Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μενα
τι κανουν τα κοριτσακια μου?
ουφ! νομιζω πως διαβασα τα παντα πλεον. ειχα τοσες σελιδες και απο το 4 να διαβασω η ερμη.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:
maria1984 έγραψε:Καλήμερα κορίτσια,μην ανοίγεται θέμα με τα κιλά γιατί εγώ έχω πάρει 9 μέχρι τώρα κ δεν ξέρω που θα φτάσω,προσπαθώ να το ράψω λίγο αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ σε κάποια φαγητά...Σ εμάς εδώ στην Κρήτη έχει από το πρωί συννεφιά και έχει δροσίσει αρκετά,επιτέλους καιρός ήταν γιατί δεν θα άντεχα άλλο τη ζέστη...Έχω ανοίξει πόρτες και παράθυρα να αεριστεί και το σπίτι λίγο...Εσείς τι κάνετε?
Μη στεναχωριεσαι, ολα τα κιλα μπορεις να τα χασεις μολις γεννησεις!!! Και εδω΄έχει δροσισει αρκετα, επιτελους!!! Εγω κοιταω τις τιμες στις κλινικες και εχω φριξει λιγακι, εξου και η μελαγχολια!

Καλά οι τιμές στις κλινικές είναι άστα να πάνε...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη, τι επαθες κοριτσακι μου? γιατι μελαγχολια?
Ζωουλααααααααααααααααα αλοχα
Μαρακι  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472
Η Αλικη? χαθηκε η μου φανηκε?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαρκέλλα!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zooula1985 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου !!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε? εμεις καλα μονο που τρεχουμε με την μετακομιση ε!καταλαβαινεται γιατι χαθηκα κιολας..τι νακανω η δολια ???το σαββατο μεπριμενουμε την μεταφορικη και απο σημερα θα εχουμε το κλειδι οποτε ξεκιναμε καθαρισματα και μεταφορα σε ορισμενε πραγματακια....
ΜΑΡΚΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου καλως ηρθες΅!!!!!!!!! περιμενουμε περισσοτερες λεπτομερειες απο τησ διακοπες και αστα αυτα που ξερεις ...
ΕΥΗΗΗΗΗ μου καλη ειδες που ολα πηγαν καλα ναπροσεχεις απο εδω κ περα γιατι θα σε δειρω δεν την γλυτωνεις ..
οσο για τα κοριτσια που περιμενουν να κανουν β επιπεδου καθολου αγχος ... Very Happy Very Happy Very Happy θα με χασετε ακομα ομως γιατι θα μου κοψουν το ιντερνετ..
Με το καλό η μετακόμιση, να προσέχεις και να μη κουραστεις πολύ!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Ζωη, τι επαθες κοριτσακι μου? γιατι μελαγχολια?
Ζωουλααααααααααααααααα αλοχα
Μαρακι  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472
Η Αλικη? χαθηκε η μου φανηκε?
Καλημέρα μαρκέλλα μου!! Μελαγχολισα με τις τιμες στις κλινικες!!! Δεν μου φτάνει το αγχος του τοκετου, έχω το άγχος και για το πως θα πληρωθει η κλινικη. κλαααααψ!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια μου.Πως ειστε σημερα;;Εγω ψιλο βαριεμαι μεσα αλλα τι αλλο να κανω;;Παλι καλα εχει δροσουλα επεσε η θερμοκρασια επιτελους.

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα εγκυουλιτσες!!! τι κανετε??
μαρκελλααααααα καλωσηρθες....ελπιζω να ξεκουραστηκες πολυ πολυ....μας ελειψες!!! (οντως κ εγω σκεφτομουν την αλικη.....εχει να μπει παρα πολυ καιρο....ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσακι!!!!)
ευη μου χαιρομαι που ολα πανε καλα πλεον...θα σου πω κατι...γιατι εγω το περασα αυτο που περασες εσυ...2 φορες....ΔΕΝ θελει καθολου κουραση....αυτο το λιγο αιματακι δειχνει οτι εχουμε ευαισθησια...κ δεν θελει την παραμικρη κουραση...εμενα φαντασου οτι με εχει ετσι κανα 3μηνο....στην ξαπλα...κ οοοολα μου τα κανουν οι αλλοι....εεε ενταξει....αν δεν μας σταθουν τωρα ποτε θα το κανουν....υπομονη λοιπον κοριτσακι...κ relax!!!
εγω κατα τα αλλα...ετσι κ ετσι....η καμπυλη ζαχαρου δεν βγηκε πολυ καλη...κ δεν μου εφτανε η ολικη ελειψη αλατιου....τωρα μου εκοψε ΕΝΤΕΛΩΣ οοοολα τα ζυμαρικα,ρυζι,πατατες...(δλδ οτι απεμενε να μου αρεσει...), εντελως οτιδηποτε γλυκο,....κ φρουτα μονο 2...με 3 το πολυ κ αυτα ξινομηλα...μημα...κ νεκταρινια.....κ οοοοτι τρωω πρεπει να το μετραω σε συγκεκριμενες ποσοτητες....οχι οσο θελω...κ μου εδωσε κ αυτο το απαισιο μηχανηματακι...που μετρας το ζαχαρο να το μετραω 2 φορες τη μερα.....τοοοοοσο καλα...ηταν που ηταν η κατασταση...απογινε!!!!! κ σε συνδιασμο...που η μεγαλυτερη ''εξοδος μου''...ειναι απο την κρεβατοκαραμα ......στο μπαλκονι.....αφηστετα!!!!!! τι να κανω....προσπαθω να κανω υπομονη..΄λιγο εμεινε ακομη....ολα χαλαλι για την ζουζουνιτσα μου....!!! καλα το τι χορο κανει στην κοιλια μου 24 ωρες τη μερα....δεν λεγεται!!!!!!!!!
την πεμπτη εχω κλεισει ραντεβου για dopler....ελπιζω αυτη τουλαχιστον να βγει καλη.....εχω παρει απο φοβο πια οοολες τις εξετασεις.....δεν μου βγαινει αποτελεσμα για αποτελεσμα καλο.....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
barbie! έγραψε:καλημερα εγκυουλιτσες!!! τι κανετε??
μαρκελλααααααα καλωσηρθες....ελπιζω να ξεκουραστηκες πολυ πολυ....μας ελειψες!!! (οντως κ εγω σκεφτομουν την αλικη.....εχει να μπει παρα πολυ καιρο....ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσακι!!!!)
ευη μου χαιρομαι που ολα πανε καλα πλεον...θα σου πω κατι...γιατι εγω το περασα αυτο που περασες εσυ...2 φορες....ΔΕΝ θελει καθολου κουραση....αυτο το λιγο αιματακι δειχνει οτι εχουμε ευαισθησια...κ δεν θελει την παραμικρη κουραση...εμενα φαντασου οτι με εχει ετσι κανα 3μηνο....στην ξαπλα...κ οοοολα μου τα κανουν οι αλλοι....εεε ενταξει....αν δεν μας σταθουν τωρα ποτε θα το κανουν....υπομονη λοιπον κοριτσακι...κ relax!!!
εγω κατα τα αλλα...ετσι κ ετσι....η καμπυλη ζαχαρου δεν βγηκε πολυ καλη...κ δεν μου εφτανε η ολικη ελειψη αλατιου....τωρα μου εκοψε ΕΝΤΕΛΩΣ οοοολα τα ζυμαρικα,ρυζι,πατατες...(δλδ οτι απεμενε να μου αρεσει...), εντελως οτιδηποτε γλυκο,....κ φρουτα μονο 2...με 3 το πολυ κ αυτα ξινομηλα...μημα...κ νεκταρινια.....κ οοοοτι τρωω πρεπει να το μετραω σε συγκεκριμενες ποσοτητες....οχι οσο θελω...κ μου εδωσε κ αυτο το απαισιο μηχανηματακι...που μετρας το ζαχαρο να το μετραω 2 φορες τη μερα.....τοοοοοσο καλα...ηταν που ηταν η κατασταση...απογινε!!!!! κ σε συνδιασμο...που η μεγαλυτερη ''εξοδος μου''...ειναι απο την κρεβατοκαραμα ......στο μπαλκονι.....αφηστετα!!!!!! τι να κανω....προσπαθω να κανω υπομονη..΄λιγο εμεινε ακομη....ολα χαλαλι για την ζουζουνιτσα μου....!!! καλα το τι χορο κανει στην κοιλια μου 24 ωρες τη μερα....δεν λεγεται!!!!!!!!!
την πεμπτη εχω κλεισει ραντεβου για dopler....ελπιζω αυτη τουλαχιστον να βγει καλη.....εχω παρει απο φοβο πια οοολες τις εξετασεις.....δεν μου βγαινει αποτελεσμα για αποτελεσμα καλο.....


Υπομονη οπως το λες κι εσυ κοπελα μου.Αλλωστε 10 εβδομαδες δεν σου εχουν μεινει;Ουτε τοσο εδω περασαμε ολο αυτο το καιρο περιμενοντας εδω θα κολλησουμε;;;

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoekopa έγραψε:
markella_p έγραψε:Ζωη, τι επαθες κοριτσακι μου? γιατι μελαγχολια?
Ζωουλααααααααααααααααα αλοχα
Μαρακι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Η Αλικη? χαθηκε η μου φανηκε?
Καλημέρα μαρκέλλα μου!! Μελαγχολισα με τις τιμες στις κλινικες!!! Δεν μου φτάνει το αγχος του τοκετου, έχω το άγχος και για το πως θα πληρωθει η κλινικη. κλαααααψ!!!!

έχεις συζητήσει με το γιατρό σου σε ποια κλινική θα γεννήσεις??
για θεσσαλονίκη μιλάμε πάντα έτσι?
εγώ δεν έχω συζητήσει τίποτα ακόμη...ούτε για τιμές ούτε για πού...απλά ξέρω γενικά πόσο παίρνει από άλλες φίλες μου που γέννησαν σ αυτόν.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
barbie! έγραψε:καλημερα εγκυουλιτσες!!! τι κανετε??
μαρκελλααααααα καλωσηρθες....ελπιζω να ξεκουραστηκες πολυ πολυ....μας ελειψες!!! (οντως κ εγω σκεφτομουν την αλικη.....εχει να μπει παρα πολυ καιρο....ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσακι!!!!)
ευη μου χαιρομαι που ολα πανε καλα πλεον...θα σου πω κατι...γιατι εγω το περασα αυτο που περασες εσυ...2 φορες....ΔΕΝ θελει καθολου κουραση....αυτο το λιγο αιματακι δειχνει οτι εχουμε ευαισθησια...κ δεν θελει την παραμικρη κουραση...εμενα φαντασου οτι με εχει ετσι κανα 3μηνο....στην ξαπλα...κ οοοολα μου τα κανουν οι αλλοι....εεε ενταξει....αν δεν μας σταθουν τωρα ποτε θα το κανουν....υπομονη λοιπον κοριτσακι...κ relax!!!
εγω κατα τα αλλα...ετσι κ ετσι....η καμπυλη ζαχαρου δεν βγηκε πολυ καλη...κ δεν μου εφτανε η ολικη ελειψη αλατιου....τωρα μου εκοψε ΕΝΤΕΛΩΣ οοοολα τα ζυμαρικα,ρυζι,πατατες...(δλδ οτι απεμενε να μου αρεσει...), εντελως οτιδηποτε γλυκο,....κ φρουτα μονο 2...με 3 το πολυ κ αυτα ξινομηλα...μημα...κ νεκταρινια.....κ οοοοτι τρωω πρεπει να το μετραω σε συγκεκριμενες ποσοτητες....οχι οσο θελω...κ μου εδωσε κ αυτο το απαισιο μηχανηματακι...που μετρας το ζαχαρο να το μετραω 2 φορες τη μερα.....τοοοοοσο καλα...ηταν που ηταν η κατασταση...απογινε!!!!! κ σε συνδιασμο...που η μεγαλυτερη ''εξοδος μου''...ειναι απο την κρεβατοκαραμα ......στο μπαλκονι.....αφηστετα!!!!!! τι να κανω....προσπαθω να κανω υπομονη..΄λιγο εμεινε ακομη....ολα χαλαλι για την ζουζουνιτσα μου....!!! καλα το τι χορο κανει στην κοιλια μου 24 ωρες τη μερα....δεν λεγεται!!!!!!!!!
την πεμπτη εχω κλεισει ραντεβου για dopler....ελπιζω αυτη τουλαχιστον να βγει καλη.....εχω παρει απο φοβο πια οοολες τις εξετασεις.....δεν μου βγαινει αποτελεσμα για αποτελεσμα καλο.....


είσαι απίστευτη πραγματικά!! εσένα με όλα αυτά που σου έχει κόψει θα χάσεις κιλά αντί να βάλεις...υπομονή κουκλίτσα μου..
εγώ θα κάνω καμπύλη την επόμενη εβδομάδα..άντε να δούμε τι θα δούμε..

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια.Μαρκελλα μου καλωσηρθες!Πως τα περασες;Ειστε ολοι καλα;Πεσ'τα μας οοολα..Εγω κοριτσια μου το εχω ριξει στην ξαπλα και σηκωνομαι μονο για να φαω,να πιο και τουαλετα.Δουλειες τελος!Και να σε υπηρετους ωραια ειναι τελικα.Μεχρι να ερθει ο αντρας μου ηταν η πεθερα εδω.Μαγειρεψε,σκουπισε,επλυνε και ειναι ολα στην τριχα.Κι εγω καθομουν τοσο καιρο και τα εκανα.Πως ειστε εσεις κοπελιες;;
γιατι ξαπλωνεις ευη?ελειπα πολλες μερες και δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σελιδες.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου ειχα εντονους πονους το σαββατο και αιμα.Πηγα στο νοσοκομειο εκανα εξετασεις και μου ειπαν ολα καλα απλως θελει ξεκουραση και οσο πιο πολυ μπορω ξαπλα.

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι ειναι ευη μου....τι να κανουμε...υπομονη....για να εχουμε γερα κ δυνατα μικρουλια!!!!!
ειρηνη μου...τι να κανω....δεν εχω επιλογες....ας καταπιεστω εγω...αλλα να βγει γερη εκεινη!!! καλα αποτελεσματα να εχεις μεσα απο την ψυχη μου...εμενα μου ειχαν δωσει 75 mi γλυκοζης....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ! ουτε να ακουω για καμπυλη δεν θελω πια! εχω κανει 500 φορες. ειχα σακχαρο στην πρωτη μου εγκυμοσυνη. Βαρβαρααααααααααααααα κουκλιτσα μου  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472

Ευη μου, ξεκουρασου μωρο μου οσο μπορεις!

Ειρηνες αλοχα. τι κανετε?  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα χοντρούλες (αχαχαχαχαχ)

εγώ έχω πάρει 7 κιλά. μόνο ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


β επιπέδου έχουμε αύριο

ρε κορίτσια εμένα γιατί μου φάνηκε φθηνό το νοσοκομείο με ΕΟΠΥ???

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ ευχαριστώ πολύ!
μπορείς να μου πεις εν συντομία πώς γίνεται αυτή η περιβόητη εξέταση για την καμπύλη??
σου δίνουν γλυκόζη την οποία τι?? πρέπει να τη φας??
χριστέ μου! αηδιάζω στα γλυκά, δεν τρώω ούτε ένα για δείγμα!! δώσε μου αλμυρό και πάρε μου την ψυχή!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κοριτσια πηρατε φορα και γραφετε γραφετε,δεν σας προλαβαινω....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμένα για καμπύλη ζαχάρου γιατί δεν μου έχει πει τίποτα??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:σ ευχαριστώ πολύ!
μπορείς να μου πεις εν συντομία πώς γίνεται αυτή η περιβόητη εξέταση για την καμπύλη??
σου δίνουν γλυκόζη την οποία τι?? πρέπει να τη φας??
χριστέ μου! αηδιάζω στα γλυκά, δεν τρώω ούτε ένα για δείγμα!! δώσε μου αλμυρό και πάρε μου την ψυχή!

παιρνεις την γλυκοζη σε σκονη απο το φαρμακειο οσα γραμμ. σου πει ο γιατρος. το πρωι την ετοιμαζεις σε ενα μπουκαλακι αραιωμενη με οσο νερο σου πει. σου παιρνουν αιμα μια φορα με το που πας, μετα πινεις την γλυκοζη και σου ξαναπαιρνουν μια ωρα και μαλλον και στις δυο ωρες αφου εχεις πιει τη γλυκοζη.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maryanastasia έγραψε:εμένα για καμπύλη ζαχάρου γιατί δεν μου έχει πει τίποτα??

Μαιρη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
τι κανεις αγαπη?
στην 27η γινεται αν θυμαμαι καλα.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:εμένα για καμπύλη ζαχάρου γιατί δεν μου έχει πει τίποτα??

Μαιρη ουτε κι εμενα μου εχει πει ακομα...

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευη μου κ οι 10 βδομαδες...ειναι το καλυυυυτερο σεναριο...που δεν το πολυπιστευω να φτασω μεχρι εκει...λογω του τραχηλου κ της περιδεσης...αλλα ας φτασω τις 37....38....κ θα ειμαι ευχαριστημενη!!!!
μαρκελλαααα μου....  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 37 417472
παντως κ εμενα στο μητερα με εοπυυ δεν μου φανηκαν πολλα......μου φανηκαν μαλιστα οτι εχουν πεσει αρκετα απο τις τιμες που ειχαν καποτε....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Ειρηνη μου ειχα εντονους πονους το σαββατο και αιμα.Πηγα στο νοσοκομειο εκανα εξετασεις και μου ειπαν ολα καλα απλως θελει ξεκουραση και οσο πιο πολυ μπορω ξαπλα.
υπομονη ευη.θα περασει.ολα να πανε καλα μεχρι το τελος.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν καποιες εχετε και αλλα παιδακια και θυμαστε.... ετσι οπως ειναι πλεον, δεν μας πολυσυμφερει.
Στην πρωτη μου γεννα, πληρωσα ολα μαζι 4000 και τα πηρα ολα πισω.
Τωρα θα πληρωσω 2200 (λιγοτερα μεν) αλλα θα παρω πισω τα ___________ μου!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις