Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι θα λεγατε ολες εμεις που δεν εχουμε ακομα παιδακια να προτεινουμε στις μανουλες να μας ενημερωσουν για τους γυναικολογους τους.Ανθρωποι-γιατροι νομιζω ειναι σπανιοι κ οτι ειναι καλο να λεγονται τα ονοματα τους.
Μανουλες για πειτε μας λοιπον ποιος γυναικολογος εφερε στον κοσμο το ψυχουλινη σας!!!!!!!!!!! ποιον γυναικολογο εμπιστευτηκατε?? 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΣΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα λεγεται μετσης γκικας κ ειναι στο θριασιο επιμελητης της γυναικολογικης.πολυ καλος γιατρος κ πανω απο ολα οχι καισαρικακιας

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το δευτερο παιδι δεν ηθελε να ερθει,αλλαξα 4 γιατρους,τρανταχτα ονοματα ολοι τους,κατεληξα στον Δ.Τρυφο.πανω ολα ανθρωπος,στιγμη δν σκεφτηκε τα λεφτα,ηρεμος και με ιδιαιτερο χιουμορ!και 10 παιδια να εκανα ακομα σε αυτον θα πηγαινα! Wink Wink

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toniach29 έγραψε:Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΞΕΓΕΝΝΑΣΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
I love you

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:Το δευτερο παιδι δεν ηθελε να ερθει,αλλαξα 4 γιατρους,τρανταχτα ονοματα ολοι τους,κατεληξα στον Δ.Τρυφο.πανω ολα ανθρωπος,στιγμη δν σκεφτηκε τα λεφτα,ηρεμος και με ιδιαιτερο χιουμορ!και 10 παιδια να εκανα ακομα σε αυτον θα πηγαινα! Wink Wink
Smile Very Happy

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ειχα δυο ο ενας ειναι ο Βασσαρας που με παρακολουθει σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη και ο αλλος ο καραμανιδης που με ξεγεννησε ειμαι απολυτα ευχαριστημενη και με τους δυο!!!Ειναι Αλεξανδρουπολη....

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΟΝΟ ΤΟΣΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥΣ? ΚΡΙΜΜΑ....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:Τι θα λεγατε ολες εμεις που δεν εχουμε ακομα παιδακια να προτεινουμε στις μανουλες να μας ενημερωσουν για τους γυναικολογους τους.Ανθρωποι-γιατροι νομιζω ειναι σπανιοι κ οτι ειναι καλο να λεγονται τα ονοματα τους.
Μανουλες για πειτε μας λοιπον ποιος γυναικολογος εφερε στον κοσμο το ψυχουλινη σας!!!!!!!!!!! ποιον γυναικολογο εμπιστευτηκατε?? 417472
otan egrafes afto to minima egw gennousa!!!!!!!!!!
o giatros mou legetai SARLAS kai mou stathike apistefta!!! apodeixthike anthrwpos kai asteri sti douleia tou!! gennisame fysiologika.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:Τι θα λεγατε ολες εμεις που δεν εχουμε ακομα παιδακια να προτεινουμε στις μανουλες να μας ενημερωσουν για τους γυναικολογους τους.Ανθρωποι-γιατροι νομιζω ειναι σπανιοι κ οτι ειναι καλο να λεγονται τα ονοματα τους.
Μανουλες για πειτε μας λοιπον ποιος γυναικολογος εφερε στον κοσμο το ψυχουλινη σας!!!!!!!!!!! ποιον γυναικολογο εμπιστευτηκατε?? 417472
otan egrafes afto to minima egw gennousa!!!!!!!!!!
o giatros mou legetai SARLAS kai mou stathike apistefta!!! apodeixthike anthrwpos kai asteri sti douleia tou!! gennisame fysiologika.
να ειναι καλοτυχο το παιδακι σου να σου ζησει sunny

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ego genisa stin rodo, o giatros mou itan o ioannis xazis, polu kalos san anthropos, mia mera olokliri itan dipla mou mexri na geniso fusiologika. Alla otan balo mpros gia deutero paidaki ... den tha ksanapao ston idio dioti oi kaloi gunaikologoi k uperixografistes einai polu ligoi stin ellada kai to ematha prosfata.

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eγώ γέννησα στο Ρέα και είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον γιατρό μου. Λέγεται Βαμβακάρης Ιωάννης και έχει το ιατρείο του στο Παλαιό Φάληρο. Πολύ καλός γιατρός, άνθρωπος και επαγγελματίας. Να'ναι καλά γιατί εξαιτίας του έχω τώρα το αγοράκι μου!!! Κι αν με το καλό τύχει και δεύτερο σε αυτόν θα πάω, δεν τον αλλάζω!

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
egw gennhsa sto rea me ton ioannh mazarako teleios den ton allazw me tipota pragmatikos anthrwpos k sthn douleia tou den yparxei o kalyteros gia mena,to iatreio tou einai sto kolwnaki!!!!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω γεννησα και τα 2 μου παιδια στον ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΛΛΟΚΑ ειναι στο μητερα το ιατρειο του ειναι στους αμπελοκηπους μου τον συστησε η κουμπαρα του που κανουμε παρεα οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο μου παιδι πολυ καλος γιατρος και ανθρωπος ειμαι και εγω μη μου απτου και φοβιτσιαρα και με εχει στα ωπα ωπα

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω γεννησα με την κ.μαστρογιαννακη στο ιασω.το ιατρειο της ειναι στην Χαλκιδα!φανταστικη γυναικα ηταν πολυυυυ κοντα μου πολυ φιλικη δεν εχω λογια..α!και οικονομικη!και η μαια της ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ!!!!!!! και 10 παιδια κανω μεε αυτη την γιατρο...

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
EΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ-ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΟΣ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ Η ΠΡΩΤΗ ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΟΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΑ ΛΟΓΙΑ!!!

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο δικος μου γιατρός λέγεται χρυσαγης Ιωάννης κ ξεγενναει στο Ιασώ.πάνω από ολα άνθρωπος καθε μέρα έρχοταν κ με έβλεπε στο μαιευτήριο κ με μια καταπληκτικη μαία την Κασσάνδρα.τους ευχαριστώ για το αστεράκι που μου χάρισαν.

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πρέπεινα έχω σπάσει όλα τα ρεκόρ,έχω αλλάξει 9 γιατρούς, έχω κάνει 3 γέννες και οι τρείς με διαφορετικούς γυναικολόγους(είναι φοβερό)...Την τελευταία φορά γέννησα με τον ΑΛΕΞΗ ΠΟΘΟ ο οποίος είναι στο ΡΕΑ είναι ο 10ος και ο τελευταίος για μένα,έχω βρεί τον καλύτερο γιατρο του κόσμου και δεν τον αλλάζω με τίποτα(φυσικό ήταν βέβαια μετά απο τόσο ψάξιμο χαχαχα!!)....

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο δικος μου λεγεται Σταματοπουλος στα σεπολια και ειναι και στο ιασω και στο μητερα και στο λητω.Εγω γεννησα στο Λητω και εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου που μου σπασαν τα νερα δεν ειχα πονους και καθοταν απο πανω μου 13 ωρες και δεν σκεφτηκε ουτε στιγμη να μου κανει καισαρικη για να ξεμπερδευει.Νευριαζω με τους γυναικολογους που με το παραμικρο σου λενε καισαρικη και μετα σε περιοριζουν να κανεις μονο 3 παιδια.Ασε τους πονους που εχεις μετα.Το πιο σηματικο ομως ειναι οτι ειναι πολυ οικονομικος.Γιαυτο και του εχω παει αλλες 5 φιλες μου εγκυες.

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
fasolis έγραψε:Ο δικος μου λεγεται Σταματοπουλος στα σεπολια και ειναι και στο ιασω και στο μητερα και στο λητω.Εγω γεννησα στο Λητω και εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου που μου σπασαν τα νερα δεν ειχα πονους και καθοταν απο πανω μου 13 ωρες και δεν σκεφτηκε ουτε στιγμη να μου κανει καισαρικη για να ξεμπερδευει.Νευριαζω με τους γυναικολογους που με το παραμικρο σου λενε καισαρικη και μετα σε περιοριζουν να κανεις μονο 3 παιδια.Ασε τους πονους που εχεις μετα.Το πιο σηματικο ομως ειναι οτι ειναι πολυ οικονομικος.Γιαυτο και του εχω παει αλλες 5 φιλες μου εγκυες.

Καλημέρα!
Τον ίδιο γιατρό έχω και εγώ, αν όλα πάνε καλά η γέννα θα γίνει το Φεβρουάριο. Οντως φαίνεται πολύ καλός και είναι απίστευτα γλυκός άνθρωπος και αναλυτικός. Εμένα θα με πάει με καισαρική βέβαια λόγω υψηλής μυωπίας, αλλά χαίρομαι πολύ που διάβασα καλές εντυπώσεις... Very Happy

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
path_83 έγραψε:
fasolis έγραψε:Ο δικος μου λεγεται Σταματοπουλος στα σεπολια και ειναι και στο ιασω και στο μητερα και στο λητω.Εγω γεννησα στο Λητω και εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου που μου σπασαν τα νερα δεν ειχα πονους και καθοταν απο πανω μου 13 ωρες και δεν σκεφτηκε ουτε στιγμη να μου κανει καισαρικη για να ξεμπερδευει.Νευριαζω με τους γυναικολογους που με το παραμικρο σου λενε καισαρικη και μετα σε περιοριζουν να κανεις μονο 3 παιδια.Ασε τους πονους που εχεις μετα.Το πιο σηματικο ομως ειναι οτι ειναι πολυ οικονομικος.Γιαυτο και του εχω παει αλλες 5 φιλες μου εγκυες.

Καλημέρα!
Τον ίδιο γιατρό έχω και εγώ, αν όλα πάνε καλά η γέννα θα γίνει το Φεβρουάριο. Οντως φαίνεται πολύ καλός και είναι απίστευτα γλυκός άνθρωπος και αναλυτικός. Εμένα θα με πάει με καισαρική βέβαια λόγω υψηλής μυωπίας, αλλά χαίρομαι πολύ που διάβασα καλές εντυπώσεις... Very Happy

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ 8 ΒΑΘΜΩΝ ΜΥΩΠΙΑΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΘΕΙ Ο ΑΜΦΙΒΛΙΣΤΡΟΕΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΑΝΣΤΡΕΨΙΜΗ Η ΚΑΤΣΤΑΣΗ.ΟΙ ΔΥΟ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΒΥΘΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΚΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΩ ΜΥΩΠΙΑΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...Ε ΜΕΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ-ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΟΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ- ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ,ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΑ!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
PERIMPALOU2 έγραψε:
path_83 έγραψε:
fasolis έγραψε:Ο δικος μου λεγεται Σταματοπουλος στα σεπολια και ειναι και στο ιασω και στο μητερα και στο λητω.Εγω γεννησα στο Λητω και εχω να πω τα καλυτερα για τον γιατρο μου που μου σπασαν τα νερα δεν ειχα πονους και καθοταν απο πανω μου 13 ωρες και δεν σκεφτηκε ουτε στιγμη να μου κανει καισαρικη για να ξεμπερδευει.Νευριαζω με τους γυναικολογους που με το παραμικρο σου λενε καισαρικη και μετα σε περιοριζουν να κανεις μονο 3 παιδια.Ασε τους πονους που εχεις μετα.Το πιο σηματικο ομως ειναι οτι ειναι πολυ οικονομικος.Γιαυτο και του εχω παει αλλες 5 φιλες μου εγκυες.

Καλημέρα!
Τον ίδιο γιατρό έχω και εγώ, αν όλα πάνε καλά η γέννα θα γίνει το Φεβρουάριο. Οντως φαίνεται πολύ καλός και είναι απίστευτα γλυκός άνθρωπος και αναλυτικός. Εμένα θα με πάει με καισαρική βέβαια λόγω υψηλής μυωπίας, αλλά χαίρομαι πολύ που διάβασα καλές εντυπώσεις... Very Happy

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ 8 ΒΑΘΜΩΝ ΜΥΩΠΙΑΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΘΕΙ Ο ΑΜΦΙΒΛΙΣΤΡΟΕΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΑΝΣΤΡΕΨΙΜΗ Η ΚΑΤΣΤΑΣΗ.ΟΙ ΔΥΟ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΒΥΘΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΚΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΩ ΜΥΩΠΙΑΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...Ε ΜΕΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ-ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΟΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ- ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ,ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΟΥΣΑ!!! ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Για ένα περίεργο λόγο δε με απασχολεί καθόλου που δε θα κάνω φυσιολογικό τοκετό. Βασικώς η οφθαλμίατρός μου είναι πολύ καλή φίλη μου και με είχε ενημερώσει πολύ πριν μείνω έγκυος ότι δε μου επιτρέπει επουδενί να ρισκάρω έτσι την όρασή μου, οπότε όταν είδαμε με το γυναικολόγο ότι είμαι έγκυος, του το είπα κατευθείαν ότι θα πάμε με καισαρική. Επίσης η μαμά μου με γέννησε από δική της επιλογή με καισαρική, γιατί είχε προηγηθεί φυσιολογικός τοκετός στην αδερφή μου και είχε ταλαιπωρηθεί απίστευτα.

Οπως και να βγει, το αποτέλεσμα μετράει, να πάνε όλα καλά και να αγκαλιάσω ένα υγιές μωράκι!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TO ΔΙΚΟΜΘ ΓΑΤΡΟΣ ΛΕΓΕΕΤΕ ,,ΠΕΤΡΟΓΑΝΝΙΣ ,ΚΕ ΙΝΕ ΣΤΟ ΓΑΣΟ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΟΣ ,ΘΑ ΓΕΝΙΣΟ ΤΟΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟ, Ι ΕΓΙΜΥΣΙΝΙ ΜΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ ΔΙΣΚΟΛΙ, ΙΝΕ ΑΝΘΡΟΠΣ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΑΛΑΖΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γνωριζει καμια κοπελα τον βλαχουση αντωνη-γυναικολο του ιασω;αν ναι θα ηθελα κριτικες!ευχαριστω!!!

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπέρα.
είμαι στην 6η εβδομάδα ως τώρα με παρακολουθεί ο νίκος δουληγέρης. είναι πάρα πολύ καλός σαν άνθρωπος δεν ξέρω όμως σε μία γέννα πώς είναι και το έχω άγχος για αύτο το λόγο κι δεν ξέρω τι να κάνω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις