Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
157 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 157 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειράζει Αθανασία μου καλά έκανες!!!


πάω σιγά σιγά ελπίζω η Ευη να είναι οκ!



φιλιαααααααααααα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 850933 σε ακολουθω....καληνυχτα κοιλιτσες!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νανι time!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 850933  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 850933  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 850933 Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια λιώνω... Δεν ξέρω αν θα υπάρχω το πρωί. Στάζω σαν κεράκι που καίγεται... Αχ!!! Ξύπνησα σε μια λίμνη  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 966307 Ελπίζω να ξανακοιμηθώ και αύριο να βρέχει... Ρε κορίτσια έτσι ήταν και πέρισυ?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!
δροσισε επιτελους! Very Happy
οχι δημητρουλα δεν ηταν ετσι περσυ.ουτε μωρακια στην κοιλιτσα ειχε για να ανεβαινει η θερμοκρασια!ελπιζω να ξανακοιμηθηκες....
τρεεεεεχω σημερα  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 517142
ματς.......

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Αθανασία μου τρόμαξα να ξανακοιμηθώ, αλλά ευτυχώς... Δύο μπάνια έκανα κατά τη διάρκεια της νύχτας!!! Ετοιμάζεσαι να φύγεις, ε? Εμείς από βδομάδα... Ανυπομονώ να πάω στη μανούλα μου!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σας!!!!!!!!!εγω κοιμαμαι με κλιματιστικο παλι καλα!απο αυριο πολυ δροσια λενε αχ μακαρι.........τι νεα κοριτσακια?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.ολες καλα?φυσηξε λιγο και τωρα τελος.παλι ζεστη.ετοιμαζω σιγα σιγα και τις βαλιτσες.αυριο πρωι πρωι φευγουμε με το καλο.ελπιζω οτι θα βρουμε δροσια εκει πανω.χτες βραδυ εβρεξε μου ειπαν στα βορεια.

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!!
Να περασετε τελεια οσες ετοιμαζεστε για διακοπες!!
Ελπιζω να μεινουν κοπελες πισω και να μην κατεβασουμε ρολα Razz
Εμεις εδω, συνεχιζουμε το βαψιμο, αδειαζουμε κρυσταλλιερες και συνθετα, κατεβαζουμε κουρτινες και φυσικα ολα αυτα θελουν πλυσιμο Shocked Shocked
Φιλακια πολλα και καλα να περνατε..

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αληθεια η Ευη εκανε την Β επιπεδου??
Δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα μηνυμα λογω εργασιων στο γιαπι (που λεγεται σπιτι Razz ) αλλα με μια γρηγορη ματια που εριξα δεν ειδα κατι...

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:Εγώ είμαι 19 + 6 μαζί θα γεννήσουμε εμείς!!!


Πως πήγε τελικά η καμπύλη ζαχάρου??

Β επιπεδου πότε έχεις/?

Αααααα καλαααα!!! Ειπα να διαβασω τα παλια μηνυματα και τωρα ειδα το δικο σου....Σκετη γαιδουρα ειμαι Laughing
Ναι, κοντα κοντα θα γεννησουμε Very Happy
Η καμπυλη ζαχαρου ηταν ικανοποιητικη για τα δικα μου δεδομενα...μου ειπε να προσεξω πολυ την διατροφη και πως δεν χρειαζεται να παω ακομη σε ενδοκρινολογο-διαβητολογο.
Β' επιπεδου εχω 27/08. Αργει ακομα... Εσυ???

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες,σ εμάς πάλι εδώ καμμία αλλαγή ο καιρός,ούτε δρόσισε ούτε τίποτα ακόμα καιγόμαστε...Μέχρι τις 4 και μισή τα ξημερώματα ξυπνούσα και ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα ...Επιτέλους σήμερα θα πάω στο γιατρό κ θα δω την μπεμπούλα μου μετά από 1 ολόκληρο μήνα...Ανυπομονώ να δω αν είναι καλά και πόσο θα έχει μεγαλώσει!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κούκλες,σ εμάς πάλι εδώ καμμία αλλαγή ο καιρός,ούτε δρόσισε ούτε τίποτα ακόμα καιγόμαστε...Μέχρι τις 4 και μισή τα ξημερώματα ξυπνούσα και ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα ...Επιτέλους σήμερα θα πάω στο γιατρό κ θα δω την μπεμπούλα μου μετά από 1 ολόκληρο μήνα...Ανυπομονώ να δω αν είναι καλά και πόσο θα έχει μεγαλώσει!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404

Σιγα σιγα θα ερθει η δροσουλα και προς την Κρητη... Εδω εχει δροσισει αρκετα. Το πρωι μαλιστα ψιχαλιζε Shocked
Με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου το απογευμα!!! Περιμενουμε νεα !!!


Που ειστε οι υπολοιπες????? Δεν ειναι καμια εδω για να μιλησουμε???

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κούκλες,σ εμάς πάλι εδώ καμμία αλλαγή ο καιρός,ούτε δρόσισε ούτε τίποτα ακόμα καιγόμαστε...Μέχρι τις 4 και μισή τα ξημερώματα ξυπνούσα και ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα ...Επιτέλους σήμερα θα πάω στο γιατρό κ θα δω την μπεμπούλα μου μετά από 1 ολόκληρο μήνα...Ανυπομονώ να δω αν είναι καλά και πόσο θα έχει μεγαλώσει!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 10 337404

Σιγα σιγα θα ερθει η δροσουλα και προς την Κρητη... Εδω εχει δροσισει αρκετα. Το πρωι μαλιστα ψιχαλιζε Shocked
Με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου το απογευμα!!! Περιμενουμε νεα !!!


Που ειστε οι υπολοιπες????? Δεν ειναι καμια εδω για να μιλησουμε???


Ψιχάλιζε ε???Κι εγώ θέλω !!!!Βαρέθηκα το καλοκαίρι,,,εύχομαι να δροσίσει κ εδώ σύντομα γιατί δεν με βλέπω καλά, προς το παρών πάντως έχει ακόμα 40 βαθμούς...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εδω ειμαι μαριαρο.παω ερχομαι.θυμαμαι κατι το βαζω στην βαλιτσα.δεν θελω να ξεχασω τιποτα.

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Εδώ κι εγώ, εργασία και χαρά ως την Τρίτη που επιτέλους φεύγω για διακοπές.
Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα!

Εντωμεταξύ τον ψιλοακούω τον μπέμπη, βασικά αμα είμαι ήρεμη και ξαπλωμένη, έτσι 1-2 φορές μέσα στην ημέρα, αισθάνομαι κάτι χτυπηματάκια. Αλλά με έχει πιάσει κι ένα άγχος μήπως δεν κινείται αρκετά, έχω να τον δω και στον υπέρηχο απο τις 25 / 7. Και μου έχει καρφωθεί μήπως πάω να κάνω έναν απλό υπέρηχο πριν φύγω για διακοπές, για να φύγω ήσυχη οτι είναι όλα καλά.
Μετά σκέφτομαι οτι μάλλον είμαι υπερβολική, ε ??

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Patsie έγραψε:Καλημέρα! Εδώ κι εγώ, εργασία και χαρά ως την Τρίτη που επιτέλους φεύγω για διακοπές.
Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα!

Εντωμεταξύ τον ψιλοακούω τον μπέμπη, βασικά αμα είμαι ήρεμη και ξαπλωμένη, έτσι 1-2 φορές μέσα στην ημέρα, αισθάνομαι κάτι χτυπηματάκια. Αλλά με έχει πιάσει κι ένα άγχος μήπως δεν κινείται αρκετά, έχω να τον δω και στον υπέρηχο απο τις 25 / 7. Και μου έχει καρφωθεί μήπως πάω να κάνω έναν απλό υπέρηχο πριν φύγω για διακοπές, για να φύγω ήσυχη οτι είναι όλα καλά.
Μετά σκέφτομαι οτι μάλλον είμαι υπερβολική, ε ??


Πήγαινε να κάνεις 1 απλό υπέρηχο για να σου φύγει το άγχος και να πας ήρεμη στις διακοπές σου,είχα πάει κ εγώ 1-2 φορές και είχα κάνει υπέρηχο έτσι για να ησυχάσω ....

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε?? εμεις εδω ειμασταν νοικοκυραδες σημερα χαχαχαχα εχει δροσισει ελαχιστα δηλαδη καθεσαι και χωρις κλιματισμο επιτελους ......Η ευη που ειναι ?δεν μας εχει πει νεα ας ειναι ολα καλα!!!
Βλεπω ετοιμαζουμε βαλιτσες ε??καλα..καλα...δεν θα μιλησω γιατι θα συγχυστω και δεν κανει ....χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια!!!!!!!


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΗ ??? ελπίζω να είναι καλα!!!


Εγώ σήμερα θα φύγω θα πάω να μείνω στην μαμά μου που έχει κλιματιστικό εχθές το βράδυ ήρθε ο καλόςμου και με βρηκε μέσα σε μία λίμνη!!! Τι βρεγμένες πετσέτες τι μπάνιο..
οχι δεν ήταν έτσι πέρυσι....!!! Twisted Evil

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:Εγώ είμαι 19 + 6 μαζί θα γεννήσουμε εμείς!!!


Πως πήγε τελικά η καμπύλη ζαχάρου??

Β επιπεδου πότε έχεις/?

Αααααα καλαααα!!! Ειπα να διαβασω τα παλια μηνυματα και τωρα ειδα το δικο σου....Σκετη γαιδουρα ειμαι Laughing
Ναι, κοντα κοντα θα γεννησουμε Very Happy
Η καμπυλη ζαχαρου ηταν ικανοποιητικη για τα δικα μου δεδομενα...μου ειπε να προσεξω πολυ την διατροφη και πως δεν χρειαζεται να παω ακομη σε ενδοκρινολογο-διαβητολογο.
Β' επιπεδου εχω 27/08. Αργει ακομα... Εσυ???


εμένα επειδή είδαμε το μπεμπέ στην αμνιο αλλά και την περασμένη εβδομάδα που πήγα επειδή είχα κάτι πονακια μου είπε να σπρώξουμε την β επιπέδου στις 23 εβδομάδες!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααααααααα!!!! περα ως περαααα!!! εμεις εχθες σκεπαστηκαμε κιολας κι ειμαι πολυ πολυ ευτυχισμενη! μετα απο 3 νυχτες κοιμηθηκα επιτελους! σας ευχομαι να κοιμηθειτε κι εσεις αποψε!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο πρωι πρωι με την αυγουλα ξεκιναμε...υπολογιζω να φτασουμε χωριο περιπου 12-ναι πολλες στασεις και μια δουλεια στη μεση της διαδρομης-. απο τις 1,3ο και μετα μπορει να κανει και 60 βαθμους?δεν με ενδιαφερει,θα την αραξω στην αυλη κατω απο τα δεντρα, θα μετακομισω και την ντουσιερα πανω απο το κεφαλι μου.....αυτα ειναι!
σας σπαω τα νευρα το ξερω, αλλα να μην μοιραστω την χαρα μου?!τι φιλεναδες ειμαστε αλλωστε. λοιπον οσες δεν πατε πουθενα, μην ανησυχειτε, ελατε κατα βελιες μερια. ε και οσες δεν χωραμε εντος σπιτιου-ειναι και μικρο-στην αυλη,σε αιωρες αναμεσα σε δεντρα....σας σκεφτομαι παντως δεν μπορειτε να πειτε....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:αυριο πρωι πρωι με την αυγουλα ξεκιναμε...υπολογιζω να φτασουμε χωριο περιπου 12-ναι πολλες στασεις και μια δουλεια στη μεση της διαδρομης-. απο τις 1,3ο και μετα μπορει να κανει και 60 βαθμους?δεν με ενδιαφερει,θα την αραξω στην αυλη κατω απο τα δεντρα, θα μετακομισω και την ντουσιερα πανω απο το κεφαλι μου.....αυτα ειναι!
σας σπαω τα νευρα το ξερω, αλλα να μην μοιραστω την χαρα μου?!τι φιλεναδες ειμαστε αλλωστε. λοιπον οσες δεν πατε πουθενα, μην ανησυχειτε, ελατε κατα βελιες μερια. ε και οσες δεν χωραμε εντος σπιτιου-ειναι και μικρο-στην αυλη,σε αιωρες αναμεσα σε δεντρα....σας σκεφτομαι παντως δεν μπορειτε να πειτε....
κι εμεις αθανασια πρωι πρωι αυριο γιατι εχουμε και πολυ δρομο.να ειμαστε το μεσημερι πανω.τα πραγματα σχεδον ετοιμα και απ`οτι εμαθα δροσισε εκει οανω οποτε θα δροσιστουμε κι εμεις στην αυλη.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που πατε ειρηνη?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:που πατε ειρηνη?
εδεσσα πηγαινουμε αθανασια.σε ενα ωραιο χωριο της εδεσσας.ευτυχως θα εχει δροσια καιδεν θα χρειαζεται να μαγειρευω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις