Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

denas3


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ego den mporo na do eimai mesa den eimai giatiiiiii??????
kali epitixia se avtes pou einai mesa kai krima gia avtes pou den einai Sad

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
denas3 έγραψε:ego den mporo na do eimai mesa den eimai giatiiiiii??????
kali epitixia se avtes pou einai mesa kai krima gia avtes pou den einai Sad

Τι εννοείς δεν μπορείς να δεις, δεν σου ανοιγει ή δεν βρίσκεις το ονομα σου μέσα στην λίστα?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Κι εμείς μέσα είμαστε αλλά δεν μας βλέπω να είμαστε μέσα το σάββατο. Πολλά μόρια έχετε βρε παιδί μου που τα βρήκατε. Razz Εμένα από την κόρη μου αφαιρέσανε 2 σταθμούς, λέει ότι δεν είναι μέσα στην ηλικία της. Ενώ είναι κανονικά. Και βαριέμαι τις ενστάσεις

καλα κ εγω απο μορια....μακαρι να ηταν η ηλικια μου τοσο Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Κι εμείς μέσα είμαστε αλλά δεν μας βλέπω να είμαστε μέσα το σάββατο. Πολλά μόρια έχετε βρε παιδί μου που τα βρήκατε. Razz Εμένα από την κόρη μου αφαιρέσανε 2 σταθμούς, λέει ότι δεν είναι μέσα στην ηλικία της. Ενώ είναι κανονικά. Και βαριέμαι τις ενστάσεις


να την κάνεις την ένσταση αν έχουν κάνει λάθος.
εμένα περσυ έκαναν λάθος, έκανα ένσταση και μετά το διόρθωσαν. μέχρι και τηλέφωνο με πήραν και μου ζήτησαν συγγνώμη Shocked . το έζησα κι αυτό Smile

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.eetaa1.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi_2012/2012-07-30_prosorina-gynaikwn/mi_epil_02.pdf



εδώ είναι οι αιτήσεις με ελλιπή στοιχεία για την Αττική

31EΣΠΑ - ΝΕΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty και τωρα? Δευ Ιουλ 30, 2012 2:15 pm

athina73


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενταξει ειδα το ονομα μου ,μπορει ομως στα τελικα να μην ειμαστε λογω μοριων?

natassa-st-pr

natassa-st-pr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια χίλια ευχαριστώ για όλααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Είμαστε μέσα, άντε να δουμε το Σάββατο αν θα τραγουδάμε κ πάλι!!!!!!!!!!

Τώρα χαλάρωσα!!!!!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια τι γίνεται έχω μπροστά μου τυπωμένα χαρτιά με τις δομές που με ενδιέφεραν και γράφει ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2012-2013 και είναι μέσα στην ηλικία η κόρη μου. Ψάχνω στις δομές πάλι στη σελίδα τους και τα έχουν βγάλει. Τι γίνεται μας δουλεύουν? Αν ήταν θα δήλωνα 2 άλλους σταθμούς.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ειδα Γιουλη,περισσοτερα εχεις απο μενα Razz Razz

vasoula2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας κορίτσια!
Είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση για παιδικό σταθμό κ θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε πείτε μου pls ..Είμαι άνεργη ,αλλά πριν 2 χρόνια είχα πάρει ταμείο ανεργίας για 2-3 μήνες.Στην αίτηση όμως δεν έστειλα την εγκριτική απόφαση απο τον Οαεδ γιατι δεν την βρήκα κ δεν προλάβαινα να πάω στον Οαεδ.Έστειλα μόνο την κάρτα ανεργίας,δηλ.έχασα 10 μόρια..Μπορώ να το στείλω τώρα σε μορφή ένστασης?κ τι να γράψω?
ευχαριστώ!!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ σε είδα λίτσα όπως κατέβαινα για το χ έπεσε το μάτι στο Σ. μακάρι να και μένα να ήταν η ηλικία μου όσο τα μόρια. EΣΠΑ - ΝΕΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 536304

magdaar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια και εμεις ειμαστε μεσα και επειδη ειμαι απο ευβοια ειδα και τα ατομα που μπαινουν με τα μορια και ειμαι μεσα ως δευτερη με 59,5 μορια καλο!!!!ε δεν νομιζω να αλλαξει!!!συνχαρητηρια σε οσες περασαν Very Happy Very Happy

KAD


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΙΤΗΣΗ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΑΘΜΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ?????ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΞΕΡΑΜΕ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΕΣ ΞΕΡΑΜΕ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ.ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ.ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙ.SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAD έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΙΤΗΣΗ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΑΘΜΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ?????ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΞΕΡΑΜΕ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΕΣ ΞΕΡΑΜΕ ΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ.ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ.ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΞΕΡΕΙ.SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Εχεις απαντησει μονη σου. Αλλα χρειαζεται και καλα κανουν κ εχουν ενστασεις,δεν ειναι μονο αν εχουμε κανει λαθος εμεις μπορει να γινει λαθος και απο την εεταα -δες πιο πανω τι εγραψε η florentiab,σε αυτην ετυχε λαθος απο εκεινους.
Υπομονη. Και καλη τυχη!

vasoula2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι το Σάββατο θα ξέρουμε τα αποτελέσματα..υπομονή..κ εγω νόμιζα οτι θα τα μαθάιναμε σήμερα!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας αναστατώσω λίγο να μην κοιμηθεί καμία? EΣΠΑ - ΝΕΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994 ψάχνω να μετατρέψω το pdf σε excel κάτι βρήκα αν τα καταφέρω θα έχω μια καλύτερη εικόνα αν περάσαμε.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστατωσε μας!

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εψαχνα τοση ωρα το ονομα μ κ πουθενα τρελαθηκα λεω δεν ειναι δυνατον μ κοπηκαν τ ποδια μετα ανελαβε ο αντρας μ τ ψαξιμο κ το βρηκεεεεεεεεεεεεεε EΣΠΑ - ΝΕΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994 εχουμε περισσοτερα μορια απο οτι ειχα υπολογισει 77,22 ..ελπιζω το σαββατο να ειμαστε μεσα..κ να μς παρουν στο παιδικο που μα βολευει Laughing

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:Να σας αναστατώσω λίγο να μην κοιμηθεί καμία? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ψάχνω να μετατρέψω το pdf σε excel κάτι βρήκα αν τα καταφέρω θα έχω μια καλύτερη εικόνα αν περάσαμε.

Και αν τα καταφέρεις θα το κάνεις και για τους σταθμούς του Ηρακλείου Γιούλη μου πλήηηηηηηηζ

denas3


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
epitelouss vgike kai naiii eimai mesa tora na doume mexri to savato...me 69,72moria lete na exw tixi?????

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giouli73 έγραψε:Να σας αναστατώσω λίγο να μην κοιμηθεί καμία? EΣΠΑ - ΝΕΟ ΘΕΜΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 215994 ψάχνω να μετατρέψω το pdf σε excel κάτι βρήκα αν τα καταφέρω θα έχω μια καλύτερη εικόνα αν περάσαμε.
κανε ενα replay τι συμαινει αυτο?

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:
giouli73 έγραψε:Να σας αναστατώσω λίγο να μην κοιμηθεί καμία? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ψάχνω να μετατρέψω το pdf σε excel κάτι βρήκα αν τα καταφέρω θα έχω μια καλύτερη εικόνα αν περάσαμε.

Και αν τα καταφέρεις θα το κάνεις και για τους σταθμούς του Ηρακλείου Γιούλη μου πλήηηηηηηηζ

Αν είσαι ηράκλειο αττικής έτσι κι αλλιώς θα το δω. αλλά νομίζω θα βγει συνολικά. Πάω να το τσεκάρω δεν είναι κι απλό.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:
Aurora έγραψε:
giouli73 έγραψε:Να σας αναστατώσω λίγο να μην κοιμηθεί καμία? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ψάχνω να μετατρέψω το pdf σε excel κάτι βρήκα αν τα καταφέρω θα έχω μια καλύτερη εικόνα αν περάσαμε.

Και αν τα καταφέρεις θα το κάνεις και για τους σταθμούς του Ηρακλείου Γιούλη μου πλήηηηηηηηζ

Αν είσαι ηράκλειο αττικής έτσι κι αλλιώς θα το δω. αλλά νομίζω θα βγει συνολικά. Πάω να το τσεκάρω δεν είναι κι απλό.

Κρήτης είμαι..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν δεν μπειτε κ εσεις ρε κοριτσια ποιος θα μπει?εγω με τα 18,38??? Shocked

ariskouk

ariskouk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ακόμα το excel ??? Έκανα έναν πρόχειρο υπολογισμό και είμαι τσίμα τσίμα να μήν μας πάρουν. 126 θέσεις, 144 περίπου οι αιτήσεις στην περιοχή μου, και 13 μόνο έχουν λιγότερα μόρια !!! Μπορεί να το χάσουμε μπορεί και να μπούμε στο τσακ !!!

Χαιρετώ την παρέα σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις