Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ζωουλα αντε να ξεκουραστεις κοριτσακι μου. Φιλακια πολλα!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472

φιλακια κοριτσαρες μου !!!!!!! να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 417472

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε συ Λιτσα, μηπως.... λεω μηπως η ξανθια.... μετα την προεπισκοπηση.... πατας υποβολη?

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella_p έγραψε:Ρε συ Λιτσα, μηπως.... λεω μηπως η ξανθια.... μετα την προεπισκοπηση.... πατας υποβολη?

ναι,υποβολη

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παν έγραψε:
markella_p έγραψε:Ρε συ Λιτσα, μηπως.... λεω μηπως η ξανθια.... μετα την προεπισκοπηση.... πατας υποβολη?

ναι,υποβολη

scratch στην υπογραφη στο προφιλ σου?

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella_p έγραψε:
παν έγραψε:
markella_p έγραψε:Ρε συ Λιτσα, μηπως.... λεω μηπως η ξανθια.... μετα την προεπισκοπηση.... πατας υποβολη?

ναι,υποβολη

scratch στην υπογραφη στο προφιλ σου?


ναι,ναι...λες να κανω καμια χαζομαρα;;μια χαρα φαινετε εκει αλλα δεν το εμφανιζει μετα..τεσπα,καποια στιγμη θα το βρω!χαχαχαχχα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σηκωνω τα χερια ψηλα! Να ημουν και γνωστης μπορει να καταλαβαινα που ειναι το λαθος. Αλλα αφου και γω στην τυχη τα εκανα, τρεχα γυρευε.
Πες μας και αλλα για σενα. Σε λενε Λιτσα.... φυλο εχεις δει? σε ποια βδομαδα ειπαμε εισαι? Αθηνα η καπου αλλου? Δουλευεις?
ΑΝΑΚΡΙΣΗ!!!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella_p έγραψε:Σηκωνω τα χερια ψηλα! Να ημουν και γνωστης μπορει να καταλαβαινα που ειναι το λαθος. Αλλα αφου και γω στην τυχη τα εκανα, τρεχα γυρευε.
Πες μας και αλλα για σενα. Σε λενε Λιτσα.... φυλο εχεις δει? σε ποια βδομαδα ειπαμε εισαι? Αθηνα η καπου αλλου? Δουλευεις?
ΑΝΑΚΡΙΣΗ!!!


δεν θελω να ξερω το φυλλο μεχρι να δουμε ποσο σοβαρο ειναι το προβλημα με την καρδουλα...εχω χασει ηδη μια μπεμπουλα,και δεν θελω να ξερω...απο Κιλκις ειμαι και δεν δουλευω,πολυ δυσκολα βρησκεις δουλεια εδω πλεον,μακαρι να εβρησκα κατι

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραια η επαρχια (ειδικα η Μακεδονια - μεταξυ μας) αλλα οντως αυτο το προβλημα με τις δουλειες ειναι πολυ εντονο. Βεβαια και εδω στην Αθηνα, οποιος χασει δουλεια δεν ξαναβρισκει.
Λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη. Ηταν πριν το αγορακι σου η μετα? Γι' αυτο εισαι αρκετα φοβισμενη? Τι προβλημα εχεις, μου θυμιζεις αν θες? Τις τελευταιες μερες τα εχω λιγο μπερδεψει τα πραγματα - εχουν μπει 2-3 καινουρια κοριτσια - και δεν θυμαμαι ποια ειναι ποια. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 667478

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρααααααααααααα


Κάπου πήρε το μάτι μου ένα κοιλούμπι!!!!! Πάω για άμνιο την Παρασκευή πες μου καλέ πως γίνεται μπας και ησυχάσωωωωωωωωωω

Πολύ μου άρεσε το μπεμπέ με το φραπέ χι χι χι χι χι μορφή το πιτσιρίκΙ!!!!

Εργασία και χαρά για εμένα δεν έχω καταλάβει καλοκαίρι!!! Ούτε ένα τσιγαράκι ούτε μια μπυρίτσα χι χι χι !!!

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Αυτά είχα να πω!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης καλέ δεν ξέρω αν σας το είχα πει παλιά αλλά και εγώ μάλλον καισαρική θα κάνω λόγω της αρτηρίας συνήθως λέει αυτά τα μωράκια τα παίρνουν λίγο πιο νωρίς!!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella_p έγραψε:Ωραια η επαρχια (ειδικα η Μακεδονια - μεταξυ μας) αλλα οντως αυτο το προβλημα με τις δουλειες ειναι πολυ εντονο. Βεβαια και εδω στην Αθηνα, οποιος χασει δουλεια δεν ξαναβρισκει.
Λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη. Ηταν πριν το αγορακι σου η μετα? Γι' αυτο εισαι αρκετα φοβισμενη? Τι προβλημα εχεις, μου θυμιζεις αν θες? Τις τελευταιες μερες τα εχω λιγο μπερδεψει τα πραγματα - εχουν μπει 2-3 καινουρια κοριτσια - και δεν θυμαμαι ποια ειναι ποια. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 667478


ναι ηταν το 1ο μου μωρακι,ειχα εναν απαραδεκτο γιατρο,το μωρο δεν επαιρνε βαρος απο τον 6ο μηνα,δεν με εβαλε να ψαξω τιποτα,να βρουμε το λογο και τελικα ''εφυγε''την 32η εβδομαδα.ειχα μετα μια αποβολη και μετα εκανα τον γιο μου,τωρα μας βρηκαν κατι στην καρδουλα,αυριο θα παμε σε παιδιοκαρδολογο να δουμε τι ακριβως ειναι αυτο για να ξερουμε τι θα κανουμε,φοβισμενη ειμαι απόλα!και αυτο που εχω περασει με την μπεμπουλα αλλα και με τον γιατρο που μου πε πως ισως ειναι κατι σοβαρο που δεν θα διορθωνετε και θα χρειαστει να τερματισω την εγκυμοσυνη

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι άθλιοι γιατροί θεέ μου!!!!!!!!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maryanastasia έγραψε:Επίσης καλέ δεν ξέρω αν σας το είχα πει παλιά αλλά και εγώ μάλλον καισαρική θα κάνω λόγω της αρτηρίας συνήθως λέει αυτά τα μωράκια τα παίρνουν λίγο πιο νωρίς!!


ολα καλα θα πανε!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Maryanastasia έγραψε:Τι άθλιοι γιατροί θεέ μου!!!!!!!!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!



και λιγα λες......αυτος για σκοτωμα ειναι

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελλα το αφεντικο εφυγε για διακοπες ή για σημερα?]
ζωουλα αφου ο γιατρος ειπε μην ανησυχεις να το κανεις κοριτσι.πινε νερα και μην μιλας.
λιτσα κατι απο τις ρυθμισεις του προφιλ πρεπει να ειναι.

καισαρικη και εγω κατα 99%.μιλησα για φυσιολογικο αλλα φοβηθηκα λιγο με αυτα που μου ειπε και ειπαμε να μην ρισκαρουκε καθολου την υγεια του μωρου και την δικη μου.η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα, αλλά...
στις προγραμματισμενες καισαρικες το παιρνουν στις 38 εβδ, ετσι μου ειπε καποια.ξερετε?

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαμακα μου έγραψε:μαρκελλα το αφεντικο εφυγε για διακοπες ή για σημερα?]
ζωουλα αφου ο γιατρος ειπε μην ανησυχεις να το κανεις κοριτσι.πινε νερα και μην μιλας.
λιτσα κατι απο τις ρυθμισεις του προφιλ πρεπει να ειναι.

καισαρικη και εγω κατα 99%.μιλησα για φυσιολογικο αλλα φοβηθηκα λιγο με αυτα που μου ειπε και ειπαμε να μην ρισκαρουκε καθολου την υγεια του μωρου και την δικη μου.η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα, αλλά...
στις προγραμματισμενες καισαρικες το παιρνουν στις 38 εβδ, ετσι μου ειπε καποια.ξερετε?


ναι και γω για 38 εβδομαδα ξερω

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσύ Αθανασία για ποιο λόγο καισαρική? Συγγνώμη αλλά δεν θυμάμαι!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλιστα.αρα αρχες Δεκεμβρη γενναω-πρωτα ο θεος- τι ζωδιο θα ειναι-η ασχετη-
λιτσα ολα καλα θα πανε.εχεις περασει πολλα, δεν εχει αλλα για σενα. Very Happy

μαιρη καλη επιτυχια με την αμνιο.καλα θα ταξαναπουμε,αλλα εκανε μια φιλη μου.τιποτα λεει δεν καταλαβε. απλα θελει ηρεμια απο μερια σου. -ε ψιτ παρε βαθιες ανασες και ολα θα ειναι οκ- Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Εσύ Αθανασία για ποιο λόγο καισαρική? Συγγνώμη αλλά δεν θυμάμαι!
καισαρικη και στην ιωαννα, οποτε ....

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και γω αυτο λεω στον εαυτο μου για να ηρεμισω,οτι δεν εχει αλλο κακο για μενα!χαχαχα!μακαρι.
για την αμνιο μου χουν πει οτι δεν ποναει καθολου και διαρκει 1 λεπτακι το πολυ,το τσιμπημα ειναι οπως οταν σου παιρνουν αιμα,τιποτα δλδ

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω γεννησα τη μικρη ακριβως 38w λογω διαβητη. Δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις περιπτωσεις καισαρικων.

Λιτσα, εχεις καθε δικιο να φοβασαι και να ανησυχεις. Του αλλουνου οτι και να του κανεις θα ειναι λιγο, τελος παντων. Περασαν αυτα. Τωρα να πανε ολα καλα. Αυτο ειναι το θεμα. Ευχομαι να ερθει η καλυτερη δυνατη εξελιξη και να μην υπαρχει καποιο σοβαρο προβλημα. Εμεις εδω ειμαστε, ναι? Οτιδηποτε θελησεις να μοιραστεις!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρεμη θα είμαι ήρεμη ουουουυουουουουουουουουουουο Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοξοτης θα ειναι βρε!
Το αφεντικο εφυγε για σημερα αφου μου επρηξε τα συκωτια σημερα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Ηρεμη θα είμαι ήρεμη ουουουυουουουουουουουουουουο Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ειπες κατι? ακουσα κατι? Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 186566 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 28 186566

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας...καλωσηρθατε οι καινουριες!
Κι εγω καισαρικη θα κανω...δεν ξερω ακριβως ποτε.. Rolling Eyes

Αρχες Δεκεμβριου είναι Τοξοτης!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις