Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα στις 23 εβδομάδες ήταν 577 γραμμάρια αλλά όσο μεγαλώνουν και διαμορφώνονται παίρνουν κ πιο γρήγορα τα γραμμάρια...Παίρνουν περίπου 100 με 120 την εβδομάδα...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω!!! σωπα ρε συ αναπτυξη!!!!!!!!!!!! μπραβο τα μωρακια μας!!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 12 215994

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια!!!!!!λιγη κινηση βλεπω οι υπολοιπες στις παραλιες ε?μπραβο ευη που ολα ειναι καλα αντε με το καλο το αγορακι σου!οσο για την πεθερα μην δινεις σημασια την εβαλε στη θεση της ο αντρας σου να το ριχνεις στην τρελη!!μπου μπραβο που βγηκες ολα καλα θα ειναι!!!!!μαρια μεγαλο το μωρακι σου τελεια!!!!!! αθανασια εφτασες?εγω σπιτι εχω παρεουλα την μαμα μου αλλα αυριο βραδυ φευγει οποτε παλι μοναξιες..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ λιγες μειναμε ασ τα να πανε!!!! ο καλος σου λειπει κι εσενα ειχαμε πει ε;; πφ υπομονη! τι αλλο να κανουμε! βγηκα με ενοχες ρε συ!!! αλλα ξερεις κατι μαλλον θα μαθω να ζω με τις μικροσυσπασεις μου και που ξερεις μπορει να ναι και φυσιολογικες! επειδη ειμαι αδυνατη ειχε πει ο γιατρος τα νιωθω ολα πιο εντονα!!! αντε κοιτα να χαρεις τη μανουλιτσα σου λιγο ακομη και τα λεμε απο αυριο εμεις οι "εγκλειστες"!!!!! Laughing Laughing

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ω ναι λειπει συνεχεια ασε...ελπιζω μετα το 15αυγουστο να ξαναμαζευτουν και οι υπολοιπες.μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι αναστασια.εχει δροσισει και εδω λιγο.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι για ολες μας!!! ειλικρινα!!! πολυ δυσκολο πραγμα η μητροτητα ηδη απο τωρα!!! πφ!!!! ε μαλλον θα επιστρεψουν! και σε μας! εχθες και προχθες το βραδυ σκεπαστηκαμε με σεντονακι!!!! και τωρα ακομη καλα ειναι ! επιτελους τι ηταν αυτο ρε συ!!! θα πεθαινα!!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα εχει ζεστη εδω αλλα οχι 40!!ασε πολυ δυσκολο και ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει οτι θα γινω μανουλα μου φαινεται περιεργο...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε κι εγω !!! ωρες ωρες μου φαινεται πολυ παραξενο!!!!!!!!!!!!!! ο αντρουλης μου πολλες φορες εινα πιο ενθουσιασμενος απο μενα!!!!αφου να φανταστεις νιωθω τυψεις που ειμαι προβληματισμενη !!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω βρε αναστασια τα ιδια ακριβως ειδικα στην αρχη.τωρα που μεγαλωνει και το βλεπω στον υπερηχο χαιρομαι!!!!!απλα ωρες ωρες δεν το πιστευω οτι θα εχω μωρακι σε λιγο καιρο..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:και γω βρε αναστασια τα ιδια ακριβως ειδικα στην αρχη.τωρα που μεγαλωνει και το βλεπω στον υπερηχο χαιρομαι!!!!!απλα ωρες ωρες δεν το πιστευω οτι θα εχω μωρακι σε λιγο καιρο..
αχ χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που δεν περναει και τοσο μαγικα αυτη την περιοδο παντα!!!!φιλακια πολλα μπαινω για μπανακι!!

286 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 12 Empty με δεχεστε στην παρέα σας? Σαβ Αυγ 11, 2012 8:29 am

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!
Σας παρακολουθώ καιρό αλλά δεν είχα συμμετάσχει στη συζήτησή σας μέχρι τώρα.
Με λένε Μυρτώ, περιμένω το πρώτο μου παιδάκι (κορίτσι) και είμαι στην 20η εβδομάδα. ΠΗΤ έχω 30 Δεκέμβρη άρα υποψιάζομαι ότι θα είμαι η τελευταία εγκυούλα της ομάδας Smile
Χθες πήγα στη γιατρό μου για κάτι πονάκια που με ανησυχούσαν αλλά ευτυχώς όλα είναι πολύ καλά, η μπέμπα είναι 300 γραμμάρια και κλοτσάει συνέχεια!

Θα ήθελα πολύ να μπω στην παρέα σας...
Φιλιά σε όλες!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς ορισες Μυρτω στην παρέα μας , να έχεις κ εσυ μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! flower

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελειαααααααααααα!! καλως την Πρωτοχρονιατικη μπεμπα!!! επιτελους καινουρια παρεα!!! γιατι η παλια....μας εγκατελειψε!!! με το καλο Μυρτουλα!!! εγω ειμαι η Αναστασια και περιμενω κοριτσακι ειμαι στην 22 και κατι ψιλα εβδομαδα!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμια παλι ε;;; μονη μου το ξενυχταω μου φαινεται!! ολες εχετε τοσο καλη παρεα στο σπιτι η κοιμηθηκατε;;; μια ευη ειχα νυχτοπουλι κι αυτη το βρηκε απο πεθερα!!! χαχαχχα

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες! Αναστασία μου σε αφήσαμε οι γαϊδούρες; Αχχχ! Σήμερα θα σου κάνω περισσότερη παρέα... Το υπόσχομαι!
Μυρτώ καλώς μας ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου! Κι εγώ κοριτσάκι έχω και μόλις μπήκα στην 23!!! Τώρα πόσα γραμμάρια είναι??? Ο Θεός και η ψυχή της!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα τσουπριτσες!!!
Αναστασια μου, σε αφήσαμε μόνη σου!! μη στεναχωριεσαι, μετα τον 15 αυγουστο θα γυρισουν ολες σιγα σιγα και δε θα προλαβαινουμε να διαβαζουμε, χεχε. Εμείς πήγαμε εχθες βολτιτσα στη Φούρκα Χαλκιδικης, σε έναν φίλο μας και γυρισαμε το βραδυ΄.
΄Στέλλα μου και εγω ετσι καμαρωνω για το αγορακι μου!!! χχεεχεχεχε!!!
Δημητρουλα, ακομα στη ξαπλα εισαι και εσυ??
Μαρακι εσυ καλα είσαι??
Χαιρετω και το νεο μελος της ομαδας, καλως ήρθες μυρτενια, σου ευχομαι μια ομορφη εγκυμοσυνη και τελειομηνη!!
Ευη μου να το χαιρεσαι το αγορακι σου!!! Οσο για τη πεθερα, καλα την εκανε ο αντρουλης σου, αυτος επρεπε να μιλησει γιατι είναι η μαμα του. τι θα γινει δηλαδη, συνεχεια μες στα ποδια σας θα είναι?? εσεις ζωή δεν εχετε??? επειδη δεν εχουν αυτοι (τα πεθερικα-γονεις) προσωπικη ζωή πρεπει να χώνονται στη δικη σας και να σας κανουν ανω κατω?? που είναι η ειδικη στα πεθερικα Χριστινα/?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βρε Ζωή ακόμα ξάπλα! Μέχρι τέλος Αυγούστου σίγουρα δηλαδή!!!Απλά με αφήνει να ταξιδέψω μέχρι τη μαμά μου απλά κι εκεί να είμαι ξάπλα! Φεύγω την Τρίτη! Τουλάχιστον να είμαι με τη μανούλα μου!

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 25-28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ! ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ!! ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ! ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ! Ο ΕΟΠΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ 200 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ!!!
ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ!!!!!!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΔΗ Τ ΜΩΡΟΥ, ΟΣΕΣ ΦΙΛΕΣ Μ ΓΕΝΝΗΣΑΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΑΝ ΠΑΝΕΣ CHICCO Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ!!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!! τι κανετε;;;; εμεις λεμε να ψωνισουμε κατα Οκτωβρη μερια!!!! εγω εχω αγχωθει λιγακι με το θεμα του Ικα γιατι δεν εργαζομαι πια και δεν ξερω αν δικαουμαι καποια χρηματα εκτος απο το επιδομα τοκετου κι εχω στενοχωρεθει παρα που επειδη δεν εργαζομαι πια!! εχω μεν τα 200 ενσημα αλλα ξερει καμια αν πρεπει να εχω ενεργη εργασιακη σχεση;;;;

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
oyte ego ergazomai, alla pleon me ton eopy den pairneis xrimata apo to ika, plironei ta nosileia se dimosio nosokomeio k se idiotiko simbeblimeno nomizo!!! an pas se idiotiko p den einai simbeblimeno pairneis kapoia liga xrimata! to epsaxa

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δηλαδη που πρεπει να ρωτησω;;; στο Ικα η στο μαιευτηριο;;; ενα ιδιωτικο εχουμε στην πολη που μενω και στο νοσοκομειο μας δε γενναω με τιποτε! εκτος που ειναι "πρωτης"κλασης......(οτι να ναι δηλαδη) θελω οπωσδηποτε το γιατρο μου μετα τα προβληματα που ειχα!!!

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
rotas o maieutirio p tha genniseis!!!! ti plironeis k to giatro s poy einai ekei ti tha parei! kai na rotiseis to poio simantiko ti tha kostisei i periptosi kesarikis gia na jereis!!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mandydespell έγραψε:rotas o maieutirio p tha genniseis!!!! ti plironeis k to giatro s poy einai ekei ti tha parei! kai na rotiseis to poio simantiko ti tha kostisei i periptosi kesarikis gia na jereis!!!!!!
α! μαλιστα σ ευχαριστω πολυ! θα ρωτησω τη γραμματεα του γιατρου μου σε πρωτη φαση! αυτη τα ξερει κατι τετοια μιας κι αυτος εκει ξεγενναει μονο οποτε ελπιζω να με καλυψει! λες να μην παρω τιποτε;;;;; πεθαινω τωρα!! ειναι περιπου ξερω 2500 μαζι με το γιατρο κι αν δε μου δωσει τιποτε ο εοπυ η το ΙΚΑ η καποιος μπορω απο τωρα να πεθανω!!!!

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pleon to ika den dinei!!! etsi m eipan sto elenas plironei omos ta nosileia poy tha meineis sto nosokomeio! den einai opos palia p epernes lefta piso! pigaine rota na deis!!!!! emena o giatro m einai sto elenas, an pigaina se triklino den tha plirona tipota! alla den thelo parea sto domatio opote tha pliroso gia a thesi monoklino 200 eyro k ta ipolipa o eopi afoy exo vivliario igias k an ithela loux souita 500 eyro. kai logika kana 1000 o giatros!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γενικως τι κανετε;;; δροσουλα παντου σημερα ε;;; τελεια!!!! αχ δεν περναει ο καιρος ρε κοριτσακια!!! εμεις λεμε απο τα jumbo να τα παρουμε ολα εσεις;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις