Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω παει ποτε...γενικοτερα δεν εχω γυρισει την απο εκει μερια....οταν φυγει το δντ...χαχαχαχα\\

καλα να περασετε,να ξεκουραστεις και προσοχη στον δρομο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ μου ηρθε μια νυστα-παλι-
θα κοιμηθω κοπελες και τα λεμε μετα.φιλια....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:δεν εχω παει ποτε...γενικοτερα δεν εχω γυρισει την απο εκει μερια....οταν φυγει το δντ...χαχαχαχα\\

καλα να περασετε,να ξεκουραστεις και προσοχη στον δρομο!
ειναι πολυ ωραια.μακαρι να μπορουσαμε να μεινουμε για παντα εκει.καλα να περασετε κι εσεις.την διαδρομη αυτη την εχω κανει και στο 1ο παιδι οταν ημουν 3 μηνων και στον 7ο.οποτε ξερω οτι θα εχουμε στασεις και για μενα και για το παιδι.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οσες φευγετε να περασετε Τ Ε Λ Ε Ι Α αν κ σας μισω!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλα να περασετε κοριτσια!!!
Αχχχχ απο αυριο -2 !!! Θα μεινουμε τρεις και ο κουκος... Mad

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ αστα να πανε!!!ηδη λειπουν οι περισσοτερες!!! Η μαρκελλα τοσο καιρο θα ελειπε;;; Η ευη που εξαφανιστηκε κ ανησυχω;!!! Εσυ πως εισαι;;;ξαπλα η θυμαμαι λαθος;;

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Αχ αστα να πανε!!!ηδη λειπουν οι περισσοτερες!!! Η μαρκελλα τοσο καιρο θα ελειπε;;; Η ευη που εξαφανιστηκε κ ανησυχω;!!! Εσυ πως εισαι;;;ξαπλα η θυμαμαι λαθος;;

Μπα οχι ξαπλα...κανονικα μεσα στο σπιτι Very Happy
Εσυ κοριτσι μου, καλυτερα με τις συσπασεις?

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου θελεις να μπουμε στο chat για να τα πουμε?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μας κοπηκε το ρευμα κ ειμαι απ το κινητο κ δν μπορω να μπω στο τσατ απο δω!!!σορυ!!! Πολυ καλυτερα ειμαι!!! Εχω εναν προβληματισμο ομως! Σημερα εχω να παω καπου κ οταν ειχα ρωτησει το γιατρο μου πε αν αισθανομαι καλα να παω! Εγω καλα αισθανομαι αλλα φοβαμαι!!! Θελω πολυ να παω αλλα αν παω κ μετα ξαναρθουν!!!;;;;απ την αλλη αφου αισθανομαι καλα μεχρι ποτε θα ζω με το φοβο στην καρδια;;;η μανουλα μου λεει να παω! Εσεις τι λετε;;;

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ!
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ 2 ΠΑΟΔΑΚΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟΠΟΥ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΑΛΩΝΑΝΕ! ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ.ΕΠΑΙΖΕ, ΜΟΙΡΑΖΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ , ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!!!!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?
ΕΓΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΤΑΚΤΙΚΑ!ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΖΩΗΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οποια ενδιαφερεται ειμαι τσατ!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεεεε!!! που πηγατε ολες;;;;;;;;;;;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ψαχνω παρεουλα!!! βαριεμαι!!!!!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 534787  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 679259

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι καλή μου μπου... Βαριέμαι...Όλη μέρα ξάπλα! Αυτή η Εύη τι απέγινε? Πήγε διακοπές μάλλον...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντεεεε που ειστε επιτελους!;;; εισαι καλα τουλαχιστον; εγω εχω ενα τρομερο διλλημα! θες να το διαβασεις και να μου πεις τη γνωμη σου; ειναι στην προηγουμενη σελιδα!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μ εγκατελειψες κι εσυ;;;;; θα παω λεω τελικα!!!! θα βαλω τα χαπακια μου κολπικα θα παρω ενα ολοκληρο yutopar κ θα παω! κι η παναγια μαζι μου!!!! ελπιζω να γυρισω σωα!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΥ ευχομαι να πηγες. ενα να θυμασαι παντα:' η καλυτερη συμβουλη σε οοολα τα θεματα ειναι το ενστικτο της μανας.αφου νιωθεις οτι μπορεις πηγαινε.
σας φιλω πολυ γλυκα-ναι ναι ξερω με μισειτε, αλλα εγω σας αγαπω....

θα τα πουμε αυριο απο τις ενδοξες βελιες!
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 417472

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι πηγα τελικα και γυρισα πριν μια ωρα! ευχομαι να μην παθω κατι! εβαλα δυο utrogesten κολπικα κι ηπια ενα yutopar ολοκληρο και πηγα! τι να πω τωρα αν παθω κατι ντροπη μου! αλλα ηταν σα να πηγα στο γιατρο! ημουν μεσα στο αμαξι,μετα καθιστη και μετα ξανα στο αμαξι!!!! θα κανω προσευχη ολη νυχτα στην παναγιτσα να μην παθω!!! καληνυχτα στα λιγοστα μουτρακια!!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοπελαρες μου.Οπως παντα το ξημερωσα.Συγνωμη που σας ανησυχησα αλλα εγιναν πολλα...

Πρωτα απ'ολα ομως θελω να σας πω πως πηγα στον γιατρο και ολα ειναι μια χαρα.
Και ναι μπορω να σας πω με σιγουρια τι φυλο περιμενω.Ενα πολυ πολυ γλυκο  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 386913 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!
Αλλος ενας γαμπρος ειναι εδω κοριτσια αλλα ειναι κλεισμενος στην μικρη της της Αναστασιας...
Ηταν απιστευτη εμπειρια.Η εξεταση κρατησε 40 λεπτα αλλα πριν μας εκανε κολπα ο μικρος
οποτε περιμεναμε κανα μισαωρο..Ειναι μια σταλιτσα ακομη 410 γρ και χωρις κανενα προβλημα.
Εγω εχω προβλημα με τα 6 κιλα..Τι συναισθημα ειναι αυτο;;Δεν ειχα ξανανοιωσει ετσι αλλα μολις
τον ειδα εχασα την γη κατω απ'τα ποδια μου..

Οσο για την απουσια μου ενα εχω να σας πω..ΠΕΘΕΡΑ ..Την τεταρτη το απογευμα ειχε ερθει η πεθερα
εδω.Μιλουσα εκεινη την ωρα και με την Μπου(Αναστασια)αν το θυματε και της ειχα πει πως γινεται
ενας πολεμος.Δεν ειχα αδικο...ακουστε σκηνικο:λοιπον οπως οι περισσοτερες πεθερες θελουν να μπλεκουν
στα ποδια του γιου τους.Εκεινη την ημερα καθομουν στο pc και ημουν στο φορουμ και ηρθε για
χιλιοστη φορα σε εμας.Πηγα της εκανα καφε(οπως παντα δεν της αρεσε)συμμετιχα στην συζητηση
και συνεχισα να μιλαω στο φορουμ..Εκει που καθομασταν(παρακαλω κι ο αντρας μου μπροστα=γιος της)
αρχησε να φωναζει σαν υστερικη.Και ελεγε εγω ερχομαι εδω για να σας δω,κι εσυ(για μενα)καθεσαι
στο υπολογιστη και δεν εχεις
καθολου σεβασμο,ποσο αναγωγη εισαι και τετοια...Μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι..Δεν το καταλαβα
καλα καθε φορα που θα ερχεται θα πρεπει να αφηνω αυτο που κανω(καθε τρεις και λιγο εδω ειναι);;;;
Ερχεται προς τα εμενα φωναζοντας και ριχνει κατω το ρουτερ και σπαει...Ε αυτο ηταν σηκωνομαι
και χωρις να πω κατι παω μεσα στο δωματιο(με μισανοιχτη πορτα)και βλεπω τον δικο μου σηκωνεται
περνει ενα υφος και της λεει:αλλη φορα δεν θα ξαναερθεις εδω μεσα χωρις να σου πουμε εμεις.
εδω ειναι το δικο μου σπιτι και κανω κουμαντο εγω και η γυναικα μου.καταλαβες;;;και τωρα ΕΞΩ!
Πρωτη φορα τον ειδα τοσο νευριασμενο.Μετα ηρθε μεσα και με ηρεμησε.Ειχα ακομη και τα πονακια
μου και μπορει να ειναι ιδεα μου αλλα ενοιωθα να δυναμωνουν πολυ αλλα δεν του το ειπα απλως
εβαλα τα κλαματα..Τελος παντων απο τοτε δεν την
ζαναειδα ουτε και μας ενοχλησε...Και θελω να σας ρωτησω κατι..Μηπως ολα αυτα εγιναν απο μια
βλακεια μου;;;Μηπως επρεπε να παω με τα νερα της;;;Δεν ηθελα να θυμωσει ετσι ο αντρας μου
οτι και να κανουμε μανα του ειναι.Ρε κοριτσια δεν αντεχα ομως αλλο...Καθε φορα που ερχοταν επρεπε
να κανω οτι μου ελεγε.Εκεινη την ημερα ηθελα να κατσω να μιλησω στο φορουμ τοσο κακο ειναι;;;;;;;;;


Εσεις πεστε μου τα νεα σας γιατι απο οτι ειδα εχετε γεμισει σελιδες ολοκληρες....

Υ.Γ συγνωμη για το μεγαλο post αλλα επρεπε καπου να τα πω.επισης ακομα δεν εχουμε καλη συνδεση
οποτε μπορει να κανω μερες να σας μιλησω παλι...πολλα φιλια φιλεναδουλες μου φιλακια στις κοιλιτσες σας  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 417472  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 417472

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Μπου μου χθες με το που έγρψα πως είμαι εδώ, ήρθε καπάκια ο αντρούλης μου και ήθελε όληηηηηηηηηη την προσοχή μου, οπότε καταλβαίνεις!!! Νομίζω πως έκανες το σωστό και πήγες, τώρα για όλα αυτά τα φάρμακα που πήρες δεν ξέρω... Έτσι τα παίρνουν αυτά; Κατα βούληση; Είμαι σίγουρη πως είσαι μια μανούλα που προσέχει όλη μέρα το νινάκι της και ανησυχείς... Καλά έκανες που πήγες. Κάποιες φορές κάνουμε και κανα δικό μας χατίρι...
Εύη μου το παιδάκι σου να είναι καλά, εσύ και ο αντρούλης σου!!! Να πάει να @@@@@@@ η τύπισα. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να σου πεί τι να κάνεις και τι όχι, είσαι μεγάλη γυναίκα και καθένας θα σε δεχτεί όπως είσαι. Κι εγώ στη θέση σου τα κλάματα θα έβαζα, δεν είναι σωστά πράγματα αυτά. Αν μη τι άλλο είσαι και έγκυος... Έλεος! Αυτή πρέπει να ζητήσει συγγνώμη γιατί ξεπέρασε τα όρια. Και εμείς μανούλες θα γίνουμε, και μάλιστα εσύ αγορομάνα, θα τα αγαπάμε, θα δίνουμε τη ζωή μας, αλλά αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να ανακατεβόμαστε στη δική τους ζωή χωρίς να μας το ζητήσουν... Κάπου εκεί το χάνουν οι μανούλες. Όλες πονάνε για τα παιδιά τους, αλλά το μέχρι που τις παίρνει είναι θέμα χαρακτήρα και ορίων. Εσείς, απλά βάλατε τα όρια!!! Φιλάκια πολλά!!!
Ps. Σε ποια εβδομάδα 410? Εμένα στην 21 και 1 μέρα ήταν 350. Κι εμένα μικρό μου είπαν ότι ήταν...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ευη μου!!! Επιτελουσ,θα σκαγα πια!!!! Ημουν σιγουρη οτι δν τρεχει κατι με το μωρο γιατι την ωρα εκεινη μιλουσαμε κ μου χες πει!!! Καταρχη τελεια νεα για το μπεμπακι σου κ γαμπρουλη μου!!!! Μπραβο!!!!!!!!τα πονακια δν ηταν κατι δλδ;;;;εφυγαν;;
Τωρα οσον αφορα το θεμα πεθερα!! Δν εχω πεθερα αρα απαντω τελειως χωρις εμπειρια!!! Το μονο ισως που θα επρεπε να κανεις ηταν να καθοσουν κανενα μισαωρο μαζι τους για τα τυπικα κ μετα να πηγαινες μεσα!!! Οχι τπτ αλλο για να μη δωσεις δικαιωμα!!!κατα τ αλλα δν ηταν συμπεριφορα αυτη απο μερους της κ μπραβο στον καλο σου που υπερασπιστηκε την καινουρια του οικογενεια κ οχι τη μαμα!!!ωστοσο το σωστο πιστευω απο μερους σου θα ναι να του πεις να τα βρουνε αυτοι μεταξυ τους!!! Εσυ δν χρειαζεται να κανεις κατι τυπου συγνωμη κλπ.παιξ το τρελιτσα αν ξαναρθει κ μην ασχολεισαι παραπανω!!!! Συγνωμη αν ειπα κατι παρεξηγησιμο αλλα ειλικρινα δν εχω ιδεα πως αντιμετωπιζεις μια πεθερα!!!! Φιλακια πολλα προς το παρον ξανακοιμαμαι! Τα λεμε αργοτερα!!!! Μη ξαναργησεις τοσο ανησυχησαμε!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 11 654316

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.οσον αφορα στο δικο μου θεματακι demmyμου δν πειραζει τωρα πηγα!!!οτι ειναι να γινει θα γινει!!! Για τα χαπια ειχα ρωτησει το γιατρο!!! Μου χε πει αν νιωσεις καλα παρ τα ετσι οπως τα πηρα κ βγες!!! Η παναγιτσα με προσεξε παντως!!!την τριτη εχω ραντεβου,ελπιζω ως τοτε η μπεμπα μου να μεινει ηρεμη!!!! Κ εχω μια αγωνια να καθεται ομορφα αυτη τη φορα να δουμε κ τη κφατσουλα της!!!δν λεω ολα καλα μετραει απο δω μετραει απο κει ο γιατρος!!!! Κ χαιρομαι που τα παει καλα το μωρο μου!!!αλλα τα μουτρακια της ολο μας τα κρυβει!!!!κ τα δακτυλακια τηςτεπισης!!!! Οσο για το βρος εμενα στην 21ηεβδομαδα ηταν 476κ μου πε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερη!!!ευη ποτε γεννας;;;α!!!!!μη ζητησεις συγνωμη αν δν το αισθανεσαι!!!επειδη εγω ειμαι πολυ ενοχικος ανθρωπος ζηταω συγνωμη ακομη κ οταν δν φταιω γιατι ταλαιπωριεμαι μερονυχτα μετα αλλα απο πεθερα. Δν ξερω!!! Οποτε κανε ακριβως αυτο που αισθανεσαι αλλα με τον καλο σου φροντισε να τα βρουνε γιατι μανα του ειναι !!!μη στα γυρισουν μια μερα!!!κρατα πισινη!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου μου συγγνώμη αν το είπα αυτό για τα χάπια! Νόμιζα πως τα πήρες από μόνη σου! Συγγνώμη!Ελπίζω να μη με παρεξήγησες! Φιλιά! Όλα καλά θα πάνε και θα σου τα δείξει όλα! Μα τέλος πάντων πόσο πρέπει να είναι τα μωράκια 21 και κάτι???Χα χα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια,πήγα εχθές στο γιατρό και είδαμε το μωράκι μας,μεγαλώνει μια χαρά και είναι κ πολύ ζωηρό...Τώρα έχει φτάσει το 1 κιλό και 60 γραμμάρια!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι καθολου δν σε παρεξηγησα!!! Ισα ισα!!!! Απλως σου εξηγησα!!!! Δν παρεξηγουμαι καθολου ευκολα μην ανησυχεις!!!ειδικα με τετοια πραγματα!!!! Ελα ντε τελικα ποσο πρεπει να ναι ενα μωρο 21εβδομαδων;;;κ μενα δλδ τωρα που θα την δουμε στις 23εβδομαδες ποσο θα χει φτασει;;;;
Α!!!το δικο σου κοντευει να γινει κανονικο ανθρωπακι!!!! Α!!!τωρα ειδα σε ποια εβδομαδα εισαι!!!!τοσο πολυ γινονται δλδ στις 27;τελεια!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις