Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
ΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ μου τι εγινε??? μην αγχωνεσαι ολα θα πανε τελεια και σημερα θα ειστε στο σπιτακι σας ηρεμη και χαλαροι ....απλα να καθησεις στα αυγα σου και να αφησεις τα νοικοκυρεματα για αλλους ετσι μην ξανα ακουσω οτι εκανες τιποτα θα ερθω να σε δειρω στο λεω....αγαπουλα μου ευχομαι να ειναι περαστικα συντομα και να το ξεχασεις ακομα πιο συντομα Very Happy Very Happy Very Happy
Κατα τα αλλα κοριτσια πως πατε.???? ζεστηηηηηηηηηηηη πολυ παλι πφφφφφφφφφ ελεος δεν μπορω αλλο και εαν εχεις και μετακομησεις και τρεχαματα ακομα χειροτερα σκεφτομαι αυριο να παω για εξωτερικες δουλειες πληρωμες κ τετοια και το σκεφτομαιιιιιιιιιιιιιιι τοσο πολυ οχι τιποτα αλλο μην σοριαστω παλι πουθενα και θα ειμαι μονη μου τωρα.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη βαλε τον κ@λο σου κατω και ξεκουρασου.
αντε βρε τυχερουλα θα εχεις και την πεθερα.ποια την χαρη σου! Very Happy

τωρα ειμαι εδω .....φιλια!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια!!! τι κανετε;;; Ζωουλα μου πηγαινε την Τριτη για τους λογαριασμου; που θα χει πεσει η θερμοκρασια! μεχρι κι αυριο θα χει παρα πολυ ζεστη!!! μη το ρισκαρεις!!!
Ευη μου τελεια!!!! ειμαι σιγουρη πως θα φυγεις σπιτακι σου σημερα!!! τωρα βολεψου με την πεθερουλα σου χαχαχαχα και υπομονη!!! και οπως σου ειπαν κι οι αλλες μην ξαναρχισεις τις δουλειες κακομοιρα μου!!! Αθανασια φερε τα σκουποξυλα!!! εχθες το βραδυ ειχα κι εγω αρκετες συσπασεις! αλλα τωρα το πρωι ειμαι καλα!! να παρω λετε το γιατρο η να μη πολυδινω σημασια;;;; δεν ηταν "επωδυνες" αλλα ειχα να παω κ 3 μερες τουαλετα!!! μπορει κι απ αυτο ε;;;;
Πραγματικα τι νοσοκομειο ειναι αυτο! κι εγω εντυπωσιαστηκα χθες το βραδυ με την οθονη αφης!!! χαχαχαχαχα!!! εμας το δικο μας δεν εχει ουτε γαζες!!! χαχαχχαχαχα

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εύη μου περαστικά και σίγουρα θα γυρίσεις σπίτι σου και όλα θα είναι καλά!
αλλά όταν γυρίσεις δε θα κάνεις τίποτα...ξεκούραση ακούς??
εγώ από χθες δε νιώθω πολύ το μπέμπη μου και είμαι μες στο άγχος!
πέτρωσε και η κοιλιά μου πάλι και η ψυχολογία στα πατώματα!
πόσο πολύ φοβάμαι...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ το γιατρο σου;;; μπορει να κοιμαται ο μπεμπης σου ! μη σκεφτεσαι αμεσως τα χειροτερα;;; τα μωρακια κοιμουνται παρα πολλες ωρες στην κοιλιτσα μας!!! Smile

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ένιωσα λίγο το πρωι όταν ξύπνησα και λίγο χθες το βράδυ, απλά δεν ήταν έντονο όπως άλλες μέρες....γι αυτό ανησυχώ..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα ετυχε!!!! θα δεις που σημερα θα βγαλει τα σπασμενα!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι!!
εσένα κουνιέται συνέχεια?
δηλαδή περίπου κάθε πόσες ώρες?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζω και το βλεπω και αυτο!
η αναστασια να δινει συμβουλες ηρεμιας!
και μετα μου λες οτι εχεις αμφιβολιες αν θα εισαι δυνατη μαμα....η πιο δυνατη απο ολες μας θα εισαι, ειμαισιγουρη1
ειρηνη οντως τα μωρα κοιμουνται πολλες πολλες ωρες.οπως καικαθε μερα δεν ειναι ιδια. αλλες μερες εχουν ορεξη για παιχνιδακια και αλλες οχι. ομως...για να εισαι σιγουρη τηλ στο ντοκ.αυτος ξερει καλυτερα!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστώ που με καθησυχάζετε αλλά έχω γίνει υστερική με το αν το ακούω ή όχι..
τι κακό κι αυτό! κα΄θε φορά βρίσκω κάτι καινούριο για να αγχώνομαι...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα!!! ναι ειδες;;;; εγινε κι αυτο! κι εγω χθες ειχα ενα επεισοδιο και τα εκανα πανω μου και τωρα πηρα μισο συσπασοχαπι κι αυριο θα τηλ στο γιατρο!!! την ακουω πολλες ωρες το βραδυ κυριως ομως!! ολη μερα σχεδον ακουνητη ειναι!!!!!!! οποτε μην ανησυχεις!!!!!!!!!! ετσι ειναι! ωστοσο αυριο παρ τον ενα τηλ! αυτος θα ξερει καλυτερα!!! μακαρι να γινω καλη μανουλα!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη ούτε εγώ τη ακούω κάθε μέρα το ίδιο! Άλλες μέρες χτυπάει σαν τρελή και άλλες ίσα ίσα που καταλαβαίνω ότι υπάρχει! Νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, αλλά όσον αφορά τα τηλέφωνα στους γιατρούς είμαι πολύ υπέρ! Ότι μας απασχολεί πρέπει να τους το λέμε! Γιατί δηλαδή να αγωνιούμε τσάμπα από τη στιγμή που έχουμε έναν άνθρωπο να μας βοηθάει? Εμένα η δικιά μου μου έχει δώσει το ελεύθερο να την παίρνω όποτε θέλω τηλ.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω γιαυτο λεω να παρω σημερα απο μονη μου τα βρωμοχαπακια τα yutopar κι αυριο πρωι πρωι να του τηλ! εν τω μεταξυ ελειπε και 2 εβδομαδες με αδεια κι αυριο γυριζει και παλι εμενα θα τρωει στη μαπα!!! χαχαχαχα! αλλα φοβηθηκα χθες το βραδυ!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια βγηκαν οι εξετασεις και ειναι ολα οκ.Θα παω σπιτακι μου δηλαδη.Θα ερθει ο πεθερος μου γιατι ο αντρας μου δουλευει και στο σπιτι μαγειρεψε η πεθερα κοκκινιστο με ριζακι οποτε θα φαω καλα.Ο γιατρος μου ειπε ξεκουρασει και ξαπλα 1 εβδομαδα.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Κοριτσια βγηκαν οι εξετασεις και ειναι ολα οκ.Θα παω σπιτακι μου δηλαδη.Θα ερθει ο πεθερος μου γιατι ο αντρας μου δουλευει και στο σπιτι μαγειρεψε η πεθερα κοκκινιστο με ριζακι οποτε θα φαω καλα.Ο γιατρος μου ειπε ξεκουρασει και ξαπλα 1 εβδομαδα.
αληθειαααααα;;;; αντε τελεια!!!! καλη ξεκουραση λοιπον και κανονισε την πορεια σου τωρα!!! χαχαχαχα!!!! περαστικουλια σου!!!!!!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παει λοιπόν πέρασε κ αυτο , τώρα μόνο ξαπλα κ ξεκούραση κανε οτι σου ειπαν οι γιατροι και άφησε τους άλλους να σε περιποιηθουν .

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν φοβαστε να παιρνετε τηλ στο ντοκ.για οποιοδηποτε λογο ηλιθιο ή μη, ειτε πρωι ειτε βραδυ, ειτε καθημερινη ειτε σκ, ειτε ειναι σε αδεια.καλυτερα να φορτωνεστε στον ντοκ, παρα να παιρνετε χαπια μονες σας.-για σενα λεω αναστασια,παρτον τηλ τωρα και πες του οτι πηρες χαπια.καιεσυ ειρηνη παρε τηλ να σου φυγει το αγχος-αν και στην δικη σου περιπτωση θα σου πει ξεκουραση-.
μα τι ωραια να σε υπηρετουν.ειμαι στην μαμα μου απο το πρωι, ολα στο χερι πριν το πω....αχ μανα ειναι μονο μια τελικα!
λειπει και η μικρη και μου κατσιασε την κοιλια η μαμα μου. η πλακα ειναι οτι ο μπεμπης ανταποκρινεται στα γλυκολογα και τα χαδια της γιαγιας του.ε τα σκατουλακια απο την κοιλια μας κοροιδευουν.....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ειπα ποοοοοοσο πολυ μου λειπει η ιωαννα μου? δεν μπορω χωρις αυτην....
στεναχωριεμαι, ασε που τους εχω πρηξει στα τηλ. σαν χαπι, πρωι μεσημερι απογευμα και βραδυ χαχαχαχα
και το πουτανακι μου δεν θελει να μου μιλησει....εχθες μου μιλησε με τα χιλια ζορια.'μαμα θελω να ερθω στο σπιτι στην αθηνα'-και κλαμα η μανα- οταν της ειπα οκ αυριο πρωι ερχομαι να σε παρω, αλλα εδω στην αθηνα δεν θα ερθουν τα ξαδελφακια σου αλλαξε γνωμη'εεεε τοτε μαμα μην ερθεις, θα κατσουμε εδω ολοι μαζι'
αχ θα την φαω, αχ μου λειπει.... Sad

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου ο ιδιος μου χε πει αν νιωσω ξανα το ιδιο να τα καναπαρω κι αν επιμενουν να του τηλ.δε μασαω καθολου ισα ισα που τον ανθρωπο τον εχω πρηξει εδω και 6 μηνες! με βλεπει πιο πολυ απ την γυναικα του!!! χαχαχαχαχαχαχα! ειναι το ηρεμιστικο μου!!! χαχαχαχαχα! απλως λεω να περιμενω μεχρι αυριο το πρωι κι αν επιμενουν να του τηλ.μπορει να ηταν κι απ το εντερο μου ομως η μπορει κ να κρυωσα κ να εσφιγγε η κοιλιτσα μου απ αυτο!!! ποιος ξερει!!! ειμαι τουλαχιστον λιγο πιο ψυχραιμη απο πριν!!!
Α μπραβο πες τα κι εσυ στην Ευη να μην ξαναρχισει σαλτσες τραχαναδες κλπ κλπ κλπ!!!! χαχαχαχα
ποτε γυρναει το κοριτσακι σου;;;;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την πεμπτη απογευμα-βραδακι.σκεφτομαι να της κανω παρτυ εκπληξη....-πλακα κανω. ειναι η 1η φορα που ειναι μακρια μας.-ελπιζω να μην υπαρξει 2ηχιχιχι- ο μπαμπας της χθες το βραδυ μου ειπε οτι θα ξανακοιμηθει εκτος σπιτιου και μακρια μας οταν παντρευτει χαχαχαχα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εφτασα σπιτακι μου.Τελικα δικιο εχουν που λενε σαν το σπιτι σου δεν θα βρεις αλλου.Παω για ξαπλα για να μην με μαλωνετε κιολας και το απογευματακι θα ξαναμπω..Σας υποσχομει πως τερμα οι δουλειες

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχαχα!!! χαζομπαμπας!!!! εμενα ο δικος μου απο τωρα λεει οτι η κορη του μεχρι τα 42 θα μενει μαζι μας!!! χαχαχαχα κι οταν του λεω μετα ποιος θα την θελει;;; και μου λεει εγω ειδες τι ωραια τα σκεφτηκα;;;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Εφτασα σπιτακι μου.Τελικα δικιο εχουν που λενε σαν το σπιτι σου δεν θα βρεις αλλου.Παω για ξαπλα για να μην με μαλωνετε κιολας και το απογευματακι θα ξαναμπω..Σας υποσχομει πως τερμα οι δουλειες
καλη ξεκουρασηηηηη! τα λεμε το βραδακι εμεις νυχτοπουλι μου! να μου προσεχεις το γαμπρουλη μου!!! φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ευη μου να ξεκουραστεις! κοιμησου κοριτσι μου. και τα λεμε μετα...  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 32 417472

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη περαστικούλια! Ε βέβαια κι εσύ κούλαρε από δω και πέρα με τις δουλειές! Ούτως ή άλλως δεν τελειώνουν ποτέ, όσες κι αν κάνεις! Χαλαρά από δω και πέρα μέχρι να γεννήσεις με το καλό!
Εγώ αύριο φεύγω από τη μανούλα και πάω σπίτι μου! Πάει η περιποίηση... Και εδώ που τα λέμε, σαν της μανούλας την περιποίηση καμία...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις