Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
498 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 498 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
mamameli έγραψε:Ελα ελα!!!!
Ελα κι εσυ Ζωιτσα που είσαι και κοντα! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 654316

Οχι, η Ζωη να κατσει εκει που ειναι. Εγω θα ερθω να σε παρω να παμε στη Ζωη. Γιατι να κατσουμε Θεσσαλονικη αφου μπορουμε να παμε Χαλκιδικη?
ναι ελατε που εχω και δροσουλα στο σπιτι, παμε και για μπανιο, χεχεχε!!! Μαρια το κεντρο δεν το γλιτωνω ουτε αυτη την εβδομαδα, κλαψ κλαψ. Οταν μενουμε θεσσαλονικη, μένουμε κεντρο, στο σπιτι της πεθερας μου.
zooula1985 έγραψε:καλημερα αγαπες μου και καλη εβδομαδα σε ολες τι μου κανετε????????? πως ειστε ....??κοριτσια αφηστε τα ειχα και εγω καουρες ολο το βραδυ και τι εφαγα ενα παγωτο η μαυρη δεν εχω κοιμηθει ολοι νυχτα εκανα βολτες και ο αντρας μου με εψαχνε χαχαχα φοβηθηκε μην φυγω????Χαχαχαχαχαχα Κατα τα αλλα ολα ηρεμα ...το εχω ακουσει και εγω το νινακι μας την προηγουμενη βδομαδουλα ηταν τελεια και τωρα το πειραζουμε καθε μερα με τον αντρα μου για να κουνηθει το ψαρακι μας!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Βλεπω η θεσσαλονικη παιζει σε πρωτο πλανο μπραβο βρε πατριδα ..ειναι η καταγωγη μου απο εκει και ποσο μου εχει λειψειιιιιιιιιιιιιιιιιιι κοριτσια φιλια απο μια μανουλα θεσσαλονικια που ειναι μακρια ....α! και τα τσουρεκια ΚΟΛΑΣΗΗΗΗ παναγια μου πρωι πρωι ..!!!!!
Καλημερα ζωουλα!!! Μαζι βρικολακιασαμε το βραδυ βλεπω!!! Εσυ απο που είσαι απο την Θεσσαλονικη?? Εγω τουμπιωτισσα, αν και μενω καλλικρατεια.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!!!

Πόσα γράψατε καλέ??? Που να προλάβω???

Από όσα πρόλαβα είστε όλες καλά άρα αυτό έχει σημασία.

Εγώ καλά έιμαι μετράω μέρες για την εξέταση

Είμαι και εγώ γραφείο το πρωί έμεινα και από μπαταρία μες την ζέστη μια χαρά !!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα αγαπη μου!!! και εγω μετραω αυριο θα παω στον γιατρουλης μας ....και την αλλη βδομαδα β επιπεδου!!!! αχχχ να περασουν οι μερες!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 215994

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ρε πατριδα!!!!!!

Μαιρη καλημερα. Μπαταρια στο αυτοκινητο?

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα πάω για άμνιο άρα και να μην περάσουν οι μέρες δεν με πειράζει καθόλου. Εγώ το είπα στον καλό μου. Σηκωτή θα με βάλεις μέσα. αχχαχαχα

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Μαρκέλλα μου στο υπερσύγχρονο αυτοκινητάκι μου χι χι χι (σαραβαλάκι είναι) !!! Την άλλαξα και τώρα είναι πάλι σίφουνας!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Εγώ θα πάω για άμνιο άρα και να μην περάσουν οι μέρες δεν με πειράζει καθόλου. Εγώ το είπα στον καλό μου. Σηκωτή θα με βάλεις μέσα. αχχαχαχα

Αφου θα την κανεις ομως θα παρακαλας να περασουν οι μερες για να παρεις τις απαντησεις.
Βρε χαζουλα, αφου θα την κανεις που θα την κανεις, παρτο αποφαση. Τι σε φοβιζει περισσοτερο? Εγω μαλλον δεν θα αντεχα την αναμονη των αποτελεσματων.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Εγώ θα πάω για άμνιο άρα και να μην περάσουν οι μέρες δεν με πειράζει καθόλου. Εγώ το είπα στον καλό μου. Σηκωτή θα με βάλεις μέσα. αχχαχαχα


να μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα πάντα με φοβίζουν είμαι χαζό το ξέρω!!!!

Σκέφτομαι να πάρω το λαπτοπ μαζί μου να σε βάλω ζωντανή σύνδεση!!!

Πρέπει να έισαι πολύ ήρεμος άνθρωπος!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Ναι Μαρκέλλα μου στο υπερσύγχρονο αυτοκινητάκι μου χι χι χι (σαραβαλάκι είναι) !!! Την άλλαξα και τώρα είναι πάλι σίφουνας!!!

πακετο πρωι πρωι, αλλα μικρο το προβλημα. Φυσαει τωρα!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Εγώ θα πάω για άμνιο άρα και να μην περάσουν οι μέρες δεν με πειράζει καθόλου. Εγώ το είπα στον καλό μου. Σηκωτή θα με βάλεις μέσα. αχχαχαχα


να μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 536304

Εχει τόση θετική ενέργεια εδώ μέσα που και εγώ πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
eirini2 έγραψε:καλημερα σε ολα τα κοριτσια.μπου μην αγχωνεσαι.δεν το εχω περασει αυτο που περνας αλλα με το αγχος το κανεις χειροτερο.μαρκελλα κι εγω την προηγουμενη εβδομαδα το ενιωσα το μωρακι μου.η πιο ωραια αισθηση.

Καλημερα Ειρηνη. Τι κανεις? Εγω ειμαι στη δουλεια και βαριεμαι αφορητα.
μαρκελλα καλα ειμαι.ετοιμαζω τα πραγματα του παιδιου μου που θα παει στον παππου και στη γιαγια για μια βδομαδα

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου έχει κάνει όντως εντύπωση!!
Συνήθως οι γυναίκες μεταξύ τους τρώγονται!!
Εδώ όμως μου φαίνεται πως όλες οι κοπέλες θέλουν απλώς το καλύτερο η μία για την άλλη και αυτό είναι πολύ όμορφο!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Τα πάντα με φοβίζουν είμαι χαζό το ξέρω!!!!

Σκέφτομαι να πάρω το λαπτοπ μαζί μου να σε βάλω ζωντανή σύνδεση!!!

Πρέπει να έισαι πολύ ήρεμος άνθρωπος!!!!

Παρτο αν επιτρεπεται! Laughing
Θα σου πω τι ανθρωπος ειμαι, αφου πρωτα γεννησουμε ολες μας με το καλο!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:
markella_p έγραψε:
eirini2 έγραψε:καλημερα σε ολα τα κοριτσια.μπου μην αγχωνεσαι.δεν το εχω περασει αυτο που περνας αλλα με το αγχος το κανεις χειροτερο.μαρκελλα κι εγω την προηγουμενη εβδομαδα το ενιωσα το μωρακι μου.η πιο ωραια αισθηση.

Καλημερα Ειρηνη. Τι κανεις? Εγω ειμαι στη δουλεια και βαριεμαι αφορητα.
μαρκελλα καλα ειμαι.ετοιμαζω τα πραγματα του παιδιου μου που θα παει στον παππου και στη γιαγια για μια βδομαδα

Ααααααααα τελεια! Που ειναι η γιαγια και ο παππους? Καπου εξοχικα?

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!!!

Πόσα γράψατε καλέ??? Που να προλάβω???

Από όσα πρόλαβα είστε όλες καλά άρα αυτό έχει σημασία.

Εγώ καλά έιμαι μετράω μέρες για την εξέταση

Είμαι και εγώ γραφείο το πρωί έμεινα και από μπαταρία μες την ζέστη μια χαρά !!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαιρουλα υπομονη!! Τη παρασκευη ειναι η εξεταση αν θυμαμαι καλα??? Να σε πω αντι να μετρας τις μερες, δε μετρας αλλα πραγματα λεω εγω για να ξεχαστεις?? Razz μη σου στειλω τη μαρκελλα με τη σκουπα, χαχαχαχαχα!!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Μου έχει κάνει όντως εντύπωση!!
Συνήθως οι γυναίκες μεταξύ τους τρώγονται!!
Εδώ όμως μου φαίνεται πως όλες οι κοπέλες θέλουν απλώς το καλύτερο η μία για την άλλη και αυτό είναι πολύ όμορφο!!

Μας ενωνουν τα μητρικα ενστικτα φαινεται!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:
mamameli έγραψε:Ελα Μαρκελλα μου εσυ και θα φροντίσω..Θεσσαλονικη εδω.. από σιροπιαστά ότι τραβαει η ψυχή σουWink Wink Wink Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 564595
Μαρια μου Θεσσαλονικια είσαι??? απο ποια περιοχη??? Νομιζα οτι είμαι η μονη βορειοελλαδιτισσα στο group, xexe!!
κι εγω ειμαι βοριοελλαδιτισα.απλα τα τελευταια 5 χρονια μενω αθηνα

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Μου έχει κάνει όντως εντύπωση!!
Συνήθως οι γυναίκες μεταξύ τους τρώγονται!!
Εδώ όμως μου φαίνεται πως όλες οι κοπέλες θέλουν απλώς το καλύτερο η μία για την άλλη και αυτό είναι πολύ όμορφο!!

Γιατι ολες μας εχουμε αγαπη στην ψυχη μας απο τι φαινεται και ολες μας εχουμε ενα κοινο στοχο σε λιγους μηνες να κραταμε αγκαλια τα θαυματακια μας!!!! απο εκει κ περα ειναι πολυ ομορφο να καταθετεις ψυχη σε αληθινους ανθρωπους!!! Wink Wink

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Και ελεγα να παρω φαγητο απο το σπιτι, αλλα το ξεχασα. Και ειχα κανει ενα παστιτσιοοοοοοοοο αλλο πραγμα!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια με πηρε ο δασκαλος της οδηγησης τηλεφωνο και μου ειπε οτι δινω για το διπλωμα την αλλη παρασκευη!!! ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ!!!! θΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΗ ΦΟΒΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ!!!!!!! Μαλλον εγω χρειαζομαι ξυλο τωρα, γιατι με πηραν τα ζουμια ήδη!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoekopa έγραψε:Κοριτσια με πηρε ο δασκαλος της οδηγησης τηλεφωνο και μου ειπε οτι δινω για το διπλωμα την αλλη παρασκευη!!! ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ!!!! θΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΗ ΦΟΒΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ!!!!!!! Μαλλον εγω χρειαζομαι ξυλο τωρα, γιατι με πηραν τα ζουμια ήδη!!!


χαχαχαχαχαχαχαχαχα να αρχιζω δηλαδη ?????ηρεμησε καλε δεν ειναι τιποτα απαπαπαπαπ παρτο χαλαρα και πηγαινε να τους δειξεις τι ΟΔΗΓΑΡΑ εισαι !!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 20 215994

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!!!!!

Πόσα γράψατε καλέ??? Που να προλάβω???

Από όσα πρόλαβα είστε όλες καλά άρα αυτό έχει σημασία.

Εγώ καλά έιμαι μετράω μέρες για την εξέταση

Είμαι και εγώ γραφείο το πρωί έμεινα και από μπαταρία μες την ζέστη μια χαρά !!!!!!!!!!!!!!!!!
Μαιρουλα υπομονη!! Τη παρασκευη ειναι η εξεταση αν θυμαμαι καλα??? Να σε πω αντι να μετρας τις μερες, δε μετρας αλλα πραγματα λεω εγω για να ξεχαστεις?? Razz μη σου στειλω τη μαρκελλα με τη σκουπα, χαχαχαχαχα!!!!!!


Ναι την Παρασκευή είναι!!!!! Και εγώ λέω να μετράω τα στήθια μου καθε μέρα που όλο και μεγαλώνουν αψχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εγώ το εδήλωσα!! Θα βάλω την Μαρκελλα λαιβ στο ΙΑΣΩ και όποτε κλαίω θα μου δίνει βίρτουαλ σφαλιάρα!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Και ελεγα να παρω φαγητο απο το σπιτι, αλλα το ξεχασα. Και ειχα κανει ενα παστιτσιοοοοοοοοο αλλο πραγμα!!

Θα μας τρελανεις τωρα δηλαδη τι?οτι εισαι νοικοκυρα το ξερουμε (πλακα κανω ε?) εεεεεεεεεεεεε εμεις δεν ειμαστε και δεν φτιαχνουμε παστιτσια χαχαχα δεν το τρωει ο αντρας μου !! ΠΕΤΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Crying or Very sad Crying or Very sad

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:Κοριτσια με πηρε ο δασκαλος της οδηγησης τηλεφωνο και μου ειπε οτι δινω για το διπλωμα την αλλη παρασκευη!!! ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ!!!! θΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΗ ΦΟΒΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ!!!!!!! Μαλλον εγω χρειαζομαι ξυλο τωρα, γιατι με πηραν τα ζουμια ήδη!!!



αχαχαχαχαχαχχααχαχ δεν θα λαδώσεις να υποθέσω. Καλά θα κάνεις!!!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΛΕ ΣΙΓΑ !!! Εισαι ΣΟΥΜΑΧΕΡ!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
eirini2 έγραψε:
markella_p έγραψε:
eirini2 έγραψε:καλημερα σε ολα τα κοριτσια.μπου μην αγχωνεσαι.δεν το εχω περασει αυτο που περνας αλλα με το αγχος το κανεις χειροτερο.μαρκελλα κι εγω την προηγουμενη εβδομαδα το ενιωσα το μωρακι μου.η πιο ωραια αισθηση.

Καλημερα Ειρηνη. Τι κανεις? Εγω ειμαι στη δουλεια και βαριεμαι αφορητα.
μαρκελλα καλα ειμαι.ετοιμαζω τα πραγματα του παιδιου μου που θα παει στον παππου και στη γιαγια για μια βδομαδα

Ααααααααα τελεια! Που ειναι η γιαγια και ο παππους? Καπου εξοχικα?
σαλαμινα ειναι.θα τον στειλω με τον θειο του και θα παμε σαββατοκυριακο να τον παρουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις