Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Τόνια δεν συγκρίνω καραμέλα με πορτοκάλι συγκρίνω γυναίκες, γυναίκες με παιδάκια και χωρίς αλλά γυναίκες.
Σίγουρα όμως η κάθε μια είναι διαφορετική και ζει κάποιες καταστάσεις διαφορετικά, αντιδρά διαφορετικά.
Θα μπορούσες να μην απαντήσεις και δεν θίγω καμιά, ερώτηση είναι και απορία.

Ίσως να μην κατάλαβες καλά, θα το πω και λίγο διαφορετικά...
οκ καταλαβαίνω όπως είπα την αγωνία αλλά αναρωτιέμαι ταυτόχρονα αφού είδη και δόξα το Θεό έχετε παιδάκια γιατί τόση αγωνία και άγχος ;
αχ πως αλλιώς να το γράψω...
δεν θα έπρεπε να είστε ποιο χαλαρές ;
είναι διαφορετική η αγωνία όταν έκανες το πρώτο ; όταν προσπαθούσες για το δεύτερο και πως είναι τώρα ;






ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΕΙΝΚΩΣ
ναι βρε κούκλα μου αλλά αν έκανα την ερώτηση με βάσει τι δεν αρέσει στην κάθε μια δεν θα ήταν δική μου ερώτσηση. ΟΙ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ..ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ...ΕΙΤΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΙΤΕ ΔΕΚΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΤΟΝΟ ΑΓΧΟΣ...Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...
να αυτό ήθελα να ρωτήσω, δλδ νιώθεις ακριβώς όπως στις προσπάθειες για το πρώτο..


ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ..ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ...και δεν είσαι υποχρεωμένη νομίζω και να μην το γνωρίσεις ποτέ πως είναιΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ..ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ..ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΨΩΣ ΕΙΧΑ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ..ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΩΡΙΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΧΑΡΗ Σ ΑΥΤΟΝ ΖΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ...ΑΥΤΑ

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Λενάκι κορίτσαρος ; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 654316

28/12 γεννήθηκα εγώ Laughing Laughing

με το καλό κοπέλα μου, όλα ως το τέλος να πάνε καλά !!!
πολύ πιθανή ημερομηνία!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ..ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ..ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ...ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΒΟΛΕΣ Κ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ...ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΑΝ ΤΡΙΤΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ..ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ...Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!
ΘΑΥΜΑΖΩ ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΗΤΡΟΤΗΑΤΑ

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?
στις 28 Αυγούστου.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΜΟΔΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΝΙΝΙ ΑΚΟΜΑ.
ΕΚΑΝΑ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΕΣ ΠΙΑΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ,ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 10 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΠΩΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ¨¨ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ¨¨ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ,ΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΑΠ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ Very Happy

(ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ)
καταλαβαίνω την διαφορά που εξηγείς Smile
είναι μια λογική πιστεύω άποψη, πάντα όμως όπως είπαμε η κάθε μια είναι διαφορετική. Απλά εσύ έχεις ζήσει και τις δύο καταστάσεις..

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα

Χάθηκα και εγώ. Είχα βάλει σιδερο αλλα γενικά δεν έχω πολύ διάθεση σήμερα

Μαράκι σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Ελπίζω το ίδιο δώρο να μας κανει η Παναγία τον άλλο μήνα

Λενάκι, όλα καλά θα είναι κούκλα μου, πωπω πως πέρασε ο καιρός!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 417472 σε όλες

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΗΡΘΕ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! Very Happy Very Happy ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:

Λενάκι, όλα καλά θα είναι κούκλα μου, πωπω πως πέρασε ο καιρός!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 417472 σε όλες
ναι περνάει και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
θα γεννήσω πάλι και θα λέω πως πέρασε τόσο γρήγορα???

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?
στις 28 Αυγούστου.



ΟΥ ΜΕΣ ΤΗΣ ΖΕΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΠΙΑ?


ΑΝΝΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΝΤΑΟΥΝ? ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.Η ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 M065

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενάκι εσύ αγχώνεσαι μην ξεφύγςςς απο το πρόγραμμα σου γενικά άρα είσαι και αγχωδης απο την φύση σου.

Μπορεί δλδ να έχει προγραμματίσει αποτρίχωση και επιδή κοντεύει η ώρα του ραντεβού να αγχωθής αν φτάσεις νταν στην ώρα σου, σωστά Razz Razz


Τόνια υπάρχουν δυσκολίες και δυσκολίες, κάποιες που για μένα είναι απλές μπορεί για σένα να είναι βουνό και το αντίθετο. Αν δεν τις ζήσεις δεν τις καταλαβαίνεις και φυσικά αν έχω ζήσει εγώ μια κατάσταση δεν πάει να πει πως πρέπει να την ζήσει και η φίλη μου για να με καταλάβει.

Γενικά νομίζω πως ποιο δύσκολη είναι η διάρκεια μια εγκυμοσύνης παρά το να προσπαθείς, είναι έτσι τελικά ;

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:Τόνια δεν συγκρίνω καραμέλα με πορτοκάλι συγκρίνω γυναίκες, γυναίκες με παιδάκια και χωρίς αλλά γυναίκες.
Σίγουρα όμως η κάθε μια είναι διαφορετική και ζει κάποιες καταστάσεις διαφορετικά, αντιδρά διαφορετικά.
Θα μπορούσες να μην απαντήσεις και δεν θίγω καμιά, ερώτηση είναι και απορία.

Ίσως να μην κατάλαβες καλά, θα το πω και λίγο διαφορετικά...
οκ καταλαβαίνω όπως είπα την αγωνία αλλά αναρωτιέμαι ταυτόχρονα αφού είδη και δόξα το Θεό έχετε παιδάκια γιατί τόση αγωνία και άγχος ;
αχ πως αλλιώς να το γράψω...
δεν θα έπρεπε να είστε ποιο χαλαρές ;
είναι διαφορετική η αγωνία όταν έκανες το πρώτο ; όταν προσπαθούσες για το δεύτερο και πως είναι τώρα ;



Λεμονάκι θα σου απαντήσω εγώ που βίωσα και τις δύο αγωνίες.
Στο πρώτο έχεις μεγάλο άγχος γιατί πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού σου έχεις την αγωνία μήπως και δεν τα καταφέρεις (προσπαθούσα για μωράκι 5 χρόνια και με πίεση της μεγάλης ηλικίας ) και στην τελευταία προσπάθεια που είχαμε πει ως εδώ δεν πάει άλλο έγινε το θαύμα..
Τώρα που είπαμε να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια ήμασταν χαλαρή γιατί λέγαμε και αν δεν τα καταφέρουμε τουλάχιστον έχουμε τον μικρούλη μας και αν και απογοητεύτηκα δεν με πείραξε και τόσο πολύ που δεν θα γίνω μάνα για δεύτερη φορά.
Σε καταλαβαίνω γιατί το ρωτάς αυτό .Αν μπλέξεις με γιατρούς και εξωσωματικές βιώνεις άλλα πράγματα που δεν μπορεί να καταλάβει κοπέλα που δεν μπήκε σε αυτή την περιπέτεια.


ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Η ΣΤΟΙΧΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?
στις 28 Αυγούστου.



ΟΥ ΜΕΣ ΤΗΣ ΖΕΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΠΙΑ?


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 M065
δεν πήρα καθόλου χάπια. απλά σταμάτησε σε 2 βδομάδες.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Λενάκι εσύ αγχώνεσαι μην ξεφύγςςς απο το πρόγραμμα σου γενικά άρα είσαι και αγχωδης απο την φύση σου.

Μπορεί δλδ να έχει προγραμματίσει αποτρίχωση και επιδή κοντεύει η ώρα του ραντεβού να αγχωθής αν φτάσεις νταν στην ώρα σου, σωστά Razz Razz


Γενικά νομίζω πως ποιο δύσκολη είναι η διάρκεια μια εγκυμοσύνης παρά το να προσπαθείς, είναι έτσι τελικά ;
εγώ ναι έτσι είμαι...
μη τυχόν και αργήσω για το οτιδήποτε έστω και 1 λεπτό Embarassed

θυμάμαι στη Νάντια κάθε φορά που τελείωνα με τον ένα υπέρηχο έλεγα "άντε να περάσει ο μήνας να πάω για τον επόμενο να δω αν όλα είναι καλά..."

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΗΡΘΕ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! Very Happy Very Happy ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?
όχι φυσικά, κανείς δεν είπε το αντίθετο Razz Razz Razz

Αννα γιού χου !!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 654316

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Η ΣΤΟΙΧΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?
στις 28 Αυγούστου.



ΟΥ ΜΕΣ ΤΗΣ ΖΕΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΠΙΑ?


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 M065
δεν πήρα καθόλου χάπια. απλά σταμάτησε σε 2 βδομάδες.


ΑΛΗΘΕΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.
ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Λενάκι εσύ αγχώνεσαι μην ξεφύγςςς απο το πρόγραμμα σου γενικά άρα είσαι και αγχωδης απο την φύση σου.

Μπορεί δλδ να έχει προγραμματίσει αποτρίχωση και επιδή κοντεύει η ώρα του ραντεβού να αγχωθής αν φτάσεις νταν στην ώρα σου, σωστά Razz Razz


Τόνια υπάρχουν δυσκολίες και δυσκολίες, κάποιες που για μένα είναι απλές μπορεί για σένα να είναι βουνό και το αντίθετο. Αν δεν τις ζήσεις δεν τις καταλαβαίνεις και φυσικά αν έχω ζήσει εγώ μια κατάσταση δεν πάει να πει πως πρέπει να την ζήσει και η φίλη μου για να με καταλάβει.

Γενικά νομίζω πως ποιο δύσκολη είναι η διάρκεια μια εγκυμοσύνης παρά το να προσπαθείς, είναι έτσι τελικά ;

ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΠΡΙΝ..ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΙΣΜΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ Κ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΗΠΑΡΙΝΕΣ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΓΛΥΤΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΑΡΟΥ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ Κ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..
ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ 34η ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ Κ ΤΥΧΟΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΣ Κ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΚΤΛ....Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...
ΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΒΟΥΝΟ..ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ...ΑΣ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ..
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ?
στις 28 Αυγούστου.



ΟΥ ΜΕΣ ΤΗΣ ΖΕΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΠΙΑ?


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 M065
δεν πήρα καθόλου χάπια. απλά σταμάτησε σε 2 βδομάδες.


ΑΛΗΘΕΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ.
ΕΙΔΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.
στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα πάλι αιματάκι με είχε δει ο βοηθός του γιατρού και μου έδωσε χάπια. αλλά τώρα που με είδε ο γιατρός δε μου έδωσε τίποτα.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΗΡΘΕ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! Very Happy Very Happy ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?

Όταν βρεις τον τρόπο, πές το και σε εμάς τις νεότερες....(στην προσπάθεια)
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 40746

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΓΙΗ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΗΡΘΕ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!! Very Happy Very Happy ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ?

Όταν βρεις τον τρόπο, πές το και σε εμάς τις νεότερες....(στην προσπάθεια)
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 3 40746


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.....ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ...ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ ΑΛΛΙΩΣ!!!ΕΓΩ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΜΕΝΗ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ πάω να κάνω μπανάκι και φεύγω για δουλειά!!!
πολλά φιλιά και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miki2009 ευχαριστώ για την απάντηση,
νομίζω πως με κατάλαβες απόλυτα...
η διαφορά είναι όπως έγραψα στο πρώτο ερώτημα πως κάποιες δεν έχουν βιώσει αυτή την αγωνία που έχω εγώ ας πούμε για να γίνει μια σωστή εκτίμηση στο πως αισθάνεται η κάθε μια ξεχωριστά.

Νομίζω πως όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό εκτιμάς να πω ;
(δεν θέλω να φανεί κάπως η λέξη εκτιμάς αλλά δεν βρίσκω άλλη τώρα που να με καλύπτει σε αυτό που θέλω να γράψω)
εκτιμάς καλύτερα το δώρο σου, το μωρό σου, και λες πως όχι έχω ένα μωρό αν έρθει το επόμενο καλός αν όχι έχει ο θεος και να είμαστε καλά αλλά δεν θα αγχοθώ γιατί δεν μου κάνει και καλό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις