Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:ισλανδια ε? χμμμ χωραει μια λαθρεπιβατις???Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 M009

ΆΚου λέει!!!!Μαζί με το λεμονάκι και εσύ ή μάλλον ΕΣΕΙΣ στη βαλίτσα. Εσύ είστε δύο ε!!!Μή ξεχνιόμαστε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Τί κάνει το νινάκι σου ζουζούνα μου;;;;;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Σωστά!!!!Περιμένω με τόση ανυπομονησία....Δε σου λέω τίποτα...
Και μόλις επιστρέψω, μου ήρθε "φλασιά" τώρα που ήμουν επαρχία(αχ, τί κάνει ο καθαρός αέρας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 ), θα κάνω ανακαίνιση σπιτιού.
Θα αλλάξω σαλόνι, κάδρα,διαρύθμιση...Επίσης θα κάνω "ανακαίνιση" σε μένα. Αποφάσισα να απαλαγώ από τα κιλάκια της διακοπής καπνίσματος και έκλεισα ραντεβού με μία διατροφολόγο για να μπω σε ένα πρόγραμμα, κάνοντας την αρχή από τις διακοπές μου(επειδή έχω περισσότερο χρόνο να ασχοληθώ με μένα)...Και μετά Τήνο και.....θα δούμε αν μείνει χρόνος για τα υπόλοιπα που έχουμε στο μυαλό μας.
Θα δείξει.
Πάντως, ΘΕΛΩ ΡΙΖΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!!!!!!

κ εγω ειμαι των μεγαλων αλλαγω απο ξανθο σε μαυρο κ τουμπαλιν Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 M145

ο μικρος απο οταν γυρισαμε εχει λιωσει στον υπνο !!! εμ βεβαια τωρα εχει την ησυχια του κ την δροσια του Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 M015

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευα σε βρίσκω σούπερ! Καλα να κάνεις! Χρειαζόμαστε ανανεώσεις!!
Τήνο θα πας διακοπές η μόνο στην εκκλησία; Σου έχω πει ότι η καταγωγή μου είναι απο την Τήνο;

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
eva34 έγραψε:Σωστά!!!!Περιμένω με τόση ανυπομονησία....Δε σου λέω τίποτα...
Και μόλις επιστρέψω, μου ήρθε "φλασιά" τώρα που ήμουν επαρχία(αχ, τί κάνει ο καθαρός αέρας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 679259 ), θα κάνω ανακαίνιση σπιτιού.
Θα αλλάξω σαλόνι, κάδρα,διαρύθμιση...Επίσης θα κάνω "ανακαίνιση" σε μένα. Αποφάσισα να απαλαγώ από τα κιλάκια της διακοπής καπνίσματος και έκλεισα ραντεβού με μία διατροφολόγο για να μπω σε ένα πρόγραμμα, κάνοντας την αρχή από τις διακοπές μου(επειδή έχω περισσότερο χρόνο να ασχοληθώ με μένα)...Και μετά Τήνο και.....θα δούμε αν μείνει χρόνος για τα υπόλοιπα που έχουμε στο μυαλό μας.
Θα δείξει.
Πάντως, ΘΕΛΩ ΡΙΖΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!!!!!!

κ εγω ειμαι των μεγαλων αλλαγω απο ξανθο σε μαυρο κ τουμπαλιν Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 M145

ο μικρος απο οταν γυρισαμε εχει λιωσει στον υπνο !!! εμ βεβαια τωρα εχει την ησυχια του κ την δροσια του Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 M015
Εγώ πάλι με τα μαλλιά έχω ένα θέμα(στις αλλαγές). Σε όλα τα άλλα πάλι....Χρήματα να έχω και τα κάνω όλα μέχρι να πεις κύμινο....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω στο μαλλι μου εχω κανει τα παντα(απορω πως δν εχω καραφλιασει ακομα μιλαμε)μια φορα βγηκα κυριολεκτικα 5κολορε κ εκαψα κ το σκαλπ

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Ευα σε βρίσκω σούπερ! Καλα να κάνεις! Χρειαζόμαστε ανανεώσεις!!
Τήνο θα πας διακοπές η μόνο στην εκκλησία; Σου έχω πει ότι η καταγωγή μου είναι απο την Τήνο;
Αλήθεια;;;;;;;;;;;;Είσαι πολύ τυχερή!!!!!!!Διακοπές θα πάω Αννούλα μου.
Εκεί έχω ένα ΄φίλο(συμφοιτητή από το πανεπιστήμιο) και θα μας φιλοξενήσει. Είχα πάει ξανά κια πέρασα Τ Ε Λ Ε Ι Α ! ! ! Είναι πολύ ωραίο νησί. Οι περισσότεροι βέβαι το έχουν συνδυασει μόνο με την Παναγία και νομίζουν πως δεν έχει τίποτα άλλο αλλά κάνουν λάθος. Είναι ένα από τα ομορφότερα νησιά των Κυκλάδων.

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:εγω στο μαλλι μου εχω κανει τα παντα(απορω πως δν εχω καραφλιασει ακομα μιλαμε)μια φορα βγηκα κυριολεκτικα 5κολορε κ εκαψα κ το σκαλπ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Με πέθανες λέμε....... Laughing Laughing Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα βαψω το σπιτι λιγο αργοτερα ουσιαστικα θα κανω μια τεχνοτροπια στον τοιχο στο σαλονι κ στο παιδικο

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι αλλαγές τελικά είναι πολύ καλές ρε κορίτσια.Έχει δίκιο η Άννα.
Μας ανανεώνουν, μας αλλάζουν τη διάθεση, μας ανεβάζουν την ψυχολογία.
Καλά θα κάνεις Μαρία μου. Εγώ μαζί σου είμαι σε αυτό(με τις αλλαγές στο μαλλί τα χαλάμε λίγο Laughing Laughing Laughing Laughing)

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Ευα σε βρίσκω σούπερ! Καλα να κάνεις! Χρειαζόμαστε ανανεώσεις!!
Τήνο θα πας διακοπές η μόνο στην εκκλησία; Σου έχω πει ότι η καταγωγή μου είναι απο την Τήνο;
Αλήθεια;;;;;;;;;;;;Είσαι πολύ τυχερή!!!!!!!Διακοπές θα πάω Αννούλα μου.
Εκεί έχω ένα ΄φίλο(συμφοιτητή από το πανεπιστήμιο) και θα μας φιλοξενήσει. Είχα πάει ξανά κια πέρασα Τ Ε Λ Ε Ι Α ! ! ! Είναι πολύ ωραίο νησί. Οι περισσότεροι βέβαι το έχουν συνδυασει μόνο με την Παναγία και νομίζουν πως δεν έχει τίποτα άλλο αλλά κάνουν λάθος. Είναι ένα από τα ομορφότερα νησιά των Κυκλάδων.

Αλήθεια; Που θα μείνετε; Εμείς έχουμε σπιτι στην παραλία των Ιστερνιων! Ξέρεις φαντάζομαι εκει που εχει τη θεϊκή ταβέρνα, "το θαλασσάκι"! Πέρσι δεν πήγα καθόλου και μου εχει λείψει!
Το νησι τα τελευταία χρόνια εχει αναπτυχθεί πολυ και απο πολιτιστική άποψη, εχει τέλεια χωριά και ωραίες παραλίες! Δεν είναι πλέον το νησι της Παναγίας! Να ήταν και πιο ωραία η χώρα του θα ήταν τέλεια

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπό, αγάπες μου όμορφες....
Πάω να κάνω ένα μπανάκι, να χαλαρώσω λίγο, να μιλήσω με τον καλό μου και με τα παιδιά που θα ταξιδέψουμε μαζί να δω σε τί φάση βρίσκονται...
Αν τα καταφέρω, θα ξαναμπώ για καληνύχτα. Αν όχι, σας καληνυχτώ από τώρα, σας στέλνω τα πιο γλυκά φιλιά μου και σας στέλνω ΟΛΗ μου την αγάπη..
Θα μου λείψετε βρε.
Σας αγαπώ πολύ
Φιλιά σε όλες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 531909

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε??
εμεις σήμερα πήγαμε εκκλησία οπου είχαμε και μνημόσινο,θα πάρω και αύριο τον γιατρό να δω αν έχει ραντεβού να πάω αυριο γιατι αγωνιώ να δώ αν ειναι καλα το ζουζουνάκι!!!!Μακάρι να ειναι όλα καλα καλα

Φιλάκια στην Ελλη,Λεμονάκι,Χαφτουνάκι,Αγάπη,Τόνια,Ευούλι,τhe queen,Μαρία,γκρινιάρα,και σε οποια άλλη δεν θυμάμε τώρα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ??η χριστίνα που είναι??ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευα καλο ταξίδι, να περάσεις τέλεια, και περιμένουμε λεπτομερή περιγραφή για όλα!! Πολλα φιλιά

Καλησπέρα Εβελιν, με το καλο να πας στο γιατρο σου και να δεις το σπορακι σου, όλα καλα θα είναι να μην αγχωνεσαι! Η Χριστινα είναι καλα αλλα εχει να μπει καιρο!

Κορίτσια σας αφήνω παω να δω ταινιουλα!
Πολλα φιλια
Καλο βραδυ

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,,,ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ..ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ Very Happy Very Happy

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κάνετε κορίτσια??

τι διάβασα???????????
είναι η Έβελίν μας έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητήρια και με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ FORUM 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΩΡΑ.ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΥΗΣΗ ΗΤΑΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


αλλόχες!!! επέστρεψα!!! θέλω κ άλλο!!! το τραγούδι το βαλα γιατί σας διάβασα τα πάντα!!! χαλαρώστε......!! λοιπόν τα λέμε το ξημέρωμα προς μεσημέρι γιατί ξέρετε πλυντήρια μαγειρέματα! κτλ να συστηθώ κ στις νέες κοπελιές!! άντε βρε καλώς σας ήρθα κ πάλι!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 654316

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

μόλις επιστρέψαμε.....πτώματα....
διαβάζω τα νέα σας και κλείνουν τα μάτια μου...γρήγορα-γρήγορα σχολιάζω:

Λεμονάκι ο αδερφός μου έκοψε το κάπνισμα με το ηλεκτρονικό τσιγάρο..το έκανε 2-3 μήνες και μετά τέλος..
εγώ δεν έχω καπνίσει ποτέ και δε μπορώ να σου απαντήσω εκ πείρας..


pigkoulinaki
υπομονή κορίτσι μου!

Ευούλι χρόνια σας πολλά!!!!!!!πάντα ευτυχισμένοι να είστε και σύντομα 3!

Ελλη ήρθε η Αλέκα;;ελπίζω και εύχομαι να μην έρθει..να σε έχει ξεχάσει και να σε ξαναθυμηθεί την άνοιξη πάλι!!!!!!

Αννα δεν το ήξερα ότι έχεις καταγωγή από Τήνο..ο άντρας μου έχει πολλου΄ς γνωστούς και πάει συχνά..

Μαρία queen κι εγώ κάποτε έβαφα τα μαλλιά μου κάθε 2μηνο άλλο χρώμα μέχρι που τα έκαψα και τώρα έχω το φυσικό μου..έχω βρει την υγειά μου..

Εύα καλό ταξίδι!να περάσεις τέλεια!!κι εμένα μου αρέσουν οι αλλαγές.... cheers

Εβελιν να πάνε όλα καλά αύριο στο γιατρό!να δεις το ζουζούνι σου!!!!!!!

Αφρούλα welcome!!!!!!!

Μαράκι καλώς ήρθες!!!!πώς πέρασες;;;πώς πέρασε η Αννούλα σου;;;περιμένουμε αύριο τα νέα σου!

φιλιά σε όλες!!!!!!!!καληνύχτα σας! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 215994

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Good morning girls
Καλη εβδομάδα

Μαρακι welcome back, περασατε σούπερ ε; Η Αννουλα καλα;

Αφρούλα Καλώς ήρθες στην παρέα μας, εγω είμαι η Άννα. Προσπαθείτε καιρο για μωρακι; Σου εύχομαι σύντομα και εσυ να γίνεις μανούλα

Ειρήνη μου η τηνος τελικα εχει γίνει πολυ hot spot

Τι με έπιασε και γράφω αγγλικά; Εγω κοριτσακια σήμερα έχω Κομμωτηριο, η κουμπάρα πρέπει να κάνει ανταύγιες!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.
ΕΥΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ.
ΕΥΟΥΛΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ?
ΜΑΡΙΑ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΝΝΟΥΛΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ?ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ.
ΕΙΡΗΝΗ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #53 - Σελίδα 31 417472
ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΑΝΕ ΤΑ ΜΠΟΤΕ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ!
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.
ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΤΡΕΛΟΠΡΟΓΡΑΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΛΑ. affraid affraid affraid
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες!!!!!!!!! sunny
Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!Αχ, πόσο θέλω του χρόνου να είμαστε τρεις! I love you
Αννούλα πρωινή πρωινή,ε;Αντε, η κουμπάρα σήμερα θα γίνει ακόμα πιο κουκλάρα!
Εύα ίσως να ταξιδεύεις ήδη!Να περάσετε τέλεια και να έχεις να μας διηγηθείς τις ωραιότερες εμπειρίες με το γυρισμό σου!
Μαρία καλώς μας ήρθες!Πώς περάσατε;
Αφρούλα καλώς ήρθες στην παρέα μας!Εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχάριστα!
Γιάννα καλημερούδια και σε σένα!
Ασχετο, αλλά ξέρει καμια να φτιάχνει παπουτσάκια;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλημέρες!!!!!!!!! sunny
Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!Αχ, πόσο θέλω του χρόνου να είμαστε τρεις! I love you
Αννούλα πρωινή πρωινή,ε;Αντε, η κουμπάρα σήμερα θα γίνει ακόμα πιο κουκλάρα!
Εύα ίσως να ταξιδεύεις ήδη!Να περάσετε τέλεια και να έχεις να μας διηγηθείς τις ωραιότερες εμπειρίες με το γυρισμό σου!
Μαρία καλώς μας ήρθες!Πώς περάσατε;
Αφρούλα καλώς ήρθες στην παρέα μας!Εύχομαι σύντομα να μας πεις ευχάριστα!
Γιάννα καλημερούδια και σε σένα!
Ασχετο, αλλά ξέρει καμια να φτιάχνει παπουτσάκια;

Καλημέρα κι απο μένα στην παρέα! Παρακολούθησα λίγο τις εξελίξεις το Σ/Κ αλλά έκανα διάλειμμα! Smile
Ευούλι πώς ήταν χθες λοιπόν; Δε μας είπες! Smile Εγώ σου εύχομαι να γεράσετε μαζί αγαπημενοι! δεν υπάρχει πιο συγκινητική εικόνα από ένα ζευγάρι ηλικιωμένων αγκαλιά!
Τα παπουτσάκια είναι με τον κιμά και την μπεσαμέλ; Μια αναζήτηση στο ίντερνετ θα σε βοηθήσει! Smile

Βρε η Μαρία ήταν διακοπές; Που πήγατε Μαρία; Καλώς ήρθατε λοιπον!

Η Εβελιν πάει γιατρό σήμερα;

Μαρία του Σώτου, πέρασε η μέση;

Τι άλλα νέα;

Εγώ μια χαρά.. ήδη αισθάνομαι πολύ καλύτερα τις τελευταίες μέρες μυρωδιές κλπ..
Σε λίγο έχω ραντεβού στον ορθοδοντικό και βαριέμαι.. για τελευταίο το κόβω.. έχει πάνω από 2 χρόνια που τα έβγαλα και πάω κάθε τόσο..
τα φιλιά μου

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαννα καλημέρα, τι κάνει η μικρή τσαλιμάκια στον ύπνο;
Καλέ εχει κατέβει η ρίζα μου, πως θα πήγαινα έτσι; Χαχα

Ευουλι εύχομαι του χρόνου να γιορτάσετε τρεις την επέτειο σας!! Εγω δεν έχω κάνει ποτε παπουτσάκια, ψάξε στο Ίντερνετ, συνταγες της παρέας

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ζωή!Περάσαμε πάρα πολύ ωραία χθες!Στην αρχή κάτσαμε μαζί και είδαμε το βίντεο, χαζέψαμε φωτογραφίες, διαβάζαμε τις ευχές των φίλων και σχολιάζαμε...Μετά πήγαμε στο εξωκκλήσι που παντρευτήκαμε που είναι δίπλα στη θάλασσα!Είχε γάμο και ήταν η καλύτερή μας!Μπερδευτήκαμε με τους καλεσμένους και κάναμε συγκρίσεις!Γελάσαμε πολύ!Στο τέλος κάτσαμε εκεί πιο δίπλα για φαγητό!Ολα τέλεια! I love you
Για τα παπουτσάκια βρήκα στο ίντερνετ συνταγές αλλά διαφέρουν λίγο και ήθελα να ρωτήσω πώς ξεπικρίζουν και καθαρίζουν τις μελιτζάνες για να είμαι σίγουρη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις