπνησαν??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι μπομπιρες ξυπνησαν??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΣΥ ΚΑΛΑ?? Very Happy Very Happy

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι μπομπιρες ξυπνησαν??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΣΥ ΚΑΛΑ?? Very Happy Very Happy

καλα και εγω τονια μου..πινω καφεδακι και μετα θα ξεκινησω δουλειες στο σπιτι...μαγειρεμα....πωωωωωωωωω!!!!!!!!βαριεμαι σημερα πολυ!!!!!!!!!!!!τα λεω και κουραστικα!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα!
μπαινω γρήγορα να σας χαιρετήσω γιατί πρεπει να τρεξω για δουλειές!!

γιατι δν μπορείτε να δειτε τις φώτος? με imageshack τις ανεβασα Sad
μηπως επειδη τις εβαλα πριβε? αλλαζω την ρυθμιση αν ειναι και πειτε μου αν μπορειτε να τις δειτε μετα!!

χαιρομαι πολύ που σας άρεσαν σε εσας που καταφέρατε να τις δειτε!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654316

τρεχω να φυγωωωωωωω


Ευη μου δν ξερω τι έχεις σπιτι αλλα για ελαφρια εγω μονο κατι σε ψαράκι στον φουρνο ή κατι με σαλατα σε ενα μεγαλο μπολ με κοτοπουλο που γινεται χορταστικότατη (εγω βαζω μαρουλι, αυγο,ντοματα,καλαμποκι,κασερακια,κοτοπουλο,και λιγο σως απο λαδι,μαγιονεζα,μουσταρδα και λιγο ριγανη)

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι μπομπιρες ξυπνησαν??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΣΥ ΚΑΛΑ?? Very Happy Very Happy

καλα και εγω τονια μου..πινω καφεδακι και μετα θα ξεκινησω δουλειες στο σπιτι...μαγειρεμα....πωωωωωωωωω!!!!!!!!βαριεμαι σημερα πολυ!!!!!!!!!!!!τα λεω και κουραστικα!!!!!!!


ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΙΜΑ ΜΕ ΠΕΝΕΣ Κ ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΡΥΖΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΧΙΧΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:τέλος πάντων....νομίζω ότι δεν χρειάζεται να δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα!!λοιπόν πείτε καμιά ιδέα για ελαφρύ φαγητό γιατί μας βλέπω νηστικούς σημερα! Very Happy
ΕΒΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΔΩ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΕΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΒΑΡΟΣ....

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!!!ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Η ΕΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ....ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ε!!!!

καλημερα τονια μου!!!!καλα εισαι???οι μπομπιρες ξυπνησαν??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 215994


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΕΣΥ ΚΑΛΑ?? Very Happy Very Happy

καλα και εγω τονια μου..πινω καφεδακι και μετα θα ξεκινησω δουλειες στο σπιτι...μαγειρεμα....πωωωωωωωωω!!!!!!!!βαριεμαι σημερα πολυ!!!!!!!!!!!!τα λεω και κουραστικα!!!!!!!


ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΖΕΣΤΗ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΙΜΑ ΜΕ ΠΕΝΕΣ Κ ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΡΥΖΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΧΙΧΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

μμμμ...κιμα με πενες.....!!!μαρεσει πολυ!!!!!!!
εγω λεω να κανω κοττοπουλο στο φουρνο με πατατες!θα αναψω απο τη ζεστη!!!!(του φουρνου!!!!)
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 8/8!!!!!!!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!
χθες το βραδυ ονειρευτικα οτι ημουν εγκυος!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:
evi27 έγραψε:τέλος πάντων....νομίζω ότι δεν χρειάζεται να δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα!!λοιπόν πείτε καμιά ιδέα για ελαφρύ φαγητό γιατί μας βλέπω νηστικούς σημερα! Very Happy
ΕΒΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΔΩ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΕΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΒΑΡΟΣ....


ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΒΑΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΟΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

καλημερα Γιαννα μου!!!!καλα εισαι??

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

καλημερα Γιαννα μου!!!!καλα εισαι??


ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ?ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ scratch scratch
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ Τ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

καλημερα Γιαννα μου!!!!καλα εισαι??


ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ?ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ scratch scratch
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ Τ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109
Ναι Γιαννα μου!Χρυσα με λενε!καθε βραδυ αυτο ονειρευομαι!!!χααχχαχχα!!!αλλοτε οτι κραταω ενα θετικο τεστ στα χερια μου,αλλες φορες οτι ειμαι εγκυος και δεν το λεω σε κανεναν και αλλες φορες με την κοιλια φουσκωμενη!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
και να φανταστεις δεν ειμαι καν στις γονιμες μερες! Shocked Shocked
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 8/8!!! Respect Respect

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

καλημερα Γιαννα μου!!!!καλα εισαι??


ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ?ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ scratch scratch
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ Τ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109
Ναι Γιαννα μου!Χρυσα με λενε!καθε βραδυ αυτο ονειρευομαι!!!χααχχαχχα!!!αλλοτε οτι κραταω ενα θετικο τεστ στα χερια μου,αλλες φορες οτι ειμαι εγκυος και δεν το λεω σε κανεναν και αλλες φορες με την κοιλια φουσκωμενη!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
και να φανταστεις δεν ειμαι καν στις γονιμες μερες! Shocked Shocked
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 8/8!!! Respect Respect


Α ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ!!ΕΝΑ ΣΩΡΟ!!!ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:
art86 έγραψε:
evi27 έγραψε:
katia32 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΜΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ...ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ.. Sad


καλημέρα.το θέμα δεν είναι αν λέμε την γνώμη μας σύμφωνα με τις εμπειρίες μας.το θέμα είναι ο τρόπος που το κάνουμε.κ σίγουρα ο τρόπος που το είπες δεν ήταν κι ο καλύτερος.εδώ μέσα υπάρχουν κοπέλες που είτε έχουν περάσει αποβολλές είτε προσπαθούν για μωράκι κ δεν τα καταφέρνουν κ φυσικά το λαχταράνε όσο τπτ....μπορεί τ'ότι έχεις 2 παιδιά να σε κάνει να μιλάς εκ του ασφαλούς αλλά δεν πάει έτσι....η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...την καλημέρα μου κ πάλι..
κατια ειπεσ την γνωμη σου δεκτο.αλλα ειπα κ χ8εσ ο τροποσ που λεμε κατι ειναι αυτο που μετραει....τεσπα απο μενα οκ.....συνχωρεμενη που λεμε-Α....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ 32 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ...
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ....ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΩ...ΕΝΤΕΛΕΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΡΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ... Sad Sad
ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑΚΑΡΔΑ///ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΠΤ..ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ 8ΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ 3 ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ pigkoulinaki Very Happy
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ!!!
ΑΝΤΕ Ν ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΥΗ ΤΟ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ.ΕΛΑΦΡΙΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ!!

καλημερα Γιαννα μου!!!!καλα εισαι??


ΧΡΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ?ΟΛΟ ΞΕΧΝΑΩ scratch scratch
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ Τ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 328109
Ναι Γιαννα μου!Χρυσα με λενε!καθε βραδυ αυτο ονειρευομαι!!!χααχχαχχα!!!αλλοτε οτι κραταω ενα θετικο τεστ στα χερια μου,αλλες φορες οτι ειμαι εγκυος και δεν το λεω σε κανεναν και αλλες φορες με την κοιλια φουσκωμενη!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
και να φανταστεις δεν ειμαι καν στις γονιμες μερες! Shocked Shocked
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 8/8!!! Respect Respect


Α ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ!!ΕΝΑ ΣΩΡΟ!!!ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΝ.

μακαρι γιαννα μου!!!!!ναι κανε τις δουλιτσες σου!!!και γω σιγα σιγα..πρεπει να κανω δουλειες.....ππφφφφφ!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια χάθηκα γιατί μιλάω στο τηλ....θα επανέλθω..

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:
evi27 έγραψε:τέλος πάντων....νομίζω ότι δεν χρειάζεται να δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα!!λοιπόν πείτε καμιά ιδέα για ελαφρύ φαγητό γιατί μας βλέπω νηστικούς σημερα! Very Happy
ΕΒΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΔΩ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΕΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΒΑΡΟΣ....


ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΒΑΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΟΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ....ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ.......Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
katia32 έγραψε:
evi27 έγραψε:τέλος πάντων....νομίζω ότι δεν χρειάζεται να δώσουμε άλλη έκταση στο θέμα!!λοιπόν πείτε καμιά ιδέα για ελαφρύ φαγητό γιατί μας βλέπω νηστικούς σημερα! Very Happy
ΕΒΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΕΔΩ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΕΣ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΒΑΡΟΣ....
ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΙς ΕΜΕΝΑ.......ΑΥΤΟ 8ΕΣ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΧΑΧΑΧΑΧ..ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ-ΤΕΡΜΑ.....ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ


ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΒΑΡΟΣ.ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΟΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ....ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ.......Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ 3ο ΝΙΝΑΚΙ...ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΚ?

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:
katia32 έγραψε:
art86 έγραψε:
evi27 έγραψε:
katia32 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΜΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ...ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ.. Sad


καλημέρα.το θέμα δεν είναι αν λέμε την γνώμη μας σύμφωνα με τις εμπειρίες μας.το θέμα είναι ο τρόπος που το κάνουμε.κ σίγουρα ο τρόπος που το είπες δεν ήταν κι ο καλύτερος.εδώ μέσα υπάρχουν κοπέλες που είτε έχουν περάσει αποβολλές είτε προσπαθούν για μωράκι κ δεν τα καταφέρνουν κ φυσικά το λαχταράνε όσο τπτ....μπορεί τ'ότι έχεις 2 παιδιά να σε κάνει να μιλάς εκ του ασφαλούς αλλά δεν πάει έτσι....η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...την καλημέρα μου κ πάλι..
κατια ειπεσ την γνωμη σου δεκτο.αλλα ειπα κ χ8εσ ο τροποσ που λεμε κατι ειναι αυτο που μετραει....τεσπα απο μενα οκ.....συνχωρεμενη που λεμε-Α....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ 32 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ...
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ....ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΩ...ΕΝΤΕΛΕΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΡΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ... Sad Sad
ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑΚΑΡΔΑ///ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΠΤ..ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ 8ΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ 3 ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΓΟΛΓΟΘΑ ΠΕΡΑΣΕΣ...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ---ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ--ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.ΤΕΡΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΥΤΟ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!!

Ελλη κόυκλα!!!!!!και το νυφικό τέλειο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654316

Αννα δεν πειράζει μη στεναχωριέσαι...ούτε κι εμένα ξέχασε... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654655 μακάρι μέχρι το Σάββατο να έχει φύγει

Τόνια πάρε χαρτομάντηλα για τη γιορτή!χιχι!τι ατάκες λέει αυτό το παιδί σου;;φοβερός είναι!

Εύη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 417472

Αρτεμις εγώ είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη για σένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κάτι μου μυρίζει!!!!!!!!!!!να κάνεις τη χοριακή να το επιβεβαιώσουμε!χιχι!!!μακάρι μακάρι μακάρι

pigkoulinaki Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 417472

Γιάννα μου τι κάνει το κοριτσάκι σου;;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!!

Ελλη κόυκλα!!!!!!και το νυφικό τέλειο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654316

Αννα δεν πειράζει μη στεναχωριέσαι...ούτε κι εμένα ξέχασε... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 654655 μακάρι μέχρι το Σάββατο να έχει φύγει

Τόνια πάρε χαρτομάντηλα για τη γιορτή!χιχι!τι ατάκες λέει αυτό το παιδί σου;;φοβερός είναι!

Εύη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 417472

Αρτεμις εγώ είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη για σένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κάτι μου μυρίζει!!!!!!!!!!!να κάνεις τη χοριακή να το επιβεβαιώσουμε!χιχι!!!μακάρι μακάρι μακάρι

pigkoulinaki Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #52 - Σελίδα 38 417472

Γιάννα μου τι κάνει το κοριτσάκι σου;;

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις