Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταλαβα!!!!! σ ευχαριστω πολυ πολυ για την ενημερωση! δηλαδη το ΙΚΑ τζαμπα μου κρατουσε λεφτα τοοοοοσα χρονια;;;;;; κι ο εργοδοτης μου που μ εδιωξε να παει να @@@@@@@@@@@ τοτε ο παλιο@@@@@@@!!! τεσπα συγνωμη !!!!

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ti skeftese na psoniseis apo ta jumbo?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mandydespell έγραψε:ti skeftese na psoniseis apo ta jumbo?
κοιτα καροτσι,και καλαθουνα θα μας δωσουν οποτε σκεφτομαστε οοοοολα τα υπολοιπα απ τα τζαμπο! κρεβατακι, μπανιεριτσα,ειδη περιποιησης,καθαρισμου,ρουχα,εσωρουχα,πετσετουλες κλπκλπκλπκλπ..οοοοοολα τα παντα!!! εσεις;;;

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα!!! Καλως ήρθες mandydespell, με το καλό να έρθει το μωράκι σου!
Μπου μου χθες είχα κλείσει όταν μπήκες, τελευταια το αργότερο στις 12 τα μάτια μου κλεινουν...
δεν ήξερα ότι το jumbo έχει τοσα πραγματα, δεν έχω πάει ποτέ Embarassed Ήξερα για φορμάκια κτλ αλλά όχι για κουνιες και τέτοια μεγάλα έπιπλα για το μπεμπε! Τα έχεις δει μπου από κοντά? Πώς είναι γενικα?
Εμείς θα χρησιμοποιήσουμε την κούνια και την αλλαξιέρα που είχε η αδερφή μου 15 χρόνια πριν, τα οποία όμως ειναι σε παρα πολύ καλή κατάσταση και καλής ποιότητας (χωρις χημικά, βαφές κλπ) και θα αλλάξω μόνο το στρωματάκι. Έτσι ελπίζω να γλιτώσουμε ενα μεγάλο ποσο...
Γενικά, έχετε κάνει μία εκτίμηση για το συνολικό ποσό που χρειάζετστε για τα πρώτα πράγματα του μωρού? Γιατί εμείς καθώς είναι το πρώτο μας κ θα χρειαστούμε τα πάντα από την αρχή, όταν σκέφτομαι το κόστος γέννας (θα είμαι στο Μητέρα μάλλον σε δίκλινο) και τα πρώτα πράγματα της μπέμπας με πιάνει απελπισία  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 534787

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!! ΕΧΩ Κ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΕΚΕΙ! ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ jumbo ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΩ!

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εννοείς δεν ψωνίζεις ακόμα ή ότι δεν θες να ψωνίσεις από τα jumbo?
Εγώ λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά από Σεπτέμβρη, αλλά θα πάρω πράγματα από όπου βρω ικανοποιητική ποιότητα σε λογικές τιμές! Σκεφτόμαι πολύ σοβαρά και την πιθανότητα να πάρω αρκετά πράγματα (ακόμη και παμπερς κλπ) ηλεκτρονικά από το amazon ή από άλλα site.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ τα εχω δει φυσικα! εχω παει αμετρητες φορες κι επειδη τρελαινομαι για μωρουδιακα τα χαζευω παντα! εχει απ ολα και σε υπερβολικα καλες τιμες!!! δεν ψωνιζεις απο τα τζαμπο εννοεις;;; γιατι;;; εχεις ακουσει κατι; τα περισσοτερα ειναι και γνωστες μαρκες κιολας! εμενα θα λειπει ο καλος μου μεχρι και 30 Σεπτεμβριου οποτε λεμε να παμε οταν επιστρεψει αν μπορω κι εγω βεβαια να σηκωθω!!!!

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τέλεια τότε! Θα πάω να τα δω και εγώ και με βλέπω να κάνω και καμιά μικρή πρώτη αγορά αν βρω κάτι! Έχω κοντά μου jumbo απλά δεν έχει τύχει να πάω ποτέ, μιας και δεν έχω παιδάκια στο περιβάλλον μου... Rolling Eyes

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
myrtenia έγραψε:Τέλεια τότε! Θα πάω να τα δω και εγώ και με βλέπω να κάνω και καμιά μικρή πρώτη αγορά αν βρω κάτι! Έχω κοντά μου jumbo απλά δεν έχει τύχει να πάω ποτέ, μιας και δεν έχω παιδάκια στο περιβάλλον μου... Rolling Eyes
εμας δεν ειναι και παρα πολυ κοντα αλλα εχουμε γεμισει πολλες φορες το σπιτι με ειδη σπιτιου απο κει εχει και τετοια δεν εχει μονο παιχνιδια!!!!! ειναι ο παραδεισος του καταναλωτη!!! χχααχα μονο προσεξε επειδη ειναι φτηνα μην παρασυρθεις!!! χαχαχα γιατι σιγα σιγα να δεις τι ωραια γεμιζει το καροτσι κι αδειαζει η τσεπουλα!!!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!!!
Τι βλεπω???? Συζητησεις για αγορες???
Εγω λεω να το καθυστερησω λιγο ακομα...ισως παρω κατι συμβολικο μετα την Β' Επιπεδου αλλα τα πολλα λεμε για Νοεμβριο...
Αχχχχ μολις εφαγα και εχω σκασει!! Μακαρονακι κοφτο με χταποδι στον φουρνο γιαμ γιαμ!!!
Μπου μου, ηθελα να σου γραψω για την εξοδο σου (να φαντασεις ειχα ηδη ξεκινησει το μηνυμα αλλα με φωναξε ο αντρουλης μου και οταν γυρισα ηδη ειχες φυγει Crying or Very sad ).
Καλως ηρθαν τα νεα μελη στην ομαδουλα μας και με το καλο απο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!
Ευη μου, τον παραδεχομαι τον αντρουλη σου!!! Καλα εκανες και δεν μιλησες εσυ γιατι θα εβγαινες η κακια της υποθεσης!! Ολοι πρεπει να μπαινουν σε μια σειρα και να μην ξεπερνανε τα ορια...Ειμαι της αποψης οτι οσο πιο πολυ χωρο τους δωσεις τοσο πιο πολυ θα απλοθουν!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω έφαγα πριν λίγο κ έχω ξαπλωσει τώρα κ βλέπω τηλ μήπως κ περάσει λίγο η ώρα γιατι βαριεμαι πάλι σήμερα ... Πήγα κι εγω την Παρασκευή στο jumbo και κοιτούσα το μωρουδιακα αλλα εγω δεν θα τα πάρω απο εκεί μόνο μερικά μπιμπερο, αλλα είδα ότι είχε κάποια καλα πράγματα σε γνωστές μάρκες κ καλές τιμές . Εγω τα πράγματα του μωρού θα πάω να τα διαλέξω στις αρχές Οκτωβρίου κ θα τα κάνω λίστα γιατι τα περισσότερα θα μου τα πάρουν δώρο .  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 337404

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω έφαγα πριν λίγο κ έχω ξαπλωσει τώρα κ βλέπω τηλ μήπως κ περάσει λίγο η ώρα γιατι βαριεμαι πάλι σήμερα ... Πήγα κι εγω την Παρασκευή στο jumbo και κοιτούσα το μωρουδιακα αλλα εγω δεν θα τα πάρω απο εκεί μόνο μερικά μπιμπερο, αλλα είδα ότι είχε κάποια καλα πράγματα σε γνωστές μάρκες κ καλές τιμές . Εγω τα πράγματα του μωρού θα πάω να τα διαλέξω στις αρχές Οκτωβρίου κ θα τα κάνω λίστα γιατι τα περισσότερα θα μου τα πάρουν δώρο .  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 337404
τυχερη!!! εμας δεν εχω ιδεα ποιοι και τι δωρα θα μας κανουν καθως δεν εχει κανεις προθυμοποιηθει! γενικοτερα η οικογενεια του αντρα μου ειναι ψιλοαδιαφορη και οι δικοι μου δεν εχουν και πολλη ανεση! γιαυτο και θα τα παρουμε απο κει που ειναι φτηνα!!! σας αφηνω να ετοιμασω υλικο για το ιδιαιτερο μου και θα τα πουμε το βραδυ !!! η θα τα πω μονη μου παλι!!!! χαχαχχαχα φιλακιααααααααααααα

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria1984 έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω έφαγα πριν λίγο κ έχω ξαπλωσει τώρα κ βλέπω τηλ μήπως κ περάσει λίγο η ώρα γιατι βαριεμαι πάλι σήμερα ... Πήγα κι εγω την Παρασκευή στο jumbo και κοιτούσα το μωρουδιακα αλλα εγω δεν θα τα πάρω απο εκεί μόνο μερικά μπιμπερο, αλλα είδα ότι είχε κάποια καλα πράγματα σε γνωστές μάρκες κ καλές τιμές . Εγω τα πράγματα του μωρού θα πάω να τα διαλέξω στις αρχές Οκτωβρίου κ θα τα κάνω λίστα γιατι τα περισσότερα θα μου τα πάρουν δώρο .  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 337404

Μαρακι μου, που σκεφτεσαι να κανεις λιστα? Εγω ειδα καποια πραγματακια στο mothercare οταν ειχα παει να αγορασω σουτιεν.
Κοριτσια για τα jumbo εχω ακουσει οτι πρεπει να αγοραζουμε μονο επωνυμα προιοντα γνωστων εταιριων. Θελει λιγη προσοχη στα ρουχαλακια και στις πετσετουλες τουλαχιστον στην αρχη που θα ειναι βρεφακια.
Δεν ξερω τι ισχυει και τι οχι, απλα ενημερωτικα το λεω...

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:
maria1984 έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω έφαγα πριν λίγο κ έχω ξαπλωσει τώρα κ βλέπω τηλ μήπως κ περάσει λίγο η ώρα γιατι βαριεμαι πάλι σήμερα ... Πήγα κι εγω την Παρασκευή στο jumbo και κοιτούσα το μωρουδιακα αλλα εγω δεν θα τα πάρω απο εκεί μόνο μερικά μπιμπερο, αλλα είδα ότι είχε κάποια καλα πράγματα σε γνωστές μάρκες κ καλές τιμές . Εγω τα πράγματα του μωρού θα πάω να τα διαλέξω στις αρχές Οκτωβρίου κ θα τα κάνω λίστα γιατι τα περισσότερα θα μου τα πάρουν δώρο .  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 337404
τυχερη!!! εμας δεν εχω ιδεα ποιοι και τι δωρα θα μας κανουν καθως δεν εχει κανεις προθυμοποιηθει! γενικοτερα η οικογενεια του αντρα μου ειναι ψιλοαδιαφορη και οι δικοι μου δεν εχουν και πολλη ανεση! γιαυτο και θα τα παρουμε απο κει που ειναι φτηνα!!! σας αφηνω να ετοιμασω υλικο για το ιδιαιτερο μου και θα τα πουμε το βραδυ !!! η θα τα πω μονη μου παλι!!!! χαχαχχαχα φιλακιααααααααααααα

Καλο διαβασμα...!!!
Ελπιζω να μην κοιμηθω νωρις για να τα πουμε!! Φιλακια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω την αρχή έλεγα ότι θα τα περνάμε όλα μόνοι μας αλλα όσο περνάει ο καιρός όλο κ κάποιος με ρωτάει τι θέλω να μου πάρει κ έτσι αποφάσισα κ εγω να κάνω λίστα , τουλάχιστον για να πάρω εγω ότι μου αρέσει κ να μην τρέχω μετα να το αλλάζω .

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:
maria1984 έγραψε:Τι κάνετε κορίτσια ; Εγω έφαγα πριν λίγο κ έχω ξαπλωσει τώρα κ βλέπω τηλ μήπως κ περάσει λίγο η ώρα γιατι βαριεμαι πάλι σήμερα ... Πήγα κι εγω την Παρασκευή στο jumbo και κοιτούσα το μωρουδιακα αλλα εγω δεν θα τα πάρω απο εκεί μόνο μερικά μπιμπερο, αλλα είδα ότι είχε κάποια καλα πράγματα σε γνωστές μάρκες κ καλές τιμές . Εγω τα πράγματα του μωρού θα πάω να τα διαλέξω στις αρχές Οκτωβρίου κ θα τα κάνω λίστα γιατι τα περισσότερα θα μου τα πάρουν δώρο .  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 13 337404

Μαρακι μου, που σκεφτεσαι να κανεις λιστα? Εγω ειδα καποια πραγματακια στο mothercare οταν ειχα παει να αγορασω σουτιεν.
Κοριτσια για τα jumbo εχω ακουσει οτι πρεπει να αγοραζουμε μονο επωνυμα προιοντα γνωστων εταιριων. Θελει λιγη προσοχη στα ρουχαλακια και στις πετσετουλες τουλαχιστον στην αρχη που θα ειναι βρεφακια.
Δεν ξερω τι ισχυει και τι οχι, απλα ενημερωτικα το λεω...



Συμφωνώ κι εγω σε αυτο που λες με το jumbo ειδικά ότι έχει να κάνει με τα ρουχαλακια κ ειδικά τα εσώρουχα και που ακουμπανε το δερματακι του μωρου ... Εγω μάλλον θα κάνω την λίστα στο λητω αλλα θα κοιτάξω πρώτα κ αλλού!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια μου ειναι το πρωτο σου μωρακι?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ειναι το πρώτο μου. Εσένα ;

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι κι εμενα το ιδιο!!

mandydespell


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑΝ ΑΛΕΡΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ Μ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ. Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΞΙΖΟΥΝ! ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΑ SITE ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΗΔΗ CHICCO 116 TMX 28 EYRO

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:Ναι κι εμενα το ιδιο!!


Τι ειναι εσένα αγοράκι η κοριτσάκι ;

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η γιατρος που με παρακολουθει μου ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι αλλα ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη και ενας αλλος που μου εκανε υπερηχο πριν 2 εβδομαδες περιπου μου ειπαν αγορακι..
Θα δειξει στην Β'επιπεδου
Ομως ειναι κατι που πραγματικα δεν με νοιαζει...Γερο μωρο να ειναι. Τιποτα αλλο δεν θελω!!
Θελεις να μπουμε στο chat να τα πουμε?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μπαίνω .

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια δεν ξέρω τι ισχύει τελικά με τα ρούχα, γιατί εμένα όλες οι φίλες μου πήραν κανα δύο επώνυμα για τη χαρά και τα υπόλοιπα από jumbo και δεν έπαθαν τίποτα τα μωράκια! Τώρα βέβαια τι να πω! Εμένα ήδη μου έχουν τάξει πραγματάκια... Τουλάχιστον κούνια και καρότσι βρήκα! Έχω ακόμα βέβαια αλλά οι προσφορές από φίλες συνεχίζουν. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί αλλιώς δεν βγαίνει!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?πως πατε?...εμεις εδω μεγαλωνουμε αχ.....χαχαχα
καλως ηρθαν στα νεα μελη και να εχετε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ...
εμεις κοριτσια τελικα θα εχοουμε μετακομισεις δεν τις γλυτωσαμε ηδη θα αρχισουμε να μαζευουμε και μεχρι τελος του μηνα αντιο ....ωχχχχχχχ οσο το σκεφτομαι με πιανει τρελα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις