Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
125 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 125 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μαρκέλλα καλώς ήρθες!!
καλή επαναπροσαρμογή μετά από τόσο καιρό απούσα!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:καλωσηρθες! Very Happy
μας πετας ενα ηρθα και μετα σιωπη....
ο λαος απαιτει: λεγε. μολογα τα οοοολα. τι επαθε ο πεθερος που πηρες την κοιλια σου και εφυγες?καταθλιψη ε?! τι κανει η μικρη σου? ο μπεμπης? πως περασατε?
ε αστην ησυχη να μας τα πει και μετα την ξαναβαζεις για δουλεια-ε αφεντικο μαρκελας σε σενα τα λεω εεεεεεεεεεε-
Very Happy
Πες τα χρυσόστομη, απ'το στόμα μου το πήρες!!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 215994

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoekopa έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:καλωσηρθες! Very Happy
μας πετας ενα ηρθα και μετα σιωπη....
ο λαος απαιτει: λεγε. μολογα τα οοοολα. τι επαθε ο πεθερος που πηρες την κοιλια σου και εφυγες?καταθλιψη ε?! τι κανει η μικρη σου? ο μπεμπης? πως περασατε?
ε αστην ησυχη να μας τα πει και μετα την ξαναβαζεις για δουλεια-ε αφεντικο μαρκελας σε σενα τα λεω εεεεεεεεεεε-
Very Happy
Πες τα χρυσόστομη, απ'το στόμα μου το πήρες!!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 215994

 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 417472

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:γενικά δεν έχω αλλά δεν έχω γίνει ακόμη υστερική ώστε να παρατηρώ κάθε στιγμή τι γίνεται με την κοιλιά μου...
πάντως εμε΄να μου είπε ας φτάσουμε 34 εβδομάδες και όλα θα είναι μια χαρά!!
όσο για την ξάπλα εδώ και 1 εβδομάδα με αφήνει να πηγαίνω καμιά βόλτα..ευτυχώς δεν είμαι συνέχεια ξάπλα..σηκώνομαι μαγειρεύω, πλένω πιάτα και βγαίνω και βολτούλα..όχι συχνά αλλά σε 1 εβδομάδα βγήκα 2 φορές για απράδειγμα..
αχ αληθεια;;;;; τελεια!!! ειμαστε και κοντα το ξερεις;;; τα χαπια τα παιρνεις ακομη; και μενα μου χε πει να ψιλοσηκωνομαι!!!!! αντε αλλες 10 εβδομαδες!!!! κι εγω κανω ψιλοπραγματα!!! εμενα μου πε να ξερεις κι εσυ για τις συσπασεις να μην ειμαι ακινητη πολυ ωρα ορθια! αν ειμαι δηλαδη ορθια να ψιλοκουνιεμαι!! οχι και να χορευω!!! χαχαχαχχαχαχχαχαα το μωρακι σου ομως κουνιεται ε;;;;

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ta yutopar τα συνεχίζω κανονικά πρωί βράδυ...
αν το σκεφτείς χονδρικά 10 εβδομάδες μας έμειναν!!
βέβαια καλό θα είναι να πάμε μέχρι το τέλος στις 38 ή 40 εβδ αλλά τι να κάνουμε! θα δούμε...
αυτό που μου μέτρησε την τελευταία φορά είναι το μήκος του τραχήλου, τώρα είναι στα 3, 4 οπότε είμαστε καλά είπε!
θα ανησυχήσουμε αν πάει κάτω από 2,5!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
!!! χαχαχαχχαχαχχαχαα το μωρακι σου ομως κουνιεται ε;;;; [/quote]

ναι όσο για το μωράκι, οκ σήμερα μια χαρά το νιώθω αρκετά, οπότε ησύχασα πιο πολύ!!
τι άγχος κι αυτό κάθε φορά, το νιώθω ή δεν το νιώθω??

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:!!! χαχαχαχχαχαχχαχαα το μωρακι σου ομως κουνιεται ε;;;;

ναι όσο για το μωράκι, οκ σήμερα μια χαρά το νιώθω αρκετά, οπότε ησύχασα πιο πολύ!!
τι άγχος κι αυτό κάθε φορά, το νιώθω ή δεν το νιώθω??[/quote] αχ ωραια!!! θα κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη!! θα μετραμε συσπασεις!!! χαχαχαχα !κι εμενα για τον τραχηλο ανησυχει καθε φορα! κι εμενα ειναι 4 οποτε ειμαστε καλα Ειρηνουλα μου!!!! αντε υπομονη λιγο μας εμεινε!!! (ας λεμε ετσι να παρηγοριομαστε)!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο κοριτσακια.αισιοδοξια! Very Happy

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:
REINE έγραψε:!!! χαχαχαχχαχαχχαχαα το μωρακι σου ομως κουνιεται ε;;;;

ναι όσο για το μωράκι, οκ σήμερα μια χαρά το νιώθω αρκετά, οπότε ησύχασα πιο πολύ!!
τι άγχος κι αυτό κάθε φορά, το νιώθω ή δεν το νιώθω??
αχ ωραια!!! θα κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη!! θα μετραμε συσπασεις!!! χαχαχαχα !κι εμενα για τον τραχηλο ανησυχει καθε φορα! κι εμενα ειναι 4 οποτε ειμαστε καλα Ειρηνουλα μου!!!! αντε υπομονη λιγο μας εμεινε!!! (ας λεμε ετσι να παρηγοριομαστε)!!![/quote]

4? μια χαρά είσαι εσύ...
εμένα από 3,8 σε 1 μήνα έγινε 3,4!!
γι αυτό μου είπε άντε έχουμε 2 μήνες σίγουρα μάλλον!
δηλαδή από τις 24 εβδ που με είδε να φτάσουμε 32 με 34!
χριστέ μου τι να πω...
τώρα έχουμε άλλο νταλκά...το μέτρημα του τραχήλου καθε φορά!!
Shocked

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα ευτυχως δν εχει επηρεαστει ακομη κ ευχομαι ετσι να μεινει! Κ αυτο τι αγχος! Καθε φορα που παω δυο πραγματα περιμενω ν ακουσω 1)την καρδουλα της μπουμπους μου 2)κ τα νεα απ τον τραχηλο!!!!χαχαχα!
Αθανασια μου ειδες; Με τοση αισιοδοξια εδω μεσα κατι εμαθα εγω τουλαχιστον!!! Δν γκρινιαζω πια!!!
Ειρηνουλα μου θα γινουμε γιατροι του εαυτου μας χαχαχα!!! Ευχομαι να τις ξεπερασουμε τις 34εβδομαδες με επιτυχια!!!!
Η μαρκελλα φοβηθηκε κ εφυγε χαχαχαχα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα παραιτηθω. τελος!!!!
Δεν φτανει που δεν προλαβαινω να μπω απο το σπιτι, τωρα δεν θα προλαβαινω και απο τη δουλεια?

Ολα καλα.stop. κρητη ζεστη τρελη.stop. θαλασσα με τα κυαλια.stop. βολτες πολλες.stop. ξενυχτια πολλα.stop. γυρισα μαζι με τη μικρη μου.stop. το σπιτι μου βρωμαει.stop. ο μπεμπης εχει αρχισει και κλωτσαει σαν τρελος.stop. η μικρη ειχε τη χαρα χθες να ειναι η πρωτη που εβαλε το χερι της στην κοιλια μου και τον ενιωσε.stop. τρελαθηκε απο τη χαρα της και το λεει παντου.stop. καταφερα να μπω κανα δυο φορες απο το κινητο με wifi και διαβασα αρκετα, αλλα δεν μπορουσα να σας γραψω.stop. αφεντικο τρελαθηκε. stop. θα μας γ....... stop.

Μου λειψατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την μαρκελλα.μαλλον περασες καλα οπως φαινεται απο το τηλεγραφημα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω ποτε, πως, απο που, και γιατι τσακισου και βρες χρονο να μας τα πεις αναλυτικα. ασε τα τηλεγραφηματα, θα ρθω και στραγγαλισω το αφεντικο.ελα κυρπαντελη αστην ησυχη....απο την μυτη θα της το βγαλεις το παιδι!
μαρκελα πλακα κανω.τακτοποιησε το σπιτακι σου,κανε τον μακακα στην δουλεια-μεγαλο το ποσοστο της ανεργιας- και εμεις εδω ειμαστε να τα πουμε.
τρωω -το τσακισα δηλ-ενα γιαουρτι με 2 φρυγανιες. τι τουμπες ειναι αυτες καλε?! λες και εφαγα δεν ξερω και εγω τι!
σας ειπα οτι ξαναπρηζεται το ποδι? Sad μπα δεν με βλεπω να την γλιτωνω την καλτσα-λεγαμε για τελος σεπτεμβρη-αλλα μπααααααα μες την ζεστη να καλτσωθω?!

ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ....  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 4872

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε Μαρκελλα απο αυριο δυναμικα στο ποστ μας ξανα!!!
Αθανασια τουλαχιστον απο αυριο η ζεστη φευγει η πολλη τουλαχιστον!!! ετσι ειπαν,τωρα αν σε σας δε φτασει η δροσια θα φυσηξω εγω με οοολη τη δυναμη της κοιλιας μου και θα δροσισει!!!! ευχομαι να μην την βαλεις ακομη παντως!!!!!!!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορίτσια!!

μέχρι στιγμής έχω χτυπήσει ένα 8ωρακι και νιώθω σα να μέ εχει πατήσει φορτηγό. τώρα πως θα βγει Ο Σεπ, Οκτώβρης κτλ ένας Θεός ξέρει! ! ! μαρκέλλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιρη μου!!!!!!!!!!!!!!! με προσοχη βρε πουλακι μουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πφφφ τι βαρετό απόγευμα πάλι σήμερα κ τι ζέστη , δεν ξέρω τι να κάνω ....Βαρέθηκα να είμαι ξαπλωμενη αλλα κ να σηκωθω δεν ξέρω που να φάω ... Τα έχω παίξει κ δεν ξέρω τι λέω ...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια.Μαρκελλα μου καλωσηρθες!Πως τα περασες;Ειστε ολοι καλα;Πεσ'τα μας οοολα..Εγω κοριτσια μου το εχω ριξει στην ξαπλα και σηκωνομαι μονο για να φαω,να πιο και τουαλετα.Δουλειες τελος!Και να σε υπηρετους ωραια ειναι τελικα.Μεχρι να ερθει ο αντρας μου ηταν η πεθερα εδω.Μαγειρεψε,σκουπισε,επλυνε και ειναι ολα στην τριχα.Κι εγω καθομουν τοσο καιρο και τα εκανα.Πως ειστε εσεις κοπελιες;;

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρά που στα κάνει η πεθερά σου!!
εμένα τα κάνει όλα ο άντρας μου όποτε προλαβαίνει!!
άσε κι εγώ είμαι με αναρρωτική και σήμερα όλη μέρα δουλευω στον η/υ για τη δουλειά...
μακακίες..δε μπορούν να κάνουν χωρίς εμένα!
θα ασχοληθώ αυτη την εβδομάδα και μετά τέλος!
από Σεπτέμβριο θα αφοσιωθώ στο μπέμπη μου!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού πρέπει να είστε ξαπλωμένες κορίτσια να αφήνετε να σας προσέχουν και να προσέχετε τα μπεμπέ σας!!!
Αυτά έχουν σημασία τώρα και να μην γίνουν οι δουλειές δεν πειράζει!!

Μόλις ήρθα σπίτι και εγώ και σε λίγο θα μαγειρέψωωωωωωωωωωωωωωω σήμερα θα ψήσουμε στην αυλή άρα σιγά το μαγέιρεμα μια σαλάτα εννοώ χι χι χι

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Αφού πρέπει να είστε ξαπλωμένες κορίτσια να αφήνετε να σας προσέχουν και να προσέχετε τα μπεμπέ σας!!!
Αυτά έχουν σημασία τώρα και να μην γίνουν οι δουλειές δεν πειράζει!!

Μόλις ήρθα σπίτι και εγώ και σε λίγο θα μαγειρέψωωωωωωωωωωωωωωω σήμερα θα ψήσουμε στην αυλή άρα σιγά το μαγέιρεμα μια σαλάτα εννοώ χι χι χι


Οτι περισεψει ειμαστε κι εμεις εδω Μαιρη...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν αφήσει τίποτα η πεθερά ευχαρίστως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χααχαχαχαχα

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τι ωραία που θα ψήσετε!!
πέτα κάνα κοψίδι κι από δω!!

αν και δεν πρέπει γιατί χθες βγήκαμε, έφαγα κοντοσούβλι και όλο το βράδυ είχα δυσφορία!!
είμαι τόσο λαίμαργη αλλά πάντα τρώω παραπάνω από αυτό που μπορώ και μετά δε μπορώ να αναπνέυσω!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλωσηρθες μαρκελλα ειμαι πολυ χαρουμενη πηγα στον γιατρο ολα τελεια ειναι  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 215994 τραχηλος κλειστος δεν την πολυνιωθω μου ειπε γιατι εχει παραξενη θεση παρει Razz ειναι 1100 μου φανηκε μικρουλα αλλα ο γιατρος ειπε οτι ειναι μια χαρα.ευη μου απο τωρα και περα πρεπει να σε υπηρετουν.μαιρη και γω ειμαι εδω για καμια μπριζολιτσα Smile

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο μαριλου! ολα μια χαρα!
ειδες το μπεμπε 1100! μια χαρα ρε συ γιατι μικρο?! Wink
μαιρη φανταζομαι οτιψηνει ο καλος σου και οχι εσυ πανω απο την φωτια!
ειρηνη μην τρως χοιρινα ρε συ ειδικα απο εξω....ειναι καπως τωρα το καλοκαιρι-μιλαω εκ του ασφαλους γιατι εγω δεν το εχω με τα χοιρινα, ουτε καλαμακι δεν τρωω μπλιαχ-  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 35 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις