Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια, είμαι μια μαμα ενος αντρακλα 1,5 χρόνων! Θελω πολυ να κάνουμε άλλο ενα παιδάκι, για να έχει παρέα το μικρο μου κ να μη μεγαλώνει μόνο του. Ο άντρας μου είναι αρνητικός σε όλο αυτο, επειδή ταλαιπωρηθηκα αρκετά στο πρώτο δε θέλει να περάσω πάλι τα ίδια. Γλυκο δε λέω...
πριν πολυ καιρο είχα μια υποψία ότι είμαι έγκυος πολλες μέρες καθυστέρηση κ ελεύθερη επαφή. Του ανέφερα ότι έχω καθυστέρηση και με ρωτούσε καθημερινά τι γινεται. Κάποια στιγμη μου ήρθε, με ρώτησε κ εκείνη την μέρα και του απάντησα με σκημένο το κεφάλι ότι ήρθε και άρχισα να κλαίω. Η χαρα του ήταν τρομερα απρόσμενη για μένα και όταν με είδε που εκλαιγα με αγκάλιασε κ μου είπε "τόσο πολυ το θες ε; Μη στεναχωριεσαι Κάποια άλλη φορα" και άρχισε να κλαίει μαζι μου.
Απο τότε κάναμε μια μόνο φορα ελεύθερο και τώρα που σας γράφω έχω πρώτη μέρα περίοδο...παρακαλαω για ψευδη καθε μηνα αλλα μπα. Έχουμε και επέτειο αυτο το μήνα κ σκεφτόμουν ακόμη ότι θα του το έλεγα τότε...τρομάρα μου! Θελω πολυ να μείνω πάλι έγκυος. Αλλα πως να τον πείσω...είναι και τα οικονομικά...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tinkibell έγραψε:Γεια σας κορίτσια, είμαι μια μαμα ενος αντρακλα 1,5 χρόνων! Θελω πολυ να κάνουμε άλλο ενα παιδάκι, για να έχει παρέα το μικρο μου κ να μη μεγαλώνει μόνο του. Ο άντρας μου είναι αρνητικός σε όλο αυτο, επειδή ταλαιπωρηθηκα αρκετά στο πρώτο δε θέλει να περάσω πάλι τα ίδια. Γλυκο δε λέω...
πριν πολυ καιρο είχα μια υποψία ότι είμαι έγκυος πολλες μέρες καθυστέρηση κ ελεύθερη επαφή. Του ανέφερα ότι έχω καθυστέρηση και με ρωτούσε καθημερινά τι γινεται. Κάποια στιγμη μου ήρθε, με ρώτησε κ εκείνη την μέρα και του απάντησα με σκημένο το κεφάλι ότι ήρθε και άρχισα να κλαίω. Η χαρα του ήταν τρομερα απρόσμενη για μένα και όταν με είδε που εκλαιγα με αγκάλιασε κ μου είπε "τόσο πολυ το θες ε; Μη στεναχωριεσαι Κάποια άλλη φορα" και άρχισε να κλαίει μαζι μου.
Απο τότε κάναμε μια μόνο φορα ελεύθερο και τώρα που σας γράφω έχω πρώτη μέρα περίοδο...παρακαλαω για ψευδη καθε μηνα αλλα μπα. Έχουμε και επέτειο αυτο το μήνα κ σκεφτόμουν ακόμη ότι θα του το έλεγα τότε...τρομάρα μου! Θελω πολυ να μείνω πάλι έγκυος. Αλλα πως να τον πείσω...είναι και τα οικονομικά...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΤΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ.....

natassaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομιζω οτι πρεπει και αυτος να νιωθει ετοιμος, η φροντιδα των παιδιων πρεπει να ειναι και αντρικη υποθεση....

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις κορίτσια.
Δεν είναι πως δε θέλει παιδια ή δε τα αγαπάει ή δεν ασχολείται. Απο μικρος ηθελε να κανει οικογενεια και πολλα παιδακια, και μεχρι πριν μεινω εγκυος ηθελε 3 κιολας.
Ο αντρας μου επεμενε να κανουμε παιδι, αν περιμενε απο μενα εγω ακομα θα το σκεφτομουν.Τον έχει αδυναμία τον μικρο και πολλες φορές λέει πως αν κάνω άλλο παιδι δε ξέρω αν θα το έχω ίσο με τον μικρο μας.
Ο λογος που δε θέλει είναι ότι Φοβάται την δικη μου ταλαιπωρία γιατι περασα αρκετα, και αρκετα μικρη. Επίσης πως θα τα βγάλουμε πέρα οικονομικά, αλλα και εγω μονη μου με δυο παιδια, γιατι δουλεύει πολλες ώρες και δε μπορει να με βοηθάει παρα πολυ...αν και η πεθερα μου είναι πάντα δίπλα μου οπότε τη χρειάζομαι...
Αχ βρε κορίτσια να πω κάπου τον πόνο μου θελω...συγνώμη που σας κουραζω.

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν μας κουράζεις κοριτσάκι μου. Συμφωνώ με τα κορίτσια που είπαν ότι θα πρέπει να το συζητήσετε με τον άντρα σου έτσι ώστε να το χαρείτε και οι δύο. Όσον αφορά την εγκυμοσύνη δεν είναι απαραίτητο ότι θα τραβήξεις τα ίδια και στην επόμενη. Αν και έχω μόνο ένα παιδί, απ'όσο ξέρω κάθε φορά έιναι διαφορετική. Τώρα για το οικονομικό αυτό είναι κάτι για το οποίο δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Αυτά τα γνωρίζετε εσείς καλύτερα.

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ απόλυτα Μαζι σας κοριτσια μου αλλα Πως του αλλάζω γνώμη, οεο?! Μου κάνει αντίποινα μάλλον γιατι αυτός 3,5 χρόνια με παρακαλούσε!

7Θελω να μείνω έγκυος ο άντρας μου πάλι όχι Empty αχ! Παρ Ιουλ 20, 2012 2:18 pm

athina73


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κουκλιτσα τι μου θυμισες το ιδιο ακριβως ειχα και γω περσι εγω κανω σα τρελη για μωρο και εκεινος μου ελεγε οχι,λογω οικονομικου κυριως και επειδη δεν εχω βοηθεια,αλλα του πα χιλια δυο,το καλυτερο δωρο για το μωρο που εχεις ειναι ενα αδερφακι και το συζητησαμε και μετα απο κανα τριμηνο μου πε οκ.Το καλο ηταν οτι εμεινα αμεσως εγκυος το κακο οτι το εχασα και τωρα τι να του πω,ειναι μπερδεμενα τα πραγματα εγω ακομα το θελω σα τρελη.Εχω μια κορουλα 2,5 ετων αλλα μια ζωη μονη της θα την περασει? Ποσο σε καταλαβαινω!

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΩΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩΜΑΣΤΕ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΩΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΒΕΒΑΙΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ... Rolling Eyes
ΣΥΧΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ ΜΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΑ Η ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....
ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΛΗΣΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ
Θελω να μείνω έγκυος ο άντρας μου πάλι όχι 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tinkibell έγραψε:Γεια σας κορίτσια, είμαι μια μαμα ενος αντρακλα 1,5 χρόνων! Θελω πολυ να κάνουμε άλλο ενα παιδάκι, για να έχει παρέα το μικρο μου κ να μη μεγαλώνει μόνο του. Ο άντρας μου είναι αρνητικός σε όλο αυτο, επειδή ταλαιπωρηθηκα αρκετά στο πρώτο δε θέλει να περάσω πάλι τα ίδια. Γλυκο δε λέω...
πριν πολυ καιρο είχα μια υποψία ότι είμαι έγκυος πολλες μέρες καθυστέρηση κ ελεύθερη επαφή. Του ανέφερα ότι έχω καθυστέρηση και με ρωτούσε καθημερινά τι γινεται. Κάποια στιγμη μου ήρθε, με ρώτησε κ εκείνη την μέρα και του απάντησα με σκημένο το κεφάλι ότι ήρθε και άρχισα να κλαίω. Η χαρα του ήταν τρομερα απρόσμενη για μένα και όταν με είδε που εκλαιγα με αγκάλιασε κ μου είπε "τόσο πολυ το θες ε; Μη στεναχωριεσαι Κάποια άλλη φορα" και άρχισε να κλαίει μαζι μου.
Απο τότε κάναμε μια μόνο φορα ελεύθερο και τώρα που σας γράφω έχω πρώτη μέρα περίοδο...παρακαλαω για ψευδη καθε μηνα αλλα μπα. Έχουμε και επέτειο αυτο το μήνα κ σκεφτόμουν ακόμη ότι θα του το έλεγα τότε...τρομάρα μου! Θελω πολυ να μείνω πάλι έγκυος. Αλλα πως να τον πείσω...είναι και τα οικονομικά...

κ εγω ετσι ημουν με τον αντρα μου αλλα πιο πολυ λογο των οικονομικων αλλα σαν θελει μια γυναικα ο αντρας ειναι ανυμπορος.αυτη τη στιγμη περιμενουμε το 2ο χαρη στην γυναικια πονηρια μου Wink Wink Wink Wink

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ πολυ ωραία! Με το καλο!
Θα μου πεις κ εμένα το κόλπο έτσι?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tinkibell έγραψε:Αχ πολυ ωραία! Με το καλο!
Θα μου πεις κ εμένα το κόλπο έτσι?

οποτε θες στειλε μου ενα πμ κ θα σου πω Wink

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια θελω κ εγω να μαθω το κολπο θελω να σπρωξω την κατασταση γιατι διαφορετικα δεν βλεπω φως...εγω θελω δευτερο σαν τρελη η κορη μου ειναι 3 κ ο συζηγος παλι οχι λογω οικονομικων οταν συζηταμε μου λεει ναι θελω ενα γιο αλλα στο μελλον ποτε οταν παει το παιδι 10 ελεος εμενα κ 4 χρονια μεγαλη μου φαινεται η διαφορα κ δεν πειθετε με τιποτα βοηθεια......

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax koritsia sas to eyxomai mesa apo tin kardia mou na apoktisete kai to deytero kai sas katalaveno apolita!!!aaa thelo kai go to kolpo enoeite!!!

nana1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ 5 ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΟΛΟ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΛΕΙ ΖΩΗ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΗΣ .Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΑΔΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΡΒΕΛΙ ΨΩΜΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nana και εγω αυτο λεω υπαρχει μεγαλυτερη ευτηχια απο τα παιδια οικονομικα στραβα κουτσα θα την βγαλουμε...αχ βαρεθηκα να το συζηταω κοριτσια απο τη μια μπαινουν απο την αλλη βγαινουν αχ τι τον εχω ξελογιασει τι πανω στο σεξ του το λεω τιποτα, αργοτερα μου λεει καποια στιγμη το θελει ο ατιμος αλλα αποφαση δεν το παιρνει χαχαχαχα...γι αυτο ψαχνω να βρω καποιο τροπο να το σπρωξω το θεμα ειναι κ πολυ εκγρατης ο ατιμος...πειτε βρε κοριτσια κανενα κολπο

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kamia gnvmh koritsia...

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω πιστευω οτι μπιρι μπιρι που θα παει θα τα καταφερεις αλλα η καταλληλη στιγμη δεν ειναι την ωρα του σεξ...πες του πως τα μονα παιδια γινοντε κακομαθημενα και οτι η κοινωνια ειναι πολυ σκληρη για να αφησεις ενα παιδι μονο του, ποιος νομιζεις οτι θα σου ανοιξει αυριο το σπιτι του για μια καλημερα?ο γειτονας?οχι φυσικα..τα παιδια πρεπει να εχουν αδερφια,πραγματικους φιλους..εγω τετοια λεω και πιανουν..

bambam27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είμαι ακριβώς στην ίδια φάση, ο άντρας μου είναι 39 εγω 27, με την οικονομική κρίση έχει κατεβάσει εντελώς ρολά στο θέμα παιδι, το φοβερό είναι οτι η οικονομική μας κατάσταση είναι αρκετά καλύτερη απο αυτήν που έχει "πλάσει" στο μυαλό του. Εχω καταλήξει οτι η αβεβαιότητα του έχει θολώσει την κρίση, αυτο που με ανησυχεί οτι δεν είναι κανένα μικρό παιδι και πως θα έπρεπε να βλέπει τα πράγματα πιο ψύχραιμα.

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κ παλι κοριτσια!
σας εχω νεα! τον επεισα!!!
υπαρχει καμια που τα καταφερε κ αυτη?

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinkibell έγραψε:γεια σας κ παλι κοριτσια!
σας εχω νεα! τον επεισα!!!
υπαρχει καμια που τα καταφερε κ αυτη?


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

οχι ακομη
για πες καμια ιδεα μπας και τον πεισω κι εγω...

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απλα οποτε βλεπω κοριτσακια τον παρακαλαω να κανουμε κ εμεις ενα! εχω ηδη ενα αγορακι γι αυτο θελω κοριτσι...
και αυτες τις μερες μου λεει το σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο!
ε μονο το σκεφτεσαι στη πραξη θα παμε ποτε ή οχι?του λεω
κι εκει το συμφωνησαμε!!!
Θελω να μείνω έγκυος ο άντρας μου πάλι όχι 654316

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααααααχχχχχ κι εγω αυτα του λεω αντε να κανουμε και μια τσουπρα τωρα
μπααα
απο την μια μπαινει απο την αλλη βγαινει

μεσα του ξερω οτι θελει αλλα....κολλαει σε 4 πραγματα
1)το οικονομικο (πιο πολυ)
αν κι εκει του εχω πει απειρα επιχειρηματα οπως θηλασμος(δωρεαν γαλα Wink )ρουχα και επιπλα μωρου απο φιλους γνωστους,μονο πανες και παιδιατρο θα εχουμε

2)η υγεια μου και η ηλικια μου(36)

3)οτι ειχα δυσκολη εγκυμοσυνη με προωρο τοκετο και οτι μπορει να ξανασυμβει παλι

και
4)στο οτι εχει αδερφια (2) απο τον πρωτο του γαμο που εχουν πολυ καλη σχεση με τον μικρο τους αδερφο οποτε λεει δεν χρειαζεται αδερφακι


αντε να βρω επιχειρηματα γιαυτα Rolling Eyes


xristinaki28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria-eva έγραψε:nana και εγω αυτο λεω υπαρχει μεγαλυτερη ευτηχια απο τα παιδια οικονομικα στραβα κουτσα θα την βγαλουμε...αχ βαρεθηκα να το συζηταω κοριτσια απο τη μια μπαινουν απο την αλλη βγαινουν αχ τι τον εχω ξελογιασει τι πανω στο σεξ του το λεω τιποτα, αργοτερα μου λεει καποια στιγμη το θελει ο ατιμος αλλα αποφαση δεν το παιρνει χαχαχαχα...γι αυτο ψαχνω να βρω καποιο τροπο να το σπρωξω το θεμα ειναι κ πολυ εκγρατης ο ατιμος...πειτε βρε κοριτσια κανενα κολπο

Γεια σου μαρια-ευα,ειμαστε ακριβως στην ιδια φαση, αν θελεις στειλε μου μηνυμα να μιλησουμε!

mpazaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ βρ κοριτσια τι πραγμα κι αυτο..να θελουμε παιδακι κ να μην θελουν αυτοι..!καποτε εγω προσωπικα του το ελεγα συχνα πυκνα επειη ομως με ενοχλησε και με πικρανε η αρνηση του,σταματησα και να το λεω και να επιδιωκω ακομη και την επαφη.δεν θελω να γινει πιεστικα,το φοβαμαι.εχω διαβασει τοσες ιστοριες,και λεω αστο κι αν ειναι να ρθει,Θεου θελοντος,ας ερθει.εχω αλλα 3 αδερφια και ειναι τοσο υπεροχο!!ειμαστε δεμενοι σαν μια γροθια.ο καλος μου εχει αλλη σχεση με την οικογενεια του.βεβαια ειναι και το οικονομικο,οκ το καταλαβαινω.ομως ποτε θα θελει δευτερο;ειναι 35 χρονων.δεν ειναι μεγαλος αλλα εδω τωρα και με τη δουλεια κ με τη μικρη οσο βοηθαει,φαινεται κατακοπος λες κ σκαβει.σ ενα δευτερο,ποιος θα με βοηθησει;;;πφφφφ δεν ξερω.να τετοια σκεφτομαι και λεω αστο καλυτερα...

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ax..koritsia ti kanete??k egw zw paromoio problima me t diko sas..!! eimai pantremenh eimaste mazi 3.5 xronia me t andra moy pername yperoxa mazi k thelw n apokthsw paidi,opws kathe gynaika..eimai mikroyla omws alla ayto d paizei simasia pisteyw..etsi?eimai st 23 kai o andras moy 29 sxedon..de thelei n kanoyme paidi akoma..otan toy t anaferw moy leei synexeia argotera,otan erthei h wra..toy lew hrthe h wra alla d mporei na me katalabei..ti na kanw..kanw ypomonh k t afhnw..alla m plhgwnei toso poly m ayth toy thn arnhsh..pragmatika..!!toy to lew edw k kapoio kairo alla tpt aytos..ekei t peisma toy.toy lew epixeirimata posaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..para pollaaaaaa..alla tzifos h katastash koritsia..t lete eseis??ektos apo t na perimenw na t erthei h oreksi??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις