Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ήρθα παλι!!πηγαμε θαλασσιτσα και μεχρι να γυρισουμε να μπανιαριστουμε κλπ περασε η ωρα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

στο θεμα που εθεσε το λεμονακι καταλαβαινω ότι καθε μια ομάδα εχει τις δικες της διαφορετικές αγωνίες!!
νομίζω ότι εμεις που δν εχουμε κανενα μωράκι και προσπαθούμε καιρό εχουμε την αγωνία αν θα τα καταφέρουμε ή όχι τελικά, όπως και την αγωνία του πότε θα τα ζήσουμε όλα αυτά που ακούμε απο τις αλλες εγκυούλες και μανούλες, ενω οι ήδη μαμάδες που προσπαθουν ξανα για αδερφάκια στα παιδάκια τους απλά ξερουν τι υπέροχο που ειναι να γινεσαι μαμα και ανυπομονούν να το ξαναζήσουν!! οταν χτυπάει το ρολόι μας εξαλλου για να γινουμε μαμάδες ειτε για πρώτη ειτε για πεμπτη φορά ..θελουμε να εχουμε γινει μαμαδες χθες!! υπαρχει η αγωνια πάντα αλλα για διαφορετικους λογους!!δν θεωρώ ότι ζήτησε απο τις ηδη μαμαδες να απολογηθουν, απλά να περιγράψουν το πως νιώθουν!!Ρωταει να μαθει πως νιώθετε οι ηδη μαμάδες όχι να απολογηθείτε γι αυτο που νιώθετε!!παρακάτω εξηγεί το πως νιώθει η ίδια..που το κακό σε αυτό?? στεναχωριέμαι απίστευτα που βλεπω να δημιουργούντε παρεξηγήσεις χωρις λόγο!! γιατι πρεπει να παρεξηγουμαστε και να κανουμε την τρίχα τριχιά!?? πολύ ένταση δημιουργειται στο θεματάκι μας τώρα τελευταία και ξενερώνω απιστευτα!! (δν θα πω οτι δν με χαλάει γιατι ειναι γεγονός οτι με χαλάει και μαλιστα πολύ, ειδικα όταν μπαινω για να χαλαρώσω και αντι γι αυτο τσιτώνω!!)

εγώ πάντως θέλω 2 παιδάκια!! δν θελω να μεινω στο ένα!μακάρι να με αξιώσει ο θεος να κάνω!!!θα ειμαι πολύ ευτυχισμένη!!

Λενακι χαιρομαι που σταμάτησε το αιματακι!Ελπιζω ολα να πανε πολύ καλά απο εδώ και πέρα!!

Γιαννα λιώνω κάθε φορά που μας στέλνει και το Μαράκι τα δικά τηςΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M015

Αννα καλη...μέρα κουκλα μου!!!

καληνύχτα στις υπόλοιπες , καλή ξεκουραση!!

Ελλη ευχαριστώ για την απάντηση σου πάνω στο ερώτημα μου.

ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι άλλο αλλά δεν θυμάμαι το έγραψα δεν το έγραψα..
εγώ θα ρωτήσω ξανά.
Πόσο σας βγήκε ο φωτογράφος ;
τι άλμπουμ θα κάνετε ;

Καλημέρα κορίτσια Very Happy
σήμερα δεν έχω εξωτερική δουλειά, πια κερνάει καφέ ;

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:
Ευακι και Γιάννα λέω από φαγητά να κάνω μουσακά και κανελλόνια με τυρί και γαλοπούλα και από γλυκά ένα τσιζκεικ με ινδική καρύδα και γλασο σοκολάτας και μερικές κρεπες με φυστικοβούτυρο σοκολάτας!γιατί με έχει πιάσει και η λύσα μου για σοκολάτα!αυτά για την ώρα

Αυτά για την ώρα λέει!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχααχα
Είστε στο εξοχικό και μαζέυεται κόσμος ε?
Καλά όοοοοοοοοταν τεέιώσεις τα ξαναλέμε

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουλού εσύ θα κάνεις φαγητά για ένα λόχο Razz Razz αχ φυστικοβούτυρο πω πω
έχω να φάω και καιρό !!
τρέχουν τα σάλια μου !!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:ήρθα παλι!!πηγαμε θαλασσιτσα και μεχρι να γυρισουμε να μπανιαριστουμε κλπ περασε η ωρα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

στο θεμα που εθεσε το λεμονακι καταλαβαινω ότι καθε μια ομάδα εχει τις δικες της διαφορετικές αγωνίες!!
νομίζω ότι εμεις που δν εχουμε κανενα μωράκι και προσπαθούμε καιρό εχουμε την αγωνία αν θα τα καταφέρουμε ή όχι τελικά, όπως και την αγωνία του πότε θα τα ζήσουμε όλα αυτά που ακούμε απο τις αλλες εγκυούλες και μανούλες, ενω οι ήδη μαμάδες που προσπαθουν ξανα για αδερφάκια στα παιδάκια τους απλά ξερουν τι υπέροχο που ειναι να γινεσαι μαμα και ανυπομονούν να το ξαναζήσουν!! οταν χτυπάει το ρολόι μας εξαλλου για να γινουμε μαμάδες ειτε για πρώτη ειτε για πεμπτη φορά ..θελουμε να εχουμε γινει μαμαδες χθες!! υπαρχει η αγωνια πάντα αλλα για διαφορετικους λογους!!δν θεωρώ ότι ζήτησε απο τις ηδη μαμαδες να απολογηθουν, απλά να περιγράψουν το πως νιώθουν!!Ρωταει να μαθει πως νιώθετε οι ηδη μαμάδες όχι να απολογηθείτε γι αυτο που νιώθετε!!παρακάτω εξηγεί το πως νιώθει η ίδια..που το κακό σε αυτό?? στεναχωριέμαι απίστευτα που βλεπω να δημιουργούντε παρεξηγήσεις χωρις λόγο!! γιατι πρεπει να παρεξηγουμαστε και να κανουμε την τρίχα τριχιά!?? πολύ ένταση δημιουργειται στο θεματάκι μας τώρα τελευταία και ξενερώνω απιστευτα!! (δν θα πω οτι δν με χαλάει γιατι ειναι γεγονός οτι με χαλάει και μαλιστα πολύ, ειδικα όταν μπαινω για να χαλαρώσω και αντι γι αυτο τσιτώνω!!)

εγώ πάντως θέλω 2 παιδάκια!! δν θελω να μεινω στο ένα!μακάρι να με αξιώσει ο θεος να κάνω!!!θα ειμαι πολύ ευτυχισμένη!!

Λενακι χαιρομαι που σταμάτησε το αιματακι!Ελπιζω ολα να πανε πολύ καλά απο εδώ και πέρα!!

Γιαννα λιώνω κάθε φορά που μας στέλνει και το Μαράκι τα δικά τηςΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M015

Αννα καλη...μέρα κουκλα μου!!!

καληνύχτα στις υπόλοιπες , καλή ξεκουραση!!

Ελλη ευχαριστώ για την απάντηση σου πάνω στο ερώτημα μου.

ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι άλλο αλλά δεν θυμάμαι το έγραψα δεν το έγραψα..
εγώ θα ρωτήσω ξανά.
Πόσο σας βγήκε ο φωτογράφος ;
τι άλμπουμ θα κάνετε ;

Καλημέρα κορίτσια Very Happy
σήμερα δεν έχω εξωτερική δουλειά, πια κερνάει καφέ ;


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΜΟΝΑΚΙ.Η ΑΝΝΑ ΚΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ........

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μουσακά και κανελλόνια με τυρί και γαλοπούλα και από γλυκά ένα τσιζκεικ με ινδική καρύδα και γλασο σοκολάτας και μερικές κρεπες με φυστικοβούτυρο σοκολάτας!



ΚΑΛΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!ΠΑΡΤΥ ΕΧΕΤΕ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Καλημέρα κορίτσια Very Happy
σήμερα δεν έχω εξωτερική δουλειά, πια κερνάει καφέ ;

Η Εύη θα φέρει το γαλακτομπούρεκο, Η Γιάννα την κορη της και στο μπαλκόνι μου για καφέ!!!!!!!!
Ετοιμάσου!!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και είμαι ακόμα εδώ Razz Razz Razz

Τι κάνει η μικρή ζουζούνα ;
ξύπνησε για πρωί ή ξύπνάει ας πούμε κατά της 7 κοιμάται μετά πάλι και ξυπνά και τώρα ;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΤΗΣΗ ΛΕΜΟΝΑΚΙ.

ΑΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΗ ΡΩΤΑΣ.ΔΕΝ ΤΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΑΛΛΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ.

ΕΣΥ ΠΩΣΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλειψα για λίγο!Έβαλα πλυντήριο,έβγαλα τα σεντόνια και τα μαξιλάρια έξω να πάρουν αέρα,ξεσκόνισα το σαλόνι και περιμένω την μαμάκα μου να μου φέρει παστίτσιο!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M083 Είναι η σπεσιαλιτέ της και όταν το φτιάχνει μοιράζει παντού!!Οπότε εγώ σήμερα δεν θα μαγειρέψω!!Δεν έχω και κανένα γλυκό!Μόνο του κουταλιού κεράσι από την γιαγιά μου με κεράσια από το χωριό αλλά τι να σου κάνει;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M020 Ποια θα μου στείλει κανένα γλυκάκι και μου τρέχουν τα σάλια;

Καλημέρα Λεμονάκι!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M120

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου,ξέρω έλειψα 1 μήνα αλλα θα καταλάβετε τι έγινε.Ειναι μεγάλη ιστορία ……
Λοιπόν οπώς είπαμε και ξέρετε 20/5 απέβαλα,και έγινα χάλια..Τον επόμενο μήνα μαθαίνω τι???ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ,ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΧΑΡΗΚΑ..δεν ξέρω τι ένιωσα…Συνέχεια έλεγα θα αποβάλω κτλ.Τελοσπάντων 5 εβδομάδων θα πήγενα το ταξιδάκι που έκλεισα θυμαστε??? Πριν πάω το ταξιδάκι πήγα στον γιατρό 4 εβδομάδων και 5 μέρων οπου είδαμε σάκο.ΑΠΟ 2/7-6/7(ΠΑΤΜΟ-ΑΝΔΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΡΟΔΟ)Όλα ωραία και καλά,την μέρα την επετείου μας,μας τραγούδησαν και οι σερβιτόροι στο τραπέζι…Όταν φτάσαμε ανδρο ο καπετάνιος δεν μας κατέβασε και μας είπε ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ Μας ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΕΜΟΥΣ,και ότι θα μας έπερνε ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ..Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ γιατι είχα πάρει μαζί μου τάμα (ένα χρυσό μωράκι για την Αγια Μαρίνα).Τελικά με την Βοήθεια της Αγ. Μαρίνας μολις κατεβήκαμε στην Σύρο,πήγαμε και κλείσαμε πλοιάρια από ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΝΑ καταλήγαμε στην Μύκονο οπου θα βρίσκαμε το πλοίο μας.Και έτσι έγινε (αυτό έκανε και το 50% του πλοίου) πήγαμε λοιπον στην Παναγία της Τήνου όπου ανάψαμε μια λαμπάδα με στον συζηγό μου για να γεννηθεί καλά και υγιές το μωράκι μας. Το επόμενο πλοιάριο έπρεπε να τρέξουμε να το φτάσουμε και έτσι αρχίσαμε να τρέχουμε(έγω έλεγα του αντρα μου έχω κουραστει,αλλα αν χάναμε το πλοιάριο θα χάναμε και το πλοιο μας μετά)Καθως λοιπόν ανεβένουμε στο πλοιο νιώθω υγρα από κάτω μου και ζητώ από την αδελφή μου να πάμε τουαλέτα(ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ),μολις πάω τουαλέτα έχασα την γή κάτω από τα πόδιΑ μου ΑΙΜΑ ΑΙΜΑ ΑΙΜΑ και όχι σταγόνες,ειχα αρκετό καφε αίμα..Δεν έβρισκα να ανοίξω το την πόρτα,βγένω έξω και λέω στον άντρα μου ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΕΒΑΛΑ,η αδελφη μου και ο γαμπρος μου είδαν ότι κάτι συμβένει αλλα δεν ήξεραν τι και ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ. Παίρνω τον γιατρό τηλ με ρωτά για την ποσότητα του αίματος,και του λέω αρκετή.Λοιπον για να μην πολυλογώ μολις κατεβαίνουμε λέω ο αντρας μου στην αδελφή μου ότι ειχα αποβάλει(η αδελφή μου όπως είπα και παλια έχασα 2 μωρακια σε προχωρημένη εγκυμοσυνη)και έβαλε τα κλάματα.Παμε στην Αγ,Μαρίνα,κατεβαίνουμε και πηγα στην τουαλέτα όπου ειχα αίμα(και ήταν και Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ).Η αδελφή μου κλαίγοντας μου ανάβει μια λαμπάδα στο ύψος μου και η λαμπάδα αρχίσε να σβήνει και να ανάβει μονη της.Το θαύμα έγινε!!!!Μέχρι να μπουμε στο επόμενο πλοίο σταμάτησε το αίμα ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΥΓΡΑ ΚΑΦΕ!!!Πήρα τον γιατρό και μου μπες στον πλοίο κι ξεκούραση.Μολις επέστρεψα πήγα στον γιατρό 5 εβδομάδων και 5 μερών,ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ?? ΕΝΑ ΣΑΚΟ,ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ακουω ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΤΥΠΑ ,ΚΑΙ σαν να μου λέει ΦΤΑΝΕΙ ΜΑΜΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!Βέβαια έχω και ένα αιμάτωμα στην μήτρα και είμαι ξάπλα!!Σήμερα γίνομαι 8 εβδομάδων,και στις 24 θα πάω να δώ αν έφυγε το αιμάτωμα και αν είναι καλα το μικρό μου Ζουζουνάκι!!!Ευχαριστώ τον θεό που επέτρεψε να γινει αυτό το θαύμα,ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ και Την ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΞΈΡΩ ΟΤΙ ΕΣΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ…

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Λεμονάκι!!


Έβελιν μπράβο για τα καλά σου νέα!


λοιπόν καθάρισμα τέλος!παγωτό έτοιμο!μένει το γλυκάκι!!γαλακτομπούρεκο ή κάτι σε τούρτα οεο??ιδού η απορία χαχχαχα!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκι καλημέρα Very Happy

αχ τυχερή !! τι καλά να μου έφερνε και εμένα κάποιος κανένα φαγητό γιατί βαριέμαι Crying or Very sad

Γιάννα ναι το θυμάμαι αλλά είπα θα απαντήσω και ξέχασα Shocked
λυπών θα βάλουμε τραγούδι εισόδου-τούρτα το πουλ φασιον που θα το χορέψουμε στο πρώτο λεπτό του όπως ακριβώς στην ταινία και μετά την τούρτα του βέρτη 'είσαι ένα αστέρι'
εγώ άλλο ήθελα αλλά ο δικό μου είπε να είναι Ελληνικό και έτσι είπα αυτό.

Σήμερα έμεινα σπίτι γιατί κατευαινα στην πόλη όλη την εβδομάδα και είναι 50 χιλιόμετρα Mad Το μόνο που μου έμεινε είναι να πάω τζάμπο αλλά αυτό είναι στην Καβάλα και θέλουμε να πάμε μαζί και έτσι έμεινα στα αυγά μου.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου,ξέρω έλειψα 1 μήνα αλλα θα καταλάβετε τι έγινε.Ειναι μεγάλη ιστορία ……
Λοιπόν οπώς είπαμε και ξέρετε 20/5 απέβαλα,και έγινα χάλια..Τον επόμενο μήνα μαθαίνω τι???ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ,ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΧΑΡΗΚΑ..δεν ξέρω τι ένιωσα…Συνέχεια έλεγα θα αποβάλω κτλ.Τελοσπάντων 5 εβδομάδων θα πήγενα το ταξιδάκι που έκλεισα θυμαστε??? Πριν πάω το ταξιδάκι πήγα στον γιατρό 4 εβδομάδων και 5 μέρων οπου είδαμε σάκο.ΑΠΟ 2/7-6/7(ΠΑΤΜΟ-ΑΝΔΡΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΡΟΔΟ)Όλα ωραία και καλά,την μέρα την επετείου μας,μας τραγούδησαν και οι σερβιτόροι στο τραπέζι…Όταν φτάσαμε ανδρο ο καπετάνιος δεν μας κατέβασε και μας είπε ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ Μας ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΕΜΟΥΣ,και ότι θα μας έπερνε ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ..Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ γιατι είχα πάρει μαζί μου τάμα (ένα χρυσό μωράκι για την Αγια Μαρίνα).Τελικά με την Βοήθεια της Αγ. Μαρίνας μολις κατεβήκαμε στην Σύρο,πήγαμε και κλείσαμε πλοιάρια από ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΝΑ καταλήγαμε στην Μύκονο οπου θα βρίσκαμε το πλοίο μας.Και έτσι έγινε (αυτό έκανε και το 50% του πλοίου) πήγαμε λοιπον στην Παναγία της Τήνου όπου ανάψαμε μια λαμπάδα με στον συζηγό μου για να γεννηθεί καλά και υγιές το μωράκι μας. Το επόμενο πλοιάριο έπρεπε να τρέξουμε να το φτάσουμε και έτσι αρχίσαμε να τρέχουμε(έγω έλεγα του αντρα μου έχω κουραστει,αλλα αν χάναμε το πλοιάριο θα χάναμε και το πλοιο μας μετά)Καθως λοιπόν ανεβένουμε στο πλοιο νιώθω υγρα από κάτω μου και ζητώ από την αδελφή μου να πάμε τουαλέτα(ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ),μολις πάω τουαλέτα έχασα την γή κάτω από τα πόδιΑ μου ΑΙΜΑ ΑΙΜΑ ΑΙΜΑ και όχι σταγόνες,ειχα αρκετό καφε αίμα..Δεν έβρισκα να ανοίξω το την πόρτα,βγένω έξω και λέω στον άντρα μου ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΕΒΑΛΑ,η αδελφη μου και ο γαμπρος μου είδαν ότι κάτι συμβένει αλλα δεν ήξεραν τι και ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ. Παίρνω τον γιατρό τηλ με ρωτά για την ποσότητα του αίματος,και του λέω αρκετή.Λοιπον για να μην πολυλογώ μολις κατεβαίνουμε λέω ο αντρας μου στην αδελφή μου ότι ειχα αποβάλει(η αδελφή μου όπως είπα και παλια έχασα 2 μωρακια σε προχωρημένη εγκυμοσυνη)και έβαλε τα κλάματα.Παμε στην Αγ,Μαρίνα,κατεβαίνουμε και πηγα στην τουαλέτα όπου ειχα αίμα(και ήταν και Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ).Η αδελφή μου κλαίγοντας μου ανάβει μια λαμπάδα στο ύψος μου και η λαμπάδα αρχίσε να σβήνει και να ανάβει μονη της.Το θαύμα έγινε!!!!Μέχρι να μπουμε στο επόμενο πλοίο σταμάτησε το αίμα ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΥΓΡΑ ΚΑΦΕ!!!Πήρα τον γιατρό και μου μπες στον πλοίο κι ξεκούραση.Μολις επέστρεψα πήγα στον γιατρό 5 εβδομάδων και 5 μερών,ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ?? ΕΝΑ ΣΑΚΟ,ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ακουω ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΤΥΠΑ ,ΚΑΙ σαν να μου λέει ΦΤΑΝΕΙ ΜΑΜΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!Βέβαια έχω και ένα αιμάτωμα στην μήτρα και είμαι ξάπλα!!Σήμερα γίνομαι 8 εβδομάδων,και στις 24 θα πάω να δώ αν έφυγε το αιμάτωμα και αν είναι καλα το μικρό μου Ζουζουνάκι!!!Ευχαριστώ τον θεό που επέτρεψε να γινει αυτό το θαύμα,ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ και Την ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΞΈΡΩ ΟΤΙ ΕΣΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ…


ΚΛΑΙΩ ΕΒΕΛΙΝ ΜΟΥ
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ....ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ....

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κάνετε;;;;;;

Deb έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!Ξύπνησα στις 6 για να ξεπροβοδίσω τον σύζυγο για τη δουλειά και να'μαι!
Ο καλός μου παραμιλούσε χθες κάπου στις 3 και με ξύπνησε,μετά δύσκολα με πήρε ο ύπνος!Με ρωτούσε γιατί τρέμω και με σκουντούσε και είχε ανοιχτά τα μάτια...ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!! affraid
Τα άκουσε πρωί πρωί!!!χαχαχα

Δεν θα σχολιάσω τα παραπάνω ιδιαίτερα!!Το φόρουμ είναι ανοιχτό να λέμε ό,τι θέλουμε και σε όποιον δεν αρέσει ξέρει που είναι το Χ...αυτό θα πω μόνο!Έτσι απλά για να μην γίνονται παρεξηγήσεις!

Άντε ξυπνήστε!!!!!Σας περιμένω!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 40746 καλά ο δικός μου το παθαίνει κάθε βράδυ..με σκουντάει,με ξυπνάει και μου λέει βλακείες..από άγχος είναι..μετά δε θυμάται τίποτα όπως λες κι εσύ

Εύη και Θεοδώρα κι εγώ θα κάνω γλυκό..αυτό με τα μπισκότα και το ζελέ..δεν ξέρω πώς το λένε αλλά είναι πολύ ελαφρύ και δροσιστικό
καλέ Θεοδώρα φέρε και από εδώ τίποτα μου τρέχουν τα σάλια... Very Happy Very Happy

Χρύσα να χαίρεσαι τον Ηλία σου!να είναι πάντα γερό το παιδάκι σου!δώστου ένα φιλί από εμένα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 334590

el88tseσε σκεφτόμουν χτες..τόση καθυστέρηση;;;;;βουρ για χοριακή!μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 654316

Αννα κι εγώ θέλω καφέ δίπλα στη θάλασσα!!!!!!!!

Γιάννα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 417472

Εβελιν συγχαρητήρια κορίτσι μου!!είμαι πάρα πολύ συγκινημένη και χαρούμενη με τα νέα σου!Η Παναγίτσα να είναι κοντά στο μωράκι σου μέχρι το τέλος και να το κρατήσεις γερό στην αγκαλιά σου!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502


pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σκουντουφλαω απο τη νυστα..............πωωωωω!!!!το ξενυχτησαμε για τα καλα χθες βραδυ!!!και πρεπει να ετοιμαστω για εξωτερικες δουλειες....

χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη γαλακτομπούρεκο θα κάνεις.
Τέλος. Razz Razz

Εβελιν Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580
με το καλό και απο δω και πέρα όλα να πάνε καλά !!

Ειρηνάκι καλημέρα Very Happy

σήμερα είναι του Π. Ήλία ; Shocked

καλέ σήμερα εμείς έχουμε επέτειο τότε Razz Razz Razz Razz
σαν σήμερα το 2006 κάναμε σχέση Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994
για κάτσε να πάρω τον μπιμπίκο τηλέφωνο να δώσω παραγγελίες Laughing

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ευη γαλακτομπούρεκο θα κάνεις.
Τέλος. Razz Razz

Εβελιν Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580
με το καλό και απο δω και πέρα όλα να πάνε καλά !!

Ειρηνάκι καλημέρα Very Happy

σήμερα είναι του Π. Ήλία ; Shocked

καλέ σήμερα εμείς έχουμε επέτειο τότε Razz Razz Razz Razz
σαν σήμερα το 2006 κάναμε σχέση Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 215994

για κάτσε να πάρω τον μπιμπίκο τηλέφωνο να δώσω παραγγελίες Laughing

χαχα!νωρίς το θυμήθηκες!Χρόνια σας πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!και η ώρα η καλή!!!!!!!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη καλά που το πες Embarassed Embarassed

πω πω ρεζίλι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 679259

ευχαριστώ πολύ και εσύ οτι επιθυμείς I love you

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έβελιν πολύ συγκινήθηκα με την ιστορία σου και χάρηκα παράλληλα!!!Να χαίρεσαι το σποράκι σου και να είναι υγιέστατο και πολύ πολύ γερό!!!

Εύη θα τρελαθώ!!Τούρτες,γαλακτομπούρεκα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M095

Ειρήνη καλημέρα!!!Θα μας τρελάνουν μου φαίνεται!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M080

Λεμονάκι χρόνια σας πολλά!!!Ωραία επιλογή τραγουδιών!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 M105
Εμείς έχουμε πει πως θα χορέψουμε αυτό στον γάμο μας!!Είναι το κομμάτι μας!!!

Φοβερό κομμάτι!!!!Απίστευτα λόγια!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 669659

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τις ευχές σας.Να σται καλά!!Καινούριες εγκυούλες δεν έχουμε?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κάνετε;;;;;;


Αννα κι εγώ θέλω καφέ δίπλα στη θάλασσα!!!!!!!!


Άντε σε περιμένω και εσένα
Γαλλικό και φρεντο κάνω!!!!ΟΚ???

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!
Διαβάζω τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να συμμετέχω Sad

Εβελίν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Ολα θα πάνε καλά ... θετική σκέψη, ξεκούραση και οτι πει ο γιατρος!!!!

Μάλλον κι εγω είμαι εγκυούλα, έχω 4 μέρες καθυστέρηση και ένα θετικό τεστάκι!!!! Την Δευτέρα θα πάω για χοριακή!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες


eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
eirini7 έγραψε:καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κάνετε;;;;;;


Αννα κι εγώ θέλω καφέ δίπλα στη θάλασσα!!!!!!!!


Άντε σε περιμένω και εσένα
Γαλλικό και φρεντο κάνω!!!!ΟΚ???

τουλάχιστον συνοδεύονται από κεκάκι;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 40746
έρχομαιιι!!!!!!!!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria.tst έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!!
Διαβάζω τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να συμμετέχω Sad

Εβελίν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Ολα θα πάνε καλά ... θετική σκέψη, ξεκούραση και οτι πει ο γιατρος!!!!

Μάλλον κι εγω είμαι εγκυούλα, έχω 4 μέρες καθυστέρηση και ένα θετικό τεστάκι!!!! Την Δευτέρα θα πάω για χοριακή!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες




ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ συγχαρητήρια!!!!!Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!!
Διαβάζω τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να συμμετέχω Sad

Εβελίν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!Ολα θα πάνε καλά ... θετική σκέψη, ξεκούραση και οτι πει ο γιατρος!!!!

Μάλλον κι εγω είμαι εγκυούλα, έχω 4 μέρες καθυστέρηση και ένα θετικό τεστάκι!!!! Την Δευτέρα θα πάω για χοριακή!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες



τι μάλλον;;;σίγουρα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 50580 όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια τεράστια χοριακή!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 12 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις