Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
einai ena xrono mikroteros mou...egw skeftika pws mou leei psemmata gia n mn anxwthw..vasika oyte aytos theleie ena paidi...opote symfwnw s ayto pou mou les..

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ααααχχ δεν μπορωωωω!!!!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vre koukla mou apo oti katalava apo ta mn sou eise me ena palikari edo k 3 xronia...paidia den thelete..profilaktiko den vazete...giati den phges na pareis xapia antisiliptika na yshxasei to kefalaki sou mia k kalh???ego ta eperna gia 4 xronia k eixa to kefalaki mou ushxo!!!se polles periptoseis eegumosunhs o antras den teleione mesa alla olh tin douleia tin ekanan ta prospermatika ugra..pou simfona me erevnes exoun enan katallilo arithmo spermatozoarion pou mporoun na afisoun egguos mia kopela..k exo mathei polles periptoseis apo kopeles mou emeinan eggyes etsi...k afou eixes tin ipopsia oti mporei na teleiose mesa sou giati den pires tin giatro sou na tin peis to k to na sou dosei to xapi tis epomenhs meras????otan teleiosate evgenan ugra apo mesa sou????opos simvainei panta otan o antras teleionei mesa?

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια θα ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη.
Στο θέμα μας τώρα. Καλό μου κορίτσι αν πρόσεξες εδώ είναι φορουμ μαμάδων. Υπάρχουν γυναίκες που έχουν κάνει τα παιδιά τους και μιλάμε για διάφορα θεματάκια που μας απασχολούν και υπάρχουν και γυναίκες που θα ήθελαν πάρα πολύ δικό τους παιδάκι και δυσκολεύονται. Είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις πως να φυλάγεσαι να μην μείνεις έγκυος? Έχεις τέτοιο άγχος και το έχεις αφήσει 2 εβδομάδες? Πότε θα είναι καλή περίοδος να ενημερωθείς για το αν είσαι ή όχι?είσαι τόσο στεναχωρημένη που απαντάς εδώ και μετά από 10 λεπτά ανοίγεις θέμα πως να χάσεις κιλά? Ας μην το συνεχίσω άλλο νομίζω έγινα κατανοητή. Λυπάμαι αλλά εγώ δεν σε πιστεύω. Οι απαντήσεις που δίνεις είναι κοφτές και δεν μου δείχνουν προβληματισμένο άτομο. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το κάνετε αλλά θα έπρεπε να υπάρχει σεβασμός τουλάχιστον σε γυναίκες που θα ήθελαν πολύ ένα παιδάκι. Προσωπική μου γνώμη και ήθελα να την πω.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Κορίτσια θα ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη.
Στο θέμα μας τώρα. Καλό μου κορίτσι αν πρόσεξες εδώ είναι φορουμ μαμάδων. Υπάρχουν γυναίκες που έχουν κάνει τα παιδιά τους και μιλάμε για διάφορα θεματάκια που μας απασχολούν και υπάρχουν και γυναίκες που θα ήθελαν πάρα πολύ δικό τους παιδάκι και δυσκολεύονται. Είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις πως να φυλάγεσαι να μην μείνεις έγκυος? Έχεις τέτοιο άγχος και το έχεις αφήσει 2 εβδομάδες? Πότε θα είναι καλή περίοδος να ενημερωθείς για το αν είσαι ή όχι?είσαι τόσο στεναχωρημένη που απαντάς εδώ και μετά από 10 λεπτά ανοίγεις θέμα πως να χάσεις κιλά? Ας μην το συνεχίσω άλλο νομίζω έγινα κατανοητή. Λυπάμαι αλλά εγώ δεν σε πιστεύω. Οι απαντήσεις που δίνεις είναι κοφτές και δεν μου δείχνουν προβληματισμένο άτομο. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το κάνετε αλλά θα έπρεπε να υπάρχει σεβασμός τουλάχιστον σε γυναίκες που θα ήθελαν πολύ ένα παιδάκι. Προσωπική μου γνώμη και ήθελα να την πω.
kouklitsa mou simfono k ego se ayta pou les..k prin ligo katalava oti einai to idio atomo pou anoikse to allo thama gia to xasimo kilon...ti na po den ksero Sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den pairneis test na mi frikareis? kai protimas na frikareis ston 3o mina kyisis se periptwsi pou eisai? pare ena test,aporw pws perimeneis akoma!!!

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια θα ζητήσω προκαταβολικά συγνώμη.
Στο θέμα μας τώρα. Καλό μου κορίτσι αν πρόσεξες εδώ είναι φορουμ μαμάδων. Υπάρχουν γυναίκες που έχουν κάνει τα παιδιά τους και μιλάμε για διάφορα θεματάκια που μας απασχολούν και υπάρχουν και γυναίκες που θα ήθελαν πάρα πολύ δικό τους παιδάκι και δυσκολεύονται. Είσαι 21 ετών και δεν ξέρεις πως να φυλάγεσαι να μην μείνεις έγκυος? Έχεις τέτοιο άγχος και το έχεις αφήσει 2 εβδομάδες? Πότε θα είναι καλή περίοδος να ενημερωθείς για το αν είσαι ή όχι?είσαι τόσο στεναχωρημένη που απαντάς εδώ και μετά από 10 λεπτά ανοίγεις θέμα πως να χάσεις κιλά? Ας μην το συνεχίσω άλλο νομίζω έγινα κατανοητή. Λυπάμαι αλλά εγώ δεν σε πιστεύω. Οι απαντήσεις που δίνεις είναι κοφτές και δεν μου δείχνουν προβληματισμένο άτομο. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το κάνετε αλλά θα έπρεπε να υπάρχει σεβασμός τουλάχιστον σε γυναίκες που θα ήθελαν πολύ ένα παιδάκι. Προσωπική μου γνώμη και ήθελα να την πω.


ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΒΑΡΟΣ..ΓΙΟΥΛΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΜΠΕΙΡΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΖΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα η γνωμη μου ειναι να κανεις μια εξεταση αιματος β χοριακη λεγεται ειναι 100 % αξιοπιστη παντως απο τα λεγομενα σου μαλλον τελειωσε μεσα απο οτι καταλαβα και εγω και δεν στι ειπε η δεν θελει να το παραδεχτει αλλα και παλι εχω ακουσει γυναικες που μενουν εγκυος απο τα προσπερματικα υγρα οπως επισης παιζει ρολο και ο οργανισμος της καθε γυναικας εγω αν δεν ειμαι σε γονιμες μερες δεν πιανω παιδι

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ayto tha kanw...tha kanw mia eketasi aimatos simera kiolas...!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1. Δεν ειναι αναγκη να εχεις σταθερο κυκλο για να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης, αν εχεις μεινει εγκυος απο εκεινη την επαφη, θα δειξει θετικο, αν όχι θα ειναι αρνητικο. Εχει περάσει αρκετος καιρος για να ανεβει η ορμονη σε επιπεδα ανιχνευσιμα απο το τεστ.

2. Η εγκυμοσυνη μπορει να εχει 1500 συμπτωματα, αλλα μπορει και να μην εχει κανενα. Μη βασιζεσαι στο ποτε θα δεις συμπτωματα.

3. Αν ο ανωμαλος κυκλος σου δημιουργει προβληματα, θα σου προτεινα να επισκεφτεις γυναικολογο να σου προτεινει καποιο αντισυλληπτικο για να στρωσει ο κυκλος σου. Το "δεν πειραζει" που σου ειπε ο γιατρος σου δεν ξερω σε τι αποσκοπει.

4. Από τη στιγμη που δεν θελεις να εισαι εγκυος, θα πρέπει να το μάθεις οσο το δυνατον πιο νωρις ωστε να αποφασίσεις τι θα κάνεις.

5. Διατηρω κι εγω κάποιες επιφυλάξεις σχετικα με την αληθοφάνεια του θεματός σου.

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
1. Δεν ειναι αναγκη να εχεις σταθερο κυκλο για να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης, αν εχεις μεινει εγκυος απο εκεινη την επαφη, θα δειξει θετικο, αν όχι θα ειναι αρνητικο. Εχει περάσει αρκετος καιρος για να ανεβει η ορμονη σε επιπεδα ανιχνευσιμα απο το τεστ.

2. Η εγκυμοσυνη μπορει να εχει 1500 συμπτωματα, αλλα μπορει και να μην εχει κανενα. Μη βασιζεσαι στο ποτε θα δεις συμπτωματα.

3. Αν ο ανωμαλος κυκλος σου δημιουργει προβληματα, θα σου προτεινα να επισκεφτεις γυναικολογο να σου προτεινει καποιο αντισυλληπτικο για να στρωσει ο κυκλος σου. Το "δεν πειραζει" που σου ειπε ο γιατρος σου δεν ξερω σε τι αποσκοπει.

4. Από τη στιγμη που δεν θελεις να εισαι εγκυος, θα πρέπει να το μάθεις οσο το δυνατον πιο νωρις ωστε να αποφασίσεις τι θα κάνεις.

5. Διατηρω κι εγω κάποιες επιφυλάξεις σχετικα με την αληθοφάνεια του θεματός σου.



αν η γιατροσ μου χορηγησει αντισυλλιπτικα για ποσο καιρο θα ειναι???γτ να πω ψεμματα για ενα τετοιο θεμα?δεν καταλαβαινω εγω απλα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου γιατι να πω ψεμματα??

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agapoulitsa:) έγραψε:1. Δεν ειναι αναγκη να εχεις σταθερο κυκλο για να κάνεις τεστ εγκυμοσυνης, αν εχεις μεινει εγκυος απο εκεινη την επαφη, θα δειξει θετικο, αν όχι θα ειναι αρνητικο. Εχει περάσει αρκετος καιρος για να ανεβει η ορμονη σε επιπεδα ανιχνευσιμα απο το τεστ.

2. Η εγκυμοσυνη μπορει να εχει 1500 συμπτωματα, αλλα μπορει και να μην εχει κανενα. Μη βασιζεσαι στο ποτε θα δεις συμπτωματα.

3. Αν ο ανωμαλος κυκλος σου δημιουργει προβληματα, θα σου προτεινα να επισκεφτεις γυναικολογο να σου προτεινει καποιο αντισυλληπτικο για να στρωσει ο κυκλος σου. Το "δεν πειραζει" που σου ειπε ο γιατρος σου δεν ξερω σε τι αποσκοπει.

4. Από τη στιγμη που δεν θελεις να εισαι εγκυος, θα πρέπει να το μάθεις οσο το δυνατον πιο νωρις ωστε να αποφασίσεις τι θα κάνεις.

5. Διατηρω κι εγω κάποιες επιφυλάξεις σχετικα με την αληθοφάνεια του θεματός σου.



αν η γιατροσ μου χορηγησει αντισυλλιπτικα για ποσο καιρο θα ειναι???γτ να πω ψεμματα για ενα τετοιο θεμα?δεν καταλαβαινω εγω απλα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου γιατι να πω ψεμματα??
den leme oti les psemmata apla exoune simvei merika peristatika edo mesa me kopeles pou eixane kapoia provlimata peftame oles mazi na tin vohthisoume k sto telos apodixtike oti ola htan psemata...k logiko einai na pefteis apo ta sunnefa

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ενταξει εχεις δικιο τοτε να ασκεφτεσαι ετσι...αλλα ορκιζομαι πως λεω την αληθεια...αλλωστε και να ειμαι εγκυος μπορω να παω να το ριξω αλλα δεν το θελω αυτο..για αυτο και ανχωνομαι τοσο πολυ...δεν θελω να κανω κατι τετοιο...μετα θα σιχαθω τον εαυτο μ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsi mou tha sou miliso opos milao k stin aderfi mou pou einai 19 xronon!!!!eisai 21 xronon kopela oloklhrh k gyrnas k les oti den eisai k polu empeiri se ayton ton tomea???eisai 21 xronon..pote diladi tha gineis empeiri???ego stin hlikia sou eperna hdh 2 xronia antisiliptika k hmoun enhmeromenh gia ola...den kano sugriseis alla ta spasmenh den tha ta plhrosei kamia alli alla esu...tha eprepe na pas se enan allon gunaikologo afou evlepes k me ayta pou sou elege o dikos sou oti den ton enoiaze k idiaitera...na enhmerotheis pano se ayton ton tomea pou einai o vasikoteros kathe anthropou...k oti k an kaneis tha se akolouthaei mia zoi...ta antisiliptika pou rothses gia poso kairo tha ta perneis ayto eksartate apo sena...k mia 5 etia ama theleis na ta perneis parta..k opos eipe k h giouli poio pano uparxoune se ayto to forum kopeles pou prospathoune edo k xronia gia ena paidaki k den ta kataferane akoma..gia xilious 2 logous..einai skliro na diavazeis apo mia kopela 21 xronon oti den thelei na einai eggyos..k oti ama einai tha to eikso alla den thelo..k apo profilaksi miden...apo tin stigmh pou exeis agxos edo k toses meres eprepe hdh na exeis kanei ena test eggymosunhs na hremhseis..ayta pou tha ekanes esy sou leme k emeis edo!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
den kokoreyomai gia thn katastash mou kai oyte thelw na to paiksw oti an piasw paidi tha t riksw...den asxolithika toso kairo..skeftomoun oti th strwsei o kyklos mou...alla xazomara mou

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agapoulitsa:) έγραψε:den kokoreyomai gia thn katastash mou kai oyte thelw na to paiksw oti an piasw paidi tha t riksw...den asxolithika toso kairo..skeftomoun oti th strwsei o kyklos mou...alla xazomara mou
kopela mou den eipe kanenas oti kokorevese gia tin katastash sou an einai dunaton..apla efoson evlepes oti eisai mikrh otan ksekinises erotikes epafes me to agori sou k merikes fores den xreisimopoieis profilaktiko mporouses na pas se enan gynaikologo k na tou peis thelo na ksekiniso agogh antisiliptikon xapion..k o kiklos tha pigene roloi k tha eixes ntan 28 meres kiklo k periodo ntan k tha eixes yshxo to kefali sou..to oti kathisixastikes oti o kiklos sou tha eftiaxne den einai kti gia na epanapafteis k pali tha mporouses na meineis eggyos...apla ta xapia einai mia apo tis asfalesteres methodous antisilipsis efoson ta perneis sosta..k gia ta epomena xronia mexri na thelieis na kaneis oikogeneia tha hsouna yshxh k tha ta ekoves gia ena xroniko diastima k tha mporouses aneta na kaneis ena moraki tin katalili stigmh!!!ekanes test telika?piges gia b xoriaki??

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ekleisa rantevou se gynaikologo...to apogeyma th kanw to test..vasika den isxyei ayto pou lene oti an xrhsimopoieis ta xapia g arketo kairo meta den tha mporeis na kaneis paidi?egw ayto fovamai

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακουσε κοπελα μου καλή!!

Αν δεν θέλεις να κάνεις εκτρωση να παίρνετε προφυλάξεις.

Προφυλακτικό, αντισσυληπτικά και τόσα άλλα.

Ακόμα κ από το ιντερνετ μπορείς να ενημερωθείς.

Εγώ δεν ξέρω αν λες αλήθεια ή ψέμματα. Ξέρω πως μόλις κάνεις το τεστ καλό είναι να ενημερωθείς γύρω από την αντισσύληψη

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
agapoulitsa:) έγραψε:ekleisa rantevou se gynaikologo...to apogeyma th kanw to test..vasika den isxyei ayto pou lene oti an xrhsimopoieis ta xapia g arketo kairo meta den tha mporeis na kaneis paidi?egw ayto fovamai


Δώσε μου κουράγιο Θεε μου..

οχι κορίτσι μου δεν ισχύει αυτό. Μια χαρά παιδάκι κάνεις και μετά το χάπι.

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tha kanw to test shmera kiolas...kai th paw opwsdipote se enan gynaikologo apo vdomada

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agapoulitsa:) έγραψε:ekleisa rantevou se gynaikologo...to apogeyma th kanw to test..vasika den isxyei ayto pou lene oti an xrhsimopoieis ta xapia g arketo kairo meta den tha mporeis na kaneis paidi?egw ayto fovamai
kopela mou ola ayta einai vlakeies!!!!den exoune kamia vash ola ayta pou exeis akousei..apla kapoies ''amorfotes'' pou den eixane idea apo ta antisiliptika xapia vgalane autes tis fimes..xiliades gynaikes se olon ton kosmo exoune pari to xapi k exoune kanei polla paidia xoris kanena provlima...zoume sto 2012 an einai dinaton..ama katseis me enan giatro na miliseis k ton rothseis gia oles tis apories sou tha sou tis apanthsei oles..apla ama theliseis na kaneis paidi ta stamatas gia 6 mhnes kaneis kapoies eksetaseis k meta mporeis aneta na kaneis paidi...

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
exeis dikio...eimai mia xazh...eprepe na rwthsw gynaikologo...syggnwmh an sas epriksa eilikrina

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
agapoulitsa:) έγραψε:exeis dikio...eimai mia xazh...eprepe na rwthsw gynaikologo...syggnwmh an sas epriksa eilikrina
den eisai xazh vre ti einai ayta pou les?poios genithike kserontas ta ola???ola ta mathainoume siga siga..apla prepei na arxiseis na enhmeronese...gia diko sou kalo...gia kanenos allou..distixos h euthxos oi sxeseis me agoria pro gamou erxontai k fevgoun..fantasou na vretheis 23 xronon kopela me ena paidi stin aggalia anupantrh xoris na se sthrizei kanenas..oxi oti leo oti tha xoriseis etsi realistika milame..ola mesa stin zoi einai..den einai krima?pane simera ston giatro sou kane tis eksetaseis pou tha sou pei k pes mas k emas ti egine..den mas eprikses katholou..emena prosopika..mellousa mama eisai k esu k ego k oles oi kopeles pou akoma den exoume paidakia.apla mexri na erthei ayth h stigmh prepei na kseroume na profilagomaste

agapoulitsa:)


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
se eyxaristw para polu pragmatika ta logia sou me voithisan polu den kserw pws na s eyxaristisw Smile

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kanena provlima kopela mou!!!mia paraia eimaste oles mazi k vohthame h mia tin alli oso mporoume!!!ante perimeno nea sou molis matheis ta apotelesmata Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις