Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:καλησπερα στην παρεουλα μου....
τη κανετε κοριτσαρες μου σημερα????εγω σκαω εχει πολυ ζεστη γιατι εβρεξε λιγο και ηρθε απνυα τωρα...
οπως παντα εχω κατι περιεργο να πω Very Happy Very Happy Very Happy
χτες το βραδυ εκει που εβλεπα τους 4 (παπακαλιατη) ο γιαννακος (ο αντρας μου) κλασικα κοιμοτανε στον ενα καναπε βλεπω....................... 4 ποδαρακια να περπατανε βολιδατα .....λεω δεν ειναι δυνατων............τσιριζω εγω τρομαζει ο γιαννης και νομιζει οτι γενναω.....(παντα σε ετοιμοτητα χαχαχα)ανεβαινω στον καναπε και ο γιαννης ειναι με μια σκουπα στο χερι και αρχιζει να ψαχνει το ποντικι........ποντικι εδω ....ποντικι εκει....πουθενα το ποντικι...


απο οτι καταλαβενετε γιναμε 3 στο σπιτι....
εγω ο γιαννης και το ποντικι....και περιμενουμε και τον τεταρτο να παιξουμε μπιριμπα Very Happy Very Happy Very Happy
μια κατασταση τραγικη....μονο σε εμενα αυτα μπορει να συμβουνε ελεος Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 679259 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 679259

axaxaxa Νικολετα μου πολλη πλακα αυτο που σας συνεβηκε!! θα ερθει και το τεταρτο σετ ποδαρακια να παιξετε μπιριμπα συντομα!!!! κατα τα αλλα ισως γινετε δυο οικογενειουλες, εκτος και αν το εξολοθρευσατε τελικα το ποντικι;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλησπερα και στις αλλες εγκυουλες και ευχομαι να εχετε ενα ομορφο βραδυ! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξια που χαθηκες παιδι μου εσυ;; εχει μηνες να πατησεις εδω μεσα! ευχομαι ολα καλα και πολυ χαρηκα που θα κανεις αδελφουλα στον αγορατσο σου! τα φιλια μ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:geia sas koritsia!!! padws egw vrhka poly wraia vrefika kai poly fthna sto H&M kai malista ta perisotera makrymanika einai me ekptwsh epeidh einai persina..exw agorasei setakia me 5-7 eyrw kai formakia me 3 !! exei k wraia sxedia.

Γεια σου κοριτσι μου! πως σε λενε; εισαι καινουρια εδω; δεν εχουμε γνωριστει νομιζω. ειμαι η Χριστινα και περιμενω κοριτσακι! εσυ;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sou xristina Very Happy eimai kainouria..gia thn akriveia xtesinh an k diavazw apo ton prwto mhna polla themata twra eipa na graftw..eimai i pinelopi perimenw agoraki eimai 29 w k eimai kala xexe!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 215994

Καλως ορισες Πηνελοπη ... με το καλο να ερθει το αγορακι σου flower

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλημερα!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 215994
καλως ορισες Πηνελοπη!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

εχθες εκανα αποπειρα να ξεκινησω τη κολπικη κρεμα....απετυχα παταγωδως!δε βλεπω,δε φτανω...λες και μικρυνανε να χερια μου... Mad τωρα τι θεραπεια περιμενει ο γιατρος να κανω δε ξερω.... Rolling Eyes απο νεα τπτ το ιδιαιτερο.σπιτι ειμαι συνεχεια...μου φερνουνε μπουγατσουλα οι ξαδελφουλες και απο ζεστη αλλο τπτ... pale

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο μου.....!!!!!Σπίτι έμεινα και εγώ σήμερα...............ήθελα να ξεπροβοδίσω την αδερφή μου και τους γονείς μου φεύγανε διακοπές....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και μετά βαρέθηκα να πάω....!Επίσης χθές έκανα ένα ωραιότατο σπαγγάτο στη βεράντα γλύστρισα και ευτυχώς ήταν το τραπέζι και βρήκα αντίσταση και δεν είχαμε άλλα...!Δεν χτύπησα απλά τρόμαξα....πιο πολύ...και έχω και κάτι παράσημα γρατζουνιές στο καλάμι!!!

Έχω πάρει 5 dvd να δώ για να περάσει η ώρα.....!Προς το παρόν σας αφήνω.....φιλούνια!!!!!

Πηνελόπη καλωσήρθες είμαι η Βίκυ 32 εβδομάδων και περιμένω αγοράκι!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!καλως ηρθες πηνελοπη,με το καλο το αγορακι σου!!!!ειμαι η αννα κ περιμενω κ εγω αγορακι!
τι κανετε κοριτσια?ινακο?
σοφακι,αν ζηταγες απο τον αντρα σου να σε βοηθησει?
βικυ,να προσεχεις,μην τρεχεις τελευταια στιγμη..
εγω μολις τριανταρισα....ουφ....

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερα κοριτσακια μου, τι μου κανετε? Πηνελοπη καλως ορισες, με το καλο το μωρακι σου. Ειχα μερες παλι να μπω γιατι ειχα επισκεψεις, ειχαν ερθει τα αδερφια μου, που ειχα να δω παρα πολυ καιρο. Απο οτι προλαβα να διαβασω ειμαστε ολες καλα. Χθες κοριτσια ειχα γιατρο και χαρηκα παρα πολυ, ο μπεμπης μου εφτασε τα 1786gr και απο οτι μου ειπε ο doctor ειναι μια χαρα, ο τραχηλος παραμενει σταθερος και μου ειπε τωρα οτι μπορω να ψιλοσηκωνομαι αρκει να μην κουραζομαι. Μου εγραψε να κανω αιματολογικες, ουρα, υπερηχο γ΄ τριμηνου και καρδιογραφημα. Αντε κοριτσια περναει ο καιρος, λιγο ακομη μας εμεινε.

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!! και καλό μήνα!! Προσωπικά εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτός ο μήνας και με χαμηλές θερμοκρασίες!!
Σοφάκι μου χρόνια πολλά καθυστερημένα κοπέλα μου να τα χιλιάσεις και με το καλό το μπεμπάκι σου!
Πηνελόπη καλωσόρισες, είμαι η Νικόλ και περιμένω κοριτσάκι.
Εχθές δεν μπήκα καθόλου, έλειπα όλη μέρα απ' το σπίτι.. πήγα σε μια φίλη, κάναμε μπάνιο στη θάλασσα, φάγαμε σπίτι της (μας μαγείρεψε η μανούλα της) και γενικά ξέφυγα λιγάκι απ' τη ρουτίνα..
Σήμερα εδώ φυσάει πολύυυ!! Δεν έχω κουράγιο για καμία δουλειά και έχω πολλέςςς!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lia1987 έγραψε:Kαλημερα κοριτσακια μου, τι μου κανετε? Πηνελοπη καλως ορισες, με το καλο το μωρακι σου. Ειχα μερες παλι να μπω γιατι ειχα επισκεψεις, ειχαν ερθει τα αδερφια μου, που ειχα να δω παρα πολυ καιρο. Απο οτι προλαβα να διαβασω ειμαστε ολες καλα. Χθες κοριτσια ειχα γιατρο και χαρηκα παρα πολυ, ο μπεμπης μου εφτασε τα 1786gr και απο οτι μου ειπε ο doctor ειναι μια χαρα, ο τραχηλος παραμενει σταθερος και μου ειπε τωρα οτι μπορω να ψιλοσηκωνομαι αρκει να μην κουραζομαι. Μου εγραψε να κανω αιματολογικες, ουρα, υπερηχο γ΄ τριμηνου και καρδιογραφημα. Αντε κοριτσια περναει ο καιρος, λιγο ακομη μας εμεινε.

Καλημέρα Λία?? Δεν έχουμε γνωριστεί ε??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα παρεακι!!!!!!
βικακο,καλα που δε χτυπησες...πωπω!!!!
νικολ,σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!40μερες κρατανε τα γενεθλια!χιχιχιχ!!!!!
αννα,δεν ειναι εδω ο Γιωργος.επεστρεψε ορεστιαδα!θα δω και σημερα τι θα κανω και μπορει να ρωτησω το γιατρο αν υπαρχει αλλη λυση...κανενα υποθετο....
λιακι.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472
σημερα ερχεται η αδελφουλα μου!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 604962 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 604962

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nikol10 έγραψε:
lia1987 έγραψε:Kαλημερα κοριτσακια μου, τι μου κανετε? Πηνελοπη καλως ορισες, με το καλο το μωρακι σου. Ειχα μερες παλι να μπω γιατι ειχα επισκεψεις, ειχαν ερθει τα αδερφια μου, που ειχα να δω παρα πολυ καιρο. Απο οτι προλαβα να διαβασω ειμαστε ολες καλα. Χθες κοριτσια ειχα γιατρο και χαρηκα παρα πολυ, ο μπεμπης μου εφτασε τα 1786gr και απο οτι μου ειπε ο doctor ειναι μια χαρα, ο τραχηλος παραμενει σταθερος και μου ειπε τωρα οτι μπορω να ψιλοσηκωνομαι αρκει να μην κουραζομαι. Μου εγραψε να κανω αιματολογικες, ουρα, υπερηχο γ΄ τριμηνου και καρδιογραφημα. Αντε κοριτσια περναει ο καιρος, λιγο ακομη μας εμεινε.

Καλημέρα Λία?? Δεν έχουμε γνωριστεί ε??
Kαλημερα Νικολετα, μαλλον οχι δεν γνωριστηκαμε. Ειχα καιρο να μπω. Ειμαι η Λια και περιμενω αγορακι στις 29/09.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα παρεακι!!!!!!
βικακο,καλα που δε χτυπησες...πωπω!!!!
νικολ,σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!40μερες κρατανε τα γενεθλια!χιχιχιχ!!!!!
αννα,δεν ειναι εδω ο Γιωργος.επεστρεψε ορεστιαδα!θα δω και σημερα τι θα κανω και μπορει να ρωτησω το γιατρο αν υπαρχει αλλη λυση...κανενα υποθετο....
λιακι.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472
σημερα ερχεται η αδελφουλα μου!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 604962 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 604962
υποθετο???????? Shocked Shocked χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα λια!μαλλον ουτε εμεις εχουμε γνωριστει..ειμαι η αννα κ περιμενω αγορακι 10/10..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσιααα! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! σαν να δροσισε λιγο σημερα???

Πηνελοπη καλωσηρθες ειμαι η Εμη και περιμενω αγορακι!!!

Λια πολυ ευχαριστα τα νεα σου... μπραβο και σε σκεφτομουν αυτες τις μερες...

Βικακι παλι καλα που δεν χτυπησες... 3οσε το κακο με τα πεσιματα στο παρεακι... φτανει τωρα ε, δεν πεφτει καμια αλλη!!!

α σημερα θα μου φερουν την κουνια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 654316

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυουλες.Τι μου κάνετε.
Σοφακι χρόνια πολλά εχτές δεν μπήκα καθόλου και γι αυτό σου τα λεω ετεροχρονισμένα.
Βίκυ το νου σου πρέπει να προσέχουμε παρά πολύ(μιλάω κι εγώ χαχαχαχαχαχχ).
Πήγα κι εγώ στο γυναικολόγο ολα καλά και η μικρούλα είναι 1840 γραμ.μου αρέσει που είχε ξεκινήσει με φορά αλλά τώρα ολο της κόβεται, αφού ο γιατρός λεει ολα καλα τοτε καλύτερα να μην τρελαίνομαι

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!Καλό μήνα!!Όλες καλά?
Πηνελόπη καλώς ήλθες!Με το καλό ο μπαμπάκος σου!Είμαι η Κατερίνα και περιμένω κι εγώ μπεμπούλη,με πητ 5/10.
Είναι λίγο μικρούλης για τις βδομάδες του,και μπορεί να μας έρθει και νωρίτερα λόγω συσπάσεων,αλλά εμείς τον περιμένουμε με αγωνία!!

Βίκυ ζήλεψες τη χάρη της Κομανέτσι και άρχισες τις ασκήσεις εδάφους??(Αυτή ηταν στην ενόργανη αλλά δεν ξέρω άλλη γνωστή για να σε παρομοιάσω!!)Έχω φάει κι εγώ τούμπα μέσα στο σπίτι, μπερδεύτηκε η σαγιονάρα με το πόδι του καναπέ και ταβλιάστηκα!Αλλά όλα όκ,μόνο κάτι μελανιές στα πόδια.Η κοιλιά άθικτη!

Σοφάαααακιιιιι!!Κόντυναν τα χέρια σου παιδί μου?? Razz Αλήθεια ποια κρεμούλα σου έδωσε ο γιατρός?Εμένα στις αρχες Σεπτέμβτη που έχουμε ραντεβού,μου είπε θα μου κάνει καλλιέργεια κολπικού και εξέταση για ουρεόπλασμα.Πάντως είναι πολύ συνηθισμένοι οι μύκητες την περίοδο αυτή,λόγω μιας -δε θυμάμαι ποιάς- ορμόνης..Όλα χάρμα στην εγκυμοσύνη ρε παιδί μου!!Τέλεια τέλεια!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα υπόλοιπα κοιλουμπόνια......!!!!!!!!!!!!

Λιάκι καταπληκτικά νέα...άντε να σηκωθείς λίγο ρε συ.....!!!!Μια χαρά και στα κιλά κοντεύεις το 2κιλο....μια χαρά!!!

Σοφάκο και εγώ αυτό σκέφτομαι οτι αν μου δώσει κρέμα τι θα κάνω????Διότι στάνταρ έχω και εγώ κάτι σε μύκήτες εκεί κάτω ...έκανα εξετάσεις ούρων και ενώ όλα βγήκαν μια χαρά....στα ούρα τα πυοσφαίρια ενώ τις άλλεσ φορές ήταν 2-4 τώρα είναι 18-20 (δεν ξέρω τί είναι....αλλά κάτι έχει ανέβει πολύ και λέω για να είναι στα ούρα ......πακέτο....κάτι είναι)βέβαια δεν τις έχει δεί η γιατρός ακόμη τη Δευτέρα.....θα τα δεί μαζί με το ντόπλερ......!!!!

Λοιπόν κάθομαι στη βεράντα και σκέφτομαι κοίτα να δείς σήμερα που αποφάσισα να μην πάω δουλειά....έχει δροσιά αύριο που θα θέλω ναπάω.....να δώ τι καιρό θα κάνει!!!!

Θεεεεεεεεεεεε μου τι θα κάνω μέχρι τις εφτάμιση που θα ρθει ο Μάκης και λείπουνε όλοι είμαι σαν το κούκο???Καλά θα μαγειρέψω αλλά τηγάνι θα βάλω.....μπριζόλα με πατάτες....και σαλατούλα.....κάτι θα βρώ να κάνω......!!!!Εντωμεταξί έβαλα το πρώτο έργο να δώ το παράτησα στη μέση το βαρέθηκα............τι να κάνωωωωωωωωωωωω!!!!Υπομονή...εντωμεταξί με έχει πεθάνει ο καρπός μου 4 μέρες σήμερα...έλεγα οτι τον πλάκωσα στον ύπνο....αλλά φοβάμαι μην με έχει πιάσει κανά σύνδρομο σαν της Νίκης που έχει....διότι τώρα δεν με πονάει αλλά πήγα να σηκώσω μια σακούλα και ξαφνικά μούδιασε και πόναγε και έφυγε η σακούλα από το χέρι...!Θα το αναφέρω τη Δευτέρα και αυτό!!!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βικάκυ ευτυχώς που δεν έπαθες κάτι πιο σοβαρό.. εγώ να δείτε χτυπήματα παντού!!
Πάντα ήμουν λίγο άγαρμπη στις κινήσεις μου.. αφού ο άντρας μου με λέει κατσίκι συνέχεια έτσι όπως χτυπάω!! χχιχιχ
Κοριτσάκια πάω να ψωνίσω για να μαγειρέψω κ έρχομαι.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα να ρωτησω κατι η θα με κοροιδευετε???????η ερωτηση ξανθιας..
πως φαινεται αν εχεις μυκητες αν δεν κανεις κολπικη καλιεργεια? scratch

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!Καλό μήνα!!Όλες καλά?
Πηνελόπη καλώς ήλθες!Με το καλό ο μπαμπάκος σου!Είμαι η Κατερίνα και περιμένω κι εγώ μπεμπούλη,με πητ 5/10.
Είναι λίγο μικρούλης για τις βδομάδες του,και μπορεί να μας έρθει και νωρίτερα λόγω συσπάσεων,αλλά εμείς τον περιμένουμε με αγωνία!!

Βίκυ ζήλεψες τη χάρη της Κομανέτσι και άρχισες τις ασκήσεις εδάφους??(Αυτή ηταν στην ενόργανη αλλά δεν ξέρω άλλη γνωστή για να σε παρομοιάσω!!)Έχω φάει κι εγώ τούμπα μέσα στο σπίτι, μπερδεύτηκε η σαγιονάρα με το πόδι του καναπέ και ταβλιάστηκα!Αλλά όλα όκ,μόνο κάτι μελανιές στα πόδια.Η κοιλιά άθικτη!

Σοφάαααακιιιιι!!Κόντυναν τα χέρια σου παιδί μου?? Razz Αλήθεια ποια κρεμούλα σου έδωσε ο γιατρός?Εμένα στις αρχες Σεπτέμβτη που έχουμε ραντεβού,μου είπε θα μου κάνει καλλιέργεια κολπικού και εξέταση για ουρεόπλασμα.Πάντως είναι πολύ συνηθισμένοι οι μύκητες την περίοδο αυτή,λόγω μιας -δε θυμάμαι ποιάς- ορμόνης..Όλα χάρμα στην εγκυμοσύνη ρε παιδί μου!!Τέλεια τέλεια!!! Very Happy







χαχαχχαχαχα ΚΑτερινάκι πόοοοοοοοοοοοσο σε νιώθω.....!!!!!Κομανέτσι και λίγα λές καλά που βρήκα στο τραπέζι διότι θα βεντούζωνα κάτω και άντε να με ξεβεντουζώσεις μετά!!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aννα ναι ουτε με εσενα εχω γνωριστει, ευχομαι με το καλο το μωρακι σου. Εμη τελεια με την κουνια και εγω τα εχω ολα εδω αλλα δεν μπορουμε ακομα να φτιαξουμε το δωματιο γιατι θελει βαψιμο. Κωσταντινα και Κατερινα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα υπόλοιπα κοιλουμπόνια......!!!!!!!!!!!!

Λιάκι καταπληκτικά νέα...άντε να σηκωθείς λίγο ρε συ.....!!!!Μια χαρά και στα κιλά κοντεύεις το 2κιλο....μια χαρά!!!

Σοφάκο και εγώ αυτό σκέφτομαι οτι αν μου δώσει κρέμα τι θα κάνω????Διότι στάνταρ έχω και εγώ κάτι σε μύκήτες εκεί κάτω ...έκανα εξετάσεις ούρων και ενώ όλα βγήκαν μια χαρά....στα ούρα τα πυοσφαίρια ενώ τις άλλεσ φορές ήταν 2-4 τώρα είναι 18-20 (δεν ξέρω τί είναι....αλλά κάτι έχει ανέβει πολύ και λέω για να είναι στα ούρα ......πακέτο....κάτι είναι)βέβαια δεν τις έχει δεί η γιατρός ακόμη τη Δευτέρα.....θα τα δεί μαζί με το ντόπλερ......!!!!

Λοιπόν κάθομαι στη βεράντα και σκέφτομαι κοίτα να δείς σήμερα που αποφάσισα να μην πάω δουλειά....έχει δροσιά αύριο που θα θέλω ναπάω.....να δώ τι καιρό θα κάνει!!!!

Θεεεεεεεεεεεε μου τι θα κάνω μέχρι τις εφτάμιση που θα ρθει ο Μάκης και λείπουνε όλοι είμαι σαν το κούκο???Καλά θα μαγειρέψω αλλά τηγάνι θα βάλω.....μπριζόλα με πατάτες....και σαλατούλα.....κάτι θα βρώ να κάνω......!!!!Εντωμεταξί έβαλα το πρώτο έργο να δώ το παράτησα στη μέση το βαρέθηκα............τι να κάνωωωωωωωωωωωω!!!!Υπομονή...εντωμεταξί με έχει πεθάνει ο καρπός μου 4 μέρες σήμερα...έλεγα οτι τον πλάκωσα στον ύπνο....αλλά φοβάμαι μην με έχει πιάσει κανά σύνδρομο σαν της Νίκης που έχει....διότι τώρα δεν με πονάει αλλά πήγα να σηκώσω μια σακούλα και ξαφνικά μούδιασε και πόναγε και έφυγε η σακούλα από το χέρι...!Θα το αναφέρω τη Δευτέρα και αυτό!!!!

Να σε χαστουκίσω τώρα που είμαι μέσα από 5 Ιούλη σερί?? Razz Razz

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia1987 έγραψε:Aννα ναι ουτε με εσενα εχω γνωριστει, ευχομαι με το καλο το μωρακι σου. Εμη τελεια με την κουνια και εγω τα εχω ολα εδω αλλα δεν μπορουμε ακομα να φτιαξουμε το δωματιο γιατι θελει βαψιμο. Κωσταντινα και Κατερινα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 6 417472

Γεια σου βρε Λιάκι!!!
Όλα καλύτερα πάνε και για εμάς,έστω και τον τελευταίο μήνα πια!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις