Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!!!ΚΑι κατι τελευταίο και να παω να φάω γιατί θα μείνω νηστική. Ο πόνος προσδιορίζεται πως το κέντρο χαμηλά στην κοιλιά και όχι στο ύψος των ωοθηκών.Αυτά και καλή μου όρεξη.
Θα ξανάρθω μόλις φάω   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 417472

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω και εγω με την Αφρούλα, είναι πιο ψυχοφθόρο να προσπαθήσεις κανονικά και μετα να αναγκάζεται να διακόπτεις την κυηση. Στην εξοσωματικη θα πάρουν τα υγιή! Και δεν είσαι και τόσο μεγάλη, καλα λέει η Γιαννα, άλλες έχουν κάνει μωρο και σε μεγαλύτερες ηλικίες
Όλα αυτα που νοιώθεις για τις άλλες κοπέλες στον κύκλο σου και το γιατι σε εσένα είναι απόλυτα φυσιολογικά! Σε καταλαβαίνω!

Ευαμου και εγω ιδέα δεν έχω τι μπορει να είναι! Ναι εμείς περιμένουμε μαζι

Καλησπέρα Γιαννα
Τι κάνεις;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια, εγώ σήμερα δεν είχα πολύ όρεξη για δουλείες, ήθελα να κατέβω και κάτω για να ταχτοποιήσω κάποια θέματα του γάμου αλλά βαρέθηκα.
Δευτέρα τώρα.

Ιόλη μην βλέπεις τα πράγματα μόνο απο την αρνητική τους πλευρά, μπορεί να μείνεις έγκυος και να μην έχει κανένα πρόβλημα το νινί σου, δεν μπορείς να υπολογίσεις ακριβώς με πιθανότητες.
Να σκέφτεσαι θετικά μόνο. Η εξωσωματική στην περίπτωσή σου, θα σου δώσει περισσότερες θετικές πιθανότητες έτσι όπως τα περιέγραψες.
Το κυριότερο είναι να πιστεψεις πως όλες οι γυναίκες μπορούμε να γίνουμε μητέρες γιατί αυτή είναι και η αλήθεια.

Ευα δεν μπορώ ούτε και εγώ να εξηγήσω τι είναι, αλλά σου εύχομαι να είναι νινί   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 654316
άσχετο αλλά το χρώμα στο μαλλί σου μου αρέσει πολύ!

Θυμάμαι και το Χριστινάκι είχε ένα πολύ όμορφο χρώμα στα μαλλιά της.
Έχει καμιά σας κανένα νέο της ;

Θα τα βάψω την Τρίτη και το μάτι μου πάει στα μαλλιά Razz Razz

να πω τις καλημέρες μου σε όλες σας,
όλες τις ευχές του κόσμου
και να είμαστε πάντα γερές,
καλορίζικο   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 315810   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 315810

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ τόοοοσο πολύ. Κορίτσια, ειλικρινά: Από χθες είναι η 1η φορά που αισθάνθηκα λίγο καλύτερα Smile

Λεμονάκι, χαφτουνάκι,   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 379767

Αφρούλα και εγώ ακριβώς αυτό πιστεύω. Είναι ΠΟΛΥ βάναυσο αυτό. Στη 14η εβδομάδα έκανα τη διακοπή. Κανονική γέννα, παιδιά, σχεδόν. Επισκληρίδιος, κλπ. Δεν το εύχομαι σε κανέναν. Και για αυτό μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση που ο γενετιστής μας είπε να δοκιμάσουμε και πάλι φυσιολογικά.. scratch

Εύα κι εγώ κάτι τέτοιο νομίζω για σένα, όπως η Αφρούλα. Το έντερο είναι άλλος πόνος πιστεύω θα το καταλάβαινες. Ωστόσο, δεν θέλω να get your hopes up, χαλαρά ψύχραιμα και σε λίγες μέρες θα φανεί... ΜΑΚΑΡΙ!

Κορίτσια σας χαιρετάω, θα μπω και πάλι αργότερα- όσο και χάλια να'μαστε, υπάρχει και δουλειά...

Να δω μπας και ξεχαστώ λιγάκι..   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 531909   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 531909

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Λεμονακι μας
Λατρεύω την θετικη σου ενέργεια!!!!

Τη Χριστινα την έχω πετύχει Facebook, καλα είναι, χαλαρή και διακοπές

Τι θα κάνεις στα μαλλια σου; Είσαι και εσυ ξανθιά; Δεν θυμάμαι τη φωτο που είχες βάλει παλαιότερα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΙΤΙΕΣ!ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΟΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛ 1/4 ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΜΒΡΥΟ?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα Λεμονακι μας
Λατρεύω την θετικη σου ενέργεια!!!!

Τη Χριστινα την έχω πετύχει Facebook, καλα είναι, χαλαρή και διακοπές

Τι θα κάνεις στα μαλλια σου; Είσαι και εσυ ξανθιά; Δεν θυμάμαι τη φωτο που είχες βάλει παλαιότερα

καλημέρα κούκλα Very Happy

Αννα μου πάντα θετική σκέψη !!

τα μαλλιά μου ξανθά είναι, τα βάφω μόνη μου εδώ και 3-4 χρόνια αλλά αυτή την φορά θα πάω στην κομμώτρια που θα με χτενίσει και λέω να κάνω μια μικρή αλλαγή, σε ξανθό πάλι,
εννοείται Razz Razz
το κακό είναι πως, όπως και κάθε καλοκαίρι, οι άκρες μου ανοίγουν πάρα πολύ απο τον ήλιο ενώ πάνω ρίζα έχουν το χρώμα που τα βάφω. Αμυδρή διαφορά αλλά δεν θέλω, μπορεί στις φωτογραφίες να φανεί.

τι κάνεις εσύ ;
τυχαιρό το Χριστινάκι, διακοπούλες..
αχ   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787 θέλω !!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΧΡΩΜΑ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΧΡΩΜΑ!

ναι ναι το ξέρω Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορείς να περάσεις βάση στο φυσικό σου και να βάλεις μερικές πιο ανοιχτές ανταύγιες, ο χρόνος είναι σωστός να τα κάνεις τώρα, και μεχρι το γάμο θα εχει σταθεί καλύτερα και το χρώμα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΝΑ,ΑΦΡΟΥΛΑ,ΛΕΜΟΝΑΚΙ   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 654316   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 654316   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 654316
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ.......
ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ...ΘΕΛΩ....ΘΕΛΩ......ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!
ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787
ΠΕΡΝΑΩ ΤΗ ΦΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΥΡΑ.ΠΟΛΥ ΜΑΥΡΑ.
ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα το φυσικό μου είναι καστανό, θα ξεφύγω πολύ απο το ξανθό και δεν θα μου αρέσει. Τα είχα στο φυσικό μου όταν έκανα σπερματεγχύσεις και μετά που σταμάτησα τα είχα ανοίξει ξανά.

Αφρούλα σε ποιον γυναικολόγο πας ;
πήγαινα και εγω στην καβάλα σε έναν που ήταν πολύ βλάκας τελικά...

αν δεν μπορείς να γράψεις όνομα στείλε π.μ να δω αν είναι ο ίδιος...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα καλημέρα, τι έπαθες ;

κάτι συγκεκριμένο ή απλά δεν νιώθεις καλά ψυχολογικά αυτές τις μέρες
γενικά;

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΙΟΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛ 1/4 ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΜΒΡΥΟ?

Αφρούλα όχι, υπάρχουν μεν 3 σενάρια (φυσιολογικό-φορέας-μη φυσιολογικό) εκ των οποίων μόνο το 1 είναι το επιθυμητό. Οι πιθανότητες όμως δεν είναι ισοσταθμισμένες δλδ 25-25-50%, όπως φαίνεται, αλλά εξαρτάται από το μέγεθος της αναστροφής, ποιο χρωμόσωμα κλπ κλπ. Πολύ περίπλοκο. Θα μας τα εξηγήσουν πιο αναλυτικά κ ίδωμεν..

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι τότε διάλεξε μια απόχρωση του ξανθό για βάση και μετα πιο ανοιχτές ανταύγιες!! Καλη επιτυχία ότι και να κάνεις!!
Γιανναμου γλυκια τι επαθες; Ελπίζω να είναι απλα μια φάση που περνάς! Καλο σκ και σε εσένα
  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 334590   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 334590

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΙΤΙΕΣ!ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 215994

Επανήλθα!! Καλέ, όχι δε θέλω από την αρχή. Θέλω από τη στιγμή που ο οργανισμός μου και ο καλός Θεούλης θέλει να μου δείξει. Δε βιάζομαι τόσο(αυτή τη φορά γιατί τους προηγούμενους μήνες έψαχνα συμπτώματα αμέσως μετά το   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 215994.Το ξέρω πως ήμουν παλαβή.)
Τώρα σκέφτηκα πως ψάξω δε ψάξω, θα έρθουν όταν πρέπει να έρθουν.Γιατί να βιάζομαι, να ψάχνομαι, να στενοχωριέμαι και να απογοητεύομαι;;;
Απλά, πραγματικά με εντυπωσιάζει ο συγκεκριμένος πόνος. Anyway.
Λεμονάκι μου, όντως τα μαλλάκια μου είναι ανταύγειες.Να ήξερες τί πέρασα για να αποκτήσω αυτό το χρωμα στα μαλλιά. Πριν 2 χρόνια τέτοιο καιρο τα είχα κόψει σχεδόν αγορίστικα γιατί μία κομμώτρια(σε καλό κομμωτήριο τηςε Ν. ΣΜύρνης και Καλλιθέας) μου τα έκαψε. Sad Sad

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ να πω πριν (ξανα)φύγω ότι μ'αρέσει πολύ η απόχρωση ΚΑΙ της Εύας ΚΑΙ της Αφρούλας, Αφρούλα, τι γλυκό ξανθό!

Γιάννα κουράγιο, σε καταλαβαίνω-κι εγώ από 28 Μαΐου σταμάτησα την πρωινή μου δουλειά αλλά δουλεύω 24/7 στις μεταφράσεις και θέλω επί τέλους διακοπές!

Ξανα-μανά γειά σας! (οριστικά, πάω να δουλέψω)

ΜΠΑΙ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΥΡΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΚΑΚΙΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΗ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΥΕ.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη μου πολυ στεναχωρέθηκα με αυτά τα αποτελέσματα..Και μενα γνώ,η μου ειναι η εξωσωματική,ετσι θα ξέρεις οτι αυτα που θα σου τοποθετήσουν θα ειναι φυσιολογικά μωράκια και θα μπορεις να απολάυσεις την εγκυμοσύνη.

Ενω με φυσιολογικό θα έχεις αγωνία συνεχώς και ισως χρειαστείς να ξανακάνεις και να ξανακάνεις έκτρωση..κριμα και για σενα και για το μωράκι κουκλα μου,γιατι ξέρω οτι θα υποφέρεις και θα πέσεις πολυ ψυχολογικά.

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΥΡΑ.ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΚΑΚΙΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΗ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΥΕ.
Γειά σου ζουζούνα μου. Καλό ΣΚ   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΦΩ ΚΑΙ Η ΡΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΤΣΙ ΕΒΓΑΙΝΕ!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ!!!
ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ..ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!

ΙΟΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΕΛΟΝ ΕΦΟΣΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ''ΠΡΟΒΛΗΜΑ'' ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΩΔΥΝΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΝΝΑ,ΛΕΜΟΝΑΚΙ.ΕΥΑ,ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 417472 ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα ανταυγιες μάλλον δεν θα κάνω εκτός και αν μπορέσει να μου τις κάνει χωρίς να χρησιμοποιήσει ντεκουπάζ...

είναι τόσο καλά ποιοτική η τρίχα μου που δεν θέλω να την χαλάσω με βαριά προϊόντα, όλοι έχουν να λένε για την γυαλάδα και δεν λέω υπερβολές...

είναι και λεπτή η τρίχα και άστα να πάνε μετά....

Εύα δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι να καούν τα μαλλιά μου   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #56 - Σελίδα 3 534787
δεν τις είπες τίποτα αυτής ;
εγώ θα την έπνιγα Razz

Ιόλη είναι φρέσκο τώρα, να δεις που σε λίγες μέρες και μετά απο μια καλή εξήγηση που θα σας κάνουν οι γιατροί
θα νιώσετε καλύτερα και ποιο δυνατοί.
Σου το λέω εκ πείρας Wink

ξεκινάω το μαγείρεμα θα ρίχνω κλεφτές Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις