Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
εμεις εδω ζεσταινομαστεεεεεεεεε ποτε θα περασει επιτελους το καλοκαιρι ποτε????
αχχ σημερα εφυγε η μανουλα ...ηταν εδω για 10 μερες και καταλαβαινετε εχω πεσει σε μαυρα πανια πφφφφφφφφφ δυσκολη η αποχαιρετισμοι πολυ δεν τους θελω καθολου....
Οσο αναφορα την ορεξη για σεξ εγω εχωωωωωωωω τρελη ορισμενες φορες μου ερχεται να τον βιασω αλλα...δεν καθεται χαχαχαχα δεν κατα ...δεν θελει με τιποτα ο αντρουλης μου μετα την γεννα λεει χαχαχα εδω και εαν γελαμε ..δεν πειραζει ομως κανουμε πολλε θυσιες για τα μπεμπακια μας....
Η μπεμπα χορευει ειδικα οταν ερχεται ο μπαμπας μας και χαιδευει την κοιλιτσα ουουουουουουουουουουουο δεν σταματαει κοριτσια μου ....αλλο πραγμα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ ζωη ο αντρας σου ειναι κολλητος με τον δικο μου? τιποτα στην πεινα ημαστε και εμεις. δεν μπορει λεει, ξενερωνει οταν σκεφτεται οτι υπαρχει μωρο στην κοιλια μου χαχαχαχα

ποοοοοοοολλα υγρα λεμε.αν βγω απο το σπιτι για παραπανω απο 1 ωρα, παιρνω μαζι εσωρουχο και αλλαζω Embarassed δεν μπορω την αισθηση της κατουρημενης.....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κοριτσια τουλαχιστον εσεις μπορειτε(για σεξ μιλαω)εμεις στην στερηση μεχρι την γεννα!!τι να κανουμε υπομονη!!!!!!!!και εγω εχω πολλα υγρα Mad υπομονηηηη κοριτσια!!!!!!!!!1

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοιλιτσες!!! Τι κανετε???
Αθανασια Μαιρη Ζωη......πααααρα πολυ πολυτιμες οι συμβουλες σας...ειδικα για εμας που ειναι τα πρωτα μας!!! Ακουμε τοσα κ αγχωνομαστε....μπραβο σας κ ευχαριστουμε!!!
Ολα οσα λετε ειναι παρα μα παρα πολυ σημαντικα....κ εγω τουλαχιστον θα τα ακολουθησω!!
Μαριλου μου....σηκωνομαι ελαχιστα....για καμια ωρα το πολυ μεχρι το μπαλκονι...κ αυτο οχι καθε μερα!...ειναι αρκετα δυσκολο αυτο....αλλα κανω υπομονη για την μπεμπουλα μου...ας βγει εκεινη γερη.κ δυνατη!!
Εμεις πηγαμε εχτες στο γιατρο κ ειδαμε την μπεμπουλα μας.....ηταν μια χαρα....βεβαια εκανε ντροπες....και ειχε γυρισμενη την πλατη...κ δεν μπορουσαμε να δουμε φατσουλα καθαρα...αλλα ειδαμε πατουσακια χερακια...κ ολα τα αλλα....ηταν μια γλυκα!!! Εχει φτασει τα 1400γραμ....κ μας ειπε ο γιατρος οτι εχει ηδη παρει θεση...με κεφαλακι κατω!!
Το μονο κακο ηταν οτι βρηκε την καμπυλη ζαχαρου τσιμπημενη....κ μου εδωσε ακοοοοομα πιο αυστηρη διατροφη...! Ηταν που ηταν...τωρα θα απογινουμε!! Ουτε γλυκα ουτε ζυμαρικα ουτε πατατες....αλατι απο μηνες τωρα κομενο απο.παντου....κ απο φρουτα...μονο ξινομηλα μηλα κ ροδακινα...τιιιιιποτα αλλο!! Τοοοσο καλα....!!! Τι να κανω ομως....θα τα ακολουθησω κατα γραμμα....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

barbie! έγραψε:Καλημερα κοιλιτσες!!! Τι κανετε???
Αθανασια Μαιρη Ζωη......πααααρα πολυ πολυτιμες οι συμβουλες σας...ειδικα για εμας που ειναι τα πρωτα μας!!! Ακουμε τοσα κ αγχωνομαστε....μπραβο σας κ ευχαριστουμε!!!
Ολα οσα λετε ειναι παρα μα παρα πολυ σημαντικα....κ εγω τουλαχιστον θα τα ακολουθησω!!
Μαριλου μου....σηκωνομαι ελαχιστα....για καμια ωρα το πολυ μεχρι το μπαλκονι...κ αυτο οχι καθε μερα!...ειναι αρκετα δυσκολο αυτο....αλλα κανω υπομονη για την μπεμπουλα μου...ας βγει εκεινη γερη.κ δυνατη!!
Εμεις πηγαμε εχτες στο γιατρο κ ειδαμε την μπεμπουλα μας.....ηταν μια χαρα....βεβαια εκανε ντροπες....και ειχε γυρισμενη την πλατη...κ δεν μπορουσαμε να δουμε φατσουλα καθαρα...αλλα ειδαμε πατουσακια χερακια...κ ολα τα αλλα....ηταν μια γλυκα!!! Εχει φτασει τα 1400γραμ....κ μας ειπε ο γιατρος οτι εχει ηδη παρει θεση...με κεφαλακι κατω!!
Το μονο κακο ηταν οτι βρηκε την καμπυλη ζαχαρου τσιμπημενη....κ μου εδωσε ακοοοοομα πιο αυστηρη διατροφη...! Ηταν που ηταν...τωρα θα απογινουμε!! Ουτε γλυκα ουτε ζυμαρικα ουτε πατατες....αλατι απο μηνες τωρα κομενο απο.παντου....κ απο φρουτα...μονο ξινομηλα μηλα κ ροδακινα...τιιιιιποτα αλλο!! Τοοοσο καλα....!!! Τι να κανω ομως....θα τα ακολουθησω κατα γραμμα....

υπομονη βαρβαρα μου λιγος καιρος εμεινε!!!!!μια χαρα ειναι η μπεμπουλα σου μπραβο!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 27 215994 και εγω χαλαρα πραγματα μεχρι στιγμης περισσοτερο σπιτι ειμαι.

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να κανουμε μαριλου μου....υπομονη....εχουμε φτασει προς το τελος τωρα σιγα σιγα....! Κ εσυ μεσα εε?? Εγω βγαινω μοοοονο για τον γιατρο κ για εξετασεις...! Οταν βγαινω...μου φαινεται ολος ο κοσμος διαφορετικος....εχω αποβλακωθει τελειως μεσα...χαχαχαχα....

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολύ μέσα και πολύ νηστεία έχει πέσει!!
τι γίνεται ρε κορίτσια?? φανταζόσασταν ποτέ ότι θα ήταν τόσο δύσκολη η εγκυμοσύνη?
εγώ πάντως όχι...
καλά τώρα και με τον καύσωνα όλο το τριήμερο μέσα στο σπίτι θα τη βγάλω πάλι...
και που μου έδωσε την άδεια να βγαίνω λίγο...έχω συνηθίσει στο σπίτι και μου φαίνεται περίεργο να βγω...χι χι

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ρε συ ζωη ο αντρας σου ειναι κολλητος με τον δικο μου? τιποτα στην πεινα ημαστε και εμεις. δεν μπορει λεει, ξενερωνει οταν σκεφτεται οτι υπαρχει μωρο στην κοιλια μου χαχαχαχα

ποοοοοοοολλα υγρα λεμε.αν βγω απο το σπιτι για παραπανω απο 1 ωρα, παιρνω μαζι εσωρουχο και αλλαζω Embarassed δεν μπορω την αισθηση της κατουρημενης.....



απο τι φαινεται ναι κ εμενα τις ηδιες μακακιες λεει δεν μπορει να ξερει οτι στην κοιλια μου ειναι το παιδι κ καταλαβαινει ....καλα του λεω ...πηγαινε μια βολτα στην ψυχιατρο κ ελα μετα..οσο για υγρα και εγω εχω πολλααααααααααααααααααα οπως ακριβως λες σαν κατουρημενη νιωθω κατι φορες Sad

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια.Μας δωσατε χρησιμες συμβουλες σημερα.Εγω ειδικα που δεν ξερω τιποτα με φωτισατε...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοιλουμπίνια κι από μένα! Εγώ πάλι κάνω τη διαφορά! Τόσα υγρά δεν έχω! Έχω λίγα και καλά!!! Χα χα! Κορίτσια πολύτιμες οι συμβουλές! Δεν το συζητώ Νοέμβρη-Δεκέμβρη οι ιώσεις είναι σε έξαρση! Μακριάααααααααααα!!! Κι εγώ ρε Εύη θα ζήλευα! Ένα κοκτέιλ πόσο πολύ το θέλω!!! Α! Και να πάω περπατώντας να το πάρω... και μετά μια κρέπα σοκολάτα μπισκότο! Οργίασα η καημένη!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια η λιστα μας που ειναι;;Ψαχνω ψαχνω αφαντη...Εχουμε προσθεσει και τα καινουρια κοριτσια;...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω ρε κοριτσια θελω να βγω να πιω και κοκτειλ να κανω και κανα τσιγαρο αλλα...εγω εχω θεμα με τα γλυκα θελω να τρωω συνεχεια και προσπαθω να συγκρατουμαι..τι θα κανω??αχχχχχχχχχχχχ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην μιλατε αλλο για ποτα γιατι βλεπω το μπαρακι μου αδειο..Ολες θελουμε οποτε μολις γεννησουμε ολες με το καλο καπου συναντιση για ποτα και μετα η καθε μια σπιτι της για αχαλινοτο sexxx!!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ με τα υγρα αφηστε! δε μου φτανουν τα εσωρουχα!!! χαχαχαχαχα! η λεξη κατουρημενη καποιες φορες ειναι πολυ μικρη για να περιγραψει αυτο που μου συμβαινει!!!!χαχααχαχχα
για το σεξ δεν μπορω ουτε να το συζηταω αλλο πιααααααααα!!! εχω ξεχασει τι σημαινει! νομιζω οτι εχω κανει παρθενορραφη!!!!χαχαχχααχα
επισης κι εγω τωρα που αρχισα να ψιλοβγαινω κοιταω τον κοσμο σαν χαζουλα!!! χαχαχαχαχα! αφου θα ρθει κανεις να μου ζητησει το λογο καμια ωρα!!! χαχαχαχαχα! αλλα τωρα μεχρι την Κυριακη μ αυτη τη ζεστη δε νομιζω να κουνηθω απ το σπιτι! εχω και να ετοιμασω δουλιτσα,την Τριτη ξεκιναω μαθημα!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αναστασια μου εισαι και τυχερη ξεκινας δουλιτσα οποτε η ωρα σου θα περναει και θα ξεσκας και λιγο..και γω βγαινω ελαχιστα εξω και προσπαθω να το απολαμβανω εστω και στο syper market να παω..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στο σπιτι θα κανω μη νομιζεις! και δυστυχως ειναι τοσο σκατα τα πραγματα που βρηκα μονο ενα παιδακι επειδη ο ηλιθιος ο εργοδοτης μου δεν θα με προσλαβει και να μη σκεφτω ποσο δυσκολο χειμωνα θα περασουμε!!! αν βρει κι ο καλος μου δουλεια οταν επιστρεψει απ το νησι! ωστοσο καπως θα ξεχνιεμαι ειναι η αληθεια!!!!
ασε βρε Μαρακι κι εγω μεχρι τωρα ντυνομουν και περιποιομουν μονο για το γιατρο! παραξενη αισθηση ολες οι νηστειες μαζι!!!!! χαχαχαχαχα ποτα,ξενυχτια,σεξ,εξοδοι,πολυ φαι,τσιγαρα,περπατημα!!! και 9 μηνες πολλοι δεν ειναι;;;;;;; ουτε αλογα να ημασταν!!!χααχαχαχααχαχαχα

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ζηλεψα και ηθελα να σας δειξω το αστερακι μου!!!!!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κουκλιτσες τι κάνετε ; Πως πανε οι κοιλιτσες μεγαλώνουν ; Εμείς σήμερα είμαστε 29 εβδομάδων κ το μωρακι όσο περνάει ο καιρός ζωηρευει όλο κ περισσότερο .... Είδα παραπάνω ότι μιλάτε για υγρά, έχω κ εγω αλλα όχι πολλά απλα βάζω σερβιετακι για να μην λερωνω το εσωρουχο...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στην κυριολεξια ολες οι νηστειες μαζι!!!!!!!!!ελα μην απογοητευεσαι θα βρει και ο αντρουλης σου δουλιτσα!γεροι να ησαστε μονο και εσεις και το μωρακι και ολα μια χαρα θα ειναι!καλε εγω μεχρι και για ψωνια στο super φτιαχνομαι για να νιωσω λιγο ομορφα Razz

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stellaef έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ζηλεψα και ηθελα να σας δειξω το αστερακι μου!!!!!!!!!
να τον χαιρεσαι ειναι ενας κουκλος!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελλα, κουκλος ο γιος! τι ματια ειναι αυτα καλε?! φτου φτου μην στο ματιασουμε τον κουκλο! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δημητρουλα που εισαι????? ειμαι ετοιμη Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:αχ με τα υγρα αφηστε! δε μου φτανουν τα εσωρουχα!!! χαχαχαχαχα! η λεξη κατουρημενη καποιες φορες ειναι πολυ μικρη για να περιγραψει αυτο που μου συμβαινει!!!!χαχααχαχχα
για το σεξ δεν μπορω ουτε να το συζηταω αλλο πιααααααααα!!! εχω ξεχασει τι σημαινει! νομιζω οτι εχω κανει παρθενορραφη!!!!χαχαχχααχα
επισης κι εγω τωρα που αρχισα να ψιλοβγαινω κοιταω τον κοσμο σαν χαζουλα!!! χαχαχαχαχα! αφου θα ρθει κανεις να μου ζητησει το λογο καμια ωρα!!! χαχαχαχαχα! αλλα τωρα μεχρι την Κυριακη μ αυτη τη ζεστη δε νομιζω να κουνηθω απ το σπιτι! εχω και να ετοιμασω δουλιτσα,την Τριτη ξεκιναω μαθημα!!!!


xaxa συμφωνω..με το κατουρημενη αλλα δεν μπορω και τα σερβιετακια για πολυ Rolling Eyes

Εγω καμια φορα επειδη μας επιτρεπει ο γιατρος επιφυλακτικα.. του λεω του αντρα μου εκεινη την ωρα με διστακτικη φωνουλα"τρυφερα..ξερεις είμαι παρθένα..γκουχου γκουχου".Και κανω το σεξ κωμωδια...
Χθες ειπαμε να κανουμε μια αποπειρα και κατα το ενδιαμεσο ευτυχως δεν ειχαμε ξεντυθει εντελως ακουμε απο μεσα τη μικρη να πινει το νερο της ,να σηκωνεται ,να περπατεαει να μπαινει στην κρεβατοκαμαρα να πινει το δικο μου νερο και με κλειστα ματακια να μου λεει κανε μαμα πιο περα..  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 27 850933 ξαπλωνει διπλα μου και κοιμαται!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 27 215994 Μειναμε με το...στο χερι που λενε...έχει κι αλλες πολλες εκπληξεις το να γινεσαι γονιος...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Κι απο μωρα το μυριζονται και κλαινε εκεινη την θερμη ωρα...οχι παντα αλλα θα τυχει αναλογα το παιδι φυσικα!

Στελλα να τον χαιρεσαι!Κουκλος!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω ακουσει τετοιες περιγραφες ξανα πω πω..τι να κανουμε ειναι πανεξυπνα τα πιτσιρικια

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω με τα γλυκα έχω κολλημα..πρωτη φορα τα προτιμω απο το φαγητο!!!Δεν είμαι γενικα του γλυκου όμως..και ειδικα τα σοκολατενια!
Να δεις η ελλειψη του σεχ φερνει την όρεξη για σοκολατα!Και τα περιττα κιλακια
και για όλα φταιει που δεν το κανουμε Laughing Laughing Laughing και οχι η εγκυμοσυνη!!
Παλι δικαιολογηθηκα που εγω εχω βαλει 7 κιλα μεχρι τωρα!Ζωη να ΄χω η καημενη καθολου δεν τρωω Rolling Eyes Αφου εμενα θα πρεπει να με βαλουν σε λιγο σε διαιτα!

Αλκοολ οταν θελω κλεβω μπυριτσα(5-6 γουλιες) όποτε πινει ο ευτυχης πατερας και παραγγελνω καμια χωρις αλκοολ οταν εχει το μερος που παμε..μια στις τοσες πινω και κανενα ποτηρακι κρασι!

Καμια σχεση με την πρωτη εγκυμοσυνη τη μη μου απτου που ημουν γενικως! Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις