Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι αθανασια μου ολα καλα να ειναι απλα ξερεις με πιανει ενα αγχος καμια μερα πριν παω.απο αυριο λεει δροσιζει!!!!!!!!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:θα παρω το αιμα μου πισω χιχιχι

ετσι δωστης να καταλαβει γι αυτο που εκανε χαχαχαχα... Laughing Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:μακαρι αθανασια μου ολα καλα να ειναι απλα ξερεις με πιανει ενα αγχος καμια μερα πριν παω.απο αυριο λεει δροσιζει!!!!!!!!!!!

ναι απο το βραδυ περιμενουμε αλλαγη καιρου....10βαθμους κατω ειπαν για αυριο.....αντε να δουμε!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλουμπίτσες!!
καλά εδώ Θεσσαλονίκη έχει έναν αέρα από το πρωί μια χαρά έχει δροσίσει!!
έλεγαν για καύσωνα σήμερα αλλά εγώ δε βλέπω τίποτα ακόμη...

όλες καλά με τις φανουρόπιτες?
ιδέα δεν είχα γαι σήμερα για τον αγ Φανούριο..είμαι λίγο άσχετη με αυτά!!
αλλά ούτε η μαμά μου είναι κοντά ούτε η πεθερά μου οπότε ποιος να μου τα υπενθυμίσει?
τι τυχερές που είστε και έχετε τις μανούλες κοντά!! κλαψ κλαψ

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;
εγω καλα λεω! πηρα το γιατρο για τις Σαββατιατικες συσπασεις και μου πε να το συνεχισω το χαζοχαπι πφφφφφφ!!! Σημερα ομως ειμαι τελεια λεω να μην το παρω κι αν δω οτι παθαινω κατι να το παρω τοτε! βλακεια;;;

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες τι κάνετε?Εγώ κουτουλάω πάλι τοίχους,δεν με άφησε η μπέμπα να κοιμηθώ όλη νύχτα,κοιμήθηκα ίσα ίσα 3 ώρες και μετά άρχισε πάλι να κλωτσάει ....Μarilou μην ανησυχείς κ όλα θα πάνε καλά...Τι τυχερή που είσαι που θα πας σήμερα στο γιατρό κ θα δεις το παιδάκι σου...Κι εγώ θέλω αλλά πρέπει να κάνω ακόμα υπομονή σχεδόν 2 εβδομάδες για να πάω...Τι καλά που ήταν την αρχή που πήγαινα κάθε 15 μέρες....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειρηνη και μενα και οι δυο μακρια ειναι.αναστασια αν σε ξαναπιασουν που ευχομαιπως οχι, παρτο αφου στο λεει και ο γιατρος.εγω σας αφηνω σημερα θα ειναι εδω ο καλος μου και θα παμε βολτα και για ψωνια  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 34 215994

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες τι κάνετε?Εγώ κουτουλάω πάλι τοίχους,δεν με άφησε η μπέμπα να κοιμηθώ όλη νύχτα,κοιμήθηκα ίσα ίσα 3 ώρες και μετά άρχισε πάλι να κλωτσάει ....Μarilou μην ανησυχείς κ όλα θα πάνε καλά...Τι τυχερή που είσαι που θα πας σήμερα στο γιατρό κ θα δεις το παιδάκι σου...Κι εγώ θέλω αλλά πρέπει να κάνω ακόμα υπομονή σχεδόν 2 εβδομάδες για να πάω...Τι καλά που ήταν την αρχή που πήγαινα κάθε 15 μέρες....

μακαρι μαρια μου.υπομονη περνανε γρηγορα οι μερες φιλακια

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μπεις όταν μπορέσεις μετά τον γιατρό να μας πεις τα νέα σου!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:καλημέρα κοιλουμπίτσες!!
καλά εδώ Θεσσαλονίκη έχει έναν αέρα από το πρωί μια χαρά έχει δροσίσει!!
έλεγαν για καύσωνα σήμερα αλλά εγώ δε βλέπω τίποτα ακόμη...

όλες καλά με τις φανουρόπιτες?
ιδέα δεν είχα γαι σήμερα για τον αγ Φανούριο..είμαι λίγο άσχετη με αυτά!!
αλλά ούτε η μαμά μου είναι κοντά ούτε η πεθερά μου οπότε ποιος να μου τα υπενθυμίσει?
τι τυχερές που είστε και έχετε τις μανούλες κοντά!! κλαψ κλαψ
εχεις εμενα να στα θυμισω αυτα...ο,τιδηποτε θελετε με εθιμα-παραδοσεις εδω στην αθανασια....τα λατρευωα αυτα!

Μπου έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;
εγω καλα λεω! πηρα το γιατρο για τις Σαββατιατικες συσπασεις και μου πε να το συνεχισω το χαζοχαπι πφφφφφφ!!! Σημερα ομως ειμαι τελεια λεω να μην το παρω κι αν δω οτι παθαινω κατι να το παρω τοτε! βλακεια;;;
εμενα παντως για βλακεια δεν μου ακουγεται....

marilou27 έγραψε:ειρηνη και μενα και οι δυο μακρια ειναι.αναστασια αν σε ξαναπιασουν που ευχομαιπως οχι, παρτο αφου στο λεει και ο γιατρος.εγω σας αφηνω σημερα θα ειναι εδω ο καλος μου και θα παμε βολτα και για ψωνια  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 34 215994

θελω καιεγω ψωνια....λεφτα δεν εχω ομως, πειραζει Rolling Eyes ?????

μαρια ξενυχτισα η μπεμπα ε?!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια μου!!! Τι κάνετε? Επιτέλους φυσαει εδω!!!! Θα γλιτώσω και την θάλασσα σήμερα!!! Σε΄λίγο πάω για να ετοιμάσω ένα σπέσιαλ φαγητο, λαζάνια με σπανακι, μιαμ μιαμ!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δηλαδη λες να μην το παρω μεχρι να ξαναπαθω ε;;; κι αυτος που μου ειπε να το παρω μεχρι να παω να με δει;;; πφ εσεις τι θα κανατε;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:Καλημέρα κοριτσια μου!!! Τι κάνετε? Επιτέλους φυσαει εδω!!!! Θα γλιτώσω και την θάλασσα σήμερα!!! Σε΄λίγο πάω για να ετοιμάσω ένα σπέσιαλ φαγητο, λαζάνια με σπανακι, μιαμ μιαμ!!!
κι εδω φυσαει!!!!!!!!!! επιτελους!!!!!
λαζανια με σπανακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Παναγια μου!!! μιαμ μιαμ!!!!! μου τρεχουν τα σαλια!! θελεις να μου στειλεις τη συνταγη;;;;;;;; πεθαινωωωωω

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:
zoekopa έγραψε:Καλημέρα κοριτσια μου!!! Τι κάνετε? Επιτέλους φυσαει εδω!!!! Θα γλιτώσω και την θάλασσα σήμερα!!! Σε΄λίγο πάω για να ετοιμάσω ένα σπέσιαλ φαγητο, λαζάνια με σπανακι, μιαμ μιαμ!!!
κι εδω φυσαει!!!!!!!!!! επιτελους!!!!!
λαζανια με σπανακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Παναγια μου!!! μιαμ μιαμ!!!!! μου τρεχουν τα σαλια!! θελεις να μου στειλεις τη συνταγη;;;;;;;; πεθαινωωωωω
Ξέρεις στη μαγειρική αυτοσχεδιαζω, μου αρεσει πολύ, αν και το έχω κόψει το σπεσιαλ μαγειρεμα γιατι ο αντρουλης παχυνε πολυ παλι και τον προσεχω.... Έπρεπε να δεις τι΄είχα μαγειρεψει τα χριστουγεννα, χαμός!!!
Anyway θα τσιγαρίσω λιγο το κρεμυδάκι με το σπανάκι, θα βάλω και μπόλικα μπαχαρικα γιατι εχω και καταγωγή πολιτικη, χεχεχε, θα το ανακατεψω με τυρι φέτα, θα απλωσω μια στρωση σπανακι στο ταψι, μετα θα βαλω τα λαζανια, αλλη μια στρωση σπανακι, μετα λαζανια και μετα θα μπει η home made μπεσαμελ!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το σπανακι το βραζεις κιολας σα να κανεις σπανακορυζο;;; μου αρεσε πολυ αυτη η ιδεα! κι μενα μ αρεσει ν αυτοσχεδιαζω αν και λογω προβλημτων τωρα με τη μπεμπα στην κοιλια εχω παραιτηθει απ το επαγγελμα!!! χαχαχχαχαχα!!! εχεις πολιτικη καταγωγη;;; τελεια!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοπελιές! Ζωή,Αναστασία μου ανοίξατε την όρεξη πρωί πρωί. Κι εγώ έχω τη μάνα μου που με ενημερώνει για όλα αυτά. Επίσης μου φτιάχνει ωραία πιτούλα να πάρω μαζί μου φεύγοντας! Καλά το τι έχω φάει αυτές τις μέρες δε λέγεται... Θα πάω σπίτι μου και θα μαζευτώ πάλι, γιατί και με την ξάπλα θα τοφαλιάσω!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:δηλαδη λες να μην το παρω μεχρι να ξαναπαθω ε;;; κι αυτος που μου ειπε να το παρω μεχρι να παω να με δει;;; πφ εσεις τι θα κανατε;;

γιατί σκέφτεσαι να τα πάρεις τα yotopar ?

δηλαδή τα παίρνεις μόνο όταν νιώθεις ότι έχεις συσπάσεις??
αφού σου είπε να τα πάρεις δεν πρέπει να το αμελήσεις.
εγώ πάντως από τότε που τα άρχισα ούτε μια μέρα δεν τα έχω κόψει και πάλι έχω συσπάσεις...
μας βλέπω να γεννάμε το Νοέμβριο εμείς!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοπελιές! Ζωή,Αναστασία μου ανοίξατε την όρεξη πρωί πρωί. Κι εγώ έχω τη μάνα μου που με ενημερώνει για όλα αυτά. Επίσης μου φτιάχνει ωραία πιτούλα να πάρω μαζί μου φεύγοντας! Καλά το τι έχω φάει αυτές τις μέρες δε λέγεται... Θα πάω σπίτι μου και θα μαζευτώ πάλι, γιατί και με την ξάπλα θα τοφαλιάσω!

καλά κι εγώ όσο ήμουν στη μαμά μου πήρα 3 κιλά σε 3 εβδομάδες!! το τι τρώγαμε άλλο πράγμα και βράδυ!!
γύρισα σπιτάκι μου εδώ και 2 εβδομάδες που πάλι τρώω, εννοείται δε μπορώ να το κόψω το άθλημα, δεν πήρα ακόμη τίποτα αλλά έχασα και μισό κιλό...φαντάσου!!
είμαι +6,5 κιλά μέχρι στιγμής από την αρχή της εγκυμοσύνης!!
να δω που θα φτάσω η φαλαινίτσα!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:καλως την ειρηνη!καλο χειμωνα!
πες μας πως περασες?! το μπεμπε κοπαναει κοπαναει-ετσι με ρωταει ενας γειτονας καθε μερα-.
για να δουμε δευτερα αυριο θα μαζευτει επιτελους εκεινη η σουρτουκο-ελ μεταφραση=αυτη που φευγει συνεχεια απο το σπιτι της- μαρκελα που εισαι οεο?

καλα εχω κατσει με την μαμακα μου στο μπαλκονι μονες μας και εχουμε πει τα απιστευτα....
αληθεια αυριο ειναι του αγ. φανουριου κοριτσια.ποιες φτιαξατε ή θα φτιαξετε πιτα για την χαρη του? ναβλεπω συμμετοχες παρακαλω.
κοβω το κεφαλι μου η ευη.....εκτος αν εβαλε μυαλο Very Happy -ευη σάγαπαω και σε πειραζω- ....
μια χαρα περασα αθανασια.αν πας στα μερη σου λες να ειναι χαλια.και εκει ομως ειχε ζεστη.τις τελευταιες μερες δεν δροσιζε ουτε το βραδυ.το μπεμπε κουνιεται ολο και πιο πολυ.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
καλώς την!!! Πες τα όλα!! Πως τα περασατε??? Τι κανει η κορουλα σου!!!!! Τι κανει ο μπεμπακος στη κοιλιτσα???

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλωσηρθες! Very Happy
μας πετας ενα ηρθα και μετα σιωπη....
ο λαος απαιτει: λεγε. μολογα τα οοοολα. τι επαθε ο πεθερος που πηρες την κοιλια σου και εφυγες?καταθλιψη ε?! τι κανει η μικρη σου? ο μπεμπης? πως περασατε?
ε αστην ησυχη να μας τα πει και μετα την ξαναβαζεις για δουλεια-ε αφεντικο μαρκελας σε σενα τα λεω εεεεεεεεεεε-
Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου σκεφτομαι επειδη ειμαι ηδη πολυ καλυτερα να μην το συνεχισω αλλα μαλλον θα το συνεχισω γιατι φοβαμαι!!!! ωστοσο θα βγω μια βολτουλα το βραδακι! δε νομιζω να πειραζει! με αμαξι θα μαι και θα καθομαι!!! αχ λες να γεννησουμε Νοεμβρη;; και μενα σημερα στο τηλ μου ειπε οτι ισως χρειαστει να το παιρνω μεχρι να γεννησω! πφ!!!! παντως εμενα μου πενρανε οι συσπασεις σχεδον αμεσως!!! εσενα ειναι εντονες ακομη κι οταν το παιρνεις;;; τωρα το παιρνεις;; εισαι ξαπλα εντελως; κουραγιο!! ας φτασουμε επιτελους στην 36η εβδομαδα κι ας γεννησουμε δεν πειραζει!!!!
Μαρκελλα επιτελους!!!!!!!!!!!! καλως ηρθες!!!!
Κι εγω ειμαι στη μεση του 6ου κι εχω βαλει 5 κιλα!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γενικά δεν έχω αλλά δεν έχω γίνει ακόμη υστερική ώστε να παρατηρώ κάθε στιγμή τι γίνεται με την κοιλιά μου...
πάντως εμε΄να μου είπε ας φτάσουμε 34 εβδομάδες και όλα θα είναι μια χαρά!!
όσο για την ξάπλα εδώ και 1 εβδομάδα με αφήνει να πηγαίνω καμιά βόλτα..ευτυχώς δεν είμαι συνέχεια ξάπλα..σηκώνομαι μαγειρεύω, πλένω πιάτα και βγαίνω και βολτούλα..όχι συχνά αλλά σε 1 εβδομάδα βγήκα 2 φορές για απράδειγμα..

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Ειρηνη μου σκεφτομαι επειδη ειμαι ηδη πολυ καλυτερα να μην το συνεχισω αλλα μαλλον θα το συνεχισω γιατι φοβαμαι!!!! ωστοσο θα βγω μια βολτουλα το βραδακι! δε νομιζω να πειραζει! με αμαξι θα μαι και θα καθομαι!!! αχ λες να γεννησουμε Νοεμβρη;; και μενα σημερα στο τηλ μου ειπε οτι ισως χρειαστει να το παιρνω μεχρι να γεννησω! πφ!!!! παντως εμενα μου πενρανε οι συσπασεις σχεδον αμεσως!!! εσενα ειναι εντονες ακομη κι οταν το παιρνεις;;; τωρα το παιρνεις;; εισαι ξαπλα εντελως; κουραγιο!! ας φτασουμε επιτελους στην 36η εβδομαδα κι ας γεννησουμε δεν πειραζει!!!!
Μαρκελλα επιτελους!!!!!!!!!!!! καλως ηρθες!!!!
Κι εγω ειμαι στη μεση του 6ου κι εχω βαλει 5 κιλα!!!

είμαι όμως σε αναρρωτική από τη δουλειά και ετοιμάζω εκπαίδευση μέσω υπολογιστή για την κοπέλα που θα με αντικαταστήσει..
και δεν έχω καμιά όρεξη....σήμερα μες στα νεύρα είμαι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις