Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
593 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 593 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη καλημερα. Ετσι! Γερα με τσαμπουκα!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
που ειστε???????

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
που ειστε???????
εδω ειμαστε.λιγο μαγειρευουμε λιγο παιζουμε.λιγο απ`ολα.εσυ καλα εισαι?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εργασια και χαρα (που λεει ο λογος)

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσουδια!! Σήμερα θα παω στο γιατρο για να παω τα αποτελεσματα της β επιπεδου, δε ξερω ομως αν θα με εξετασει.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ζωη!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εξαφανιστηκαν ολες σημερα?μονο οι 3 μας ειμαστε?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα!
πήγα στο Περιστέρι να πάρω μαγιο της μικρής. καλά είχε πολύ πλάκα. έμπαινε στα μαγαζια και έλεγε ' καλημέρα σας. έχετε μαγιώ μωβ για εμένα?'
Η μάνα κουκουβάγια-αυτή είμαι εγω- φούσκωσε πιο πολύ σήμερα από περηφανεια.που να κανει και τιποτα σοβαρό.....
Λοιπόν βρήκα εχθες ωραίο σουτιέν θηλσαμού βαμβακερό. με 8,50 ευρωπουλάκια! τα άλλα που είχα απο την 1η εγκοσ. τα είχα πάρει το 2008 2009 50 ευρώ έκαστος......μεγάλη διαφορά λέμε!
/πήρα και μαγιώ-που να χωρέσει η αγελάδα-σε πολυ καλη τιμουλα....
αχ το ευχαριστηθηκα σημερα....

μαρκέλα αυτός ο κολικος περναει οταν γεννάμε....και οσο προχωραει η εγκυμοσυνη τοσο πιο πιθανο ειναι να ποναω.αλλα αν με το που ξεκιναει ο πονος παρω ντεπον,περναει...μαγκας λες ο μικρος?σπαρτιατης παιδι μου,στο νκοσμο του αυτος δεν πα να ποναειη μανα αυτος τις τουμπες του.... Wink

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΑΠΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο μαρια θετικη σκεψη. αν ειναι για το καλο του μωρου να μην στεναχωριεσαι.εχεις και εμας για παρεα και συμπαρασταση κοριτσακι.σου στελνω όοοολη την θετικη μου σκεψη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:μπραβο μαρια θετικη σκεψη. αν ειναι για το καλο του μωρου να μην στεναχωριεσαι.εχεις και εμας για παρεα και συμπαρασταση κοριτσακι.σου στελνω όοοολη την θετικη μου σκεψη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:μπραβο μαρια θετικη σκεψη. αν ειναι για το καλο του μωρου να μην στεναχωριεσαι.εχεις και εμας για παρεα και συμπαρασταση κοριτσακι.σου στελνω όοοολη την θετικη μου σκεψη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!
''

όλα καλα θα πανε. και η βαρβαρα μας δεν εκανε περιδεση και ειναι μια χαρα τωρα!
βιαστικια η κοπελια ε? χμ μου κανει για νυφη Shocked

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γαιδουρα, ή τεμπελα?!
επλυνα τα σεντονια μας το πρωι. στεγνωσαν φυσικα φυσικα και τα εστρωσα παλι ασιδερωτα........ Embarassed

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
marilou27 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:μπραβο μαρια θετικη σκεψη. αν ειναι για το καλο του μωρου να μην στεναχωριεσαι.εχεις και εμας για παρεα και συμπαρασταση κοριτσακι.σου στελνω όοοολη την θετικη μου σκεψη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!
''

όλα καλα θα πανε. και η βαρβαρα μας δεν εκανε περιδεση και ειναι μια χαρα τωρα!
βιαστικια η κοπελια ε? χμ μου κανει για νυφη Shocked

ΑΧ ΒΡΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:
marilou27 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:μπραβο μαρια θετικη σκεψη. αν ειναι για το καλο του μωρου να μην στεναχωριεσαι.εχεις και εμας για παρεα και συμπαρασταση κοριτσακι.σου στελνω όοοολη την θετικη μου σκεψη Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!
''

όλα καλα θα πανε. και η βαρβαρα μας δεν εκανε περιδεση και ειναι μια χαρα τωρα!
βιαστικια η κοπελια ε? χμ μου κανει για νυφη Shocked

ΑΧ ΒΡΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!

και να σου θυμισω....κανω ωραια και εξυπνα παιδια εγω.........χαχαχαχα

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:γαιδουρα, ή τεμπελα?!
επλυνα τα σεντονια μας το πρωι. στεγνωσαν φυσικα φυσικα και τα εστρωσα παλι ασιδερωτα........ Embarassed

Oύτε το ένα αλλά ούτε και το άλλο κοριτσακι μου!!!
Καλα εκανες, δεν πρεπει να κουραζεσαι και να επιβαρυνεις την καταστασή σου!!
Μακαρι να μειωθει ο πονος που εχεις...

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marilou27 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΑΠΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad

Εύχομαι όλα να πανε καλά...!!!
Εχω ακούσει και από αλλες περιπτώσεις οτι αυτο βοηθάει πολύ και δεν ειναι τιποτα, ενα ραμματακι το οποιο το αφαιρούν στον τοκετό.
Ο γιατρός σου εκανε κοιλιακό υπερηχο και ειδε το προβληματακι με τον τράχηλο?

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariaro έγραψε:
marilou27 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΑΠΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad

Εύχομαι όλα να πανε καλά...!!!
Εχω ακούσει και από αλλες περιπτώσεις οτι αυτο βοηθάει πολύ και δεν ειναι τιποτα, ενα ραμματακι το οποιο το αφαιρούν στον τοκετό.
Ο γιατρός σου εκανε κοιλιακό υπερηχο και ειδε το προβληματακι με τον τράχηλο?

ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ Ο ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ
ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΚΑΙ ΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριααααααααααααααααααααα
θα φας ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Μαριααααααααααααααααααααα
θα φας ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΑΡΚΕΛΛΑ!!!!!!!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασια, αν πλυνεις τα σεντονια διπλωμενα στο πλυντηριο (και μην ακουσω τιποτα μαλακιες οτι δεν πλαινονται διπλωμενα!!! στους 40 η στους 60) και μετα τα απλωσεις ορθανοιχτα, σιγα μην θελουν και σιδερο μετα. Εγω μονο της μικρης σιδερωνω τα παντα!

Κανε υπομονη με τους κολικους και εμεις εδω ειμαστε!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 6 417472

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια κι απο μενα!!!
Την Δευτερα πηγα και ειδα το νινακι μου!!
Είναι καλά και εχει φτασει τα 205gr (ημουν 16w 2d).
Το μόνο πρόβλημα ειναι οτι η καλλιέργεια κολπικου υγρου εβγαλε "ουρεοπλασμα" (ουτε η γυναικολογος ειχε σημειωσει ποτε να ειχα ξαναβγει θετικη στο ουρεοπλασμα).
Το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι δεν μπορω να παρω αντιβιωση γιατι ειμαι αλλεργικη σε ενα μια ουσια και δεν υπαρχει αλλη που να μπορω να παρω κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης.
Μου ειπε οτι το ουρεοπλασμα ευθυνεται για αποβολες κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα κυριως στο πρωτο τρίμηνο και για προωρους τοκετους στη συνεχεια. Το καλυτερο απ'ολα ειναι οτι δεν ξερω απο που το κολλησα γιατι επαφες δεν εχουμε με τον αντρα μου απο τοτε που εμεινα εγκυος και στην 9η εβδομαδα που ειχα ξανακανει καλλιεργεια ημουν καθαρη.
Τι να πω...
Μακαρι να πανε ολα καλα...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:
markella_p έγραψε:Μαριααααααααααααααααααααα
θα φας ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΑΡΚΕΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Καλα, δεν εννοουσα εσενα, την αλλη την πορτογυρω την Mariaro εννοουσα, αλλα θα το φας και συ!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:Καλημέρα κοριτσια κι απο μενα!!!
Την Δευτερα πηγα και ειδα το νινακι μου!!
Είναι καλά και εχει φτασει τα 205gr (ημουν 16w 2d).
Το μόνο πρόβλημα ειναι οτι η καλλιέργεια κολπικου υγρου εβγαλε "ουρεοπλασμα" (ουτε η γυναικολογος ειχε σημειωσει ποτε να ειχα ξαναβγει θετικη στο ουρεοπλασμα).
Το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι δεν μπορω να παρω αντιβιωση γιατι ειμαι αλλεργικη σε ενα μια ουσια και δεν υπαρχει αλλη που να μπορω να παρω κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης.
Μου ειπε οτι το ουρεοπλασμα ευθυνεται για αποβολες κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα κυριως στο πρωτο τρίμηνο και για προωρους τοκετους στη συνεχεια. Το καλυτερο απ'ολα ειναι οτι δεν ξερω απο που το κολλησα γιατι επαφες δεν εχουμε με τον αντρα μου απο τοτε που εμεινα εγκυος και στην 9η εβδομαδα που ειχα ξανακανει καλλιεργεια ημουν καθαρη.
Τι να πω...
Μακαρι να πανε ολα καλα...

Θα το φας αργοτερα το ξυλο.
Υπαρχει περιπτωση να εχει γινει καποιο λαθος? Μηπως να την επαναλαμβανες? Τι σου λεει η γιατρος σου?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:
mariaro έγραψε:
marilou27 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΑΠΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ Crying or Very sad

Εύχομαι όλα να πανε καλά...!!!
Εχω ακούσει και από αλλες περιπτώσεις οτι αυτο βοηθάει πολύ και δεν ειναι τιποτα, ενα ραμματακι το οποιο το αφαιρούν στον τοκετό.
Ο γιατρός σου εκανε κοιλιακό υπερηχο και ειδε το προβληματακι με τον τράχηλο?

ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ Ο ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ
ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΙΛΙΑΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΚΑΙ ΓΩ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

Ολα θα πανε πολυ πολυ καλα! Χωρις αγχος, ειδες και τη Βαρβαρα μας? Σκεφτομαστε θετικα παντοτε!!! (ή "παντανε" που ελεγε η κορη μου)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις