Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:γιαννα ναι καλε μονο παστιτσιο εφαγα...τσουρεκακι τρωω μονο για πρωινο...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 02


σε λιγο θα ερθει ο αντρουλης μου...οποτε θα σας αφησω να παω να ξαπλωσω μαζι του...

μη μου πεις ότι έχει κ γέμιση το τσουρέκι αυτά τα Σαλονικιώτικα θα πέσω από τον 2ο!

οχι...ειναι σκετο...δεν μου αρεσουν τα γεμιστα τσουρεκια..ουτε αυτα με την επικαλυψη...

αλλα αν θες σε κερναω τσουρεκακι και θα το αλλειψω με μερεντα!!!

μμμ έτσι σκέτο δε μ αρέσει ούτε με μερέντα Mad Mad Mad Mad Mad Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΡΑΠΕΖΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472


καλή όρεξη!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

εννοείται!! αχου μωρέ 2 κοριτσάκια τι καλά!!!! όλο νάζι θα είστε!!

..ένα ορίτζιναλ 3 σε 1 θυλικό!! χαχα!

[quote="evi27"
χιχιιχιιχ εσύ τουλάχιστον θα είσαι δικαιολογημένη!!εμείς??χαχχα Razz Razz Razz [/quote]

εσείς θα το ρίξετε στα προεόρτια για τον ερχομό του σποριδίου!! χιχι

Τσούπρες μου χάρηκα πάαααρα πολύ που σας είδα και τα είπαμε!!
Πάω να ετοιμαστώ γιατί θα μας πάει ο άντρας του σπιτιού για μπανάκι.. Very Happy

Φιλάρες πολλές και θα τα πούμεεεεε Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:

εννοείται!! αχου μωρέ 2 κοριτσάκια τι καλά!!!! όλο νάζι θα είστε!!

..ένα ορίτζιναλ 3 σε 1 θυλικό!! χαχα!

[quote="evi27"
χιχιιχιιχ εσύ τουλάχιστον θα είσαι δικαιολογημένη!!εμείς??χαχχα Razz Razz Razz

εσείς θα το ρίξετε στα προεόρτια για τον ερχομό του σποριδίου!! χιχι

Τσούπρες μου χάρηκα πάαααρα πολύ που σας είδα και τα είπαμε!!
Πάω να ετοιμαστώ γιατί θα μας πάει ο άντρας του σπιτιού για μπανάκι.. Very Happy

Φιλάρες πολλές και θα τα πούμεεεεε Very Happy [/quote]

γεια σου κ καλό μπανάκι!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι καλά να περάσετε κ μη χάνεσαι!!φιλιάααααααα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταρχήν θελω να δωσω πολλα φιλια και αγκαλιες στο Μαρινακι και να σου πω κοπελα μου συγχαρητηρια που τα καταφερες!!!!με συγκίνησε απίστευτα η ιστορία σου παρολο που ηξερα το μεγαλυτερο κομμάτι της!!!!θελω να σε σφιξω στην αγκαλια μου πολυυυυυ πολυ δυνατά, αλλα φοβάμαι μη στριμώξουμε τις μπεμπουλες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 534787 σε ευχαριστώ αγάπη μου για τις ευχες!!!! πωπω δν το χοραει το μυαλο μου, σε σκεφτομουν πολυ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 379767

μετα απο το διαλειμμα δακρύων....

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
Η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ!!!ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ Η ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ?

Eγω δν θελω... αλλα αν καμια φορά λειπουμε οπως τώρα που ειχαμε φυγει στην αδεια ενα τετραήμερο και ηταν το σπιτι μπαχαλο απο τον γαμο, κατεβηκε και τα τακτοποιησε ολα να μην εχω να κανω εγω οταν γυρίσω χιχιχι αλλα αν ημουν σπιτι δν θελω.... ντρεπομαιιιιιι!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed μονο οταν ειναι η μαμα μου εδω την αφηνω να βοηθάει!!δν ξερω ομως πως θα ειμαι οταν θα εχω μωρό...εκει σιγουρα θα πρεπει να ριξω τα μουτρα μου τουλαχιστον στην αρχή Razz Razz

εμένα δν ειναι οτι μου αρέσει το σιδερο..ειναι οτι θελω να εχω ρουχα και την επομενη μερα γι αυτο δν τον αφήνω Razz Razz

Λεμονάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 417472 ειμαι σιγουρη οτι θα εισαι ΘΕΑ!!!

Ευακι τι κανεις???βολτουλες βλεπω , φαγακια βλεπω..τα καλυτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 40746 αχ εσυ και οι συνταγές σου!!!!

Μαιρη κι εσυ τέκνον Βρούτε να μας κολάσεις??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 M021


γκρινιαρακι τελειο το παστιτσιο..απο τα αγαπημενα μου φαγητα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 564595

Ευουλι, Αρτεμις και στα υπολοιπα κοριτσια που σιγουρα ξεχναω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 315810


εχω λιωσει απο την ζεστη παλι!!!!πφφφφ.... λεω να παω να ξεραθω κανα 2ωρακι,κλασικα πραγματα!!! θα τα ξαναπουμε αργοτερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 531909


maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να κάνω το σίδερο που δεν έκανα κ ο Θεός βοηθός γιατί έχουμε 37 βαθμούς!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επανήλθα!!!!!!!!!
τι ζέστη κι αυτή σήμερα;;;πωπω..δεν το περίμενα..

Μαρίνα η ιστορία σου είναι πολύ συγκινητική και αποτελεί ελπίδα για όλες τις κοπέλες που αντιμετωπίζουν οποιαδήποτε δυσκολία στο να γίνουν μανούλες..
σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!!σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου δυο υγιέστατα κοριτσάκια!!!!!να πάνε όλα καλά! Very Happy Very Happy

Γιάννα έχω κι εγώ συνταγή για σαλάμι-δούκισσα..αν θες στη λέω..

είναι καμία εδώ ή όλες κάνετε δουλειές;;;;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια οποιες ειστε εδω??????/αχ βαριεμαι οικτρα...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιααααααααααααααααααα.......χαθηκατε ολεσ ε???δεν βλεπω να μπαινει καμια.τα λεμε αυριο

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια! Very Happy Τι κάνετε; Εγώ ζεσταίνομαι από τώρα! Χθες δεν μπόρεσα να μείνω στην παρέα σας πολύ γιατί όλη μέρα έτρεχα σε διάφορες δουλίτσες, μετά γράφτηκα και πήγα γυμναστήριο (επιτέλους!) και το βράδυ θερινό σινεμά! Και σήμερα προβλέπεται όμορφα γεμάτη η μέρα, αλλά προς το παρόν είπα ν'αράξω μαζί σας!Αντε, ξυπνήστε να μου κάνετε παρέα! Razz

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Τι μου κάνετε??

Μαρινάκι μου μόλις διαβασα το μήνυματάκι σου και πολύ συγκινήθηκα. Συγχαρητήρια!!!! Ολα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα έχετε γίνει τέσσερις Wink

Εκανα χωριακή την Δευτέρα και βγήκε 5500 και κάτι, σήμερα θα την επαναλάβω και θα πάω να με δει και η γιατρός μου. Είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Εχώ ξεκινήσει να φυσάω μπεμπεδόσκονη προς όλες τις κατευθύνσεις. Wink Αντε σιγά σιγά να πέρνουν και οι επόμενες σειρα Laughing

Φιλάκια πολλά σε όλες


Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαρία!Τι καλά!Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!Φύσα λίγη μπεμπεδόσκονη κι από εδώ καλέ!!! Razz Πόσο καιρό προσπαθούσατε;Μπορεί να το έχεις ξαναγράψει, αλλά το αλτσχάιμερ βλέπεις! Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ..ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΩΩΩ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ..ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΩΩΩ


Καλημερούδια! sunny

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Ευούλι!!!
Φυσάω ... φυσάω ... και δεν στσματάω μέχρι να γκαστρωθείτε όλες Wink

Εχουμε ξεκινήσει εντατικά τις προσπάθειες από αρχές του χρόνου. Αλλά από Απριλιο συνέχισα πιο μεθοδικά με τεστάκια ωορρηξίας.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ..ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΩΩΩ


Καλημερούδια! sunny

maria.tst έγραψε:Καλημέρα Ευούλι!!!
Φυσάω ... φυσάω ... και δεν στσματάω μέχρι να γκαστρωθείτε όλες Wink

Εχουμε ξεκινήσει εντατικά τις προσπάθειες από αρχές του χρόνου. Αλλά από Απριλιο συνέχισα πιο μεθοδικά με τεστάκια ωορρηξίας.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΣΑΣ!!!ΜΑΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΡΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΕΥΟΥΛΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΔΩ Κ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ...ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ..ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία μου σε ρωτάω γιατί έχω αρχίσει να απογοητεύομαι, αν και όλοι μου λένε ότι είμαι υπερβολική...Κι εμείς το ίδιο διάστημα προσπαθούμε...Τεστάκια είχα πάρει για λίγο αλλά τα παράτησα και τώρα λέω να ξαναπάρω μπας και βοηθήσουν...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια μου μη λες σε μένα για νωρίς!Περίπου από τις 18 του μηνός έχω πονάκια!Και είναι ν'αδιαθετήσω το Σάββατο!Βέβαια το κόβω να έρχεται πιο νωρίς αλλά και πάλι σχεδόν 10 μέρες πριν με προετοιμάζει!Σπάσιμο τρελό! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 679259

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Τόνια μου μη λες σε μένα για νωρίς!Περίπου από τις 18 του μηνός έχω πονάκια!Και είναι ν'αδιαθετήσω το Σάββατο!Βέβαια το κόβω να έρχεται πιο νωρίς αλλά και πάλι σχεδόν 10 μέρες πριν με προετοιμάζει!Σπάσιμο τρελό! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 679259


ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ...ΕΤΣΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ Κ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ..Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Τόνια μου μη λες σε μένα για νωρίς!Περίπου από τις 18 του μηνός έχω πονάκια!Και είναι ν'αδιαθετήσω το Σάββατο!Βέβαια το κόβω να έρχεται πιο νωρίς αλλά και πάλι σχεδόν 10 μέρες πριν με προετοιμάζει!Σπάσιμο τρελό! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 679259


ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ...ΕΤΣΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΙΟ Κ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ..Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!

Εμένα πάντα με "προετοίμαζε",αλλά τώρα το 1/3 του μήνα είναι προετοιμασία! Laughing Μακάρι αυτό το μήνα να μην μ'ακολουθήσεις στις μέρες και να 'σαι εγκυούλα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα !!!!!!!!
2 ημερουλες ακομα στην ορεστιαδα και μετα στα πατρια εδαφη!!!!!!!!!!!! cheers cheers
εσεις τι κανετε?
μωρε τονια κοιτουσα εχθες τις φωτο σου!τα μικρα ειναι τελεια!!!!!!!!αλλα ειναι μικρουλικα....πως θα τα βγαλεις μερα και με τριτο μωρακι? scratch

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα !!!!!!!!
2 ημερουλες ακομα στην ορεστιαδα και μετα στα πατρια εδαφη!!!!!!!!!!!! cheers cheers
εσεις τι κανετε?
μωρε τονια κοιτουσα εχθες τις φωτο σου!τα μικρα ειναι τελεια!!!!!!!!αλλα ειναι μικρουλικα....πως θα τα βγαλεις μερα και με τριτο μωρακι? scratch


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΟΥΛΙ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...ΑΧ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΔΙΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ..ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ....Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΧΕΡΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ...Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 4 Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΑΛΕ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΙΝΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΕ ΟΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευούλι μην απογοητεύεσαι!!!!

Εγώ ξεκίνησα τα τεστάκια γιατί δεν είχα καθόλου συμπτώματα ωορρηξίας και και είχαμε λιγάκι κουραστει από το πολύ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 11 215994 .
Με τα τεστάκια χαλαρώσαμε λιγάκι (ο αντρούλης μου δεν ήξερε κάτι) και δεν βαρούσαμε στο γάμο του καραγκιόζη Razz
Δεν θέλει αγχος ... είναι πραγματικά νωρίς, ειμαι σίγουρη οτι τις γόνιμες τις είχαμε πετύχει και προηγούμενους μήνες ... αλλά δεν έκατσε.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τονια δε ξερω αλλα εγω πελαγωνω μεχρι και με το μικρο που ερχεται...
αν και η μεταθεση μας ειναι θεσσαλονικη στη μανουλιτσα αλλα και παλι ενα φοβο τον εχω και ειδικα για τη γεννα.... pale εσυ εισαι 'παλια' πλεον και ξερεις τις δυναμεις σου.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις