Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σπανακόριζο με αυγά??? νιαμ νιαμ νιαμ θα το δοκιμάσω !!!

Εγώ έκανα μπιφτέκια και θα τηγανίσω πατατούλες στρογγυλές σε λάδι από ένα χωριόπου δεν θυμάμαι πως το λένε που μου το έφερε ένας παπούς γείτονας ---άθλιος γέρος είναι μου την πέφτει αλλα δεν έχω χωριό και ήθελα το λάδι αχαχαχαχαχαχαχ----

Για Β επιπέδου εγώ δεν ε΄χω ιδέα υποθέτω θα μου πουν στην άμνιο. Αλήθεια πόσο έχει? α ρε μπαμπά πάλι λεφτά θα σου ζητήσω!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maryanastasia έγραψε:Σπανακόριζο με αυγά??? νιαμ νιαμ νιαμ θα το δοκιμάσω !!!

Εγώ έκανα μπιφτέκια και θα τηγανίσω πατατούλες στρογγυλές σε λάδι από ένα χωριόπου δεν θυμάμαι πως το λένε που μου το έφερε ένας παπούς γείτονας ---άθλιος γέρος είναι μου την πέφτει αλλα δεν έχω χωριό και ήθελα το λάδι αχαχαχαχαχαχαχ----

Για Β επιπέδου εγώ δεν ε΄χω ιδέα υποθέτω θα μου πουν στην άμνιο. Αλήθεια πόσο έχει? α ρε μπαμπά πάλι λεφτά θα σου ζητήσω!!!


οπως και εγω αλλα νομιζω εχω ακουσει δηλαδη γυρω στα 150ε ....εγω την αλλη βδομαδα θα την κανω και θα ειμαι στην 21η εβδομαδα....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Allo babies!
έφαγα ωραιότατο μπριαμ -της πεθερούλας ντε-,άφησα την μικρή εκεί για μεσημέρι και ήρθα να κοιμηθώ.
μου έχουν σπάσει τα νευρα με την καινουργια μακακια...ψηφιακη τηλεοραση και παπαριες....καλα δεν ειμασταν? εχω χασει το μπουσουλα με τα τηλεκοντρολ...
φιλακια!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zooula1985 έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Σπανακόριζο με αυγά??? νιαμ νιαμ νιαμ θα το δοκιμάσω !!!

Εγώ έκανα μπιφτέκια και θα τηγανίσω πατατούλες στρογγυλές σε λάδι από ένα χωριόπου δεν θυμάμαι πως το λένε που μου το έφερε ένας παπούς γείτονας ---άθλιος γέρος είναι μου την πέφτει αλλα δεν έχω χωριό και ήθελα το λάδι αχαχαχαχαχαχαχ----

Για Β επιπέδου εγώ δεν ε΄χω ιδέα υποθέτω θα μου πουν στην άμνιο. Αλήθεια πόσο έχει? α ρε μπαμπά πάλι λεφτά θα σου ζητήσω!!!


οπως και εγω αλλα νομιζω εχω ακουσει δηλαδη γυρω στα 150ε ....εγω την αλλη βδομαδα θα την κανω και θα ειμαι στην 21η εβδομαδα....

κορίτσια εγώ πλήρωσα 120 euro στο Ρεα.πανω κατω εκει ειναι οι τιμες

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:Allo babies!
έφαγα ωραιότατο μπριαμ -της πεθερούλας ντε-,άφησα την μικρή εκεί για μεσημέρι και ήρθα να κοιμηθώ.
μου έχουν σπάσει τα νευρα με την καινουργια μακακια...ψηφιακη τηλεοραση και παπαριες....καλα δεν ειμασταν? εχω χασει το μπουσουλα με τα τηλεκοντρολ...
φιλακια!

εμεις ακομα εδω στο πυργο (χωριο χαχαχαχαχα) βλεπουμε αναλογικα χιχιχιχιχι σας παιδευουν???τωρα περνω τηλ στην digea να της κανω παραπονα που ταλαιπωρουν τα κοριτσια μου!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:Allo babies!
έφαγα ωραιότατο μπριαμ -της πεθερούλας ντε-,άφησα την μικρή εκεί για μεσημέρι και ήρθα να κοιμηθώ.
μου έχουν σπάσει τα νευρα με την καινουργια μακακια...ψηφιακη τηλεοραση και παπαριες....καλα δεν ειμασταν? εχω χασει το μπουσουλα με τα τηλεκοντρολ...
φιλακια!

εμεις ακομα εδω στο πυργο (χωριο χαχαχαχαχα) βλεπουμε αναλογικα χιχιχιχιχι σας παιδευουν???τωρα περνω τηλ στην digea να της κανω παραπονα που ταλαιπωρουν τα κοριτσια μου!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109


ναι ναι παρε ζωουλα.εγω πηρα πρωι πρωι σε μια αντιπροσωπεια της σονυ.ε και τι δεν ειπα στην κοπελα που δεν εφταιγε κιολας,αλλα καποιος επρεπε να τα ακουσει τελοσπαντων...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπες καλο μεσημερακιιιιι ηρθε η ωρα για νανακια!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 850933 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 850933 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 850933 φιλακια της κοιλιτσες σας!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια εμενα στο αττικο μου ειπανε για 49,00 ευρωπουλακια αν θυμαμαι σωστα...θα μιλησω την δευτερα κα θα ενημερωσω.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:Allo babies!
έφαγα ωραιότατο μπριαμ -της πεθερούλας ντε-,άφησα την μικρή εκεί για μεσημέρι και ήρθα να κοιμηθώ.
μου έχουν σπάσει τα νευρα με την καινουργια μακακια...ψηφιακη τηλεοραση και παπαριες....καλα δεν ειμασταν? εχω χασει το μπουσουλα με τα τηλεκοντρολ...
φιλακια!

εμεις ακομα εδω στο πυργο (χωριο χαχαχαχαχα) βλεπουμε αναλογικα χιχιχιχιχι σας παιδευουν???τωρα περνω τηλ στην digea να της κανω παραπονα που ταλαιπωρουν τα κοριτσια μου!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 328109


ναι ναι παρε ζωουλα.εγω πηρα πρωι πρωι σε μια αντιπροσωπεια της σονυ.ε και τι δεν ειπα στην κοπελα που δεν εφταιγε κιολας,αλλα καποιος επρεπε να τα ακουσει τελοσπαντων...


χαχαχαχα καλα εκανες Mad Mad !!!! μας εχουν τρελανει πια λιγο tv θελεις να δεις και πρεπει να παιζει αμπεμπαμπομ με ποιο θα ανοιξεις την tv εαν και εμεις εχουμε της νεας τεχνολογιας τηλεορασεις οποτε δεν θα χρειαστουμε τιποτα.....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς δεν πήραμε αποκωδικοποιητή. Αφού έτσι και αλλιώς έχουμε να δουμε τηλεόραση μήνες λέω να μην πάρω καθόλου!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ρε κοριτσια εμενα στο αττικο μου ειπανε για 49,00 ευρωπουλακια αν θυμαμαι σωστα...θα μιλησω την δευτερα κα θα ενημερωσω.


μονο.???καλα ειναι ...εμας εδω βαρανε η αληθεια ειναι γιατι και στο γιατρο που θα παω ερχεται απο αθηνα οποτε πληρωνουμε και τα οδοιπορικα!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια μου.Μολις εφαγα και ειπα να κατσω να δω τα νεα σας.Παλι ζστη και σημερα θα σκασω δεν αντεχω αλλο...τι καλο φαγατε σημερα;;;Εμεις σνιτσελ κοτοπουλο με τηγανιτες πατατουλες και ρυζακι...

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Hello κι απο μενα! ειμαι καινουρια στο forum και μελλουσα μανουλα (πρωτα ο Θεος) Δεκεμβριου 2012!! με το καλο σε ολες μας!!!! Laughing
Καλως την, να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

REINE έγραψε:καλα μια μέρα δε μπήκα και έγινε ο χαμός!!
δε σας προλαβαίνω!! διάβασα πολύ καλά νέα για τα Β επιπέδου!
χθες πήγα στο γιατρό, τελικά ο μπέμπης μας ανέβηκε πήρε πάλι τη θέση του!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
είμαι τόσο ανακουφισμένη σήμερα!! μου είπε ότι μπορώ να κάνω κάποιες βόλτες μέσασ το σπίτι σιγά σιγά...
με άφησε να πάω και στο χωριό μου με την προυπόθεση ότι θα πάω και θα ξεκουραστώ εκεί! είναι βέβαια 2 ώρες δρόμο με το αυτοκίνητο αλλά με αφήνει να πάω και να αράξω εκεί!
έχω ανάγκη να δω λίγο πράσινο γιατί μέσα στο διαμέρισμα δεν την παλέυω και πολύ!!
αυτά τα νέα μου από μένα!!
είδες που όλα πηγαν κάλά?? αντε καλη ξεκουραση να'χεις στο χωριο και καλη αποτοξίνωση

evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472
Που χαθηκες βρε κοριτσι,ειχες τρεξιμο πολυ φανταζομαι, δεν είναι και ευκολο πράγμα να έχεις τον μπαμπα σου στο νοσοκομειο με εγκεφαλικο, το ξερω γιατι και ο μπαμπας μου εχει παθει τρεις φορες ελαφρυ εγκεφαλικο. Ξεκουρασου τωρα όσο μπορεις και διαβασε τα νεα μας, εχεις πολυ υλικο, χεχεχχε!!!!

@Μαρκελλα πολυ σουπερ όνομα το Ιφιγενεια!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμια μεσα;;;που ειστε βρε κοριτσια...;

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εύη τι κάνεις?εγώ είμαι αλλά για λίγο θα πάω μια βολτούλα βαρέθηκα σπίτι...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Wink KAMIA?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι εδω αλλα δεν ειμαι καλη παρεα μαλλον... Sad

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:εγω ειμαι εδω αλλα δεν ειμαι καλη παρεα μαλλον... Sad
γιατι κοριτσι δεν εισαι καλη παρεακι?τι επαθες? πως παει η μπουμπου?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπου που εισαι οεο????

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχε κολλησει το λαπτοπ μου... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πφ!!!
ε να σκεφτομαι σκεφτομαι σκεφτομαι!!! εχει μια βδομαδα που παιρνω αυτο το yutopar κι ειμαι πολυ καλυτερα απο συσπασεις δηλαδη μεχρι που αν δεν ηξερα τι ειναι ουτε που θα το καταλαβαινα πια αλλα φοβαμαι οτι αν το σταματησω τη Δευτερα που θα του πω οτι ειμαι καλα θα ξαναρχισουν και γενικως Φ Ο Β Α Μ Α Ι! και ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ και μου λειπει ο αντρας μου τοοοοοοοοοοοσο πολυ και μου μενουν ακομη 4 ολοκληροι μηνες και θεουλη μου μηπως ολα αυτα που δεν αντεχω ειναι σημαδια οτι δεν ειμαι ετοιμη να γινω μανουλα;;;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω πρηξει ξερω αλλα μονο στη μανουλα μου μπορω να γκρινιαζω και να κλαψουριζω καθως φιλες πολλες δεν εχω πια...... Sad και τον αντρουλη μου δεν θελω καθε μερα να τον φορτωνω εκει που ειναι....βασικα οι συσπασεις ειναι κατι μονιμο;;; δηλαδη μπορει να χρειαστει να παιρνω το χαπι μεχρι να γεννησω;; και ποτε επιτελους θα μπορεσω να παω καμια βολτουλα;;;;ειμαι πολυ χαλια ψιχολογικα...η μπεμπα μου θα βγει κλαψιαρα...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:ειχε κολλησει το λαπτοπ μου... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
πφ!!!
ε να σκεφτομαι σκεφτομαι σκεφτομαι!!! εχει μια βδομαδα που παιρνω αυτο το yutopar κι ειμαι πολυ καλυτερα απο συσπασεις δηλαδη μεχρι που αν δεν ηξερα τι ειναι ουτε που θα το καταλαβαινα πια αλλα φοβαμαι οτι αν το σταματησω τη Δευτερα που θα του πω οτι ειμαι καλα θα ξαναρχισουν και γενικως Φ Ο Β Α Μ Α Ι! και ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ και μου λειπει ο αντρας μου τοοοοοοοοοοοσο πολυ και μου μενουν ακομη 4 ολοκληροι μηνες και θεουλη μου μηπως ολα αυτα που δεν αντεχω ειναι σημαδια οτι δεν ειμαι ετοιμη να γινω μανουλα;;;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

εαν ο γιατρος σου κρινει οτι πρεπει να κοψεις τα χαπια, θα το κανει γιατι θα εισαι καλυτερα.μην αγχωνεσαι καινα εχεις εμπιστοσυνη.τωρα οσο για το οτι σου λειπει ο αντρας σου, κανελιγη υπομονη και θα περασει ο καιρος βρε κοριτσακι.για το καλο σας φανταζομαι οτι λειπει.οι 4 μηνες θα περασουν νερακι αν δεντο σκεφτεσαι συνεχεια.διωξε οτιδηποτε αρνητικο απο το μυαλο, γιατι δεν κανεις καλο σε εσενα και στην μπουμπου σας. θα γινεις καλη μανουλα μην ανησυχεις....πηγαινε να της ψωνισεις,κανε ονειρα και σχεδια για την μικρη σας για να ξεχαστεις....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:εχω πρηξει ξερω αλλα μονο στη μανουλα μου μπορω να γκρινιαζω και να κλαψουριζω καθως φιλες πολλες δεν εχω πια...... Sad και τον αντρουλη μου δεν θελω καθε μερα να τον φορτωνω εκει που ειναι....βασικα οι συσπασεις ειναι κατι μονιμο;;; δηλαδη μπορει να χρειαστει να παιρνω το χαπι μεχρι να γεννησω;; και ποτε επιτελους θα μπορεσω να παω καμια βολτουλα;;;;ειμαι πολυ χαλια ψιχολογικα...η μπεμπα μου θα βγει κλαψιαρα...

κλαψιαρα ειναιη μαμα της γιατι να ειναι και αυτη???! ε και τι εγινε αν πρεπει να παρεις το χαπι μεχρι να γεννησεις?μικρη η ζημια.βολτουλες θα πας μετα μαζι με την μπουμπου,μην ανησυχεις. εισαι τυχερη που εχεις την μανουλα σου που σε στηριζει,αλλές κοπέλες τις έχουν μακριά ή οπως η διιά μου δουλευει πολλές ωρες και δεν μπορει να με βοηθησει.
υγ να σου πω ενα κολπακι να ξεχαστεις λιγο? ασχολήσου με την βαφτιση του μωρου σου. μπες σε σαιτ δες πως θα θες να ειναι η δικια σας βαφτιση, μπομπονιερες,ρουχαλακια,στολισμοι κα
οταν ημουν εγκυος στην ιωαννα με βοηθησε πολυ γιατι ημουν οοοοοολη μερα μονη μου στο σπιτι και στα ορια καταθλιψης. και φυσικα μην ξεχνας να μας γραφεις.... Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελλααααα χρονια καλα και πολλα!
να σε χαιρεται η οικογενεια σου και οσοι σε αγαπαμε!
αχ και του χρονου θα εχεις και τα 2 σου παιδακια αγκαλιτσα...τυχερουλα τυχερουλα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 15 417472

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα μαρκελλα.με το καλο να ερθει το μωρακι σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις