Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΑΝΝΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΝΤΑΟΥΝ? ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ.Η ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 M065

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 334590

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:

Αννα γιού χου !!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 654316


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 379767

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:miki2009 ευχαριστώ για την απάντηση,
νομίζω πως με κατάλαβες απόλυτα...
η διαφορά είναι όπως έγραψα στο πρώτο ερώτημα πως κάποιες δεν έχουν βιώσει αυτή την αγωνία που έχω εγώ ας πούμε για να γίνει μια σωστή εκτίμηση στο πως αισθάνεται η κάθε μια ξεχωριστά.

Νομίζω πως όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό εκτιμάς να πω ;
(δεν θέλω να φανεί κάπως η λέξη εκτιμάς αλλά δεν βρίσκω άλλη τώρα που να με καλύπτει σε αυτό που θέλω να γράψω)
εκτιμάς καλύτερα το δώρο σου, το μωρό σου, και λες πως όχι έχω ένα μωρό αν έρθει το επόμενο καλός αν όχι έχει ο θεος και να είμαστε καλά αλλά δεν θα αγχοθώ γιατί δεν μου κάνει και καλό.


ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΛΕΞΕΙΣ..ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ...ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΥΚΟΛΑ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΑΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ...ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ...Κ ΝΙΩΘΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ....ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΘΙΓΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΠΛΕΟΝ...ΕΑΝ ΕΚΤΙΜΑΜΕ Η ΟΧΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ....

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ Κ ΑΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:[quote="Λεμονάκι"

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ...ΑΣ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ..
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ!!!
ρε Τόνια μου φυσικά και δεν θα απολογηθείς σε κανένα, δεν ζήτησα έτσι και αλλιώς να μου απολογηθεί καμιά κοπέλα. Μόνο να μου απαντήσει όπως αυτή το βιώνει. Ούτε και σε έστισα στον τοίχο να σου πω μην αγχώνεσαι, δικό σου θέμα είναι αυτό.
Γενικά όμως νομίζω πως η ερώτησή μου σε ενόχλησε, κάνω λάθος ;
αν ναι θα ήθελα να μου πεις το λόγο.

Εύχομαι όταν με το καλό έρθει το τρίτο σου νινί όλα να πάνε καλά Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.............ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ 8ΕΜΑ ΠΟΥ 8ΙΞΑΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΛΑΧΤΑΡΑ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙΣ.....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ Ε??ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΗΞΗΓΗΘΩ..ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:[quote="Λεμονάκι"

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ...ΑΣ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ..
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ!!!
ρε Τόνια μου φυσικά και δεν θα απολογηθείς σε κανένα, δεν ζήτησα έτσι και αλλιώς να μου απολογηθεί καμιά κοπέλα. Μόνο να μου απαντήσει όπως αυτή το βιώνει. Ούτε και σε έστισα στον τοίχο να σου πω μην αγχώνεσαι, δικό σου θέμα είναι αυτό.
Γενικά όμως νομίζω πως η ερώτησή μου σε ενόχλησε, κάνω λάθος ;
αν ναι θα ήθελα να μου πεις το λόγο.

Εύχομαι όταν με το καλό έρθει το τρίτο σου νινί όλα να πάνε καλά Very Happy

ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΑΚΙ ΣΑΝ ΠΑΡΕΙΣΑΚΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΑ...ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΟΚ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ...ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΙΜΑ ΑΓΧΩΔΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΣ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...ΣΥΜΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΞΕΡΟΛΑΣ!!!

ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΗΘΚΑ ΛΙΓΑΚΙ Sad Sad Sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:miki2009 ευχαριστώ για την απάντηση,
νομίζω πως με κατάλαβες απόλυτα...
η διαφορά είναι όπως έγραψα στο πρώτο ερώτημα πως κάποιες δεν έχουν βιώσει αυτή την αγωνία που έχω εγώ ας πούμε για να γίνει μια σωστή εκτίμηση στο πως αισθάνεται η κάθε μια ξεχωριστά.

Νομίζω πως όταν προσπαθείς πάρα πολύ καιρό εκτιμάς να πω ;
(δεν θέλω να φανεί κάπως η λέξη εκτιμάς αλλά δεν βρίσκω άλλη τώρα που να με καλύπτει σε αυτό που θέλω να γράψω)
εκτιμάς καλύτερα το δώρο σου, το μωρό σου, και λες πως όχι έχω ένα μωρό αν έρθει το επόμενο καλός αν όχι έχει ο θεος και να είμαστε καλά αλλά δεν θα αγχοθώ γιατί δεν μου κάνει και καλό.


ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΛΕΞΕΙΣ..ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ... δική σου άποψη και σεβαστή ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΥΚΟΛΑ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΑΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ...ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ...προ έγραψα πως δεν έβρισκα άλλη λέξη για να το περιγράψω ήδη...
δεν είπα πως δεν αγαπάει τα παιδιά της μαι γυναίκα αν δεν έχει προσπαθήσει να τα αποκτήσει
Κ ΝΙΩΘΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ....ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΘΙΓΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΠΛΕΟΝ...ΕΑΝ ΕΚΤΙΜΑΜΕ Η ΟΧΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ....

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ Κ ΑΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ!!!
δεν μπορώ γενικά να καταλάβω την στάση σου απεναντή μου και έχω το δικαίωμα να λέω την άποψή μου ελεύθερα αλλά δεν υποχρεώνω κανένα να συμφωνήσει μαζί μου. Εγώ λυπάμαι που δεν θες να το συζητήσεις γιατί με ενδιαφέρει η άποψη σου ακόμα και αν δεν συμφωνώ.
Ευχαριστώ πάντως που απάντησες.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="toniach29"]
Λεμονάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:[quote="Λεμονάκι"


ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΝΙΩΘΩ ΛΙΓΑΚΙ ΣΑΝ ΠΑΡΕΙΣΑΚΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΑ...ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΟΚ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ...ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΙΜΑ ΑΓΧΩΔΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΣ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΚΑΘΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...ΣΥΜΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΞΕΡΟΛΑΣ!!!

ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΗΘΚΑ ΛΙΓΑΚΙ Sad Sad Sad
ναι όμως τώρα με αυτό το ποστ σου είναι σαν να βάζει στο στόμα μου λόγια που δεν έχω πει !!
και μου λες καθαρά πως είμαι
ξερόλας ;
εγώ μια ερώτηση έκανα για το πως αισθάνεστε και εσύ την κουβέντα την έφερες σε προσωπικό επίπεδο.

Δλδ τι είναι αυτό που σε έκανε να νιώσεις παρείσακτο ;
η ερώτηση πως αισθάνεται μια γυναίκα που προσπαθεί ενώ έχει παιδί ;

πραγματικά με μπέρδεψες Razz
και φυσικά θα έρθει και το 3ο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 328109

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ!!!ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ..
ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ Κ ΔΥΟ Κ ΤΡΙΑ ΚΤΛ ΜΩΡΑ!!!!ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ!!!ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ

Τι να κάνω ρε συ Τόνια, εγώ έχω αυτές τις απορίες. Απο την αρχή το πα, όποια θέλει απαντά. Γιατί το κάνεις τώρα αυτό ;

Στα προηγούμενα απο τα πόστ σου μου έγραψες οτι δεν έχεις να πεις τίποτα άλλο δλδ δεν θες να συνεχίσεις την κουβέντα, εγώ έτσι το έλαβα.

Με είπες προ ολίγου ξερόλα, οκ.
μου λες τώρα πως απαντάω μόνο εκεί που θέλω και οτι κρύβομαι ;
απο ποιον να κρυφτώ;
και δεν απαντάω όταν δεν έχω άποψη για κάτι ή δεν με αφορά κάτι.



Αρτ καλησπέρα Very Happy
ευχαριστώ για την απάντηση σου.
τι κανεις ;



Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ..
ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ Κ ΔΥΟ Κ ΤΡΙΑ ΚΤΛ ΜΩΡΑ!!!!ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ!!!
με αυτή την απάντηση σου με καλύπτεις απόλυτα ρε κούκλα μου Very Happy
νιώθεις το ίδιο άγχος δλδ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙΙΙΙΙΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ Κ ΟΤΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ..ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ..ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩΩΩΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ??Ε?? Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...... :pil

lowfight: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 215994

ΝΑΙ ΝΑΙ ΒΡΕ ΣΕΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΑΖΟΑΓΧΟΣ...ΔΥΣΤΣΥΧΩΣ...ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΚΟΥΛ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΣΗΜΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Κ ΨΥΧΩΣΗ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ!!!ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ

Τι να κάνω ρε συ Τόνια, εγώ έχω αυτές τις απορίες. Απο την αρχή το πα, όποια θέλει απαντά. Γιατί το κάνεις τώρα αυτό ;

Στα προηγούμενα απο τα πόστ σου μου έγραψες οτι δεν έχεις να πεις τίποτα άλλο δλδ δεν θες να συνεχίσεις την κουβέντα, εγώ έτσι το έλαβα.

Με είπες προ ολίγου ξερόλα, οκ.
μου λες τώρα πως απαντάω μόνο εκεί που θέλω και οτι κρύβομαι ;
απο ποιον να κρυφτώ;
και δεν απαντάω όταν δεν έχω άποψη για κάτι ή δεν με αφορά κάτι.



Αρτ καλησπέρα Very Happy
ευχαριστώ για την απάντηση σου.
τι κανεις ;



ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....ΕΔΩ.....ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραία χαίρομαι που δεν έχεις πρόβλημα με τις απορίες μου Razz Razz

Αρτ κανένα ταξιδάκι δεν θα πάτε ;

nina2012


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Λεμονάκι"]
toniach29 έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ!!!ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ!!!

ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ

Τι να κάνω ρε συ Τόνια, εγώ έχω αυτές τις απορίες. Απο την αρχή το πα, όποια θέλει απαντά. Γιατί το κάνεις τώρα αυτό ;

Στα προηγούμενα απο τα πόστ σου μου έγραψες οτι δεν έχεις να πεις τίποτα άλλο δλδ δεν θες να συνεχίσεις την κουβέντα, εγώ έτσι το έλαβα.

Με είπες προ ολίγου ξερόλα, οκ.
μου λες τώρα πως απαντάω μόνο εκεί που θέλω και οτι κρύβομαι ;
απο ποιον να κρυφτώ;
και δεν απαντάω όταν δεν έχω άποψη για κάτι ή δεν με αφορά κάτι.



Αρτ καλησπέρα Very Happy
ευχαριστώ για την απάντηση σου.
τι κανεις ;



συγνώμη που μπαίνω στο θέμα σας ,είμαι μαμά μικρή αλλά με κόρες μεγάλες .έμεινα έγγυος στα κορίτσια μου χωρίς να το καταλάβω καν . σε αντίθεση με τη κουμπάρα μου εχει μια κόρη με εξοσωματική την οποία βαφτίσαμε εμείς και είναι το τρίτο μου παιδί! κορίτσια καμία σχέση !!!!άλλο τα παιδιά μου και άλλο να περιμένεις 10 χρόνια να λαχταράς να αγωνιάς .πέτυχε τη μικρή μας με τη πρώτη εξωσωματική Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 4 215994 .λοιπόν άλλο να έχεις 2 παιδιά και άλλο να περιμένεις με αγωνία να κάνεις ένα . αυτά γειά σας,\.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:ωραία χαίρομαι που δεν έχεις πρόβλημα με τις απορίες μου Razz Razz

Αρτ κανένα ταξιδάκι δεν θα πάτε ;
ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...........ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ...ΕΣΕΙΣ??????

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΜΑ ΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ!!!ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ...


ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΕΣ ΣΤΙΣ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΘΑ ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ..ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΦΗΝΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΤ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nina2012
ευχαριστώ που απάντησες!!
να χαίρεσαι τα κορίτσια σου το βαφτιστικό σου και να είναι πάντα γερά και καλότυχα Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΑΝΑΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΗ ΤΣΟΥ ΤΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.


ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 32η μερα?

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εγινε βρε κοριτσια...????

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου χρυσα ολα καλα.εσυ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΞΑΝΑΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΗ ΤΣΟΥ ΤΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.


ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 32η μερα?
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 16........8Α Ρ8ΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.......ΑΛΛΑ 8Α ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?
ΓΙΑΝΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΜΑ ΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ!!!ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ...


ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΕΣ ΣΤΙΣ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΘΑ ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ..ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΦΗΝΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΤ

κοίτα όμως εδώ να δεις τι γίνεται, μιλάει για διαφορετική περίπτωση με ίδιο στόχο, ένα μωρό.

για τις σφήνες δεν θα το πιάσουμε τώρα, εξάλλου το δήλωσα καθαρά και χθες πως δεν θα ασχοληθώ με αυτό το θέμα, και η κοπέλα είπε απλά την γνώμη της χωρίς να θίγει κανένα.


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις