Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
341 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 341 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αγαπουλες μου ??? τι κανουν οι κοιλιτσες μας σημερα???? η δικια μου νομιζω οτι μεγαλωνει σε μια νυχτα χαχαχα συνεχεια την πιεζω για να κουνηθει το ψαρακι μου κ μολις βαζω μουσικη τσουπ αρχιζει και χορευει χαχαχαχα
ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ !!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ!!!!
αλλη μια παρατηρηση το Σ/Κ δεν μπαινετε κοριτσια μου γιατι ???ξεχυνεστε στα κρεβατακια σας και στην παραλιες ????? Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 328109

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρ καλημέρα!!
χρόνια πολλά Μαρκέλλα και από μένα, πολύχρονη και εύχομαι να κρατήσεις υγιέστατο το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου!!
εγώ εδώ είμαι σπίτι, σταθερή στον καναπέ ή στο κρεβάτι...
αύριο λέμε να φύγουμε για το χωριό μπας και δω λίγο πράσινο να ανοίξει το μάτι μου...έχω βαρεθεί να βλέπω τους 4 τοίχους!
θα μείνω για κανα 2 εβδομάδες αλλά μετά θα πρέπει να γυρίσω για να δω το γιατρό μου να συζητήσουμε αν θα μπορέσω να επιστρέψω στη δουλειά...επιστρεφω 20\08 αλλά με βλεπω να με εχει με αναρρωτικές!
β επιπεδου θα έχω στις 16\08 οπότε έχουμε χρόνο ακόμη!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:καλημέρ καλημέρα!!
χρόνια πολλά Μαρκέλλα και από μένα, πολύχρονη και εύχομαι να κρατήσεις υγιέστατο το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου!!
εγώ εδώ είμαι σπίτι, σταθερή στον καναπέ ή στο κρεβάτι...
αύριο λέμε να φύγουμε για το χωριό μπας και δω λίγο πράσινο να ανοίξει το μάτι μου...έχω βαρεθεί να βλέπω τους 4 τοίχους!
θα μείνω για κανα 2 εβδομάδες αλλά μετά θα πρέπει να γυρίσω για να δω το γιατρό μου να συζητήσουμε αν θα μπορέσω να επιστρέψω στη δουλειά...επιστρεφω 20\08 αλλά με βλεπω να με εχει με αναρρωτικές!
β επιπεδου θα έχω στις 16\08 οπότε έχουμε χρόνο ακόμη!!


καλημερα και σε εσενα!!! την καλυτερη δουλεια θα κανεις να ηρεμησει λιγο το μυαλο και πνευμα σου !!!! αλλα απο τι ειδα δεν θα εχεις ιντερνετ ε? Mad Mad θα μας αποζημιωσεις οταν γυρισεις !!!!!! Laughing Laughing

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρονια σου πολλα Μαρκελα!!!! με υγεια και πολλη αγαπη!!!! Laughing
Μακαρι να μπορουσα να παω εστω μια βολτουλα αλλα....δυστυχως πρεπει να προσεχω αρκετα για να μη γινουν περισσοτερες και εντονοτερες οι συσπασεις! ειμαι μολις στον 5ο μηνα και δεν ειναι παρα πολυ καλο το οτι εχω "ζωηρη" μητρα οπως την αποκαλεσε ο γιατρος μου! ασε που οπως μου τονισε αντε και βγηκα...αν παθω κατι δε θα νιωθω τυψεις;;; σιγουρα!!!!! οποτε μετραω τις μερες και απλως τρελαινομαι Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εχω γινει κουραστικη το ξερω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 667478

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Χρονια σου πολλα Μαρκελα!!!! με υγεια και πολλη αγαπη!!!! Laughing
Μακαρι να μπορουσα να παω εστω μια βολτουλα αλλα....δυστυχως πρεπει να προσεχω αρκετα για να μη γινουν περισσοτερες και εντονοτερες οι συσπασεις! ειμαι μολις στον 5ο μηνα και δεν ειναι παρα πολυ καλο το οτι εχω "ζωηρη" μητρα οπως την αποκαλεσε ο γιατρος μου! ασε που οπως μου τονισε αντε και βγηκα...αν παθω κατι δε θα νιωθω τυψεις;;; σιγουρα!!!!! οποτε μετραω τις μερες και απλως τρελαινομαι Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εχω γινει κουραστικη το ξερω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 667478



αααααααααααα θα αρχισω να φωανζω εγω τωρα μου φαινεται ....δεν γινεσαι καθολου κουραστικη για αυτο ειμαστε εδω ολες μας για να καταθετουμε την ψυχη μας και αυτα που οι αλλοι δεν μπορουν να καταλαβουν για εμας....να κανεις λιγο υπομομνη και να δεις που ολα θα πανε καλα και θα κανεις βολτες μετα δεν θα σε μαζευουμε για να γεμισεις το χρονο σου βρε κατι να ασχολεισαι ....πχ να φτιαξεις κατι απο χαντρουλες , να παρεις ενα παζλ το οποιο μετα θα το κρεμασεις στο δωματιο τις μικρης σου η διαβασε ενα βιβλιο ΟΧΙ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ενα ομορφο μυθηστορημα να σε ταξιδεψει λιγο.....να μιλας συνεχεια μαζι μας και εμεις το εχουμε αναγκη αυτο οχι μονο εσυ αγαπουλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
Μπου έγραψε:Χρονια σου πολλα Μαρκελα!!!! με υγεια και πολλη αγαπη!!!! Laughing
Μακαρι να μπορουσα να παω εστω μια βολτουλα αλλα....δυστυχως πρεπει να προσεχω αρκετα για να μη γινουν περισσοτερες και εντονοτερες οι συσπασεις! ειμαι μολις στον 5ο μηνα και δεν ειναι παρα πολυ καλο το οτι εχω "ζωηρη" μητρα οπως την αποκαλεσε ο γιατρος μου! ασε που οπως μου τονισε αντε και βγηκα...αν παθω κατι δε θα νιωθω τυψεις;;; σιγουρα!!!!! οποτε μετραω τις μερες και απλως τρελαινομαι Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εχω γινει κουραστικη το ξερω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 667478



αααααααααααα θα αρχισω να φωανζω εγω τωρα μου φαινεται ....δεν γινεσαι καθολου κουραστικη για αυτο ειμαστε εδω ολες μας για να καταθετουμε την ψυχη μας και αυτα που οι αλλοι δεν μπορουν να καταλαβουν για εμας....να κανεις λιγο υπομομνη και να δεις που ολα θα πανε καλα και θα κανεις βολτες μετα δεν θα σε μαζευουμε για να γεμισεις το χρονο σου βρε κατι να ασχολεισαι ....πχ να φτιαξεις κατι απο χαντρουλες , να παρεις ενα παζλ το οποιο μετα θα το κρεμασεις στο δωματιο τις μικρης σου η διαβασε ενα βιβλιο ΟΧΙ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ενα ομορφο μυθηστορημα να σε ταξιδεψει λιγο.....να μιλας συνεχεια μαζι μας και εμεις το εχουμε αναγκη αυτο οχι μονο εσυ αγαπουλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ολα τα εχω κανει! εχω διαβασει απειρα βιβλια,εγκυμοσυνης και μη,"πρηζω" κλαψουριζοντας τους δικους μου και τον αντρα μου(λιγοτερο αυτον για να μην τον κουραζω επιπλεον) και ευτυχως θα ξεκινησω τα ιδιαιτερα μου στις 25 Αυγουστου! ως τοτε βεβαια ολο αναρωτιεμαι αν οι συσπασεις αντι να μειωθουν αυξηθουν;;;; αν αρχισω να συνηθιζω το χαπι οπως διαβασα καπου οτι συμβαινει;;;; ξερεις ποσα χαπια παιρνω γενικως;;; Shocked Shocked επισης πως ειναι δυνατον να μη φοβαμαι οταν κρινεται η ζωη της μπεμπας μου απο μενα;;;; pale κι αν χρειαστει να νοσηλευτω;;;;;μονο που το σκεφτομαι! ξερεις περιστατικο με συσπασεις τοσο νωρις που να περασαν καπιοα στιγμη;;;

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
Μπου έγραψε:Χρονια σου πολλα Μαρκελα!!!! με υγεια και πολλη αγαπη!!!! Laughing
Μακαρι να μπορουσα να παω εστω μια βολτουλα αλλα....δυστυχως πρεπει να προσεχω αρκετα για να μη γινουν περισσοτερες και εντονοτερες οι συσπασεις! ειμαι μολις στον 5ο μηνα και δεν ειναι παρα πολυ καλο το οτι εχω "ζωηρη" μητρα οπως την αποκαλεσε ο γιατρος μου! ασε που οπως μου τονισε αντε και βγηκα...αν παθω κατι δε θα νιωθω τυψεις;;; σιγουρα!!!!! οποτε μετραω τις μερες και απλως τρελαινομαι Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 606100 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad εχω γινει κουραστικη το ξερω Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 667478



αααααααααααα θα αρχισω να φωανζω εγω τωρα μου φαινεται ....δεν γινεσαι καθολου κουραστικη για αυτο ειμαστε εδω ολες μας για να καταθετουμε την ψυχη μας και αυτα που οι αλλοι δεν μπορουν να καταλαβουν για εμας....να κανεις λιγο υπομομνη και να δεις που ολα θα πανε καλα και θα κανεις βολτες μετα δεν θα σε μαζευουμε για να γεμισεις το χρονο σου βρε κατι να ασχολεισαι ....πχ να φτιαξεις κατι απο χαντρουλες , να παρεις ενα παζλ το οποιο μετα θα το κρεμασεις στο δωματιο τις μικρης σου η διαβασε ενα βιβλιο ΟΧΙ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ενα ομορφο μυθηστορημα να σε ταξιδεψει λιγο.....να μιλας συνεχεια μαζι μας και εμεις το εχουμε αναγκη αυτο οχι μονο εσυ αγαπουλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ολα τα εχω κανει! εχω διαβασει απειρα βιβλια,εγκυμοσυνης και μη,"πρηζω" κλαψουριζοντας τους δικους μου και τον αντρα μου(λιγοτερο αυτον για να μην τον κουραζω επιπλεον) και ευτυχως θα ξεκινησω τα ιδιαιτερα μου στις 25 Αυγουστου! ως τοτε βεβαια ολο αναρωτιεμαι αν οι συσπασεις αντι να μειωθουν αυξηθουν;;;; αν αρχισω να συνηθιζω το χαπι οπως διαβασα καπου οτι συμβαινει;;;; ξερεις ποσα χαπια παιρνω γενικως;;; Shocked Shocked επισης πως ειναι δυνατον να μη φοβαμαι οταν κρινεται η ζωη της μπεμπας μου απο μενα;;;; pale κι αν χρειαστει να νοσηλευτω;;;;;μονο που το σκεφτομαι! ξερεις περιστατικο με συσπασεις τοσο νωρις που να περασαν καπιοα στιγμη;;;


ειναι λογικο να σκεφτεσαι ολα αυτα πραγματα αλλα απο τι στιγμη που ο γιατρος σου σου εχει συστησει καποια πραγματα να προσεχεις εαν τα τηρησεις δεν θα γινει τιποτα....ολες εχουμε αγχος ειδικα οταν ειμαστε στο πρωτο μας μωρακι και εγω εχω πολλααααααααααααααααααα.... ειχα μια περιπτωσει στο σοι ξαδελφη ηταν που ειχε συσπασουλες επερνε τα χαπια τις και εκανε οτι τις ειπε ο γιατρος και μετα τις περασαν εκοψαν και τα χαπια....ολες οι περιπτωσεις δεν ειναι ιδιες σιγουρα οποτε οταν διαβαζουμε κατι να μην λεμε ααα κ εγω ετσι ειμαι ???οχι ! ειμαστε ξεχωριστες ολες μας...για αυτο θα κανεις οτι σου εχει πει ο γιατρος σου και εαν εχεις αποριες να τον περνεις τηλ να του τα λες για αυτο ειναι εκει για να μας ακουει....απλα πρεπει και εσυ να ηρεμησεις για να ειναι ηρεμη και η μπουμπουκα σου !!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 536304

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχει απόλυτο δίκιο η zooula!
κάθε πε΄ριπτωση είναι μοναδική!!
κι εγώ ξέρω πε΄ριπτωση που είχε μείνει 3 μήνες στο νοσοκομείο λόγω συσπάσεων και άλλη περίπτωση που πέρασαν οι συσπάσεις κια όλα ήταν μια χαρά!!
κι εγώ έχω συσπάσεις από τον 5ο! είμαστε στην ίδια κατάσταση...γι αυτό θα δίνουμε κουράγιο και θα ευχόμαστε να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!
υπομονή κουκλίτσα μου...σκέψου ότι τα περνάμε όλα αυτά για να φέρουμε το πλασματάκιο μας στον κόσμο!!
σας φιλώ προς το παρόν...πάω για μαααμ...μπιφτεκια με πουρέ σήμερα!!
καλή όρεξη!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:εχει απόλυτο δίκιο η zooula!
κάθε πε΄ριπτωση είναι μοναδική!!
κι εγώ ξέρω πε΄ριπτωση που είχε μείνει 3 μήνες στο νοσοκομείο λόγω συσπάσεων και άλλη περίπτωση που πέρασαν οι συσπάσεις κια όλα ήταν μια χαρά!!
κι εγώ έχω συσπάσεις από τον 5ο! είμαστε στην ίδια κατάσταση...γι αυτό θα δίνουμε κουράγιο και θα ευχόμαστε να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!
υπομονή κουκλίτσα μου...σκέψου ότι τα περνάμε όλα αυτά για να φέρουμε το πλασματάκιο μας στον κόσμο!!
σας φιλώ προς το παρόν...πάω για μαααμ...μπιφτεκια με πουρέ σήμερα!!
καλή όρεξη!

καλη ορεξη κουκλιτσα μου !!!καλο μεσημερι!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω πααααααααρα πολυ κοριτσακια μου! και για το χρονο σας και για την υπομονη σας! το γιατρο μου τον παιρνω τηλ σχεδον μια φορα την εβδαμαδα μπορει και 2! τον εχω κατεβασει Κυριακατικα στο ιατρειο,τον εχω παρει 12 τη νυχτα Σαββατιατικα κλπ.ειναι απιστευτος ανθρωπος κι εχει πολλη υπομονη να μου εξηγησει οτι με απασχολει! εχω παει αμετρητες φορες στο ιατρειο του, το μωρο μου θα χει πιο πολλες φωτο μεσα στην κοιλια παρα οταν βγει! reine εισαι κι εσυ μεσα συνεχεια;;;; ξαπλα;;;

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:σας ευχαριστω πααααααααρα πολυ κοριτσακια μου! και για το χρονο σας και για την υπομονη σας! το γιατρο μου τον παιρνω τηλ σχεδον μια φορα την εβδαμαδα μπορει και 2! τον εχω κατεβασει Κυριακατικα στο ιατρειο,τον εχω παρει 12 τη νυχτα Σαββατιατικα κλπ.ειναι απιστευτος ανθρωπος κι εχει πολλη υπομονη να μου εξηγησει οτι με απασχολει! εχω παει αμετρητες φορες στο ιατρειο του, το μωρο μου θα χει πιο πολλες φωτο μεσα στην κοιλια παρα οταν βγει! reine εισαι κι εσυ μεσα συνεχεια;;;; ξαπλα;;;


να μην σε νοιαζουν αυτα ειναι εκει για εμας ....για αυτο επελεξε να γινει και γυναικολογος!!!! να τον παιρνεις οποτε θελεις αρκει να νιωθεις εσυ καλα!!!!!!! Wink Wink Wink Wink κοριτσια μου παω να κανω και εγω μαμ....θα τα πουμε παλι φιλακια στην κοιλιτσες σας !!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
Μπου έγραψε:σας ευχαριστω πααααααααρα πολυ κοριτσακια μου! και για το χρονο σας και για την υπομονη σας! το γιατρο μου τον παιρνω τηλ σχεδον μια φορα την εβδαμαδα μπορει και 2! τον εχω κατεβασει Κυριακατικα στο ιατρειο,τον εχω παρει 12 τη νυχτα Σαββατιατικα κλπ.ειναι απιστευτος ανθρωπος κι εχει πολλη υπομονη να μου εξηγησει οτι με απασχολει! εχω παει αμετρητες φορες στο ιατρειο του, το μωρο μου θα χει πιο πολλες φωτο μεσα στην κοιλια παρα οταν βγει! reine εισαι κι εσυ μεσα συνεχεια;;;; ξαπλα;;;
καλη σας ορεξηηηηηηη!!!
κι εγω λεω να πιασω να ξεσκονισω λιγο τα λατινικα μου!!! (μπλιαξ) study study


να μην σε νοιαζουν αυτα ειναι εκει για εμας ....για αυτο επελεξε να γινει και γυναικολογος!!!! να τον παιρνεις οποτε θελεις αρκει να νιωθεις εσυ καλα!!!!!!! Wink Wink Wink Wink κοριτσια μου παω να κανω και εγω μαμ....θα τα πουμε παλι φιλακια στην κοιλιτσες σας !!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΥΥΥΥΥ θα παρω το σκουποξυλο. ποια ειχε συσπασεις απο τον 4 μηνα και ηταν μια στο κρεβατι,μια στον καναπε,αντε στο τσακιρ κεφι στο μπαλκονι? η μαμακα μου-αθανασια- και τωρα εχει την ιωαννα της 3,5 ετων.ναι καννενας δεν λεει οτι ειναι ευκολο, αλλα μανα θα γινεις, θα ανταμειφθεις απο την πρωτη αγκαλια κιολας!
για παρτο αλλιως γιατι εχεις καιρο μπροστα σου,μην χαλιεσαι τζαμπα. τι να πει μια φιλη μου που εκανε εξωσωματικη και δεν ειχε 2η ευκαιρια, εκατσε στο κρεβατι απο την ωρα της εμβρυομεταφορας εως τηνωρα που γεννησε κυριολεκτικα.με παπια την ειχανε για να μην παθουν κατι τα μωρα της.τωρα εχει 2 κορακλες 18 μηνων. ολα θελουν θυσιες, λοιπον σκεψου την μπουμπου και η αυριανη μερα ειναι μια μερα πιο κοντα στην μπουμπου σου...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΗΡΕΜΕΙΣ!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια!!
Πέραν του ότι έχω σκάσει και λόγω ζέστης αλλά και επειδή έφαγα 2 κιλά φέτα με το φαγη΄τό μου σας χαιρετώ και αν προλάβω θα μπω μετά να δω τα νέα σας
Φιλια

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα μου χρονια σου πολλα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 16 654316 Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και αυτη εσενα κοπελα μου.Ευχομαι απο εδω και περα ολα να σου πανε υπεροχα !!!!!!

Πως ειστε κοριτσια σημερα;;Εγω ζαλιζομουν ολη μερα και την εβγαλα ξαπλα.Σκεφτηκαμε με τον αντρα μου μολις μαθουμε το φυλο να αρχισουμε σιγα σιγα να περνουμε πραγματα για το δωματιο μιας και εχουμε και τις εκπτωσεις μεχρι τελη αυγουστου γιατι μετα βρασε ρυζι...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια! δυστυχως οι ασχημες σκεψεις μου συνεχιζονται σημερα οοολη μερα! ισως δεν ηταν καλη μερα γενικως! τεσπα! καλη συνεχεια σ οτι κανετε!!! φιλακια

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:καλησπερα κοριτσια! δυστυχως οι ασχημες σκεψεις μου συνεχιζονται σημερα οοολη μερα! ισως δεν ηταν καλη μερα γενικως! τεσπα! καλη συνεχεια σ οτι κανετε!!! φιλακια

Τι εγινε βρε κοπελα μου;;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μπορω να νικησω το μυαλο μου με τιποτε!!! πως εχετε αισιοδοξια μου λετε;; το μυαλο μου ειναι κολλημενο στις συσπασεις τοσο που νομιζω οτι τις προκαλω!!!!!!!!! ε λ ε ο ς!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:δεν μπορω να νικησω το μυαλο μου με τιποτε!!! πως εχετε αισιοδοξια μου λετε;; το μυαλο μου ειναι κολλημενο στις συσπασεις τοσο που νομιζω οτι τις προκαλω!!!!!!!!! ε λ ε ο ς!!!!

Ηρεμισε.Σκεψου θετικα αυτο ειναι το φαρμακο.Ειμαστε κι εμεις εδω και μπορεις να μας λες τι σε απασχολει και να ξεχνιεσαι...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω γραψει σε 100 θεματα ρε συ! εχω γινει κουραστικη το ξερω αλλα δεν μπορω αλλο! φοβαμαι μην αρχισουν και δε με πιανουν τα χαπια(καπου το διαβασα αυτο),μηπως χρειαστει να νοσηλευτω,μηπως γεννησω η βασικα χασω τη μπεμπα μου, οτι δεν εχω αλλη υπομονη κι εχω ακομη 4 ολοκληρους μηνες (ευχομαι οχι λιγοτερους),ηδη τους 2,5 ειμαι κλεισμενη μεσα και ποιος ξερει ποσο ακομα.....πφ ολα σκατα μεσα στο μυαλο μου!!!!! Sad Sad Sad

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:εχω γραψει σε 100 θεματα ρε συ! εχω γινει κουραστικη το ξερω αλλα δεν μπορω αλλο! φοβαμαι μην αρχισουν και δε με πιανουν τα χαπια(καπου το διαβασα αυτο),μηπως χρειαστει να νοσηλευτω,μηπως γεννησω η βασικα χασω τη μπεμπα μου, οτι δεν εχω αλλη υπομονη κι εχω ακομη 4 ολοκληρους μηνες (ευχομαι οχι λιγοτερους),ηδη τους 2,5 ειμαι κλεισμενη μεσα και ποιος ξερει ποσο ακομα.....πφ ολα σκατα μεσα στο μυαλο μου!!!!! Sad Sad Sad


Μην σε περνει απο κατω.Φυσικα δεν μας κουραζεις και μην το ξανακουσω αυτο και θελω να σου πω πως ολα ειναι μια ιδεα.Εκ πειρας σου λεω πως το κλεισιμο στο σπιτι ειναι δυσκολο αλλα το κανεις για την μπεμπα σου οπως ειπες και δεν ειναι τιποτα αυτη την στιγμη πιο σημαντικο απ'αυτη.Αμα εχεις θεληση ολα θα τα καταφερεις και μην βαζεις το μυαλο σου κατευθειαν στο κακο.Φαντασουν σε λιγους μηνες να κρατας την μπεμπα σου αγκαλια μην σου πω πως θα τα σκεφτεσαι ολα αυτα που σε ανχονουν τωρα και θα γελας...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι να εμφανιζοταν μπροστα μου η Παναγια και να μου ελεγε οτι ολα θα πανε τελεια...η να εκλεινα τα ματια μου και να ηταν εστω Νοεμβριος!!! κι ειναι ακομη Ιουλιος!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
Θεουλη μου! η λεξη απελπισια ειναι μικρη μπροστα σ αυτο που νιωθω......
το κλαμα που χω ριξει δεν περιγραφεται!!! καθε φορα που παω στο γιατρο για μια εβδομαδα ειμαι καλα και μετα παλι...πεφτω!!!!! Sad Sad Sad Sad

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:μακαρι να εμφανιζοταν μπροστα μου η Παναγια και να μου ελεγε οτι ολα θα πανε τελεια...η να εκλεινα τα ματια μου και να ηταν εστω Νοεμβριος!!! κι ειναι ακομη Ιουλιος!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
Θεουλη μου! η λεξη απελπισια ειναι μικρη μπροστα σ αυτο που νιωθω......
το κλαμα που χω ριξει δεν περιγραφεται!!! καθε φορα που παω στο γιατρο για μια εβδομαδα ειμαι καλα και μετα παλι...πεφτω!!!!! Sad Sad Sad Sad


Οσο κουραγιο και να σου δινουμε πρεπει να βρεις μονη σου την δυναμη.Δεν θα σου ειναι δυσκολο αμα σκεφτεις το αγγελουδι που θα φερεις στον κοσμο.Ο καιρος θα περασει και δεν θα θυμασαι τιποτα μετα.Ακου με ειναι μια δυσκολη στιγμη αλλα θα περασει αλλωστε δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που το παθαινεις αυτο.Εμεις θα σου στελνουμε συνεχεια θετικη ενεργεια μεχρι να την παρεις στην αγκαλια σου και να μας πεις την κραταω και ειναι καλα...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω ειλικρινα μεσα απο την καρδια μου!!!!!! ευχομαι να γινουν ολα οπως μου τα λετε ! χρειαστηκε να μεινεις κι εσυ σπιτι καποιο διαστημα; τι να πω! ολες οι μανουλες λενε οτι με το που θα την δω θα τα ξεχασω ολα αλλα κι αυτο πλεον δεν ξερω αν το πιστευω.................σας ευχαριστω για την αμεριστη συμπαρασταση! ελπιζω να περασουν κι οι συσπασεις και να ειμαι καλα!!!!!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Σ ευχαριστω ειλικρινα μεσα απο την καρδια μου!!!!!! ευχομαι να γινουν ολα οπως μου τα λετε ! χρειαστηκε να μεινεις κι εσυ σπιτι καποιο διαστημα; τι να πω! ολες οι μανουλες λενε οτι με το που θα την δω θα τα ξεχασω ολα αλλα κι αυτο πλεον δεν ξερω αν το πιστευω.................σας ευχαριστω για την αμεριστη συμπαρασταση! ελπιζω να περασουν κι οι συσπασεις και να ειμαι καλα!!!!!!!!


Εμεινα κι εγω στο σπιτι αρκετο διαστημα και δεν επρεπε ουτε απο το κρεβατι να σηκωθω.Τωρα ομως ειμαι μια χαρα και δεν θυμαμαι τιποτα.Αμα χρειαστει θα το ξανακανω για οσο πρεπει μονο και μονο για το μικρο μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις