Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
536 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 536 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilo;y moy να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!! να μπεις να μας γράψεις!!

εγώ την παρασκευή θα πάρω μαζί μου την Μαρκέλλα χι χι χι χι

Πήγα δουλειά σήμερα στις 9 γύρισα τώρα και είμαι έτοιμη να λιποθυμίσω από τη κούραση!! ποια εγω που δούλευα 13 ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσακια μου σας ευχαριστώ πολυ!αύριο αν μπορέσω καποια στιγμή θα μπω να σας πω τα νέα μου Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 26 215994

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou μου ολα ΘΑ πανε τελεια αυριο!!!! καλη επιτυχια!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 26 215994

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας και παλι!τα προβληματακια μας ειναι ,λιγο αιματακι,που ευτυχως εχει 2 εβδομαδες σταματησε αλλα ειμαι με τον φοβο συνεχεια,καποιες συσπασεις,και το πιο βασικο που με ανησυχει ,κατι που μας βρηκαν στην καρδουλα...τεταρτη θα κανουμε υπερυχο σε παιδιοκαρδιολογο και ευχομαι να ειναι κατι που διορθωνετε..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παν έγραψε:γεια σας και παλι!τα προβληματακια μας ειναι ,λιγο αιματακι,που ευτυχως εχει 2 εβδομαδες σταματησε αλλα ειμαι με τον φοβο συνεχεια,καποιες συσπασεις,και το πιο βασικο που με ανησυχει ,κατι που μας βρηκαν στην καρδουλα...τεταρτη θα κανουμε υπερυχο σε παιδιοκαρδιολογο και ευχομαι να ειναι κατι που διορθωνετε..
γεια σου κοριτσακι! για να νιωσεις καλυτερα! σχεδον ολο το πρωτο τριμηνο ειχα αιμοραγια αρχικα (μιλαμε για αιμα οχι αστεια)και μετα σιγουρα δυο φορες την εβδομαδα αιμα! κι εγω εχω 2 εβδομαδες να το δω κι ευχομαι να εχει φυγει κι απ τις δυο μας! οσο για τις συπσασεις ηδη κανω "θεραπεια" με yutopar! η μπεμπα μου ωστοσο δεν εχει παθει τιποτε!! ευτυχως!!! τωρα οσον αφορα το μικροπροβληματακι στην καρδουλα σου ευχομαι να μην ειναι τιποτε τελικα!!!! καλα αποτελεσματα να εχετε ολοψυχα!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 26 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
marilou27 έγραψε:
markella_p έγραψε:Μαριλου, παλι μπερδευτηκα. Γιατι θα πας στο ΜΗΤΕΡΑ για την περιδεση και γεννας στο ΡΕΑ?

ο γιατρός μου ειναι και στα δυο αυριο μου ειπε να παω στο μητερα και μου πεφτει και μακρια!μενω πειραια γι αυτο προτιμω να γεννησω στο ρεα

marilou μου ολα να πανε καλα αυριο ευχομαι ...χωρις αγχος και με χαμογελο...
kiloumbi καλως ηρθες με το καλο και σε εσενα κοριτσακι μου μια καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη σου ευχομαι!!!!!
Τωρα οσον αφορα το οικονομικο μπερδευτηκα εμας ο γιατρος θα παρει 1500 ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη μας ειπε ομως οτι στην κληνικη που θα παω εχει μπει το εοπυ και τα λεφτα για την διαμονη θα τα παρουν κατευθειαν απο τηνν ασφαλεια απο την στιγμη που δεν θα διαλεξω ας πουμε μονοκλινο δωματιο εκει θα δωσω διαφορα ..σε εσας εχουν πει κατι αλλο????
σε ιδιωτικη κλινικη?γιατι απο οτι ξερω καμια ιδιωτικη κλινικη δεν αρκειται στα λεφτα του εοπυ.ολοι θελουν και διαφορα.σε δημοσιο νοσοκομειο δεν ειναι ετσι.πας με τον εοπυ και δινεις φακελακι στον γιατρο. εκτος και εκει διαλεξεις μονοκλινο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παν έγραψε:γεια σας και παλι!τα προβληματακια μας ειναι ,λιγο αιματακι,που ευτυχως εχει 2 εβδομαδες σταματησε αλλα ειμαι με τον φοβο συνεχεια,καποιες συσπασεις,και το πιο βασικο που με ανησυχει ,κατι που μας βρηκαν στην καρδουλα...τεταρτη θα κανουμε υπερυχο σε παιδιοκαρδιολογο και ευχομαι να ειναι κατι που διορθωνετε..

Εύχομαι να πάνε όλα καλα΄!! Σε ποια εβδομάδα είσαι? Και εγω την Παρασκευή θα το δω!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
marilou27 έγραψε:
markella_p έγραψε:Μαριλου, παλι μπερδευτηκα. Γιατι θα πας στο ΜΗΤΕΡΑ για την περιδεση και γεννας στο ΡΕΑ?

ο γιατρός μου ειναι και στα δυο αυριο μου ειπε να παω στο μητερα και μου πεφτει και μακρια!μενω πειραια γι αυτο προτιμω να γεννησω στο ρεα

marilou μου ολα να πανε καλα αυριο ευχομαι ...χωρις αγχος και με χαμογελο...
kiloumbi καλως ηρθες με το καλο και σε εσενα κοριτσακι μου μια καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη σου ευχομαι!!!!!
Τωρα οσον αφορα το οικονομικο μπερδευτηκα εμας ο γιατρος θα παρει 1500 ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη μας ειπε ομως οτι στην κληνικη που θα παω εχει μπει το εοπυ και τα λεφτα για την διαμονη θα τα παρουν κατευθειαν απο τηνν ασφαλεια απο την στιγμη που δεν θα διαλεξω ας πουμε μονοκλινο δωματιο εκει θα δωσω διαφορα ..σε εσας εχουν πει κατι αλλο????
σε ιδιωτικη κλινικη?γιατι απο οτι ξερω καμια ιδιωτικη κλινικη δεν αρκειται στα λεφτα του εοπυ.ολοι θελουν και διαφορα.σε δημοσιο νοσοκομειο δεν ειναι ετσι.πας με τον εοπυ και δινεις φακελακι στον γιατρο. εκτος και εκει διαλεξεις μονοκλινο.


κΟΡΊΤΣΙΑ τα έχουμε μπουρδουκλώει με τις κλινικές. Σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ πχ Μητέρα, ιασω κτλ μόνο συμμετοχή πληρώνεις πλέον πάνω κάτω 700 ευρώ με ΦΠΑ για 3κλινο ή 4 κλινο για φυσιλογικό τοκετό + τα λεφτά που θα ζητήσει ο γιατρός.

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παν μου, αν θυμαμαι καλα Αναστασια ειναι το ονομα σου? Ευχομαι ολα να πανε καλα και το μικρουλι σου να ειναι μια χαρα και η καρδουλα του και ολα του τα οργανακια! Μακαρι να πανε ολα καλα!!! Εγω παω για β επιπεδου την Πεμπτη το πρωι κοριτσια και οσο περνανε οι μερες αγχονομαι ολο και πιο πολυ!!!

παν

παν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λιτσα με λενε!ειμαι στην 16η εβδομαδα,απλα εχουμε μπει σε μια διαδικασια πολυ ψυχοφθορα...σκεφτομαστε τι θα κανουμε αν κατι δεν ειναι καλα,ουφ μακαρι να ειναι ολα οκ,φοβαμαι ν ακανω και αμνιοπαρακεντηση λογο του οτι ειχα αιμα τοσο καιρο,ειμαι λιγο σαν χαμενη.ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπερδευτηκα Αναστασια πρεπει να ειναι η μπου!!!
Λιτσα φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο, το μυαλο σου γυρναει συνεχεια εκει οσο και να μην το θελεις. Και ειδικα αν εισαι πχ σαν τη μπου που ειναι εδω και ποσο καιρο ξαπλα ειναι ακομη πιο δυσκολο. Μακαρι ολα να ειναι καλα για ολες και πιο πολυ για σας τις 2 και την Ειρηνη μας. Λιγο εμεινε μεχρι τη Τεταρτη!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παν έγραψε:Λιτσα με λενε!ειμαι στην 16η εβδομαδα,απλα εχουμε μπει σε μια διαδικασια πολυ ψυχοφθορα...σκεφτομαστε τι θα κανουμε αν κατι δεν ειναι καλα,ουφ μακαρι να ειναι ολα οκ,φοβαμαι ν ακανω και αμνιοπαρακεντηση λογο του οτι ειχα αιμα τοσο καιρο,ειμαι λιγο σαν χαμενη.ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα!
λιτσα διωξε ολες τις κακες και αρνητικες σκεψεις απο το μυαλο σου. να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα και θα γινει. σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα-και θα τα εχεις- Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας ειπα?δεν σας ειπα...
ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! πως πανε οι κοιλιτσες?
εχθες το απογευμα δυστυχως εμαθα οτι πεθανε ο αντρας μιας γνωστης μας-38 ετων-απο ανακοπη καρδιας-χωρις ιστορικο-και στεναχωρηθηκα πολυ πολυ Sad .μωρε σκεφτομαι την γυναικα του και τα 2της παιδακια....εγω θελω να παω στην κηδεια να της συμπαρασταθω της καημενης αλλα ο αντρας μου δεν θελει να παω .τι λετε?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μενα. Τι κανετε? Εγω μολις μπηκα στο γραφειο, νυσταζω, εχω νευρα και ποναει πολυ η μεση μου.

Αθανασια, να πας ρε συ, αν νιωθεις οτι θελεις να το κανεις. Γιατι οχι? Εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον 3ο μηνα, εχασα την ξαδερφουλα μου (38 χρονων). Και ολοι μου ελεγαν να μενω σπιτι, να μην παω ουτε στην κηδεια ουτε πουθενα. Ας μην μπω σε λεπτομερειες πρωι πρωι, αλλα με πεισμα συμμετειχα σε ολα. Ανθρωποι ειμαστε, εγκυες ειμαστε, ευτυχως σοβαρο προβλημα δεν υπαρχει οποτε γιατι οχι?
Αληθεια, πως πας με τους κολικους?

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσούδια μου, βλεπω το σκισαμε το φορουμ εχθες!!! Εχθες πήραμε το κρεβατακι της μπουμπους, το οποιο το ειχε παρει η αδερφη μου για την κορη της, μετα το πηρε μια φιλη μας και τώρα ήρθε στα δικα μας τα χερια!!! Είναι σε χρώμα κοκκινο και ταιριαζει πολύ με το παιδικο!!!
Αθανασια μου, τα συλληπητηρια μου, είναι πολυ στενωχωρο να πεθαινουν νεοι ανθρωποι... Sad
Πιστευω πως αν θες να πας, καλο είναι να πας, αυτα που λενε οι μεγαλοι... να μη παθει τιποτα η εγκυος είναι χαζα!!! (αυτη είναι η προσωπική μου αποψη παντα).

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ζωη. Τι κανεις κοριτσακι? Εγω εχω πολλη δουλεια σημερα. πφφφφφφφφφφ

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα νέα σαε, ελπίζω να είσαστε καλά.
Μαίρη την έκανες την αμνιο?

Αθανασία μου, τα συλληπητήρια μου. Ο άντρας σου το λέει γιατί φοβάται μήπως από την ταραχή σου χάσεις τις αισθήσεις σου, κατάλαβε τον, ανησυχεί κ αυτος.

Κορίτσια η ζέστη δεν παλεύεται. Νιώθω συνεχώς δυσφορία κ τάσεις για λυποθυμία. Τώρα περιμένω το αντράκι μου να ξυπνήσει να πάμε για κλιματιστικό, αλλιώς δεν με βλέπω να τη βγάζω.

Κατα τα άλλα η μπεμπούλα μου δίνει συχνά το παρόν κ με γεμίζει ευτυχία...κ μέτα κ τον μπαμπά της που ρωτάει κάθε τρεις κ λίγο αν κλότσησε... Smile

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Μαρκέλλα, καλημέρα Ελένη!!! Πολύ ζέστη εχει σημερα, να δω πως θα την παλεψουμε....

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoekopa έγραψε:Καλημέρα Μαρκέλλα, καλημέρα Ελένη!!! Πολύ ζέστη εχει σημερα, να δω πως θα την παλεψουμε....

Καλημέρα Ζωή!!!

Χθες είχα πάει για τις εξετάσεις του μήνα. Κάποια στιγμή χτυπάει το νούμερο μου κ σηκώνομαι σιγά σιγά να μπώ για αιμοληψία.
Μόλις μπήκα μέσα έρχεται μια "κυρία" γύρω στα 35, κ σχεδόν σπρώχνοντας με, μπαίνει μέσα κ λέει σχεδόν υστερικά "Η σειρά μου είναι γιατί όταν πέρασε το νουμερο μου ήμουν στο γραφείο του γιατρού!!!!!"
Καλά κυρά μου πως κάνεις έτσι???
Εννοείται οτι την άφησα να περάσει αλλά έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι δεν πάει καλά ο κόσμος!!!!! Καθόλου καλά!!!! Πάλι καλά που δεν με έριξε κάτω για να μπει μέσα!!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenisig έγραψε:
zoekopa έγραψε:Καλημέρα Μαρκέλλα, καλημέρα Ελένη!!! Πολύ ζέστη εχει σημερα, να δω πως θα την παλεψουμε....

Καλημέρα Ζωή!!!

Χθες είχα πάει για τις εξετάσεις του μήνα. Κάποια στιγμή χτυπάει το νούμερο μου κ σηκώνομαι σιγά σιγά να μπώ για αιμοληψία.
Μόλις μπήκα μέσα έρχεται μια "κυρία" γύρω στα 35, κ σχεδόν σπρώχνοντας με, μπαίνει μέσα κ λέει σχεδόν υστερικά "Η σειρά μου είναι γιατί όταν πέρασε το νουμερο μου ήμουν στο γραφείο του γιατρού!!!!!"
Καλά κυρά μου πως κάνεις έτσι???
Εννοείται οτι την άφησα να περάσει αλλά έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι δεν πάει καλά ο κόσμος!!!!! Καθόλου καλά!!!! Πάλι καλά που δεν με έριξε κάτω για να μπει μέσα!!!!

Α καλα... τι να πω... Πάντως, περίεργο δε μου ακούγεται για την Ελλάδα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?σημερα σαν να εχει λιγο ζεστη.εγω μεσα ειμαι με κλιματιστικο.αυριο θελω να παω στο νοσοκομειο να γραψω τις εξετασεις που θακανω την πεμπτη και το σκεφτομαι σ`αυτη την ζεστη.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζεστη οντως σημερα. Τι κανετε?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήηηηρθα...ειμαι στην μανουλα μου απο τις 11 το πρωι....τι ωραια να σε νταντευουν....
ναι θα παω αυριο στην κηδεια, θα με συνοδεψει και ο καλος μου.ειπαμε αν δεν νιωσω καλα να φυγουμε.
οι κολικοι καλα κρατουν,σε ανεκτο επιπεδο οι πονοι,αν νιωσω καπως παιρνω ντεπον, αλλα δεν κανω και τιποτα αξιολογο ολη μερα σχεδον ξαπλα ειμαι...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να δειτε ποσο σας αγαπαω....εκλεψα το λαπτοπ της αδελφης μου για να μπω να δω τα νεα μας.εξαρτηση λεγεται αυτο νομιζω? Cool

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="μαμακα μου"]ήηηηρθα...ειμαι στην μανουλα μου απο τις 11 το πρωι....τι ωραια να σε νταντευουν....
ναι θα παω αυριο στην κηδεια, θα με συνοδεψει και ο καλος μου.ειπαμε αν δεν νιωσω καλα να φυγουμε.
οι κολικοι καλα κρατουν,σε ανεκτο επιπεδο οι πονοι,αν νιωσω καπως παιρνω ντεπον, αλλα δεν κανω και τιποτα αξιολογο ολη μερα σχεδον ξαπλα ειμαι...[/q
θα περασουν οι πονοι που θα παει.μπορει να ειναι ζορικο το αντρακι σου και να σε ταλαιπωρει αλλα ολα θα περασουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις