Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοκονες μου τι κανετε???χαθηκα και εγω....αλλα οχι για διακοπες για μετακομιση αχχχχ απο τι καταλαβαινετε τρεχουμε και ειμαστε μπαχαλο μεχρι τελος του μηνα ελπιζουμε να εχουμε τελειωσει και να μετακομησουμε ....
οσο για τα ψωνια κοριτσια και εγω εκανα κατι λιγα ρουχαλακια ενοψει εκτπωσεων ...τωρα θελω να δω για κανα καροτσακι συρταριερα μμμμ εαν μπορω να τα κλειχω τωρα εαν ειναι οικονομικα βεβαια ...την τεταρτη θα παμε να κανουμε και την β επιπεδου να δουμε την μπεμπα μας οι οποια χοροπηδαειιιι....χαχχα!!!
συγχαρητηρια στα κοριτσια που εκαναν την β επιπεδου και ειχαν τελεια αποτελεσματα και καλως ηρθαν τα νεα μας μελη....ελπιζω μεχρι να μαζευουμε ολες να εχω τελειωσει με το σπιτι και να μην χανω τα νεα σας....θα μπω να σας πω νεοτερα την τεταρτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας! ηρθαμε Very Happy
φτασαμε εχθες το βραδυ, τι κινηση ειχε θεε μου, αλλα ολα οκ.....
εχω ενα σπιτι ...μπαχαλο....δεν ξερω απο που να ξεκινησω....
ωραια περασαμε, αλλα ηταν λιγο Sad
και εκει που η μικρη αρχισε να συνηθιζει την θαλασσα και να ξεθαρευει, ...φυγαμε. του χρονου παλι με τον μπεμπη παρεα!
δροσουλα σημερα εχει-ευτυχως-
πρηστηκαν τα ποδια μου εδω και 3 μερες...λεμε για τρελο πρηξιμο απο τα γονατα και κατω,ποναω κιολας-στα ποδια-αυριο πρωι εχουμε β επιπ και αποψε ερχονται και τα ανηψια απο αγγλια, οποτε πρεπει να το τρεξω σημερα να τελειωσω. θα διαβασω τα ποστ σας και εδω ειμαι να τα πουμε...φιλακια!
καλο χειμωνα να εχουμε οοοολες μας,και οσες δεν πηγανε διακοπες, δεν πειραζει κοριτσακια μου, του χρονου με τα μωρακια μας...μαααατσς

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mandydespell έγραψε:ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ Μ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ. Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΞΙΖΟΥΝ! ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΑ SITE ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΗΔΗ CHICCO 116 TMX 28 EYRO
καλως ηρθες στην παρεα μας! για πες που βρηκες τις πανες?λεω και εγω σιγα σιγα να παρω καμια πανα να εχω στοκ...οσο για τα ρουχαλακια, μην αγχωνεστε θα ερθουν πολλα δωρακια απο το πουθενα,οποτε παρτε μονο τα απαραιτητα....

Μπου έγραψε:Φιλεναδουλινες μου γλυκες!!!! Απ το κινητο μπαινω μονο για να σας πω τα ευχαριστα νεα!!!!! Λοιπον μιση ωρα χαζευαμε με την αδερφη μου τη μπεμπα μας!!! Ειμαστε 630γραμμαρια!!!! Ουαου!!!ολα ειναι πολυ καλα κ επιτελους μπορω να βγαινω καμια βολτα κ να περπαταω λιγακι λαου λαου!!!! Δν το πιστευω!!!! Ε π ι τ ε λ ο υ ς!!!!!! Ευχομαι ολες οι κοπελες να εχετε τετοια αποτελεσματα!!!! Φιλακια πολλα βγαινω βολτουλα!!!!!!
ωχχχχ ποιος σε κραταει μεσα τωρα εσενα?! χαχαχα

marilou27 έγραψε:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΙΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?Η ΕΥΗ Η ΜΑΙΡΗ Η ΑΘΑΝΑΣΙΑ?Η ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΗΓΕ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?????????????
φαγωθηκες, ηρθα και μαλλον αυτην την εβδομαδα ερχονται και οι υπολοιπες.... Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσοχη προσοχη
την πρωτη εβδομαδα του σεπτεμβρη σκεφτομαι-ναι ναι το κανω καπου καπου- να ανοιξω τα βρεφικα ρουχα της ιωαννας.θα κρατησω τα ουδετερα-ειναι λιγα  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 19 679259 - τα υπολοιπα σκεφταομαι να τα μοιρασω σε 2 πακετακια-αναλογα και ποσα θα περισσεψουν-
οσες θελετε πειτε να σας τα στειλω, κριμα ειναι να αγοραζετε...για λιγο θα χρησιμοποιηθουν....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΕΙΝΑΙ..ΤΙ ΚΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕΣ  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 19 215994 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΔΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα !!!
Αντε να επιστρεφουμε σιγα σιγα απο σημερα!!!

Τι κανετε;Σημερα θα παμε να δουμε το μωρακι μας..θα αρχισω και εκπαιδευση σε μια κοπελα α με αντικαταστησει τους μηνες που θα λειπω...

Αθανασια και εγω οταν τα χωρισα τα απειρα ρουχα της μικρης, ουδετερα βρηκα μια μικρη σακουλιτσα...κοιτα μονο ρουχα θα του παρω του μικρου ολα τα αλλα τα εχουμε...και κοριτσακι να ηταν παλι θα περναμε γιατι άλλο Αυγουστο να γεννας άλλο Σεπτέμβριο.

Με τις εκπτωσεις πηρα μερικα εσωρουχακια ,ενα μπουφανακι πρεναταλ 15 ευρω απο τα ολοσωμα 1-3 μηνων και και καλτσακια.Δυστυχως τα βελουτε φορμακια που δεν εχω ουτε ενα δεν υπηρχαν στην καλοκαιρινη κολλεξιον-λογικο- και δεν βρηκα τιποτα με εκπτωση οπότε προς το τελος θα ψωνισω κι απο αυτα.

Φιλακια σε όλες!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλημέρα !!!
Αντε να επιστρεφουμε σιγα σιγα απο σημερα!!!

Τι κανετε;Σημερα θα παμε να δουμε το μωρακι μας..θα αρχισω και εκπαιδευση σε μια κοπελα α με αντικαταστησει τους μηνες που θα λειπω...

Αθανασια και εγω οταν τα χωρισα τα απειρα ρουχα της μικρης, ουδετερα βρηκα μια μικρη σακουλιτσα...κοιτα μονο ρουχα θα του παρω του μικρου ολα τα αλλα τα εχουμε...και κοριτσακι να ηταν παλι θα περναμε γιατι άλλο Αυγουστο να γεννας άλλο Σεπτέμβριο.

Με τις εκπτωσεις πηρα μερικα εσωρουχακια ,ενα μπουφανακι πρεναταλ 15 ευρω απο τα ολοσωμα 1-3 μηνων και και καλτσακια.Δυστυχως τα βελουτε φορμακια που δεν εχω ουτε ενα δεν υπηρχαν στην καλοκαιρινη κολλεξιον-λογικο- και δεν βρηκα τιποτα με εκπτωση οπότε προς το τελος θα ψωνισω κι απο αυτα.

Φιλακια σε όλες!

ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες! Εγώ με τον άντρα μου άνεργο τόσους μήνες και με τόσα έξοδα να τρέχουν μόνο τα ψώνια δε σκέφτομαι! Ευτυχώς που μας έδωσαν κούνια και καρότσι! Αθανασία πραγματικά αν σου περισσεύει τίποτα, εγώ ευχαρίστως να τα χρησιμοποιήσω! Αλλιώς τα περιμέναμε τα πράγματα κι αλλιώς μας ήρθαν... Ας ελπίσουμε ότι στις 30 η γιατρός θα με σηκώσει από το κρεββάτι να πάω για δουλειά, γιατί αλλιώς... Αχ, έχω πέσει ρε κορίτσια! Φιλάκια!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες! Εγώ με τον άντρα μου άνεργο τόσους μήνες και με τόσα έξοδα να τρέχουν μόνο τα ψώνια δε σκέφτομαι! Ευτυχώς που μας έδωσαν κούνια και καρότσι! Αθανασία πραγματικά αν σου περισσεύει τίποτα, εγώ ευχαρίστως να τα χρησιμοποιήσω! Αλλιώς τα περιμέναμε τα πράγματα κι αλλιώς μας ήρθαν... Ας ελπίσουμε ότι στις 30 η γιατρός θα με σηκώσει από το κρεββάτι να πάω για δουλειά, γιατί αλλιώς... Αχ, έχω πέσει ρε κορίτσια! Φιλάκια!

οκ δημητρα θα σου φτιαξω ενα πακετο για την μπουμπου, μην ανησυχεις.μεχρι τις 15 σεπτεμβριου θα ειναι ετοιμο και θαταξιδευει!
τι εννοεις επεσες?παραπατησες και επεσες....τιποτα αλλο δεν ειναι αποδεκτο Cool

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλίτσες μου όμορφες!!
τι μου κάνετε??
σήμερα κανονικά ήταν να επιστρέψω στη δουλειά αλλά θα αρχίσω αναρρωτικές λόγω συσπάσεων που έχω..ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το ΙΚΑ.
έχω ραντεβού σήμερα με το δικό μου το γιατρό και αυριο με το γιατρό του ΙΚΑ και ο Θεός βοηθός!
έχει κάνει καμιά σας τη διαδικασία?έχω διαβάσει διάφορα και φοβάμαι λίγο να μη μας δυσκολέψουν...ο άντρας μου θα πάει αφού εγώ είμαι κρεβατωμένη..

θα σας πω...όσο για πέσιμο ψυχολογίας, δε θέλω να ακούω!! είμαστε υγιείς και θα φέρουμε σε 3 μήνες περίπου τα αγγελούδια μας στον κόσμο!! όλα θα είναι διαφορετικά!!θετική σκέψη!! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="REINE"]καλημέρα κοιλίτσες μου όμορφες!!
τι μου κάνετε??
σήμερα κανονικά ήταν να επιστρέψω στη δουλειά αλλά θα αρχίσω αναρρωτικές λόγω συσπάσεων που έχω..ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το ΙΚΑ.
έχω ραντεβού σήμερα με το δικό μου το γιατρό και αυριο με το γιατρό του ΙΚΑ και ο Θεός βοηθός!
έχει κάνει καμιά σας τη διαδικασία?έχω διαβάσει διάφορα και φοβάμαι λίγο να μη μας δυσκολέψουν...ο άντρας μου θα πάει αφού εγώ είμαι κρεβατωμένη..

θα σας πω...όσο για πέσιμο ψυχολογίας, δε θέλω να ακούω!! είμαστε υγιείς και θα φέρουμε σε 3 μήνες περίπου τα αγγελούδια μας στον κόσμο!! όλα θα είναι διαφορετικά!!θετική σκέψη!! Very Happy[/quo
te]

Respect Respect
χαιρομαι που εισαι ευγενικη και καλη....γιατι σε λιγο θα βγαλω σκουποξυλο-ακους δημητρουλα μου?_-
τωρα για το ικα.μην αγχωνεσαι...αν παρεις χαρτι απο τον γιατρο σου, φοβουνται ρε συ να παρουν ευθυνη αν χτυπα ξυλο γινει κατι. α αν του πει του αντρα σου διαφορα οτι δεν μπορει να γραψει αδεια και τετοια να του ζητησει χαρτι που θα διαβεβαιωνει ο ιδιος οτι δεν θα παθει κατι το μωρο και η μητερα.ε τοτε υπογραφουν αδεια....
καλη τυχη αν και νομιζω οτι ολα θα πανε καλα

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ ευχαριστώ πολύ!!
κι εγώ έτσι νομίζω δε θα υπάρχει πρόβλημα αλλά θα δούμε!!ποτέ δεν ξέρεις...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία μου ευχαριστώ πολύ! Να 'σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Συγγνώμη που γκρίνιαξα πρωινιάτικα, αλλά δεν αντέχεται η ξάπλα! Και εγώ δεν είμαι ιδιωτικός υπάλληλος... Είμαι ελ. επαγγελματίας και αν δεν σηκωθώ να δουλέψω από Σεπτέμβρη που ξανανοίγουμε... Βράστα!!! Αυτά σκέφτομαι κοριτσάκι... Πάρε το σκουπόξυλο και έλα...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια.Σημερα δεν ειχα πολλες δουλιτσες και μπηκα πιο γρηγορα.Τι κανετε;Ελπιζω σιγα σιγα να αρχισουμε να μαζευομαστε γιατι το καλοκαιρι μας χωρισε λιγο...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι έγινε βρε Ειρήνη? Εμείς είμαστε και στις ίδιες μέρες και ξαπλωμένες?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακου δημητρουλα μου καλη... ειναι πολυ πολυ πολυ δυσκολα για τους ελευθερους, ξερω και ο αντρας μου ειναι και εγω ανεργη.
θα κανουμε υπομονη και θα περασει και αυτο.εξαλλου στα δυσκολα φαινεται τι αξιζουμε, στα ευκολα ολοι ειμαστε μικροι θεοι.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ που τα λέμε έχεις ένα δίκιο! Για να δούμε... Έχω τόση αγωνία να δω τι θα μου πει η γιατρός, αν μεγάλωσε πως είναι, αν φταίει τελικά κάτι... και επειδή δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα να ξεφύγει το μυαλό μου, καμιά φορά τα σκέφτομαι παραπάνω απ΄όσο πρέπει.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Εδώ που τα λέμε έχεις ένα δίκιο! Για να δούμε... Έχω τόση αγωνία να δω τι θα μου πει η γιατρός, αν μεγάλωσε πως είναι, αν φταίει τελικά κάτι... και επειδή δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα να ξεφύγει το μυαλό μου, καμιά φορά τα σκέφτομαι παραπάνω απ΄όσο πρέπει.

να δεις που θα ειναι μια χαρα.η μπουμπου θα εχει παρει τα πανω της. αληθεια τι δουλειας κανεις?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι παθατε καλε? καμια? ουτε μια? κλαψ κλαψ....
ε τοτε παω για υπνο! Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:τι παθατε καλε? καμια? ουτε μια? κλαψ κλαψ....
ε τοτε παω για υπνο! Very Happy


Αθανασιααα περιμενε ειμαι εγω εδω...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό μεσημέρι κορίτσια, τι κάνετε; Εγω πριν λίγο έφαγα κ έχω ξαπλωσει λίγο κ βλέπω τηλεόραση .

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Καλό μεσημέρι κορίτσια, τι κάνετε; Εγω πριν λίγο έφαγα κ έχω ξαπλωσει λίγο κ βλέπω τηλεόραση .


Γεια σου Μαρια κι εγω αφου εφαγα εκατσα λιγο...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βαριεμαι σήμερα παρα πολυ , δεν έχει κ τίποτα η τηλεόραση μόνο βλακείες κ δεν ξέρω τι να κάνω για να περάσει η ώρα !!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Βαριεμαι σήμερα παρα πολυ , δεν έχει κ τίποτα η τηλεόραση μόνο βλακείες κ δεν ξέρω τι να κάνω για να περάσει η ώρα !!!


Απο βαρεμαρα αλλο τιποτα.Παλι καλα υπαρχουν και οι δουλειες και μας απασχολουν

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ σιγα μην κοιμηθω....δεν θελει η ιωαννα να κοιμηθει η μαμα χιχιχι
απο ραγαδες πως παμε? εκανα ρε γαμωτο 2 μικρες πανω στο στομαχι...και ενω εχει ξανατεντωθει εκει το δερμα τι στο καλο συμβαινει??????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις