Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω ακουσει στην εβδομαδα που ειμαι και παραπανω κιλα να ειναι καποια μωρακια,αλλα αφου λεει ο γιατρος μια χαρα δεν ανησυχω.ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι καλα γιατι με ειχε πιασει ενα αγχος τις τελευταιες μερες  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 215994 οσο για τα κιλα μου ειπε να κοψω το βραδινο να τρωω κανα φρουτο τοστακι τετοια ελαφρια.εχω παρει 6 κιλα αλλα ευτυχως δεν μου φαινονται ακομα για ναδουμε Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειναι τα κιλα σου-αν σκεφτεις οτι εκατσες και ξαπλα- εμεις τι να πουμε????
σας ειπα οτι αρνουμαι να ανεβω στην ζυγαρια? μου ακυρωσε το ραντ.για σημερα η διαιτολογος θα με παρει τηλ αυριο να κανονισουμε.αντε να ξεκινησω να σταματησω την ανοδικη πορεια χαχαχαχα

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε αθανασια μου θα δειξει με τα κιλα ας μην αγχωνομαστε πολυ και γι αυτα.σας αφηνω ηρθε μια φιλη μου να κατσουμε.καλο βραδακι κοριτσακια  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ τελικά δεν έφαγα τιποτα δεν ήθελα καν να τα βλέπω. δωσμου μακαρόνια εμένα...

με πήρε και ο ντοκτορ μας έβαλε την β επιπέδου την τετάρτη..............παναγια μου

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:εγώ τελικά δεν έφαγα τιποτα δεν ήθελα καν να τα βλέπω. δωσμου μακαρόνια εμένα...

με πήρε και ο ντοκτορ μας έβαλε την β επιπέδου την τετάρτη..............παναγια μου


Εγω βολευομαι με ολαααα!Θελω κι εγω μαμ τωρα....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ όλο μακαρόνια θέλω. και τώρα θέλω και λουκουμάδες με μερέντα. ευχαριστώ.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ μαιρη μου εγω ημουν εξω και μολις εφαγα λουκουμαδες με μερεντα!!!! ρεεεεε δεν ηξερα να σου αφηνω 2 3!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε σταματηστε με τα φαγητα και πειναω...Απαπαπα τι ειστε εσεις;;;Εχετε βαλθει να με κανετε 100 κιλα

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξερετε τι καταλαβα;;;; μονο φαγητο μας εμεινε σαν ευχαριστηση προς το παρον γιαυτο μιλαμε συνεχεια γιαυτο!!!!χααχαχααχαχαχαχχα θα μαστε στο τελος το πιο χοντρο ποστ σ αυτο το φορουμ!!! θα γραφει χοντροεγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2012!!! χαχαχχαχα Very Happy  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 215994

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κακούργααααααααααα και λουκουμάδες και μερέντα??

εγω παλια ετρωγα λουκουμάδες μετά έπινα κοκα κόλα και μετά έκανα και τσιγαράκι...τώρα απλά μου τρέχουν τα σάλια............

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακόμα και το παιζί μου κλωτσαει ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ θέλει ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:ακόμα και το παιζί μου κλωτσαει ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ θέλει ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσ


Κι εγω κλωτσαω για λουκουμαδες...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κάτι σε παγωτό θα έχω στην κατάψυξη πάω να δω

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιαμ μιαμ παγωτό ε?κι εγώ θέλω!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω το τρώω ήδη Embarassed Embarassed

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τυχερούλα, το παγωτό είναι το μόνο πράγμα που δεν μπορώ να αντισταθώ!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!!

Τι κάνετε;Λουκουμάδες ακούω..κι εγω εβαλα τη μαμα μου και μου έκανε την Κυριακη!Ομως με ψυχα σαν ψωμακια...πανω απο 10 χτυπησα ετσι.. Embarassed και σκετους και με μελια κτλ. pig pig Κατσε σε μια βδομαδα θα κανω γενικες εξετασεις και καμπυλη ζαχαρου (50μλ)..Οτι προλαβαινω να φαω..

Μαρκελλα καλωσήρθες..
Μπήκα κι εγω στον εβδομο και σαν να καταλαβα τη διαφορα κοριτσια..τρίτο τριμηνο είναι πια και βαρυνα..κουραζομαι πιο ευκολα και πιανομαι περισσοτερο.Το μωρουλι ειναι ζωηρο..αυτο μου αρεσει δεν λεω..και εμεινε 1 μηνας δουλειας ακριβως!Ασε που περπαταω σαν χελωνα..7 κιλα πηρα και ποιος θα μου ραψει το στομα γιατι το μωρο θα παρει σιγουρα αλλα 2 και τα υπολοιπα ποια θα είναι;Ευτυχώς δεν μου φαινεται σε προσωπο χερια ποδια!Ομως πωπος -στηθος και κοιλια εχουν γίνει...
Υγεία να έχουμε και θα τα χασουμε!
Ξεκινησε και η μικρουλα μου παιδικο και εχουμε παλι καβγαδάκια το πρωι..ουφ πια!
Ευτυχώς δρόσισε καπως από χθες!

Φιλάκια ..εργασια και χαρά Mad  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 531909

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσια, τι κάνετε? εγω δεν είμαι στα κεφια μου σημερα... Sad Μαριλου τι ωραια τα νεα σου!!! Αντε να ξεαγχωνεστε ολες σιγα σιγα!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!!!!!!

Τι κάνετε;Λουκουμάδες ακούω..κι εγω εβαλα τη μαμα μου και μου έκανε την Κυριακη!Ομως με ψυχα σαν ψωμακια...πανω απο 10 χτυπησα ετσι.. Embarassed και σκετους και με μελια κτλ. pig pig Κατσε σε μια βδομαδα θα κανω γενικες εξετασεις και καμπυλη ζαχαρου (50μλ)..Οτι προλαβαινω να φαω..

Μαρκελλα καλωσήρθες..
Μπήκα κι εγω στον εβδομο και σαν να καταλαβα τη διαφορα κοριτσια..τρίτο τριμηνο είναι πια και βαρυνα..κουραζομαι πιο ευκολα και πιανομαι περισσοτερο.Το μωρουλι ειναι ζωηρο..αυτο μου αρεσει δεν λεω..και εμεινε 1 μηνας δουλειας ακριβως!Ασε που περπαταω σαν χελωνα..7 κιλα πηρα και ποιος θα μου ραψει το στομα γιατι το μωρο θα παρει σιγουρα αλλα 2 και τα υπολοιπα ποια θα είναι;Ευτυχώς δεν μου φαινεται σε προσωπο χερια ποδια!Ομως πωπος -στηθος και κοιλια εχουν γίνει...
Υγεία να έχουμε και θα τα χασουμε!
Ξεκινησε και η μικρουλα μου παιδικο και εχουμε παλι καβγαδάκια το πρωι..ουφ πια!
Ευτυχώς δρόσισε καπως από χθες!

Φιλάκια ..εργασια και χαρά Mad  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 36 531909

Καλημέρούδια Μαρία!!! Εγω αυριο θα ζυγιστω, στον γιατρο, να δω που θα έχει παει το κοντερ την ζυγαριας.... Θα πάρω και τα αποτελεσματα απο τη καμπυλη. Λες να με κραξει??? χαχχαχαχα!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:καλημέρα κοριτσια, τι κάνετε? εγω δεν είμαι στα κεφια μου σημερα... Sad Μαριλου τι ωραια τα νεα σου!!! Αντε να ξεαγχωνεστε ολες σιγα σιγα!!!

Καλημέρα!
Γιατί κοπέλα μου; Ξύπνησες μελαγχολική;..μη δίνεις σημασία κάνε κάτι ευχάριστο και θα ξεχαστείς!

Δεν ξέρω τι θα μας πουνε ..καλα αποτελεσματα εύχομαι μόνο..όσο για τη ζυγαρια
ποια νομίζει οτι είναι η κυρια που θα μας τρομάξει;

Αντε όλες με το καλό- για ότι αποτελέσματα περιμένει η καθεμια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλήμερα κορίτσια,μην ανοίγεται θέμα με τα κιλά γιατί εγώ έχω πάρει 9 μέχρι τώρα κ δεν ξέρω που θα φτάσω,προσπαθώ να το ράψω λίγο αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ σε κάποια φαγητά...Σ εμάς εδώ στην Κρήτη έχει από το πρωί συννεφιά και έχει δροσίσει αρκετά,επιτέλους καιρός ήταν γιατί δεν θα άντεχα άλλο τη ζέστη...Έχω ανοίξει πόρτες και παράθυρα να αεριστεί και το σπίτι λίγο...Εσείς τι κάνετε?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!
Που 'σαι βρε Μαρκέλλα? Καλώς μας ήρθες πάλι! Very Happy
Κι εγώ το νιώθω ότι βάρυνα κορίτσια και γι' αυτό θα μαζευτώ τώρα που γύρισα στο σπίτι μου! Αλλά η όρεξη έχει αυξηθεί πολύ! Δεν πεινούσα έτσι πριν από ένα μήνα... Φιλάκια κοριτσάκια μου!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria1984 έγραψε:Καλήμερα κορίτσια,μην ανοίγεται θέμα με τα κιλά γιατί εγώ έχω πάρει 9 μέχρι τώρα κ δεν ξέρω που θα φτάσω,προσπαθώ να το ράψω λίγο αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ σε κάποια φαγητά...Σ εμάς εδώ στην Κρήτη έχει από το πρωί συννεφιά και έχει δροσίσει αρκετά,επιτέλους καιρός ήταν γιατί δεν θα άντεχα άλλο τη ζέστη...Έχω ανοίξει πόρτες και παράθυρα να αεριστεί και το σπίτι λίγο...Εσείς τι κάνετε?
Μη στεναχωριεσαι, ολα τα κιλα μπορεις να τα χασεις μολις γεννησεις!!! Και εδω΄έχει δροσισει αρκετα, επιτελους!!! Εγω κοιταω τις τιμες στις κλινικες και εχω φριξει λιγακι, εξου και η μελαγχολια!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου !!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε? εμεις καλα μονο που τρεχουμε με την μετακομιση ε!καταλαβαινεται γιατι χαθηκα κιολας..τι νακανω η δολια ???το σαββατο μεπριμενουμε την μεταφορικη και απο σημερα θα εχουμε το κλειδι οποτε ξεκιναμε καθαρισματα και μεταφορα σε ορισμενε πραγματακια....
ΜΑΡΚΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου καλως ηρθες΅!!!!!!!!! περιμενουμε περισσοτερες λεπτομερειες απο τησ διακοπες και αστα αυτα που ξερεις ...
ΕΥΗΗΗΗΗ μου καλη ειδες που ολα πηγαν καλα ναπροσεχεις απο εδω κ περα γιατι θα σε δειρω δεν την γλυτωνεις ..
οσο για τα κοριτσια που περιμενουν να κανουν β επιπεδου καθολου αγχος ... Very Happy Very Happy Very Happy θα με χασετε ακομα ομως γιατι θα μου κοψουν το ιντερνετ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις