Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι στην αρχη ο θηλασμος κοριτσια..μολις περασουν λιγο οι μερες θα μπουν σενα προγραμμα..θα ξυπνησετε για να θηλ το μωρο σας κ αυτο δεν θα σηκωθει..κ ετσι υα ξανακοιμηθητε κ εσεις..ετσι μου το κσναν κ τα δυο παιδια μ..
αλλαγη πανας...στην αρχη την αλλαζα πριν αφιυ ηταν λερωμενη κ αναγκαστηκα κ μετα αφου εκανε κατα την διαρκεια του θηλ..τωρα αν δεν εχει κανει κακα την αλλαζω μετα το φαγητο..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ετσι ειναι στην αρχη ο θηλασμος κοριτσια..μολις περασουν λιγο οι μερες θα μπουν σενα προγραμμα..θα ξυπνησετε για να θηλ το μωρο σας κ αυτο δεν θα σηκωθει..κ ετσι υα ξανακοιμηθητε κ εσεις..ετσι μου το κσναν κ τα δυο παιδια μ..
αλλαγη πανας...στην αρχη την αλλαζα πριν αφιυ ηταν λερωμενη κ αναγκαστηκα κ μετα αφου εκανε κατα την διαρκεια του θηλ..τωρα αν δεν εχει κανει κακα την αλλαζω μετα το φαγητο..
makari na mpoun etsi se programma.. to xw anagki!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια.... όλοι μέσα στο σπίτι κοιμόμαστε όρθιοι...

Ριλάξ μπαίνουμε κι εμείς πλέον άλλα δεν το πολυθέλει... Χτες έκανα το λάθος και μετά τον πρώτο βραδινό θηλασμό τον έβαλα να κοιμηθεί ανάσκελα...αυτό ήταν... με κράτησε ξύπνια άλλες 2μιση ώρες... που σημαίνει ότι το βράδυ αποκλειστικά μπρούμυτα κι ο Θεός να μας φυλάει μην πάθουμε τίποτα...

Από κακά άλλο τίποτα, από όλες τις φορές που τον αλλάζω (πάνω από 10 το 24ωρο) ζήτημα τη 1 ή τις 2 να μην έχει κακά...και πολύ κατούρημα, οι πάνες μέσα σε μια ώρα βαραίνουν...

Έπιασε βροχή με μπουμπουνητά χτες το βράδυ...είχαμε το ξενύχτι μας, είχαμε και να τρέχουμε να κατεβάσουμε τις τέντες μαζί με τη μάνα μου... έχω και τη μεγάλη με 38 πυρετό... έχω και τον ανηψιό μου 2μιση χρονών κάθε μέρα στο σπίτι γίνεται χαμός... άμα τη βγάλουμε με σώας τας φρένας οικογενειακώς αυτό το καλοκαίρι τότε δε μας φοβάμαι...

Φιλάκια κοριτσάρες μου..περαστικά στις μυκητιάσεις, είναι ότι πιο εκνευριστικό... ευτυχώς εγώ στο 20ήμερο έβαλα σερβιετάκι... έκανα και σεξ, τρομάρα μου, με προφυλακτικό εννοείται... άλλα κορίτσια , απογοήτευση σκέτη...ελπίζω αργότερα να φτιάξουν τα πράγματα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
Ριλάξ μπαίνουμε κι εμείς πλέον άλλα δεν το πολυθέλει... Χτες έκανα το λάθος και μετά τον πρώτο βραδινό θηλασμό τον έβαλα να κοιμηθεί ανάσκελα...αυτό ήταν... με κράτησε ξύπνια άλλες 2μιση ώρες... που σημαίνει ότι το βράδυ αποκλειστικά μπρούμυτα κι ο Θεός να μας φυλάει μην πάθουμε τίποτα...


κι εγω μπρουμυτη την βαζω πλεον!η παιδιατρος μου ειπε οτι αν το στρωμα ειναι σκληρο και δε μπορει να βουλιαξει η μυτουλα της και αν βαλω τα 2 ποδια του κρεβατιου που ειναι προς τα εκει που βαζω το κεφαλι της να παταν σε καποιο βιβλιο για να κυλησει πιθανος εμετος προς τα κατω τοτε δεν υπαρχει προβλημα με το μπρουμυτα!και βρηκα τη χαρα μου!κοιμαμαι 12-5μιση καθε βραδυ!ενω πριν τρεις την ωρα μουγκριζε το καημενο απο τα πονακια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μυκητιαση νομιζω εχω κι εγω...ουφ και παλι ουφ!κι εκει που δε θελω να κανω ουτε σεξ θα μου δωσει υποθετα.......πφφφφφφφ ατιμοι γιατροι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εδώ και εμείς!!πολλή βυζί,πολλή ύπνος την νύχτα!!την ημέρα μόνο στο σλινγκ...και εμείς μπρούμυτα μόνο το μεσημέρι που κοιμόμαστε μαζί καιναι καλωδιωμένη ανάσκελα...χαχαχα

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Νά μαστε κι εμείς. Ευχαριστώ όλες τις κοπέλες για τις ευχές τους. Γενν΄σαμε όλες?????? Εμένα είναι ακόμη λεχούδι. Κοιμάται, κάνει κακά, τρώει και πάλι από την αρχή. Εγώ δεν την ξυπνάω. Έχουμε μέλλον για γκρίνιες...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι το στρωματάκι του είναι σκληρό, θα κάνω κι αυτό το κόλπο με το βιβλίο να έχει κλίση το κρεββάτι, γιατί παρόλο που κοιμάμαι λίγο, έστω και κατά διαστήματα, έχω ενοχές...

Τον έκανα μπανάκι τώρα και τον έχω στο ριλάξ με την πιπίλα που -κλασικά- τη φτύνει κάθε 2 λεπτα, αν πρώτα δεν έχει καταφέρει να τη βγάλει με το χέρι του... ας απολαύσω αυτές τις σπάνιες στιγμές ηρεμίας όσο κρατήσουν...φτου φτου μην το ματιάξω το γιαβρί μου..

Κοιμάστε με τα μωρά δίπλα? Μπορείτε να χαλαρώσετε και να κοιμηθείτε κανονικά δλδ? Εγώ με την καμία, φοβάμαι μην τον πατήσω, χώρια με κάθε κιχ που κάνει πετάγομαι...φτου να μη ματιάξω τα μπεμπάκια σας που κοιμούνται τη νύχτα, αν πω ότι δε ζηλεύω σας λέω ψέμματα...

Έχουμε λίγες μέρες που λέμε αγκού , όλα τα λεφτά, σα χαζοί κάνουμε....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xrysa mou ki emena ti ftynei synexeia tin pipila ki apopse exoume ponakia trela... tin exw stin koilitsa mou k pali gkriniazei...
egw tin exw se likno dipla sto krevati mou. exw skeftei na tin parw sto krevati alla fovamai min ti plakwsw.

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mamamatina να σου ζήσει!

Όλο το σκέφτομαι να το γράψω κ το ξεχνάω. Ρε κορίτσια, τι ωραία αίσθηση να ξαπλώνεις στο κρεβάτι και να κοιμάσαι (έστω το λίγο που κοιμόμαστε) όπως σε βολεύει, χωρίς την κοιλούμπα κ το άγχος του μωρού στην κοιλιά! Κι εγώ κοιμάμαι και ανάσκελα, δηλαδή δεν ζοριζόμουν πολύ στην εγκυμοσύνη! Έχω εκστασιαστεί!

Ο μπεμπάκος μου είναι πολύ ήσυχος μην το ματιάσω. Το βράδυ αν δεν τον ξυπνήσω μπορεί να ξεπεράσει κ το 3ωρο ύπνου. Έτσι κάπως ξεκουράζομαι κι εγώ. Από κολικούς ακόμη τίποτα. Τα περίμενα πολύ χειρότερα τα πράγματα. Λέτε να οφείλεται στο ότι είναι ακόμη πολύ μικρός; Αύριο θα πάμε στο γιατρό γιατί θέλουμε να φύγουμε Χαλκιδική. Να δούμε τι γίνεται κ με το βάρος...

Αυτο με το μπρούμυτα πολύ άγχος ρε κορίτσια...εγώ δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ...αλλά τι να κάνεις; Δεν γίνεται να μένεις ξάγρυπνη κάθε βράδυ...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα σημερα μεχει ρουφηξει καθε 1 ωρα!!!λετε να ειναι αλμα αναπτυξης τρωει σαν να εχει να φαει μερες φτου φτου το γιαβρι μου!το βραδυ ομως πως να τηνπαλεψω??? Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vyzainoume pali giati alliiws klaime,nystazw kai ponaw ki apo katw! mou rxetai na ksypnisw ton patera tis, na tou ti dwsw k na valw ta klamata!

Joanna ante mpes na mas peis!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek μου την ταιζω απο τις 12 παρα ασταματητα τα εκανε κ 2 φορες-της εδωσα πιπιλα-ετοιμασα κ τσαι μπας κ κοιμηθω καμια ωρα!
κ εμενα μου ρχεται να τον ξυπνησω αυτος γαληνια κοιμαται κ εμεις ολονυχτια!!! Mad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147 ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147 ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147 ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147 ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147 ΜΑΝΟΥΛΕΣ Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #1 - Σελίδα 2 401147
toulaxiston emeis edw metaksy mas katalavainomaste...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Στο πόδι κι εγώ από τις 6 , κοιμηθήκαμε 2, σηκωθήκαμε 4 για θηλασμό και από τις 6 και μετά δεν είχαμε άλλο όρεξη για ύπνο... Έχω την εντύπωση ότι η μύτη του μικρού βούλωσε γιατί ρουθουνίζει όλη την ώρα και μου βήχει κιόλας λίγο...Ευτυχώς σήμερα κλείνουμε μήνα και θα πάμε παιδίατρο οπότε θα την πρήξω δεόντως!

Κορίτσια, εγώ την ημέρα τουλάχιστο δεν κοιτάω ώρα στο θηλασμό...το βράδυ ναι για να υπολογίζω λίγο πόσο κοιμάμαι, άλλα τη μέρα του δίνω όποτε να ναι , για όσο θέλει...μπορεί να κάνω βλακεία βέβαια και να το παραταίζω, άλλα ας πούμε όταν τον πιάνουν κολικοί μόνο με βυζί ηρεμεί... και αναγκαστικά τρώει λιγάκι, ή για παράδειγμα χτες τον έβγαλα βόλτα, του έδωσα λίγο στήθος πριν βγούμε έξω κι ας τον είχα ταίσει, και παρόλα αυτά όσο ήμασταν έξω πάλι θήλασα και αυτός το πήρε με ευχαρίστηση...θήλασε για ωρίτσα αν και σκεπασμένος με σεντονάκι παρόλη τη ζέστη το ψυχάκι μου...

Τώρα τον έχω στο ριλάξ, μια κοιμάται μια ξυπνάει και θέλει αγκαλιές, τουλάχιστο έκανα μερικές δουλίτσες στο σπίτι, αν αργότερα έρθει η μάνα μου (της έδωσα ρεπό χτες χαχα) και τον κρατήσει μπορεί να κοιμηθώ λιγάκι αν τα καταφέρω...γιατί δε φτάνει που έχουμε ζόρι με το μικρό, είμαι κι εγώ κακότροπη πολύ στον ύπνο και δεν κοιμάμαι εύκολα...δε μπορούσα να μοιάσω λίγο τον άντρα μου που κοιμάται όπου τον αφήσεις?

Αυτό με το συνεχόμενο θηλασμό πάντως δεν κρατάει πολλές μέρες μην ανησυχείτε!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σε ολες τισ μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?????εγω χαθηκα γιατι με το μωρο καιτο μαγαζι τι να προλαβω η δολια η μανα????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχαχ......δεν εχω προλαβει να τα διαβασω ολα.....ελπιζω να ειστε καλα ολες και τα μωρακια σας.....

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααα
τι βροχαρα ερηξε εχθες παγωσαμε.
ελεος τωρα που παραγειλα κλιματιστικο χαλασε και ο καιρος.
ελβονο αν βγαζει μεγαλες γουλιες γαλα αυτο ειναι ΓΟΠ και αν συνεχισει παιδιατρο σημαινει οτι το παιδι δεν εχει καλη χωνεψει .
πωπωππω περασανε 20 μερες σημερα εχουμε παιδιατρο

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
αυτο μονο εχω να πω και νομιζω σας καλυπτω ολες!
καλημερααααα!!!!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Καλημέρα! Στο πόδι κι εγώ από τις 6 , κοιμηθήκαμε 2, σηκωθήκαμε 4 για θηλασμό και από τις 6 και μετά δεν είχαμε άλλο όρεξη για ύπνο... Έχω την εντύπωση ότι η μύτη του μικρού βούλωσε γιατί ρουθουνίζει όλη την ώρα και μου βήχει κιόλας λίγο...Ευτυχώς σήμερα κλείνουμε μήνα και θα πάμε παιδίατρο οπότε θα την πρήξω δεόντως!

Κορίτσια, εγώ την ημέρα τουλάχιστο δεν κοιτάω ώρα στο θηλασμό...το βράδυ ναι για να υπολογίζω λίγο πόσο κοιμάμαι, άλλα τη μέρα του δίνω όποτε να ναι , για όσο θέλει...μπορεί να κάνω βλακεία βέβαια και να το παραταίζω, άλλα ας πούμε όταν τον πιάνουν κολικοί μόνο με βυζί ηρεμεί... και αναγκαστικά τρώει λιγάκι, ή για παράδειγμα χτες τον έβγαλα βόλτα, του έδωσα λίγο στήθος πριν βγούμε έξω κι ας τον είχα ταίσει, και παρόλα αυτά όσο ήμασταν έξω πάλι θήλασα και αυτός το πήρε με ευχαρίστηση...θήλασε για ωρίτσα αν και σκεπασμένος με σεντονάκι παρόλη τη ζέστη το ψυχάκι μου...

Τώρα τον έχω στο ριλάξ, μια κοιμάται μια ξυπνάει και θέλει αγκαλιές, τουλάχιστο έκανα μερικές δουλίτσες στο σπίτι, αν αργότερα έρθει η μάνα μου (της έδωσα ρεπό χτες χαχα) και τον κρατήσει μπορεί να κοιμηθώ λιγάκι αν τα καταφέρω...γιατί δε φτάνει που έχουμε ζόρι με το μικρό, είμαι κι εγώ κακότροπη πολύ στον ύπνο και δεν κοιμάμαι εύκολα...δε μπορούσα να μοιάσω λίγο τον άντρα μου που κοιμάται όπου τον αφήσεις?

Αυτό με το συνεχόμενο θηλασμό πάντως δεν κρατάει πολλές μέρες μην ανησυχείτε!
kalimera Xrysa mou !
egrafa egrafa tosi wra kai svistike to mnm.. ai sto kalo.... twra de thymamai ti akrivws egrafa..
eimai ki egw loipon etsi ston ypno, otan PREPEI na koimithw de mporw, enw o antras mou sto tsepaki kai oute sygkineitai apo thoryvous kai klammata....
oso gia to galataki ki egw pou krataw roloi ksexnaw alla peripou kathe wra ti vazw giati klaiei kai ti lypamai. to mono kako pistevw stis thiles mas to kanoume pou afydatwnontai.. filakia ta leme meta

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και εγω νυσταζω σχετικα καλα παει περιπου τρωμε βραδυ 8-8.30 ξυπναμε 11.30-12 και ακομα μια φορα 5παρα μετα 8.30 το πρωι αντεχετε και εχω ορεξη να κανω δουλειες
εγω στην κορη μου το μωρο κοιμοταν μπρουμυτα και μου λεγε ο παιδιατρος αφου ετσι θελει αστην δεν εκλεινε την μυτη της ειχε τους κολικους αλλα το βραδυ ετσι το κοιμοταν ολο. τπτ δεν ειναι αποδεδειγμενο οτι προκαλει το μεγαλο κακο με το μπρουμυτα λενε λιγο αυτο λιγο τα κρεβατια λιγο το στρωμα και τα λοιπα το μωρο τπτ δεν επαθε ετσι μπορουσε να κοιμηθει.
τι εννοεις διπλα μας χρυσα στο κρεβατι μας? αυτο μην το κανετε ειναι σαν να βαζετε το παιδι σας αγκαλια με ενα χασαπομαχαιρο κυκλοφορει διαφημιση παγκοσμια ανατριχιασα που την ειδα.
σημερα η εγχειρηση δεν πολυποναει νιωθω αρκετα καλυτερα ευτυχως και χαιρομε που συρρικνωνομε και ξεφουσκωνω Cool

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μας..τι κανετε!εχει πεσει νυστα οποτι διαβαζω..υπομονη θα βρειτε το προγραμμα σας..
σημεραθα παμε για το πρωτα εμβολια...το ενα ειναι σταγονες κ το αλλο τσιμπια...για να δουμε τι θα κανει η κορη μ..!
χθες το βραδυ ηταν στην κουνια της κ μιλουσε στο παιχνιδι που της εχω κρεμασει..κραυγουλες κ γελακια!!εμεινα..!μεγαλωσε το παιδακι μ..!!
ετσι ειναι αγαπες μ οι αντρες μας δεν καταλαβαινουν γρι οταν κοιμουνται..να κλαιει η μικρη διπλα τ κ αυτος να ροχαλιζει...

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια πείτε μου κάποια σας παρακαλώ, το τικεράκι του μπέμπη μου το βλέπετε στην υπογραφή ή μπα; Γιατί εμένα μου βγάζει στον υπολογιστή μου ένα ερωτηματικό παρ´όλο που το έχω αλλάξει 2 φορές...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα ερωτηματικο δειχνει καλη μ...
εγω μπαινω απο κινητο το χω φτιαξει αλλα δεν ξερω τι να κανω μετα για να εμφανηζετε κ το δικο μ....

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια γεια σας!! Να ζησουν τα αγγελουδια σας!! Ηθελα να ρωτησω αν γεννησε καμια σας στο ιασω! Η τιμη δωματιου περιλαμβανει κ επισκληριδιο; Ξερει καμια;

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
αυτο μονο εχω να πω και νομιζω σας καλυπτω ολες!
καλημερααααα!!!!!!!!

Θεάααααα!!!!
Να σαι καλά, γέλασα! Θα έπρεπε να βγαίνει και σε καληνύχτα... κουτουλάω...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχχχχ κοριτσια μεχει ταραξει απο χθες ανα μια ωρα θελει να τρωωει χωρις σταματημο !!!!!!!
λιγο σταματα μ πιπιλα κ κουνημα.........
ξεκινησα κ ξαπλωτο θηλασμο γιατι καταπιαστηκα!

ειναι αλματα αυτοι οι μαραθωνιοι θηλασμοι??

αν βγουμε καμια βολτα λετε ν ηρενησει???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις