Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
130 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 130 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:καμια βαλιτσα....2 μαγιω,το αντηλιακο σου-αν και εμεις παμε απογευμα για μπανιο οποτε αστο καλυτερα, τις βιταμινες σου και παμε.α παρε και ενα φουστανακι μαζι-ξερεις φαρδουλο- για καμια βολτιτσα. αρκουν, οοοολα τα αλλα ειναι εκει και μας περιμενουν.
ζωουλα, πλακα πλακα εγω του χρονου θα κανω διακοπες στην σπιατζα-πρωτα ο θεος- θα τα λεμε εκει....
εντερικο=υπομονη, πολλα νερα, φρουτα, κολοκυθακια,και πολυ υπομονη, α το ειπα αυτο-ταδε εφη η γιατρος!
ευη που εισαι οεο?



ετοιμαζομαι και μην ανυσηχεις μαζι θα περασουμε τελεια!!! χαχαχαχαχα
του χρονου δηλαδη το ζευγο θα ειναι μαζι ααααααααααααααααααααα χαχαχαχα θα τρελαθω αντε τελεια θα ανυπομονω ειλικρινα ....να μαζευομαστε τα βραδια για καμια ψητουρα μπυριτσες και τα νινακια στα καροτσια αχχχχχχχχχχχ τελειααααααααααααα
ναι ναι τελευαται ημερομηνια ειναι 17/12 ελπιζω να μην αλλαξει χιχιχιι δεν μας πειραζει καθολου τους θελουμε ωριμους τους αντρες εμεις καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Patsie έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετεε????????? εμεις λιωσαμε κανονικα και σημερα κατι καλυτερο κανει οχι πολλα πραγματακια βεβαια....ειδα ευχαριστα νεα μπραβο κοριτσια μου για τις β επιπεδου και εχουμε και νεο μελος χιχιχι καλως ηρθες να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσηνη και ολα να πανε τελειααααααααα!!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
βλεπω σιγα σιγα αποχωρουμε για διακοπες ε??αντε θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ελα να σε παρω μαζι ζωουλα.ρε συ ποια εκανε β επιπ,νομιζα οτι την εκανες εσυ Embarassed . ειπαμε καποτε ημουν ξανθια!

μαριλου ετοιμασε βαλιτσα να σε παρω μαζι.

πατσι, πως σε λενε?που μενεις? που θα πας διακοπες?-εσβησε το ανακριτικο-


Hahaha... Λοιπόν... με λένε Πατρίτσια, μένω Αθήνα, στο Ν. Ηράκλειο, κι είναι το πρώτο μου παιδάκι..

Διακοπές δε με αφήνει με τίποτα η γιατρός μου σε νησί, μόνο στεριά σε απόσταση μέχρι 3ωρο απ την Αθήνα. Κι έτσι θα πάμε πρώτα μια βδομάδα στο Μεσολόγγι (είναι ο άντρας μου απο κει κι εγώ έχω καταγωγή απ' τη μάνα μου). Και μετά θα πάμε 4-5 μέρες στη Στούπα (Μεσσηνιακή Μάνη), τα δυο μας, χωρίς γονείς, αδέρφια, σόγια κλπ. Δεν έχω ξαναπάει αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!

Α, β' επιπέδου έκανα κι εγώ μία ψιλοπρώιμη στις 25/7 και θα την επαναλάβω στις 28/8. Επέμενε η γιατρός μου (που υπόψιν είναι και πολύ καλή παιδική μου φίλη), να δει κάποια πράγματα που φαίνονται καλύτερα νωρίς και να ξαναδεί μετά απο ένα μήνα κάποια άλλα. Ολα καλά με το μωρό, μόνο πρόσωπο δεν εξέτασε γιατί ήταν νωρίς. Οσο για μένα, βρήκε τον πλακούντα χαμηλά, μου είπε οτι ελπίζουμε οτι θα ανέβει με τη μήτρα το επόμενο διάστημα, ωστόσο να προσέχω λίγο παραπάνω!


ολα τελεια σηλαση κοριτσαρα μου τελεια ...να πατε διακοπουλες και να τις ευχαριστηθειτε πολυ πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 215994

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:καμια βαλιτσα....2 μαγιω,το αντηλιακο σου-αν και εμεις παμε απογευμα για μπανιο οποτε αστο καλυτερα, τις βιταμινες σου και παμε.α παρε και ενα φουστανακι μαζι-ξερεις φαρδουλο- για καμια βολτιτσα. αρκουν, οοοολα τα αλλα ειναι εκει και μας περιμενουν.
ζωουλα, πλακα πλακα εγω του χρονου θα κανω διακοπες στην σπιατζα-πρωτα ο θεος- θα τα λεμε εκει....
εντερικο=υπομονη, πολλα νερα, φρουτα, κολοκυθακια,και πολυ υπομονη, α το ειπα αυτο-ταδε εφη η γιατρος!
ευη που εισαι οεο?



ετοιμαζομαι και μην ανυσηχεις μαζι θα περασουμε τελεια!!! χαχαχαχαχα
του χρονου δηλαδη το ζευγο θα ειναι μαζι ααααααααααααααααααααα χαχαχαχα θα τρελαθω αντε τελεια θα ανυπομονω ειλικρινα ....να μαζευομαστε τα βραδια για καμια ψητουρα μπυριτσες και τα νινακια στα καροτσια αχχχχχχχχχχχ τελειααααααααααααα
ναι ναι τελευαται ημερομηνια ειναι 17/12 ελπιζω να μην αλλαξει χιχιχιι δεν μας πειραζει καθολου τους θελουμε ωριμους τους αντρες εμεις καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να γιατι τις λατρευω τις πυργιωτες....γεια σου ρερ ζωουλα με τα ωραια σου! Wink

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:καμια βαλιτσα....2 μαγιω,το αντηλιακο σου-αν και εμεις παμε απογευμα για μπανιο οποτε αστο καλυτερα, τις βιταμινες σου και παμε.α παρε και ενα φουστανακι μαζι-ξερεις φαρδουλο- για καμια βολτιτσα. αρκουν, οοοολα τα αλλα ειναι εκει και μας περιμενουν.
ζωουλα, πλακα πλακα εγω του χρονου θα κανω διακοπες στην σπιατζα-πρωτα ο θεος- θα τα λεμε εκει....
εντερικο=υπομονη, πολλα νερα, φρουτα, κολοκυθακια,και πολυ υπομονη, α το ειπα αυτο-ταδε εφη η γιατρος!
ευη που εισαι οεο?



ετοιμαζομαι και μην ανυσηχεις μαζι θα περασουμε τελεια!!! χαχαχαχαχα
του χρονου δηλαδη το ζευγο θα ειναι μαζι ααααααααααααααααααααα χαχαχαχα θα τρελαθω αντε τελεια θα ανυπομονω ειλικρινα ....να μαζευομαστε τα βραδια για καμια ψητουρα μπυριτσες και τα νινακια στα καροτσια αχχχχχχχχχχχ τελειααααααααααααα
ναι ναι τελευαται ημερομηνια ειναι 17/12 ελπιζω να μην αλλαξει χιχιχιι δεν μας πειραζει καθολου τους θελουμε ωριμους τους αντρες εμεις καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να γιατι τις λατρευω τις πυργιωτες....γεια σου ρερ ζωουλα με τα ωραια σου! Wink



εχουμε πιασει το νοημα τις ζωης καλε ....  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εεεεεετσι!ναι σιγα που θα σκασουμε

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:εεεεεετσι!ναι σιγα που θα σκασουμε


 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316
αγαπες σας αφηνω παω να βαλω κανα πλυντηριακη να μαζεψω και λιγακι το σπιτακι ...αν και βαριεμαι αφορητα αλλα...θα τα ξανα πουμε καλο μεσημεριιι!!!!!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία μου καλή β επιπέδου εγώ καλέ έχω σε 3 εβδομάδεςςςςςςςςςςςςςςςςςς επειδή το είδαμε το μπεμπέ και στην άμνιο αλλά και τότε που είχα τα πονάκια μου είπε να την τραβήξουμε λίγο παραπάνω. Επίσης καλά έκανες και πήγες με τον άντρα σου μακριά. Άσε με καλή μου θα κάνω εγώ σεξ ή θ τσακώνομαι και θα με ακούνε οι γονείς μου δεν είμαστε καλά΄! Ενώ τώρα τσακώνομαι σπάω τα πιάτα μου κάνω ότι θέλω αχαχαχαχαχα


Πάτσυ καλώς ήρθες !!!!!! Με το καλό το μπεμπέ σου! εχεις δει τι είναι???


Οσες έχετε χωριό σας σιχαίνομαι. Εγώ είμαι από την Κυψέλη, ο μπαμπάς μου είναι από την Κυψέλη, ο μπαμπάς του ήταν από την Κυψέλη, ο μπαμπάς του από την Κυψέλη ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ θέλω και εγώ πορτοκάλι βιολογικό !!!!!!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εμένα ο πλακούντας Πάτσυ ήταν χαμηλά και ανέβηκε !!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:εεεεεετσι!ναι σιγα που θα σκασουμε


 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 654316
αγαπες σας αφηνω παω να βαλω κανα πλυντηριακη να μαζεψω και λιγακι το σπιτακι ...αν και βαριεμαι αφορητα αλλα...θα τα ξανα πουμε καλο μεσημεριιι!!!!!!!!

 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Αθανασία μου καλή β επιπέδου εγώ καλέ έχω σε 3 εβδομάδεςςςςςςςςςςςςςςςςςς επειδή το είδαμε το μπεμπέ και στην άμνιο αλλά και τότε που είχα τα πονάκια μου είπε να την τραβήξουμε λίγο παραπάνω. Επίσης καλά έκανες και πήγες με τον άντρα σου μακριά. Άσε με καλή μου θα κάνω εγώ σεξ ή θ τσακώνομαι και θα με ακούνε οι γονείς μου δεν είμαστε καλά΄! Ενώ τώρα τσακώνομαι σπάω τα πιάτα μου κάνω ότι θέλω αχαχαχαχαχα


Πάτσυ καλώς ήρθες !!!!!! Με το καλό το μπεμπέ σου! εχεις δει τι είναι???


Οσες έχετε χωριό σας σιχαίνομαι. Εγώ είμαι από την Κυψέλη, ο μπαμπάς μου είναι από την Κυψέλη, ο μπαμπάς του ήταν από την Κυψέλη, ο μπαμπάς του από την Κυψέλη ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ θέλω και εγώ πορτοκάλι βιολογικό !!!!!!!!!

μην μου αγχωνεσαι-θα κανεις ρυτιδες ΕΚΦΡΑΣΗΣ-θα σου φερω εγω πορτοκαλακια και θα σε παρω καισ το χωριο-του χρονου φετος εχουμε κλεισει καρε-.
αθηναια.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην νομιζεις και εμενα ο μπαμπας μου ειναι απο διδυμοτειχο affraid στην αλλη ακρη, 500ε για βενζινες θελω ν παω και αν ερθω...οποτε δεν-ασε που δεν παω σε δικο μου σπιτι,αλλα φιλοξενουμενη
η μαμα μου ειναι απο την αρτα,αλλα και εκει δεν μπορουν συννενοηση οι αδελφες να το μαζεψουν....οποτε φροντισα να βρω αντρα με χωριο χαχαχαχα tongue
-πρεπει παντως να ομολογησω οτι το λατρευω το χωριο ΜΟΥ και εγω θελω να πηγαινω πιο συχνα απο τον αντρα μου.τον εχουν παρει χαμπαρι και στο χωριο και ολο τον πειραζουν....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το Αθηναία το είδα λίγο απαξιωτικά ή μου φάνηκε?? χι χι χι χι χι χι !!!!


Θα έρθω. Και θα κατσικωθώ. Είμαι η κλασσική χαζή Αθηναία. Αν βρω αυγό από κότα το πληρώνω και 3 ευρω το ένα.

Ο καλός μου να φαντασθείς είναι από χωριό της Ιρλανδίας. Οταν προ 10ετίας είχα πάει να γνωρίσω τα πεθερικά εκεί που καθόμασταν στην κουζίνα ακούω ένα μμμμμμμ και γυρνάω κ ήταν μια αγελάδα στην αυλή. Εγώ βγήκα έξω και άρχισα να την χαιδευώ και να φωνα΄ζω. Με κοιτάζανε τα πεθερικά και λέγανε μάλλον χαζό είναι? αλλά τους είπε ο καλός μου αφήστε την έχει μεγαλώσει στην Αθήνα αχαχαχχαχαχα

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλεινω τα ματια μου κι ειμαι στο νησακι της γαλαζιας λιμνης με τον καλο μου και τη μπεμπα(εκτος κοιλιας επιτελους)και εχει την τελεια δροσια κατω απ τα φοινικοδεντρα και το μονο που μας απασχολει ειναι τι ψαρακι θα ψαρεψουμε σημερα!!!!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 893968  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 4872
υγ. κι εμενα ηταν χαμηλα ο πλακουντας κι ανεβηκε!!! μαλλον ετσι γινεται!!!
η δικια μου η συμπεθερα που ειναι οεο;;;; Ευηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:το Αθηναία το είδα λίγο απαξιωτικά ή μου φάνηκε?? χι χι χι χι χι χι !!!!


Θα έρθω. Και θα κατσικωθώ. Είμαι η κλασσική χαζή Αθηναία. Αν βρω αυγό από κότα το πληρώνω και 3 ευρω το ένα.

Ο καλός μου να φαντασθείς είναι από χωριό της Ιρλανδίας. Οταν προ 10ετίας είχα πάει να γνωρίσω τα πεθερικά εκεί που καθόμασταν στην κουζίνα ακούω ένα μμμμμμμ και γυρνάω κ ήταν μια αγελάδα στην αυλή. Εγώ βγήκα έξω και άρχισα να την χαιδευώ και να φωνα΄ζω. Με κοιτάζανε τα πεθερικά και λέγανε μάλλον χαζό είναι? αλλά τους είπε ο καλός μου αφήστε την έχει μεγαλώσει στην Αθήνα αχαχαχχαχαχα
κλασσικη αθηναια στο χωριο βελιες του χρονου.θα με λατρεψουν οι συγχωριανοι να πληρωνεις για ενα αυγο 3ευρουλακια!χαχαχαχα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:κλεινω τα ματια μου κι ειμαι στο νησακι της γαλαζιας λιμνης με τον καλο μου και τη μπεμπα(εκτος κοιλιας επιτελους)και εχει την τελεια δροσια κατω απ τα φοινικοδεντρα και το μονο που μας απασχολει ειναι τι ψαρακι θα ψαρεψουμε σημερα!!!!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 893968  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 4872
υγ. κι εμενα ηταν χαμηλα ο πλακουντας κι ανεβηκε!!! μαλλον ετσι γινεται!!!
η δικια μου η συμπεθερα που ειναι οεο;;;; Ευηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ετσι θα ειστε σε 2 χρονακια-οχι στο νησακι αλλα καπου αλλου-.μην ξυπνησεις Very Happy

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:Και εμένα ο πλακούντας Πάτσυ ήταν χαμηλά και ανέβηκε !!!

Αγοράκι είναι το μπεμπέ (απαντάω και στην προηγούμενη ερώτηση). Ψιλοφάνηκε στην αυχενική και το επιβεβαιώσαμε και 100% γιατί έκανα τροφοβλάστη.

Για τον πλακούντα, προσπαθώ να μην το πολυσκέφτομαι, ελπίζω κι εγώ να ανέβει, προσέχω μέν, αλλά μην περάσω και όλες μου τις διακοπές με άγχος και με στερήσεις!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως το ομολογώ τον Αύγουστο που πάτε όλοι στα χωριουδάκια σας και η Αθήνα η καημένη όμορφη είναι...!! Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ειπα οτι βαριεμα ινα μαγειρεψω σημερα? ε σας το λεω τωρα λοιπον! βαριεμαι!
παω να παραγγειλω κοτοπουλακι ψητο με πατατουλες.ε θα φταιαξω εγω την σαλατα, αντε παλι....
τα λεμε μετα κορισταρες! Cool

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ βαριέμαι να δουλέψω σήμερα. Και άυριο. Και την Δευτέρα. Το βράδυ θα πάρω σουβλάκια.  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Patsie έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Και εμένα ο πλακούντας Πάτσυ ήταν χαμηλά και ανέβηκε !!!

Αγοράκι είναι το μπεμπέ (απαντάω και στην προηγούμενη ερώτηση). Ψιλοφάνηκε στην αυχενική και το επιβεβαιώσαμε και 100% γιατί έκανα τροφοβλάστη.

Για τον πλακούντα, προσπαθώ να μην το πολυσκέφτομαι, ελπίζω κι εγώ να ανέβει, προσέχω μέν, αλλά μην περάσω και όλες μου τις διακοπές με άγχος και με στερήσεις!

ετσι πατρισια, θελει θετικη σκεψη και οχι μιζερια...μπραβο σου! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:Εγώ βαριέμαι να δουλέψω σήμερα. Και άυριο. Και την Δευτέρα. Το βράδυ θα πάρω σουβλάκια.  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 7 328109
και το μεσημερι τι φας?
τελειωνει η μπαταρια......τα λεμε μεταααααααααααα

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα στο γραφείο θα φάω ένα τοστ και κανα φρούτο. Εγώ τα βράδια μαγειρεύω πάντα. Τον χειμώνα μαγειρεύω όταν γυρνάω στις 11.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν και τώρα είπες κοτοπουλάκι με πατατούλες και ζήλεψα. Θα παραγγείλω το βράδυ κοτόπουλο νιαμ νιαμ νιαμ !!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι οχι δεν ξυπναω!!!! βεβαια εμεις δεν ειμαστε τοοοσο ομορφη οικογενεια! ειμαστε περισσοτερο χαχαχχαα! αχ κι εγω εφαγα σουβλακια χθες και μετα οι τυψεις με κυβερνουσαν οοοολη νυχτα!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί τύψεις καλέ?? μια χαρά είναι το σουβλάκι!!


Πάτσυ και εγώ εκανα άμνιο !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις