Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
446 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 446 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πας και θα αφησεις????
ασε πουη αλλη -μαιρη για σενα λεω-ειπε οτι παει να φαει,αλλα ουτε που λεει τι θα φαει...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και δεν θα παω σπιτι. θα παω στη νυφη μου για καφε, οποτε μαλλον αυριο θα τα ξαναπουμε.

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472
σε ολες!!

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:και δεν θα παω σπιτι. θα παω στη νυφη μου για καφε, οποτε μαλλον αυριο θα τα ξαναπουμε.

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 417472
σε ολες!!

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 531909

χαιρετισματα στην νυφη! Very Happy
Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ εγω ημουν φαν του φυσιολογικου και τωρα μετα 4 χρονια θελω καισαρικη.Τραβηξα 15 ωρες πονους χωρις διαστολη ακομα ημουν 2..χασαμε και τους παλμους και αντε παμε επειγουσα καισαρικη..Να ξαναπερασω το ιδιο;Και αυτοι οι γιατροι δεν παιρνουν ευθυνη για τιποτα..ασε να εχω το κεφαλι μου ησυχο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Αχ εγω ημουν φαν του φυσιολογικου και τωρα μετα 4 χρονια θελω καισαρικη.Τραβηξα 15 ωρες πονους χωρις διαστολη ακομα ημουν 2..χασαμε και τους παλμους και αντε παμε επειγουσα καισαρικη..Να ξαναπερασω το ιδιο;Και αυτοι οι γιατροι δεν παιρνουν ευθυνη για τιποτα..ασε να εχω το κεφαλι μου ησυχο!
καιεγω σαν και σενα χωρις τους πονους.σφηνωσε σε 2 σημεια η ιωαννα και τρεχαμε για καισαρικη...ουτε γεια δεν προλαβα να πω στους δικους μου,μεχρι νατο καταλαβω ειχα γεννησει.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφυγε η μαρκελλα και επεσε η ομαδα...παω να δω μια νεανικη σειρα στον αντ1-με εγκυουλα- και μετα ερχομαι...οργανωθειτε!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι και η δικια μου ηθελε να βγει απο το μπουτι μου... Laughing εσπρωχνε κατω δεξια!δεν βρηκε την εξοδο!Τι να κανουμε θα τελιώσουμε με το καλό σε 30 λεπτα..ψεκατε σκουπιστε τελείωσατε!
Αντ να φευγω κι εγω!Καλό απόγευμα!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποτε προλαβαινεται και γεμιζετε τοσες σελιδες πεστε μου...Θελω να βγω βολτα βρε κοριτσια αλλα θα ερθει η πεθερα μου για να κανουμε κατι δουλειες και θα μου αλλαξει τα φωτα παλι...

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ρωτησα την γιατρο μου και μου πε πως εδω στην ελλαδα δεν εχουν εκπαιδευση οι γυναικολογοι,οπως στο εξωτερικο,για φυσιολογικο μετα απο καισαρικη,οποτε δεν το διακινδυνευουν,αν θελω φυσιολογικο θα υπογραψω οτι παιρνω επανω μου την ευθυνη...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Ποτε προλαβαινεται και γεμιζετε τοσες σελιδες πεστε μου...Θελω να βγω βολτα βρε κοριτσια αλλα θα ερθει η πεθερα μου για να κανουμε κατι δουλειες και θα μου αλλαξει τα φωτα παλι...

και γιατι αγχωνεσαι για την πεθερα?πες της οτι δεν εισαι καλα,και να ερθει αλλη μερα... Embarassed ναι ναι πες ψεμματα, στην πεθερα επιτρεπεται!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παν έγραψε:ρωτησα την γιατρο μου και μου πε πως εδω στην ελλαδα δεν εχουν εκπαιδευση οι γυναικολογοι,οπως στο εξωτερικο,για φυσιολογικο μετα απο καισαρικη,οποτε δεν το διακινδυνευουν,αν θελω φυσιολογικο θα υπογραψω οτι παιρνω επανω μου την ευθυνη...
ειναι και ο λογος που ειμαστε απο τους πρωτους στις καισαρικες....

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμακα μου έγραψε:
παν έγραψε:ρωτησα την γιατρο μου και μου πε πως εδω στην ελλαδα δεν εχουν εκπαιδευση οι γυναικολογοι,οπως στο εξωτερικο,για φυσιολογικο μετα απο καισαρικη,οποτε δεν το διακινδυνευουν,αν θελω φυσιολογικο θα υπογραψω οτι παιρνω επανω μου την ευθυνη...
ειναι και ο λογος που ειμαστε απο τους πρωτους στις καισαρικες....

βασικα πολλοι γιατροι δεν θελουν να περιμενουν,υπαρχει γιατρος που κανει μονο καισαρικες,μια κοπελα επεμενε για φυσιολογικο και ο τυπος την σακατεψε,εκανε ,δεν ξερω και γω ποσα ραμματα απο κατω μετα..

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:
evi86 έγραψε:Ποτε προλαβαινεται και γεμιζετε τοσες σελιδες πεστε μου...Θελω να βγω βολτα βρε κοριτσια αλλα θα ερθει η πεθερα μου για να κανουμε κατι δουλειες και θα μου αλλαξει τα φωτα παλι...

και γιατι αγχωνεσαι για την πεθερα?πες της οτι δεν εισαι καλα,και να ερθει αλλη μερα... Embarassed ναι ναι πες ψεμματα, στην πεθερα επιτρεπεται!

Εχουμε δουλειες με φουντες αυτες τις μερες.Κανουμε μακαρονια,τραχαναδες,σαλτσες ολα σπιτικα.Με εχει πεθανει αλλα αν ειναι να τελειωσουμε νωρις ας γινουν τωρα για να ειμαι μετα ελευθερη...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="παν"]
μαμακα μου έγραψε:
παν έγραψε:ρωτησα την γιατρο μου και μου πε πως εδω στην ελλαδα δεν εχουν εκπαιδευση οι γυναικολογοι,οπως στο εξωτερικο,για φυσιολογικο μετα απο καισαρικη,οποτε δεν το διακινδυνευουν,αν θελω φυσιολογικο θα υπογραψω οτι παιρνω επανω μου την ευθυνη...
ειναι και ο λογος που ειμαστε απο τους πρωτους στις καισαρικες....

βασικα πολλοι γιατροι δεν θελουν να περιμενουν,υπαρχει γιατρος που κανει μονο καισαρικες,μια κοπελα επεμενε για φυσιολογικο και ο τυπος την σακατεψε,εκανε ,δεν ξερω και γω ποσα ραμματα απο κατω μετα..
[/quot
ελλας το μεγαλειο σου!!!!
ξερω οτ ιοι γιατροι που αναλαμβανουν φυσιολογικο μετα απο καισαε. ειναι πολυ ακριβοι...θα επελεγα εναν αλλα...no money no honey baby!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
προσωπικα παντως ζοριστηκα πολυ με την καισαρικη,αργησα να συνελθω,θα θελα φυσιολογικο αλλα που..

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βγήκα να πάω να πάρω κανένα μαγειρυετό αλλά βρήκα σταφύλια και πήρα σε όλα τα χρώματα και έφαγα μια γαβάθα.
Σε λίγο θα πάω σπίτι και θα μαγειρέψω κοτοπουλάκι με πατάτες και θα φάω και μια γαβάθα και από αυτό!

Να Αθανασία μου σου είπα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 215994

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω ευχομαι να πανε ολα καλα και να γεννησω φυσιολογικα γιατι με την καισαρικη δεν την πολυ βλεπω.Δεν ξερω γιατι αλλα με τρομαζει πιο πολυ...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Βγήκα να πάω να πάρω κανένα μαγειρυετό αλλά βρήκα σταφύλια και πήρα σε όλα τα χρώματα και έφαγα μια γαβάθα.
Σε λίγο θα πάω σπίτι και θα μαγειρέψω κοτοπουλάκι με πατάτες και θα φάω και μια γαβάθα και από αυτό!

Να Αθανασία μου σου είπα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 215994


Μαιρη θελω κι εγω κοτοπουλο... Razz

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσύ σουτ. Θα έρθει η πεθερούλα σου και θα μαγειρέψετε. χι χι χι

Εμένα η πεθερά μου μένει σε άλλη χώρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Εσύ σουτ. Θα έρθει η πεθερούλα σου και θα μαγειρέψετε. χι χι χι

Εμένα η πεθερά μου μένει σε άλλη χώρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 30 328109


Τι την μελετησες;Ηρθε... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ωρα για δουλεια...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ελπιζω να σας βρω πιο μετα οταν μπω τωρα πρεπει να βαλω την ποδιτσα μου και τριψω τραχανα...χαχαχαχαχα και μονο που το λεω μου ερχεται να βαλω τα γελοια...χαχαχαχχα

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κι απο μενα κορισακια μου! τι κανετε; εγω μαλλον καλυτερα! δεν αισθανομαι με την ιδια συχνοτητα τις συσπασεις! η δεν τις καταλαβαινω..τι να πω scratch ακομη φοβαμαι πολυ γιατι ωρες ωρες εχω σχετικα εντονους πονους περιοδου..το χειροτερο ειναι ομως το ψυχολογικο κομματι καθως η παραμονη μου στο σπιτι ειναι κολαση και το χειροτερο που με στεονχωρει περισσοτερο ειναι οτι εξαιτιας μου εχει κλειστει κι η μανουλα μου μεσα κι αυτο με λιωνει! εκτος απ το πρωι που εινσι στη δουλεια και το βραδακι που εχει μια δουλεια για ενα μισαωρακι δεν παει πουθενα ανθρωπος ειναι κι αυτη...ευχομαι να ημουν καλα! νιωθω βαρος παντου και παντα! ειμαι ενα βασανο για τον εαυτο μου και για ολους τους γυρω μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και γενικως οπως παρακολουθειτε ειμαι μια δυστυχισμενη εγκυος............. Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="μαμακα μου"]
mamameli έγραψε:Αχ εγω ημουν φαν του φυσιολογικου και τωρα μετα 4 χρονια θελω καισαρικη.Τραβηξα 15 ωρες πονους χωρις διαστολη ακομα ημουν 2..χασαμε και τους παλμους και αντε παμε επειγουσα καισαρικη..Να ξαναπερασω το ιδιο;Και αυτοι οι γιατροι δεν παιρνουν ευθυνη για τιποτα..ασε να εχω το κεφαλι μου ησυχο!
καιεγω σαν και σενα χωρις τους πονους.σφηνωσε σε 2 σημεια η ιωαννα και τρεχαμε για καισαρικη...ουτε γεια δεν προλαβα να πω στους δικους μου,μεχρι νατο καταλαβω ειχα γεννησει.[/quote



εμενα ο γιατρος μου μου ειπεπως αν θελω μπορω να γεννησω φυιολογικα αλλα δεν θελω και εγω.Τη καισαρικη την ξερω σαν εμπειρια και δεν θελω ξανα αγχος απο την αρχη πω θα ειναι?ποσο ποσο θα πονεσω?

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κορισακια μου! τι κανετε; εγω μαλλον καλυτερα! δεν αισθανομαι με την ιδια συχνοτητα τις συσπασεις! η δεν τις καταλαβαινω..τι να πω scratch ακομη φοβαμαι πολυ γιατι ωρες ωρες εχω σχετικα εντονους πονους περιοδου..το χειροτερο ειναι ομως το ψυχολογικο κομματι καθως η παραμονη μου στο σπιτι ειναι κολαση και το χειροτερο που με στεονχωρει περισσοτερο ειναι οτι εξαιτιας μου εχει κλειστει κι η μανουλα μου μεσα κι αυτο με λιωνει! εκτος απ το πρωι που εινσι στη δουλεια και το βραδακι που εχει μια δουλεια για ενα μισαωρακι δεν παει πουθενα ανθρωπος ειναι κι αυτη...ευχομαι να ημουν καλα! νιωθω βαρος παντου και παντα! ειμαι ενα βασανο για τον εαυτο μου και για ολους τους γυρω μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και γενικως οπως παρακολουθειτε ειμαι μια δυστυχισμενη εγκυος............. Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad


εγω νομιζω πως σιγουρα η μαμα σου δεν το βλεπει ετσι.ειναι διπλα σου να σε βοηθησει.
Η μαμα μου στην πρωτη εγκυμοσυνη μου κουραστηκε παρα πολυ αλλα ενοιωθε καλα γιατι με βοηθουσε τωρα λογω σοβαρης επεμβασης στην μεση τη με λαμες και μοσευματα δεν μπορει να βοηθησει και της κακοφαινεται παρα πολυ!οι μανουλες ειναι για να μας βοηθανε!!!!!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κορισακια μου! τι κανετε; εγω μαλλον καλυτερα! δεν αισθανομαι με την ιδια συχνοτητα τις συσπασεις! η δεν τις καταλαβαινω..τι να πω scratch ακομη φοβαμαι πολυ γιατι ωρες ωρες εχω σχετικα εντονους πονους περιοδου..το χειροτερο ειναι ομως το ψυχολογικο κομματι καθως η παραμονη μου στο σπιτι ειναι κολαση και το χειροτερο που με στεονχωρει περισσοτερο ειναι οτι εξαιτιας μου εχει κλειστει κι η μανουλα μου μεσα κι αυτο με λιωνει! εκτος απ το πρωι που εινσι στη δουλεια και το βραδακι που εχει μια δουλεια για ενα μισαωρακι δεν παει πουθενα ανθρωπος ειναι κι αυτη...ευχομαι να ημουν καλα! νιωθω βαρος παντου και παντα! ειμαι ενα βασανο για τον εαυτο μου και για ολους τους γυρω μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και γενικως οπως παρακολουθειτε ειμαι μια δυστυχισμενη εγκυος............. Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad


Τώρα θα πάρω εγώ τα σκουπόξυλα!
Για σε παρακαλώ. Η μαμά σου είναι μαμά σου και εσύ το ίδιο θα έκανες. Βάρος δεν είσαι η οικογένεια για αυτό είναι εκεί. Πάλι καλά να λες που έχεις τους γονείς σου και σε προσέχουν και είναι και σε ηλικία που μπορούν. Ευλογία είναι αυτό.
Ευλογία είναι και το μπεμπέ σου.
Σταμάτα να είσαι λυπημένη δες ταινίες, δες σειρές να σου πω σαιτ να κατεβάσεις αστείες σειρές, διάβασε βιβλία!!!!!!!!!!!!! Ακουσε με και εγώ αγχώδης είμαι αλλά δεν σου κάνει καλό!
Δεν έισαι μόνη σου τόσες κοπέλες εδώ σε νιώθουμε ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις