Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να κανω αναστασια να κλαιω την μοιρα μου?
η ζωη μας απαιτει θαρρος, θρασσος,υπομονη, επιμονη, ευγενεια και πολυ πολυ χιουμορ Very Happy

σε μισω που θα φας...με αγγουρια αποψε την βγαζω!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε παιδι μου αλλα σε παρακολουθω που δν πτοεισαι με τπτ!!! Μπραβο!!!!! Κ γω ελαφρια τρωω μη ζηλευεις!!!ρυζι μ γιαουρτακι!!!! Δν θελω να παχυνω κ μου χει γινει εμμονη!!!! Εβαλα πολυ αποτομα 5κιλα κ θυμωσα!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια εσερνα μονο το τσουβαλι δεν κουραστηκα μονο η ζεστη με κουρασε...

Αναστασια ηρθε η πεθερα το απογευμα κατα τις 6μιση.Ηπιαμε καφεδακι στην βεραντα και ολα μελι γαλα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια οφειλω να ομολογησω οτι και δεν ηξερα τι δυναμη εκρυβα μεσα μου, μεχρι που χρειαστηκε να την χρησιμοποιησω.απο το 2008 εχουν ερθει τα πανω κατω και πιο κατω στην ζωη μου -επαγγελματικα και οικονομικη-αλλα παιρνω κουραγιο απο την οικογενεια μου, την ιωαννα μου και τον μπαμπα της.δεν θελω να με βλεπει το παιδι με τα μουτρα κατω....ποτε δεν θα συγχωρουσα τον εαυτο μου.

ευη κοψε τις μακακιες, τι εννοεις δεν το σηκωνες το εσερνες?παλι το βαρος, ειναι βαρος. μαρη θα στειλω σκουποξυλο στην κοζανη.....ασε λιγο να σε κανακεψουν....
φανταστειτε να γεννησει η ευη τ δουλειες θα κανει.......

που ειναι η ζωουλα? ψιλιαζομαι οτι πηγε για φαγητο με τον αντρα της καιτην κορη....ειναι και μακρια πατρα-πυργος....περιμενουμε καλε ασε το πηρουνι

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου καλα κανεις! ετσι πρεπει! οι μαμαδες ειναι οι δυνατες του σπιτιου!!!
Ευη μου καλα σου λεει το βαρος ειναι βαρος!!! αντε τι αλλο θα κανεις;;;;
ειμαι τσατ οποια θελει!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχαχα κοριτσια οταν γεννησω θα κανω και τις δικες σας δουλειες.Δεν ηταν κανενας να με βοηθησει ρε σεις οποτε αναγκαστηκα τις πηρα εγω.Αν τις αφηνα θα ψηνοντουσαν απ'τον ηλιο.

Αχ κοριτσια ο μπεμπης πηρε φορα και γυριζει γυριζει και δεν σταματα...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία μου να φας τα αγγούρια σου να είσαι κορμάρα. Εγώ ήμερα ανακάλυψα πως δεν μου κάνει κανένα σουτιε΄ν μου θα πάω αύριο και θα ζητήσω το τελευταίο γράμμα της αλφαβήτου αν δεν έχουν θα πάρω λίγη τέντα.

Καλή χρυσή η πεθερά μου αλλά βαρέθηκα όλη μέρα ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Αθανασία μου να φας τα αγγούρια σου να είσαι κορμάρα. Εγώ ήμερα ανακάλυψα πως δεν μου κάνει κανένα σουτιε΄ν μου θα πάω αύριο και θα ζητήσω το τελευταίο γράμμα της αλφαβήτου αν δεν έχουν θα πάρω λίγη τέντα.

Καλή χρυσή η πεθερά μου αλλά βαρέθηκα όλη μέρα ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Ολη μερα με την πεθερα ησουν;;;Εγω θα ειχα τρελλαθει....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τόσα χιλιόμετρα έκανε η γυναίκα ε τι να κάνω...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:τόσα χιλιόμετρα έκανε η γυναίκα ε τι να κάνω...


Αν ειναι για λιγες μερες παει κι ερχεται...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι καμια αλλη εγκυουλα που ξενυχταει σημερα μεσα;;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαιρη δεν ξερω σε ποια περιοχη μενεις. φθηνα-8,5ευρω-σουτιεν εγκυμοσυνη-θηλασμου εχει στην apple stock-εγω πηγα στην μεσογειων-εχει και αιγαλεω απο οτι ξερω. να σου βρω το τηλ να τους παρεις να τους ρωτησεις που εχουν κοντα σου. ειναι βαμβακερα και αντεχουν στο πλυντηριο.
αγελαδα και εσυ ε?! εγω νομιζω οτιεχω σπασει καθε ρεκορ....πρωτα βγαινει το βυζι μετα η κοιλια και ακολουθω και εγω μετα απο καννενα διλεπτο χαχαχαχα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2105982109 στο αιγαλεω. εκει θα σε καταπισουν.μην ξεχασεις να ρωτησεις αν στο καταστημα που σε εξυπηρετει εχει το σουτιεν και τι νουμερο.αλλιως το στελνουν αυτοι απο αλλο καταστημα τους.
στο λεω γιατι στην 1 εγκ. τα ειχα χρυσοπληρωσει απο το λητω και motherbaby.... Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!εγω πρωινη τον τελευταιο καιρο δε μπορω να κοιμηθω πολυ!εσεις τι κανετε?αθανασια μου υπομονη με την διατροφη ολα για καλο σκοπο γινονται.πως θα την παλεψουμε παλι με την ζεστη???????????

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!εγω πρωινη τον τελευταιο καιρο δε μπορω να κοιμηθω πολυ!εσεις τι κανετε?αθανασια μου υπομονη με την διατροφη ολα για καλο σκοπο γινονται.πως θα την παλεψουμε παλι με την ζεστη???????????
καλημερα μαριλου! κανω διαιτα απο τωρα για να με δει κορμι ο γιοκας μου χαχαχα
πως θα παλεψουμετην ζεστη???? θελει και ερωτημα. με τα κλιματιστικα φυσικα. και μετα θα μας πηδηξει η δεη Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν θελω να σκεφτω τον λογαριασμο της δεη ποσο θα ερθει Mad ετσι κορμαρα σαν να μην γεννησες Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το καταφερα! μεγαλωσε η ιωαννιτσα κοριτσια!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 534787

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δειξτε κατανοηση για το μαυρο χαλι που επικρατει στον παγκο της κουζινας....βαριεμαι να τα μαζεψω....αργοτερα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα πηρα ασχημα με την πεθερα.....θα την εκτελεσω στα 3 μετρα σημερα.....
ευτυχως-αν ηθελε ας εκανε και αλλιως με καλμαρησε ο σαραντος-
της εχω δωσει οοοοολα τα ρουχα της ιωαννας αφου εμεις αποθηκη δεν εχουμε-γαμω την τυχη μου μεσα- και δεν χωραμε να στριψουμε εδω μεσα.την πηρα τηλ πριν λιγο και της ειπα να τα κατεβασει να στειλω να τα παρουμε να τα ξεχωρισω-θα παει μαζι τους η ιωαννα στο χωριο για 1 εβδομαδα και ειπα να εκμεταλευτω την μοναξια μου-.
και τι μου λεει?! -αχ θα την σκοτωσω- εδωσε 2 3 σακουλες σε μια γειτονισα νατα παει σε ενα μοναστηρι. εγκεφαλικο με εχει χτυπησει κοριτσια....δεν με ρωτησε η γυναικα πρωτα λες και ηταν δικα της. καλα τα ακουσε κανονικα.....δεν απαντησε τιποτα.στο τελος της ειπα να τα κατεβασει οτι εχει και θα παει ο σαραντος απο εκει να τα παρει. δεν της ξαναδινω τ ι π ο τ α!
αν δεν εχεις νυχια περιμενεις να ξυστεις απο αλλον?????
σορυ, αλλα θα εσκαγα............

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγκυουλες νοεμβριου-δεκεμβριου 12 γεια σας!!!!ετι με κοροιδευει ο αντρας μου και μετα λεει προσεχε να μην εισαι και εγκυουλα ΄14. Εχει μεγαλα ονειρα!!!!!
Εγω αρχιζω να μην την παλευω πολυ!ΔΕν εχω βοηθεια και απο κανενα και ο μικρος μου εχει ξεφυγει!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια μου.Πως ειστε σημερα;Πολυ ζεστη ε;;Αθανασια τελεια η Ιωαννα φτου φτου..καλα ε ο παγκος σου ειναι ιδιος σαν το δικο μου μου σου πω σε καλυτερη κατασταση....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία μου σε ευχαριστώ πολύ για το τηλέφωνο. Ναι είδα κατι τριουμφ 70 ευρώ και μου έπεσε το σαγόνι.

Εχθές εγώ δεν κρατήθηκα και αγόρασα κάτι βρακάκια ροζ από αυτά που φουσκώνουν πίσω για την μπέμπα μου!!!

Αθανασία το παιζί σου είναι ζουληχτό!! εγω τα παιδάκια τα ζουλάω έχω θέμα.

Η Ζωή όλα οκ μάθαμε??

εγώ β επιπέδου έχω την Τρίτη! επίσης πονάνε τα νεφρά μου εγώ δεν είμαι έγκυος είμαι ένα κινητό ερείπιο και τρομάρα μου απο Δευτέρα θα αρχίσω τα 12ωρα.......

η πεθερά μου ποτίζει σήμερα θα την πάω και για μπάνιο μετά. !!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:τα πηρα ασχημα με την πεθερα.....θα την εκτελεσω στα 3 μετρα σημερα.....
ευτυχως-αν ηθελε ας εκανε και αλλιως με καλμαρησε ο σαραντος-
της εχω δωσει οοοοολα τα ρουχα της ιωαννας αφου εμεις αποθηκη δεν εχουμε-γαμω την τυχη μου μεσα- και δεν χωραμε να στριψουμε εδω μεσα.την πηρα τηλ πριν λιγο και της ειπα να τα κατεβασει να στειλω να τα παρουμε να τα ξεχωρισω-θα παει μαζι τους η ιωαννα στο χωριο για 1 εβδομαδα και ειπα να εκμεταλευτω την μοναξια μου-.
και τι μου λεει?! -αχ θα την σκοτωσω- εδωσε 2 3 σακουλες σε μια γειτονισα νατα παει σε ενα μοναστηρι. εγκεφαλικο με εχει χτυπησει κοριτσια....δεν με ρωτησε η γυναικα πρωτα λες και ηταν δικα της. καλα τα ακουσε κανονικα.....δεν απαντησε τιποτα.στο τελος της ειπα να τα κατεβασει οτι εχει και θα παει ο σαραντος απο εκει να τα παρει. δεν της ξαναδινω τ ι π ο τ α!
αν δεν εχεις νυχια περιμενεις να ξυστεις απο αλλον?????
σορυ, αλλα θα εσκαγα............


Καλα ρε ΑΘανασια για σκοτωμα ειναι.Πως τα δινει ετσι;;Δικα της νομιζει πως ειναι μπορει να τα χρειαζοσασταν..και να μην τα θελατε παλι εσεις θα τα κανατε οτι θελατε.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά έδωσε τα ρούχα που έχετε αγοράσει ΕΣΕΙΣ??????????????? Ελα παναγία μου..................

Μα τι τυχερή που είμαι εμένα θα φύγει σε 2 μέρες και θα την ξαναδώ τα Χριστούγεννα....χαχαχαχαχαχα

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραααααααααααααααααααααααααα τι κανετε?????????????? καλα το μυριστηκε η συμπεθερα μου ( αθανασια ) ειχα παει για φαγητο εχθες χαχαχα οχι με τον αντρα με γυναικοπαρεα χιχιχιχιχι...ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ........ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ η μπεμπα μας ειναι πολυ καλη αναπτυσεται πολυ καλα και ολα τα οργανακια μας ειναι τελεια ....καθοταν ηρεμη ειδαμε προσωπακι ειχε μαγουλακιααααααααααααααααααααααααα χαχαχα μετα αρχισε να με ταραζει στης κλωτσιες δεν ηθελε αλλο ...δοξα το θεο ολα ηταν πολυ καλα και το βαρος μας 596 γραμ παρακαλω χιχιχιχιχιχιχιιχι  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 24 215994
ευχομαι σε ολες τις κοπελες τα αποτελεσματα να ειναι τελεια οσο και τα δικα μας....!!!!!ο θεος να μας προστατευει ολες!!
Οσο για ζεστη αφηστε τα σκαμε δεν παλευεται καθολου εχουμε και την μετακομηση τα μαζεματα χαλια ανυπομονω να τελειωσουμε να παμε στο καινουργιο σπιτι δεν μπορω αλλο κουραστηκα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις