Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια εχετε σκεφτει καθολου ονομα για το παιδακι σας;Εμεις απο τωρα διαφωνουμε γι'αυτο.Ο καθενας λεει τα δικα του.Στο τελος βλεπω τον γιοκα μου και κανα 15αρια ονοματα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Κοριτσια εχετε σκεφτει καθολου ονομα για το παιδακι σας;Εμεις απο τωρα διαφωνουμε γι'αυτο.Ο καθενας λεει τα δικα του.Στο τελος βλεπω τον γιοκα μου και κανα 15αρια ονοματα

Χαχαχα, κι εμείς έχουμε θέμα! Αποφασίσαμε το όνομα της κόρης μου όταν ήταν ήδη 6+ μηνών(!) και όπως το βλέπω κατά κει το πάμε και τώρα με τη 2η...! Πάντως, λογικά και πάλι θα δώσουμε κάποιο άσχετο από γονείς-πεθερικά. Εσείς τι σκέφτεστε σχετικά;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλοχα....
ηρθα σπιτακι μου....αχ οσο και να σε υπηρετουν οπως στο σπιτι σου πουθενα τελικα!
μην λετε για φαγητα, γλυκα, σουβλακια, κρεπες, παγωτα κτλ κτλ. πειτε για καννενα ζελε, γιαουρτακια, φρυγανιες, τετοια πραγματα....
βαρβαρα βλεπω να σε ακολουθω πιστα. κομμενο και αλατι εδω και 1εβδομαδα-οκ μεχρι εκει- αχ μεθαυριο παω για καμπυλη...κλαψ κλαψ....
σκεφτειτε οτι του χρονου, θα εχουμε τα μωρα στα καροτσακια-θα κοιμουνται ακομα σχετικα-και θα χοροπηδαμε....
μαρκελα η μικρη δεν θελει να πηγαινει σταθμο?γιατι τι επαθε? καλομαθε με την γιαγια μου φαινεται....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
evi86 έγραψε:Κοριτσια εχετε σκεφτει καθολου ονομα για το παιδακι σας;Εμεις απο τωρα διαφωνουμε γι'αυτο.Ο καθενας λεει τα δικα του.Στο τελος βλεπω τον γιοκα μου και κανα 15αρια ονοματα

Χαχαχα, κι εμείς έχουμε θέμα! Αποφασίσαμε το όνομα της κόρης μου όταν ήταν ήδη 6+ μηνών(!) και όπως το βλέπω κατά κει το πάμε και τώρα με τη 2η...! Πάντως, λογικά και πάλι θα δώσουμε κάποιο άσχετο από γονείς-πεθερικά. Εσείς τι σκέφτεστε σχετικά;

Οι δικοι μου λενε παναγιωτη γιατι τον εχουν ταγμενο στην παναγια.Ο πεθερος θελει γιωργο(στο ονομα του)και η πεθερα γιαννη(του πατερα της).Ο αντρας μου θελει βασιλη.Η κουμπαρα μαριο...εγω;;;Εγω δεν θελω να εχει 100 ονοματα το παιδι μου.Γερο να ειναι και το ονομα ειναι το μονο ευκολο..

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
evi86 έγραψε:Κοριτσια εχετε σκεφτει καθολου ονομα για το παιδακι σας;Εμεις απο τωρα διαφωνουμε γι'αυτο.Ο καθενας λεει τα δικα του.Στο τελος βλεπω τον γιοκα μου και κανα 15αρια ονοματα

Χαχαχα, κι εμείς έχουμε θέμα! Αποφασίσαμε το όνομα της κόρης μου όταν ήταν ήδη 6+ μηνών(!) και όπως το βλέπω κατά κει το πάμε και τώρα με τη 2η...! Πάντως, λογικά και πάλι θα δώσουμε κάποιο άσχετο από γονείς-πεθερικά. Εσείς τι σκέφτεστε σχετικά;

Οι δικοι μου λενε παναγιωτη γιατι τον εχουν ταγμενο στην παναγια.Ο πεθερος θελει γιωργο(στο ονομα του)και η πεθερα γιαννη(του πατερα της).Ο αντρας μου θελει βασιλη.Η κουμπαρα μαριο...εγω;;;Εγω δεν θελω να εχει 100 ονοματα το παιδι μου.Γερο να ειναι και το ονομα ειναι το μονο ευκολο..

Χαχαχα βρε Εύη μου, σόρρυ κιόλας αλλά με έκανες και γέλασα!!! Λοιπόν, ας σοβαρευτούμε λιγάκι, εσύ και ο πατέρας του παιδιού θα έχετε τον 1ο λόγο. Όλοι οι άλλοι... αν θέλουν ας κάνουν δικό τους παιδί, χιχιχι! Ο άντρας σου θέλει Βασίλη γιατί του αρέσει σαν όνομα ή γιατί επηρεάστηκε από κάποιον;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην ιωαννα μας ηταν ολα πολυ ευκολα. ιωαννα η μαμ μου, γιαννουλα-ουσιαστικα ιωαννα- και η πεθερα, οποτε καταλαβαινετε την ευκολια της υποθεσης. τωρα ομως...πτιν μαθουμε το φυλλο αρπαχτηκαμε μια μερα. ο πεθερος δεν συζηταει να αλλαξει φυλλο το ονομα του, οποτε ειπα εγω αφου ο δικος μου δεν εχει θεμα να βγαλουμε τον πατερα μου. ο καλος μου ομως...δεν...ηθελε λεει ναβγαλει την γιαγια του γιατι δεν εχει ακουστει το ονομα της. ευτυχως ο μπεμπης εκανε την εμφανιση του πολυ νωρις-εννοω το φυλλο-και εκει τελειωσε η καθε συζητηση.γεωργιος ο γ΄..... και κλεισαμε!
παντως βρε κοριτσια δεν αξιζει να τσακωνεστε και να ανεβαζετε πιεση για ενα ονομα.....

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Του αρεσει το βασιλης.Δεν ξερω απο ποτε του κολλησε αυτο.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:αλοχα....
ηρθα σπιτακι μου....αχ οσο και να σε υπηρετουν οπως στο σπιτι σου πουθενα τελικα!
μην λετε για φαγητα, γλυκα, σουβλακια, κρεπες, παγωτα κτλ κτλ. πειτε για καννενα ζελε, γιαουρτακια, φρυγανιες, τετοια πραγματα....
βαρβαρα βλεπω να σε ακολουθω πιστα. κομμενο και αλατι εδω και 1εβδομαδα-οκ μεχρι εκει- αχ μεθαυριο παω για καμπυλη...κλαψ κλαψ....
σκεφτειτε οτι του χρονου, θα εχουμε τα μωρα στα καροτσακια-θα κοιμουνται ακομα σχετικα-και θα χοροπηδαμε....
μαρκελα η μικρη δεν θελει να πηγαινει σταθμο?γιατι τι επαθε? καλομαθε με την γιαγια μου φαινεται....

Γεια σου Αθανασία μου!!! Πώς είσαι; Ναι, ναι, για ζελέ και φρουτάκια μονάχα από εδώ και πέρα!!! Και γμτ έχω π... στην κατάψυξη, γκρρρρ! Μην ανησυχείς για την καμπύλη, αν κάνεις διαβήτη κύησης (που δε στο εύχομαι), αυτό είναι άσχετο με το ότι έτρωγες γλυκά. Οφείλεται καθαρά στη λειτουργία του πλακούντα. Παρόλα αυτά πρέπει -λέμε τώρα- να προσέχουμε μέχρι να σιγουρευτούμε ότι όλα πάνε καλά...

Όσο για το ότι θα κοιμούνται τα μωρά σε 1 χρόνο, το αφήνω ασχολίαστο, χαχαχα, είμαι καμένη από την κόρη μου! Ούτε σαν βρέφος δεν κοιμόταν, ας κοιμάται μωρέ το βράδυ και θα το αντέξουμε!!! Razz

Κι εμείς έχουμε θέμα πάλι με τον παιδικό, η μικρή δε θέλει να την αφήνουμε και έχουμε δράματα κάθε πρωί. Μετά βέβαια περνάει καλά, αλλά αυτό το πράγμα μέχρι να την αφήσουμε βρε παιδί μου... Mad

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Του αρεσει το βασιλης.Δεν ξερω απο ποτε του κολλησε αυτο.

Ε, άμα του αρέσει και σου αρέσει κι εσένα, τότε έκλεισε! Razz Θα γιορτάζει και πρωτοχρονιά!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:αλοχα....
ηρθα σπιτακι μου....αχ οσο και να σε υπηρετουν οπως στο σπιτι σου πουθενα τελικα!
μην λετε για φαγητα, γλυκα, σουβλακια, κρεπες, παγωτα κτλ κτλ. πειτε για καννενα ζελε, γιαουρτακια, φρυγανιες, τετοια πραγματα....
βαρβαρα βλεπω να σε ακολουθω πιστα. κομμενο και αλατι εδω και 1εβδομαδα-οκ μεχρι εκει- αχ μεθαυριο παω για καμπυλη...κλαψ κλαψ....
σκεφτειτε οτι του χρονου, θα εχουμε τα μωρα στα καροτσακια-θα κοιμουνται ακομα σχετικα-και θα χοροπηδαμε....
μαρκελα η μικρη δεν θελει να πηγαινει σταθμο?γιατι τι επαθε? καλομαθε με την γιαγια μου φαινεται....

ειπα κατι για τη μικρη???????????????????? scratch

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα η μικρη μου βγηκε "αβιαστα" Παρασκευη, της μαμας μου. Και ο μικρος (με το καλο να γεννηθει πρωτα) θα βγει Γιαννης, του πεθερου μου.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γερα και καλοτυχα να ειναι και το ονομα δεν ειναι τιποτα.Δεν θα σκασουμε κιολας...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:

Οι δικοι μου λενε παναγιωτη γιατι τον εχουν ταγμενο στην παναγια.Ο πεθερος θελει γιωργο(στο ονομα του)και η πεθερα γιαννη(του πατερα της).Ο αντρας μου θελει βασιλη.Η κουμπαρα μαριο...εγω;;;Εγω δεν θελω να εχει 100 ονοματα το παιδι μου.Γερο να ειναι και το ονομα ειναι το μονο ευκολο..[/quote]

ο αντρας σου γιατι θελει βασιλη? και η νονα τι δουλεια εχει να αποφασιζει? καλα η πεθερα ασε ειναι για τα πουλια. ε ο πεθερος ενα δικιο το εχει.αλλα αν ο αντρουλης σου αποφασισει βασιλης, τοτε τουμπεκι και ο πεθερος.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα, εγώ πάντως πίεση δεν ανεβάζω για το όνομα! Razz Άλλοι θα ανεβάσουν πάλι προβλέπω Laughing Εντάξει, εμάς μας ενδιαφέρει να είναι σχετικά όμορφο, όχι υπερπαραγωγή. Κι επίσης, επειδή πλέον υπήρξε τσακωμός το χειμώνα με εμένα και την πεθερά και έπεσαν και προσβολές και παρεξηγήσεις ανάμεσα στα σόγια, τώρα δεν μπορούμε νομίζω να βάλουμε από παππού-γιαγιά γιατί θα παρεξηγηθούν οι άλλοι... Άρα νομίζω και πάλι άσχετο θα είναι η καλύτερη λύση για όλους!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:
evi86 έγραψε:

Οι δικοι μου λενε παναγιωτη γιατι τον εχουν ταγμενο στην παναγια.Ο πεθερος θελει γιωργο(στο ονομα του)και η πεθερα γιαννη(του πατερα της).Ο αντρας μου θελει βασιλη.Η κουμπαρα μαριο...εγω;;;Εγω δεν θελω να εχει 100 ονοματα το παιδι μου.Γερο να ειναι και το ονομα ειναι το μονο ευκολο..

ο αντρας σου γιατι θελει βασιλη? και η νονα τι δουλεια εχει να αποφασιζει? καλα η πεθερα ασε ειναι για τα πουλια. ε ο πεθερος ενα δικιο το εχει.αλλα αν ο αντρουλης σου αποφασισει βασιλης, τοτε τουμπεκι και ο πεθερος. [/quote]

Ασε αθανασια ολοι θελουν το δικο τους αλλα δεν ασχολουμαι ας γεννηθει πρωτα και μετα θα δουν τι εχει να γινει.Τα πεθερικα παντως εχουν κι αλλα εγγονια θα μπορουσαν να πουν και στις κορες τους να βαλουν τα ονοματα που θελουν αλλα δεν μπορουν να τους επιβληθουν.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε μαρκελα μπερδευτηκα...ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι τι να σου κανει???!!!
η μαμαμελι πρεπει να το εγραψε ε????
χτυπησα πριν 3 μερες με την οδοντοβουρτσα κατω απο τα δοντια τα ουλα....αχ εχει κανει και σαν σπυρακι στα ουλα και στο εσωτερικο του μαγουλου....μα τι σκατοενοχληση ειναι αυτη? πηγα σημερα και πηραν dactarin γελη και μου ειπε η φαρμακοποιος οτι ειναι φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη οταν χτυπαμε στα ουλα να ποναμε με το παραμικρο....μα τι αλλο θα ζησω σε αυτην την εγκυμοσυνη?! δεν μπορει θα με ξεπληρωσει ο μπεμπης....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε ευη δικιο εχεις. κατσε να γεννηθουν με το καλο πρωτα τα μωρα μας- αν και εγω μεχρι και τις μπομπο εχω βρει για την βαφτιση χιχιχι-

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου έτσι είναι! Ας γεννηθούν υγιή τα πλασματάκια μας και όλα τ' άλλα έρχονται δεύτερα...!

Σας αφήνω για να την πέσω λιγάκι! Θα προσπαθήσω να μπω αύριο πάλι γιατί από Πέμπτη πάλι δουλειά και θα είναι πιο ζόρικα...! Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:Κοριτσάκια μου έτσι είναι! Ας γεννηθούν υγιή τα πλασματάκια μας και όλα τ' άλλα έρχονται δεύτερα...!

Σας αφήνω για να την πέσω λιγάκι! Θα προσπαθήσω να μπω αύριο πάλι γιατί από Πέμπτη πάλι δουλειά και θα είναι πιο ζόρικα...! Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!


Καλη ξεκουραση Αλικη!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Κοριτσάκια μου έτσι είναι! Ας γεννηθούν υγιή τα πλασματάκια μας και όλα τ' άλλα έρχονται δεύτερα...!

Σας αφήνω για να την πέσω λιγάκι! Θα προσπαθήσω να μπω αύριο πάλι γιατί από Πέμπτη πάλι δουλειά και θα είναι πιο ζόρικα...! Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!


Καλη ξεκουραση Αλικη!

 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 40 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 40 417472 αλικη

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ κορίτσια και να με συγχωρείτε κιόλας αλλά αυτήν την παράδοση την θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!!!!!
Αν το όνομα είναι όμορφο πάει και έρχεται αλλά στενοχωριέμαι να βλέπω πανέμορφα πλάσματα με απαίσια ονόματα. Εμείς θα την βγάλουμε Ιζαμπελ μάλλον.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω είπα για τον παιδικο σταθμο Μαρκελλα! Very Happy

Εφυγε η εκπαιδευομενη αντικαταστατρια μου και μπηκα μεχρι τις 5 που φευγω!Ποτε γραψατε τοσες σελιδες καλε;Συννενοηση μπουζουκι ... Laughing επιστρεψαμε ολες!

Κι εμεις το Μελινα μονοι μας το διαλεξαμε..τωρα ο διαδοχος (δεν ειμαι βασιλικια ετσι το λεω Laughing ) δεν ξερω..ισως παρει και του παππου!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνώ απόλυτα!! κι εγώ αυτή την παράδοση τη θεωρώ απαράδεκτη!!
κι εμείς άσχετο όνομα θα του δώσουμε του μπέμπη μας!
Είμαστε για Ορφέας ή Άλκης!
Εγώ είμαι πιο πολύ για το Ορφέας ο άντρας μου πιο πολύ για το Άλκης..
θα δείξει.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια κι εγω ειμαι της παραδοσης αλλα οχι να γινεται και μαχη για ενα ονομα.Προχθες ειδα μια κοπελα που την πιεσε ο πεθερος για να μπει το ονομα του.Ως αποτελεσμα το παιδακι της το βγαλανε νεοκοσμο.Ακου εκει ονομα.Το καημενο το παιδι σκεφτομαι οταν μεγαλωσει.Εγω παντως δεν θα δωσω σημασια σε κανεναν θα βρουμε ενα ονομα που θα αρεσει σε εμενα και τον αντρα μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις