Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΠΟΣΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!
ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΑΘΗΝΑ....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλημερα ...........ποιεσ ειστε πρωινεσ?εκανα καφεδακι και ειπα να τον πιουμε παρεα πρι ξεκινησω δουλιτσεσ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονη μου τον ηπια τελικα το καφε......

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Τόνια και Αρτεμις!Τι κάνετε;

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. flower flower flower flower flower flower

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα! Αρτ δεν τον πίνεις μόνη σου τον καφέ, κι εγώ σας διαβάζω και απολαμβάνω τον εσπρεσάκο μου (νάναι καλά η Nespresso! Επιτέλους πίνω καφέ της προκοπής, ο νες μου φέρνει ταχυκαρδία)..

Ευούλι-Τόνια-Κάτια καλημέρα!

Σήμερα έχω ΠΟΛΛΗ δουλειά!! Αλλά παραδόξως έχω και καλή διάθεση! Ίσως διότι είναι η τελευταία μέρα που δουλεύει ο άντρας μου - έχει όλον τον Αύγουστο διακοπές, ο τυχερός - και δεν θα είμαι πια μόνη στο σπίτι!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Very Happy

είστε εδώ ;

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!
Κοριτσάκια μου γλυκά μπήκα βασικά για να σας ευχηθώ καλές διακοπές!Δεν φεύγω ακόμα για κάπου αλλά λέω να κάνω ένα "διάλειμμα" λίγο από το φόρουμ...Χθες αδιαθέτησα και η ψυχολογία -όπως πάντα- πήγε στα τάρταρα, παρόλο που το περίμενα. Προσπάθησα οπότε να σκεφτώ τι να κάνω για να μην περνάω περίπου το 1/3 του μήνα μου με τέτοια ψυχολογία. Και κατέληξα στο να προσπαθήσω να ξεχαστώ...Να κάνω άλλα πράγματα και να μην το έχω τόσο έντονα στο μυαλό μου. Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι δεν έχει να κάνει καθόλου μ'εσάς. Αντιθέτως, εσείς θα μου λείψετε πολύ και θα ήθελα να μαθαίνω νέα σας!Εγώ πρέπει λίγο να ηρεμήσω...Ελπίζω να τα καταφέρω!Να περάσετε όμορφα στις διακοπές σας και σ' ό,τι άλλο κάνετε!Λεμονάκι, η ώρα η καλή!Σας στέλνω όλη την αγάπη μου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι να κάνεις αυτό που νιώθεις καλύτερα για τον εαυτό σου !!

εμείς εδώ θα ήμαστε και θα σε περιμένουμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472

να θυμάσαι πάντα πως δεν υπάρχει γυναίκα που να μην μπορεί να γίνει μητέρα !

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΕΥΟΥΛΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ.ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΞΑΝΑ ΕΤΟΙΜΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ!ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 35468

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα γιού χου !!
τι κάνει η ομορφιά σου ;

IoliAtore δεν έχουμε μιλήσει ξανά, καλώς ήρθες Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?
ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ.ΑΝΑΨΑ Κ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.

ΙΟΛΗ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ στις Πεμ Ιουλ 26, 2012 11:41 pm, 1 φορά

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!
Κοριτσάκια μου γλυκά μπήκα βασικά για να σας ευχηθώ καλές διακοπές!Δεν φεύγω ακόμα για κάπου αλλά λέω να κάνω ένα "διάλειμμα" λίγο από το φόρουμ...Χθες αδιαθέτησα και η ψυχολογία -όπως πάντα- πήγε στα τάρταρα, παρόλο που το περίμενα. Προσπάθησα οπότε να σκεφτώ τι να κάνω για να μην περνάω περίπου το 1/3 του μήνα μου με τέτοια ψυχολογία. Και κατέληξα στο να προσπαθήσω να ξεχαστώ...Να κάνω άλλα πράγματα και να μην το έχω τόσο έντονα στο μυαλό μου. Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι δεν έχει να κάνει καθόλου μ'εσάς. Αντιθέτως, εσείς θα μου λείψετε πολύ και θα ήθελα να μαθαίνω νέα σας!Εγώ πρέπει λίγο να ηρεμήσω...Ελπίζω να τα καταφέρω!Να περάσετε όμορφα στις διακοπές σας και σ' ό,τι άλλο κάνετε!Λεμονάκι, η ώρα η καλή!Σας στέλνω όλη την αγάπη μου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 379767

Καλημέρα Ευούλι!
Είναι απόλυτα φυσιολογικό! Χαλάραωσε και απόλαυσε ό,τι κι αν κάνεις! Είμαι σίγουρη ότι μόλις περάσει η επίδραση των ορμονών θα νιώθεις πολύ καλύτερα! Το πέρασα για μερικούς μήνες!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!
Πάω να απλώσω ρούχα και μετά για καφεδάκι!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?
ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ.ΑΝΑΨΑ Κ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.

ΙΟΛΗ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ.

τα πρωινά είμαι στο τρέξιμο για το γάμο, μεσημέρι πέφτω ξερή, απόγευμα με τα ζαρζαβάτια μου και καμιά δουλειά στο σπίτι. Το βράδυ λίγο παρέα λίγο με τον μπιμπίκο μου δεν μπαίνω...
μόνο για ένα γεια.
Σήμερα όμως έχω πρόβα το απόγευμα επομένως μην κατέβω δύο φορές...
είμαι και μακρια.

Ζωάκι καλημέρα Very Happy
τι κάνεις ;
δεν κάνεις και για μένα ένα που δεν πρόλαβα ακόμα Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?
ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ.ΑΝΑΨΑ Κ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΥΓΡΑΣΙΑ.

ΙΟΛΗ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ.

τα πρωινά είμαι στο τρέξιμο για το γάμο, μεσημέρι πέφτω ξερή, απόγευμα με τα ζαρζαβάτια μου και καμιά δουλειά στο σπίτι. Το βράδυ λίγο παρέα λίγο με τον μπιμπίκο μου δεν μπαίνω...
μόνο για ένα γεια.
Σήμερα όμως έχω πρόβα το απόγευμα επομένως μην κατέβω δύο φορές...
είμαι και μακρια.

Ζωάκι καλημέρα Very Happy
τι κάνεις ;
δεν κάνεις και για μένα ένα που δεν πρόλαβα ακόμα Razz


ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ.ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΗ ΚΟΣΜΟ?
ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ?
ΠΡΟΒΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Η ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ?
ΠΟΛΛΑ ΡΩΤΑΩ Ε?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα θα καλέσουμε 420 άτομα, απο 600 αρχικά.
Πρόβα νυφικού, ευτυχώς μόνο μάκρος θέλει. Απο βδομάδα θα κάνω για μακιγιάζ και μαλλί...
Έχουν τελειώσει όλα, μόνο κάτι λεπτομέρειες πολύ μικρές.
Εσύ τι κάνεις ;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502

τι μου κάνετεε????
αχ Ευουλι θα μας λειψεις,αλλα αν σε κανει να νιωσεις καλυτερα, δοκιμασε το!!
παντως κι εγω καθε φορα που αδειαθετώ ειμαι στα πατωματα, αλλα μεχρι να φυγει ειμαι μια χαρα παλι!!!...σημερα που εφυγε λοιπον ειπα να ξεκινησω και ωραια τη μερα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 μουχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονακι μπραβο που τα τελειωσες ολα απο τωρα!!!κοιτα να τακτοποιησεις και τις λεπτομερειες τωρα και ολα θα ειναι οκ!!

Αρτεμις κοριτσακι μου ξυπνησες πολυ νωρις .... που να βρεθει κοπελα για καφε? χιχιιχ

Ιολη τι τυχερος ο αντρας σου οντως!!εγω με τον γαμο φετος δν καταλαβα καθολου αδεια..πιφ!!

Γιαννα,Τονια και οποια αλλη ειναι ον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Γιάννα θα καλέσουμε 420 άτομα, απο 600 αρχικά.
Πρόβα νυφικού, ευτυχώς μόνο μάκρος θέλει. Απο βδομάδα θα κάνω για μακιγιάζ και μαλλί...
Έχουν τελειώσει όλα, μόνο κάτι λεπτομέρειες πολύ μικρές.
Εσύ τι κάνεις ;

ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ 80 ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ,ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΓΛΕΝΤΙ.
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΑΜΟ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 250 ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ 200.ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ 850Ε ΤΖΑΜΠΑ....

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΒΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΑΔΥΝΑΤΙΖΟΥΝ Κ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΕΜΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ.
ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ?

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΚ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ.
6-8 ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΔΕΙΑ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ Κ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη καλημέρα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 654316
αχ ναι και νόμιζα δεν θα τα προλάβω Razz
τι κάνεις ; νιώθεις ακόμα την γλύκα της υπέροχης μέρας του γάμου σου ;


Γιάννα ναι θα κάνω Cool
αχ τι καλά, θάλασσα !! εγώ ούτε με με διόπτρες την βλέπω Crying or Very sad
κάνε καμιά βουτιά και για μας Razz

Απο τα άτομα μας έχουμε κάνει -10%
και το τελικό ποσό είναι και
οι μερίδες Wink σωστή ; Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλημερα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 875502

τι μου κάνετεε????
αχ Ευουλι θα μας λειψεις,αλλα αν σε κανει να νιωσεις καλυτερα, δοκιμασε το!!
παντως κι εγω καθε φορα που αδειαθετώ ειμαι στα πατωματα, αλλα μεχρι να φυγει ειμαι μια χαρα παλι!!!...σημερα που εφυγε λοιπον ειπα να ξεκινησω και ωραια τη μερα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 μουχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil

Λεμονακι μπραβο που τα τελειωσες ολα απο τωρα!!!κοιτα να τακτοποιησεις και τις λεπτομερειες τωρα και ολα θα ειναι οκ!!

Αρτεμις κοριτσακι μου ξυπνησες πολυ νωρις .... που να βρεθει κοπελα για καφε? χιχιιχ

Ιολη τι τυχερος ο αντρας σου οντως!!εγω με τον γαμο φετος δν καταλαβα καθολου αδεια..πιφ!!

Γιαννα,Τονια και οποια αλλη ειναι ον Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 417472


ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΕΛΛΗ.ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ?ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?ΤΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμον για το τραπεζι ρωτα εκει που θα το κανουν ποσα πιατα μπορουν να διαθεσουν αυτοι παραπανίσια!!!εμας νομίζω μας ειχαν πει για 50ατομα παραπανω μπορουν...οποτε καλεσαμε 300 υπολογιζαμε οτι θα ερθουν τα 250 και κλεισαμε για 200 και τελικα ήρθαν 220 αρα ήμασταν καλυμμένοι ...καπως ετσι!! γιατι αλλιως τα παραπανίσια που θα κλείσεις πρέπει να τα πληρώσεις!

Γιαννα δουλευω 4-12 σήμερα rabbit rabbit

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ελλη καλημέρα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #54 - Σελίδα 30 654316
αχ ναι και νόμιζα δεν θα τα προλάβω Razz
τι κάνεις ; νιώθεις ακόμα την γλύκα της υπέροχης μέρας του γάμου σου ;


Γιάννα ναι θα κάνω Cool
αχ τι καλά, θάλασσα !! εγώ ούτε με με διόπτρες την βλέπω Crying or Very sad
κάνε καμιά βουτιά και για μας Razz

Απο τα άτομα μας έχουμε κάνει -10%
και το τελικό ποσό είναι και
οι μερίδες Wink σωστή ;
Laughing

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΥΡΙΣΕΙΣ.ΣΟΥΠΕΡ ΘΑ ΦΑΙΝΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΣΠΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ.
ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΛΠ?
Σ ΕΠΡΙΞΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙΣ!! Twisted Evil Twisted Evil

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Λεμον για το τραπεζι ρωτα εκει που θα το κανουν ποσα πιατα μπορουν να διαθεσουν αυτοι παραπανίσια!!!εμας νομίζω μας ειχαν πει για 50ατομα παραπανω μπορουν...οποτε καλεσαμε 300 υπολογιζαμε οτι θα ερθουν τα 250 και κλεισαμε για 200 και τελικα ήρθαν 220 αρα ήμασταν καλυμμένοι ...καπως ετσι!! γιατι αλλιως τα παραπανίσια που θα κλείσεις πρέπει να τα πληρώσεις!

Γιαννα δουλευω 4-12 σήμερα rabbit rabbit

ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΣΑΤΕ ΜΕΣΑ Κ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ ΛΕΦΤΑ!!!
ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΑΝ 50 ΜΕΡΙΔΕΣ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Λεμον για το τραπεζι ρωτα εκει που θα το κανουν ποσα πιατα μπορουν να διαθεσουν αυτοι παραπανίσια!!!εμας νομίζω μας ειχαν πει για 50ατομα παραπανω μπορουν...οποτε καλεσαμε 300 υπολογιζαμε οτι θα ερθουν τα 250 και κλεισαμε για 200 και τελικα ήρθαν 220 αρα ήμασταν καλυμμένοι ...καπως ετσι!! γιατι αλλιως τα παραπανίσια που θα κλείσεις πρέπει να τα πληρώσεις!

Γιαννα δουλευω 4-12 σήμερα rabbit rabbit
Ελλη δεν διαθέτουν παραπανίσια..
οτι ζητήσεις αυτά κάνουν και τα πληρώνεις, ούτε πάνω ούτε κάτω. Λες ακριβώς τι θες.
Μας είπαν πως απο δική τους εμπειρία βλέπουν πάντα πως στους γάμους
έχει ένα - 10 με 15% ατόμων.
Αλλά φέτος ο κόσμος επειδή δεν βγαίνει λόγο οικονομικών δυσκολιών πιστεύω πως ένας γάμος για πολλούς είναι και έξοδος....
μακάρι να έρθουν όλοι φυσικά και να μην πληρώνω τσάμπα μερίδες !!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαννα εννοώ πως απο τα 420 άτομα έχω κάνει αφαιρέσει το 10% .
Το τελικό ποσό είναι και οι μερίδες μου.

θα βάλω μάλλον αληθινά λουλούδια, δεν ξέρω ακόμα θα δω...
τσιμπιδάκια δεν θα βάλω γιατί δεν θα φαίνονται καλά με το ξανθό μαλλί.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις