Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
markella_p έγραψε:Εμεις εδω ειμαστε Ζωουλα. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 417472

ειπα μηπως.... Razz Razz μαλλον εχεττε πηξει στην δουλεια!!!!!!

Εγω αυτες τις μερες εχω δουλιτσα. Η Ζωη και η Μαριλου που ειναι παρακαλω? Laughing
Παρουσα!!! Μολις γυρισα απο το κεντρο, πηγα να παρω το dvd απο τη β επιπεδου, θα καμαρωσω τη κορουλα μου τωρα!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωουλα..... τι? Θα φυγεις απο Πυργο?

Ειρηνη, καλημερα κοριτσακι μου. Οντως εχει περισσοτερη ζεστη σημερα. Καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου. Θα δεις πολυ συντομα το μπεμπε και συ. Πολλες ειμαστε κοντα κοντα στη β' επιπεδου. 31 του μηνος εγω, 1η Αυγουστου ειδα, 3 Αυγουστου ειδα, 7 τωρα. Και θα λειπω γμτ. Θα βρισκω δικτυο να μπαινω αραγε απο το χωριο?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini2 έγραψε:γεια σας κοριτσια.σημερα σαν να εχει περισσοτερη ζεστη μου φαινεται.το κλιματιστικο το ανοιξα νωρις νωρις.δεν πολυφυσαει.εσεις ολες καλα?εγω θα παω δευτερα τριτη να κανω εξετασεις αιματος και 1η αυγουστου θα με δει ο δικος μου γιατρος και μετα 7 αυγουστου εχω β επιπεδου


γεια σου!!! με το καλο και να εχεις καλα αποτελεσματα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 215994

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ζωουλα..... τι? Θα φυγεις απο Πυργο?

Ειρηνη, καλημερα κοριτσακι μου. Οντως εχει περισσοτερη ζεστη σημερα. Καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου. Θα δεις πολυ συντομα το μπεμπε και συ. Πολλες ειμαστε κοντα κοντα στη β' επιπεδου. 31 του μηνος εγω, 1η Αυγουστου ειδα, 3 Αυγουστου ειδα, 7 τωρα. Και θα λειπω γμτ. Θα βρισκω δικτυο να μπαινω αραγε απο το χωριο?

καλε εισαι ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ οχι απλα λεω να ερθω καμια βολτα στην Αθηνα στα παλια μου λημερια ....να ξεφυγω λιγακι να δω και την οικογενεια μου!!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoekopa έγραψε:
markella_p έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
markella_p έγραψε:Εμεις εδω ειμαστε Ζωουλα. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 417472

ειπα μηπως.... Razz Razz μαλλον εχεττε πηξει στην δουλεια!!!!!!

Εγω αυτες τις μερες εχω δουλιτσα. Η Ζωη και η Μαριλου που ειναι παρακαλω? Laughing
Παρουσα!!! Μολις γυρισα απο το κεντρο, πηγα να παρω το dvd απο τη β επιπεδου, θα καμαρωσω τη κορουλα μου τωρα!!!


αχ τελειαααααααααααα ζηλευω θελω και εγωωωωωωωωωωωωω θα παρω και εγω τετοιο αραγε?????????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DORA (Μαρια αν θυμαμαι καλα?) δεν πειραζει κοριτσακι μου, αρκει να ξερουμε οτι εισαι καλα. Να μην μας ξεχνας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 10 534787 Και οπωσδηποτε μην μας ξεχασεις μετα την β' επιπεδου (που θα ειναι τελεια!!)

Ζωη κατσε να αποβλακωθεις τωρα. Το αξιζεις!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
markella_p έγραψε:Ζωουλα..... τι? Θα φυγεις απο Πυργο?

Ειρηνη, καλημερα κοριτσακι μου. Οντως εχει περισσοτερη ζεστη σημερα. Καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου. Θα δεις πολυ συντομα το μπεμπε και συ. Πολλες ειμαστε κοντα κοντα στη β' επιπεδου. 31 του μηνος εγω, 1η Αυγουστου ειδα, 3 Αυγουστου ειδα, 7 τωρα. Και θα λειπω γμτ. Θα βρισκω δικτυο να μπαινω αραγε απο το χωριο?

καλε εισαι ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ οχι απλα λεω να ερθω καμια βολτα στην Αθηνα στα παλια μου λημερια ....να ξεφυγω λιγακι να δω και την οικογενεια μου!!!!!

ειπα και γω! χαζεψε και θελει Αθηνα? Για λιγο καλα ειναι. ποτε λες?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
markella_p έγραψε:Ζωουλα..... τι? Θα φυγεις απο Πυργο?

Ειρηνη, καλημερα κοριτσακι μου. Οντως εχει περισσοτερη ζεστη σημερα. Καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου. Θα δεις πολυ συντομα το μπεμπε και συ. Πολλες ειμαστε κοντα κοντα στη β' επιπεδου. 31 του μηνος εγω, 1η Αυγουστου ειδα, 3 Αυγουστου ειδα, 7 τωρα. Και θα λειπω γμτ. Θα βρισκω δικτυο να μπαινω αραγε απο το χωριο?

καλε εισαι ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ οχι απλα λεω να ερθω καμια βολτα στην Αθηνα στα παλια μου λημερια ....να ξεφυγω λιγακι να δω και την οικογενεια μου!!!!!

ειπα και γω! χαζεψε και θελει Αθηνα? Για λιγο καλα ειναι. ποτε λες?

αρχικα θα ρωτησω για γιατρο μου δεν ξερω εαν θα με αφησει θα κανω και την β επιπεδου και μετα αφου παρω αποτελεσματα ..απο 15/8 και μετα να κλεισω και κατι υποθεσεις με οαεδ που εχω για να μπορω να κατσω καμια 10 μερες στην μανουλα μου!!!!θα εχεις γυρισει???????

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Wink
Kαλημέρα κορίτσια. είχε έρθει η πεθερουλα Very Happy
εφτιαξε τυροπιτακια-να σας στειλω-
κεφτεδακια, μακαρονια με κιμα, σκουπισε,απλωσε τα ρουχα.....μονο δεν εκατσε να την .....καταλαβατε ε?!
αχ ευτυχως που την εχω,τι θα εκανα αλλιως...θα εκανα δηλαδη σουβλακια, πατατες....τηλεφωνο και ερχονται ζεστα ζεστα....

εγω εχω κλεισει την β επιπεδου για 21 αυγουστου...ξερω αργω αλλα ειμαι πιο πισω απο εσας.

φιλεναδα ζωουλα ποτε ερχεσαι αθηνα να πιουμε καφε ολες μαζι?
φιλεναδα μαρκελλα, ασε τις μακακιες οτι δεν θα εχεις σημα στο χωριο. τι θα κανουμε χωρις εσενα???????κλαψ κλαψ

α μαρκελλα μην βιαστεις για τα τατου θελω και εγω.... σκεφτηκα οτι αυτα θα ειναι για παντα....αγαπουλες μου.....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωουλα, εγω επιστρεφω στις 24. Σε ποια περιοχη μενουν οι δικοι σου αν επιτρεπεται?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω κοριτσια.να ειστε καλα.και μετα την β επιπεδου παω στην μαμα μου για μερικες μερες.διακοπες δεν παμε φετος.δεν μπορω να κυνηγαω τον μικρο ολη την ωρα.θα παμε στα βουνα να δροσιστουμε.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε: Wink
Kαλημέρα κορίτσια. είχε έρθει η πεθερουλα Very Happy
εφτιαξε τυροπιτακια-να σας στειλω-
κεφτεδακια, μακαρονια με κιμα, σκουπισε,απλωσε τα ρουχα.....μονο δεν εκατσε να την .....καταλαβατε ε?!
αχ ευτυχως που την εχω,τι θα εκανα αλλιως...θα εκανα δηλαδη σουβλακια, πατατες....τηλεφωνο και ερχονται ζεστα ζεστα....

εγω εχω κλεισει την β επιπεδου για 21 αυγουστου...ξερω αργω αλλα ειμαι πιο πισω απο εσας.

αχχχχχχ να ηταν και η δικια μου ετσι ....εμενα τιποτα κοριτσια ....μονο οταν φωναζει ο αντρας μου οτι δεν πρεπει να κανω δουλειες μου λεει να με περνεις τηλ να ερθω μια μερα να στα κανω εγω.....αχχχχχ τυχερη που εισαι ..μπραβο τις!!!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ζωουλα, εγω επιστρεφω στις 24. Σε ποια περιοχη μενουν οι δικοι σου αν επιτρεπεται?

μενουν νεα σμυρνη η μαμα και ο αδερφος κυψελη .....μαμακα μου ναιιιιιιιιιι και εγω αυτο θελω οποτε μαρκελα μου μαλλον θα σε περιμενω για να βρεθουμε εαν βεβαια μου πει ο γιατρος το οκ.....αχχχχχχ

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε: Wink
Kαλημέρα κορίτσια. είχε έρθει η πεθερουλα Very Happy
εφτιαξε τυροπιτακια-να σας στειλω-
κεφτεδακια, μακαρονια με κιμα, σκουπισε,απλωσε τα ρουχα.....μονο δεν εκατσε να την .....καταλαβατε ε?!
αχ ευτυχως που την εχω,τι θα εκανα αλλιως...θα εκανα δηλαδη σουβλακια, πατατες....τηλεφωνο και ερχονται ζεστα ζεστα....

εγω εχω κλεισει την β επιπεδου για 21 αυγουστου...ξερω αργω αλλα ειμαι πιο πισω απο εσας.

αχχχχχχ να ηταν και η δικια μου ετσι ....εμενα τιποτα κοριτσια ....μονο οταν φωναζει ο αντρας μου οτι δεν πρεπει να κανω δουλειες μου λεει να με περνεις τηλ να ερθω μια μερα να στα κανω εγω.....αχχχχχ τυχερη που εισαι ..μπραβο τις!!!!!!
εμενα η δικια μου στην 1η εγκυμοσυνη δεν ηρθε να μου κανει τιποτα γιατι τοτε καθομουν στους αγ.αναργυρους και αυτη ηταν στο χαιδαρι και ημουν λεει μακρυα.τωρα που ειμαι εδω και οσο ηταν στο χαιδαρι που προσεχε τον μικρο οταν δουλευα ηθελε να με βοηθαει,αλλα εγω της ειπα οπως τα εκανα στην 1η εγκυμοσυνη θα τα κανω και τωρα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασια θα παμε παρεα για τατου?

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου τι κανετε?????? Χαθηκα το ξερω αλλα εμπαινα και διαβαζα τα νεα σας αργα πολυ αργα το βραδυ!!! Πως ειναι τα μωρακια σας?????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Κοριτσια μου τι κανετε?????? Χαθηκα το ξερω αλλα εμπαινα και διαβαζα τα νεα σας αργα πολυ αργα το βραδυ!!! Πως ειναι τα μωρακια σας?????

Χριστινα μου!!! Εισαι καλα? Πως τα πας? Ανησυχησαμε λιγακι.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραια, 2 στις 3 που ειχαν χαθει για καποιες μερες επεστρεψαν και χαιρομαι πολυ! Μονο η φιλεναδα μου η Ευη δεν εχει φανει ακομη....

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολα μια χαρα Μαρκελλα μου!!! Τελεια μπορω να πω με το μωρακι μας. Το αισθανομαι καθε μερα σχεδον συνεχεια ειναι απιστευτο συναισθημα!!!Την αλλη Πεμπτη εχουμε β επιπεδου, ελπιζω οτι ολα θα ειναι καλα!!! Χαιρομαι που ολα τα μωρακια και ολες ειστε καλα!!! Ειδα φευγεις σε 10 μερουλες και συ!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Αθανασια θα παμε παρεα για τατου?

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ....ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΚΕΙ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΕΒΑΙΑ!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια είχε έρθει μια φίλη μου να μου κάνει παρέα.αχ Αθανασία μου είσαι τυχερούλα που ήρθε η πεθερά σου.εμένα και πεθερά και μαμά ειναι κρήτη και δεν έχω καποιον να με βοηθάει και τώρα ετσι όπως ήρθαν τα πράγματα λέω να πάρω καμια γυναίκα για το σπίτι γιατί αλλιώς θα μας φάνε οι κατσαριδες Mad

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:κορίτσια είχε έρθει μια φίλη μου να μου κάνει παρέα.αχ Αθανασία μου είσαι τυχερούλα που ήρθε η πεθερά σου.εμένα και πεθερά και μαμά ειναι κρήτη και δεν έχω καποιον να με βοηθάει και τώρα ετσι όπως ήρθαν τα πράγματα λέω να πάρω καμια γυναίκα για το σπίτι γιατί αλλιώς θα μας φάνε οι κατσαριδες Mad
ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΩ??//ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΟ ΠΡΟΒΛΕΜ, ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ.....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕ, ΩΧΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....
ΝΑΙ ΒΑΛΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΕΙΣ...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
marilou27 έγραψε:κορίτσια είχε έρθει μια φίλη μου να μου κάνει παρέα.αχ Αθανασία μου είσαι τυχερούλα που ήρθε η πεθερά σου.εμένα και πεθερά και μαμά ειναι κρήτη και δεν έχω καποιον να με βοηθάει και τώρα ετσι όπως ήρθαν τα πράγματα λέω να πάρω καμια γυναίκα για το σπίτι γιατί αλλιώς θα μας φάνε οι κατσαριδες Mad
ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΩ??//ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΟ ΠΡΟΒΛΕΜ, ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ.....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕ, ΩΧΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....
ΝΑΙ ΒΑΛΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΕΙΣ...

εγώ τρελαίνομαι να μαγειρεύω λες να κανουμε ανταλλαγή? Wink

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η δικη μου λεει να με βοηθησει τωρα με το καινουργιο σπιτι που θελει καθαρισμα αλλα δεν την αφηνω δεν θελω να της εχω υποχρεωση γιατι θα μου το χτυπαει συνεχεια!!! Εχω σκεφτει κ γω να βαλω γυναικα να με βοηθησει αλλα θα εχουμε πολεμο οποτε τα κανω ολα μονη μου σιγα σιγα!!!

Βλεπω ισοπαλια κοριτσια αγορια!!! Εμεις εχουμε αγορακι οποτε 4 - 5!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:
marilou27 έγραψε:κορίτσια είχε έρθει μια φίλη μου να μου κάνει παρέα.αχ Αθανασία μου είσαι τυχερούλα που ήρθε η πεθερά σου.εμένα και πεθερά και μαμά ειναι κρήτη και δεν έχω καποιον να με βοηθάει και τώρα ετσι όπως ήρθαν τα πράγματα λέω να πάρω καμια γυναίκα για το σπίτι γιατί αλλιώς θα μας φάνε οι κατσαριδες Mad
ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΤΑ ΞΕΠΕΤΑΞΩ??//ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΟ ΠΡΟΒΛΕΜ, ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ.....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕ, ΩΧΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....
ΝΑΙ ΒΑΛΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΚΛΑΤΑΡΕΙΣ...

εγώ τρελαίνομαι να μαγειρεύω λες να κανουμε ανταλλαγή? Wink

ΝΑΙΙΙΙΙ ΝΑΙΙΙΙΙ. ΜΙΑ Η ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΑ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕΓΕΙΡΕΥΕΤΕ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΗ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ, ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ, ΜΠΑΝΙΑ, ΣΙΔΕΡΟ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις