Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
143 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 143 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θεσσαλονικη ειμαι.

τι να πω, θα δείξει όταν θα επισκεφτω τη φαρμακοποιό μου....
αλλά αργά ή γρήγορα κανένας δε θα τη γλιτώσει!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κι απο μενα!!! εδω παντως που μενω εγω δεν εχει ακομη τετοιο προβλημα! εχω αγχωθει λιγο με το τι πραγματα υα χρειαστω στην κλινικη, και γενικως για το μωρο και πουθενα δεν βρισκω μια λιστα που να με καθοδηγει !!! επισης αυριο εχω β επιπεδου κι εχω αγχωθει παααααααρα πολυ!!!!! δεν θα ειναι κι ο καλος μου!!!! με την αδερφη μου θα παω!!! πφ!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια μου!!!!! τι κανετε??? καλα???? εγω εδω ησυχα...κλασσικα...ξαααααπλα ατελειωτη!!!! αλλα γενικα ειμαι καλα....ειχαμε παει στο γιατρο την παρασκευη.....η μπουμπουκα μου εχει παει 1350 γραμμαρια!!!!! μεγαλωσε το ζουζουνακι μου......την νοιωθω εγω κ μηνες σχεδον ασταματητα....κ πλεον καποιες φορες ειναι τοσο δυνατα τα χτυπηματα...που η τρομαζω...η ψιλιποναω!! τοσο πολυ η μικρουλιτσα μου η ζωηρη!!!!! χαιρομαι απιστευτα....λιγο για καμια ωριτσα να μην την νοιωσω...ανησυχω.....αλλα ειναι στην φαντασια μου...πρεπει να κοιμαται το μικρουλακι μου κιολας!!!
εσεις καλα???
μπου μου...μην αγχωνεσαι...ολα μια χαρα θα πανε αυριο!!
μπραβο ευη που ολα πηγαν τελεια στην β επιπεδου...με το καλο ο μπεμπακος σου....κ φυσικα...κ πολυ καλη που ησουν με την πεθερα...ελεος...υπαρχουν κ ορια!!!!
καλωσηρθατε οι νεες εγκυουλες!!!
οσες ειστε διακοπουλες....να περνατε τεεεελεια!!
φιλια πολλα!!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ φεύγω αύριο επιτέλους για διακοπές και σήμερα το πρωί με έπιασε η παλαβομάρα μου και πηγα κι έκανα έναν υπέρηχο, έτσι χωρίς λόγο απλά για να είμαι ήσυχη οτι όλα είναι καλά.

Το αγοράκι μου εξακολουθεί να είναι μια χαρά, εμένα πάλι εξακολουθεί ο πλακούντας μου να είναι χαμηλά (μου το είχαν πει αυτό πριν 3 εβδομάδες, αλλά είχα την ελπίδα οτι θα αρχίσει να ανεβαίνει μαζί με τη μήτρα, αλλά μπα, ακόμα παραμένει χαμηλά...). Τελοσπάντων, θα προσπαθήσω να μην αγχωθώ πολύ, απ την άλλη δε θέλω να πιάσω και το κρεβάτι!

Με το καλό και μόνο καλά νέα σε όσες πάνε για β' επιπέδου αυτές τις μέρες!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η Ευη ακομη δε βρηκε ιντερνετ;;; η Μαρκελα που ειναι;;; irene καλως ξαναρθες!!!! φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!! ουφ αυριο θα χω ελπιζω κι εγω καλα νεα απο β επιπεδου! ελπιζω αυτη τη φορα να καθεται καλυτερα η μικρη μου τουλαχιστον να δω επιτελους τη φατσουλα της και να μην κανει παλι ακροβατικα!!!! Laughing

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία με το καλό η β επιπέδου! Είναι απολαυστική πάντως... Κρατάει αρκετή ώρα!!! Καλά όχι δυόμιση που κράτησε η δική μου, αλλά κανα σαραντάλεπτο σίγουρα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να δεις και τη φατσούλα της!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Patsie έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ φεύγω αύριο επιτέλους για διακοπές και σήμερα το πρωί με έπιασε η παλαβομάρα μου και πηγα κι έκανα έναν υπέρηχο, έτσι χωρίς λόγο απλά για να είμαι ήσυχη οτι όλα είναι καλά.

Το αγοράκι μου εξακολουθεί να είναι μια χαρά, εμένα πάλι εξακολουθεί ο πλακούντας μου να είναι χαμηλά (μου το είχαν πει αυτό πριν 3 εβδομάδες, αλλά είχα την ελπίδα οτι θα αρχίσει να ανεβαίνει μαζί με τη μήτρα, αλλά μπα, ακόμα παραμένει χαμηλά...). Τελοσπάντων, θα προσπαθήσω να μην αγχωθώ πολύ, απ την άλλη δε θέλω να πιάσω και το κρεβάτι!

Με το καλό και μόνο καλά νέα σε όσες πάνε για β' επιπέδου αυτές τις μέρες!!!!

Καλές διακοπές!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμια μεσα;;;; Shocked

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλο!
ωραιος καιρός! εβρεξε κιολας και μυρισε χωριο.σαν μυρικαστικο ειχα βγει στην αυλη και επαιρνα βαθιες ανασες. βρηκα και μελι φρεσκο....καλα πρεπει να εχω τσακωσει 2 κιλα για πλακα. το κολυμπι βοηθαει πολυ στον κολικο εντερου και επιτελους βρισκομαι μπρουμυτα.....  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 15 215994
θα ξαναμπω αυριο.σας φιλω γλυκα γλυκα....
οσο για τις καινουργιες...ερχεται η μαρκελα με το ανακριτικο-αλλιως η αντικαταστρια αθανασια-χαχαχα
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασια μου ειμαι μεσα Smile
Αθανασια μου, χαιρομαι πολυ που τα περνας καλα!!Κοιτα να φορτισεις μπαταριες και πες ενα μεγαλο ευχαριστώ στον πεθερούλη που βοηθησε ώστε να μην χαθουν οι διακοπουλες Laughing

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες! Τι κάνετε? Αναστασία μου πως πήγε η β επιπέδου? Την είδατε τη φατσούλα? Εμείς σήμερα φεύγουμε... πάμε στη μανούλα μου! Επιτέλους θα βγω από το σπίτι! Βέβαια θα πάω σε ένα άλλο σπίτι, ξάπλα θα είμαι πάλι και θα πιάνομαι, αλλά... Μανούλα! Σας φιλώ! Εγώ θα μπαίνω! Έχουμε νετ στο χωριό μου! Very Happy

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια!! Τι κανετε??? δε βλεπω καμια πρωινη....

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλημερα!!!
Τι κανετε?? Εγω ετοιμαζομαι να βγω για να παω σουπερ μαρκετ με την μαμα αλλα εχει ζεστη και λιγο το σκεφτομαι... Shocked

Αναστασια μου πως βηγε η Β' επιπεδου??
Χθες μαλλον δεν σε προλαβα..

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:η Ευη ακομη δε βρηκε ιντερνετ;;; η Μαρκελα που ειναι;;; irene καλως ξαναρθες!!!! φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!! ουφ αυριο θα χω ελπιζω κι εγω καλα νεα απο β επιπεδου! ελπιζω αυτη τη φορα να καθεται καλυτερα η μικρη μου τουλαχιστον να δω επιτελους τη φατσουλα της και να μην κανει παλι ακροβατικα!!!! Laughing

καλη επιτυχια στη β επιπεδου!!
τι ώρα την έχεις??

εγώ Πέμπτη μεσημέρι...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες! Τι κάνετε? Αναστασία μου πως πήγε η β επιπέδου? Την είδατε τη φατσούλα? Εμείς σήμερα φεύγουμε... πάμε στη μανούλα μου! Επιτέλους θα βγω από το σπίτι! Βέβαια θα πάω σε ένα άλλο σπίτι, ξάπλα θα είμαι πάλι και θα πιάνομαι, αλλά... Μανούλα! Σας φιλώ! Εγώ θα μπαίνω! Έχουμε νετ στο χωριό μου! Very Happy

καλά να περάσεις στη μαμά σου!!
μια χαρά θα ξελαμπικάρεις...και το σημαντικότερο δε θα μαγειρευεις!!
κι εγώ 3 εβδομάδες είχα στη μαμά! ξάπλα αλλά άλλαξα περιβάλλον! τώρα πάλι στο διαμέρισμα..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακι μου!!! το απογευμα εχω την εξεταση και ουφ δεν περναει η ωρα!!! αν ειμαστε καλα μανα και κορη και μου εδωσει ελευθερας ο γιατρουδακος μου θα παμε μετα καμια βολτουλα οποτε η θα σας ενημερωσω αργα το βραδυ η αυριο το πρωι!!καλα να περασεις κοριτσακι στην μανουλα σου!!!! reine μεθαυριο κι εσυ ε;;; αντε πολλες αγωνιες γεμισε το φορουμ!!!! mariaro δεν με προλαβες! περιμενα αλλα δεν ηταν καμια και βαρεθηκα!!!! χιχιχιχι!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό! Εγώ έφτασα και περιμένω το μπριάμ να βγεί από τον φούρνο!!! Μα γιατί της μανούλας το φαί είναι πιο νόστιμο? Χα! Είμαι χαρούμενη που ήρθα στην οικογένειά μου!!! Very Happy Εύχομαι να πας μια σούπερ βόλτα και να ευχαριστηθεί η ψυχούλα σας!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ντε γιατι ειναι τοοοοοοοσο νοστιμο της μαμας το φαι!!!;;;;; και τα ιδια να κανουμε παλι πιο νοστιμο θα μου φαινεται της μαμας!!!!!!! αχ μακαρι να ναι οοοοοολα καλα!!!!! για ολες μας!!!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δημητρα ευχομαι να περασεις τελεια στην μανουλα!!! Να ξεκουραστεις και να χαλαρωσεις!!!

Αναστασια μου καλυτερα να μην προλαβεις να μας πεις νεα σημερα γιατι θα εχουν παει ολα σουπερ και δεν θα προλαβεις απο την μεγαλη βολτα που θα πας!!! Ευχομαι τα καλυτερα!!!

Reine με το καλο και η Β' επιπεδου και για σενα!! Ολα να πανε τελεια!!!

Εγω μολις γυρισα η σουρτουκο!!! Πηγαμε σουπερα μαρκετ με την μαμα και μετα περασα μια βολτα απο την κωμμωτρια μου και επειδη δεν ειχει κοσμο εκατσα να με κουρεψει. Ειχα να τα κοψω πολυ πριν μεινω εγκυος!! Shocked
Μολις σχολασει ο αντρουλης μου θα παμε εξω για μαμ (τον εχω κλεισει μεσα με την εγκυμοσυνη, εχω γινει της υγιεινης και δεν τρωω σχεδον τιποτα απ'εξω!!) και μετα θα παμε να ψωνισει κουστουμι για την κουμπαρια που εχουμε το Σεπτεμβριο...
Ισως ψωνισω και αθλητικα γιατι αυτα που εχω τωρα πλεον δεν μου κανουν Shocked Shocked Εχουν πριστει και τα δικα σας ποδια??

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ σ ευχαριστω μεσα απο τα βαθυ της...κοιλιας μου και της καρδιας μου ! το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!! ας ειναι καλα το μωρακι μου και το περιβαλλον του και μετα για μενα δεν πολυπειραζει! τωρα μαθημενα τα βουνα απ τα χιονια!!!! φιλακιααααααααα
υγ. οχι τα ποδια μου δεν εχουν πρηστει καθολου!!! να πινεις πολλα πολλα νερα!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing μπορει ομως και επειδη παιρνω 6 μαγνησια τη μερα να μην πρηζονται δεν ξερω!!! ας μας πουν κι αλλες!!!! καλη μασα.... Laughing Laughing Laughing

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ευχαριστώ Αναστασια μου!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία κι εγω σου εύχομαι να πανε όλα καλα σήμερα κ να μας πεις αύριο ευχάριστα νέα!!! Ουτε εμένα έχουν πριστει ακόμα τα πόδια μου αλλα με πιάνουν σχεδόν κάθε βράδυ κραμπες ....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλεναδουλινες μου γλυκες!!!! Απ το κινητο μπαινω μονο για να σας πω τα ευχαριστα νεα!!!!! Λοιπον μιση ωρα χαζευαμε με την αδερφη μου τη μπεμπα μας!!! Ειμαστε 630γραμμαρια!!!! Ουαου!!!ολα ειναι πολυ καλα κ επιτελους μπορω να βγαινω καμια βολτα κ να περπαταω λιγακι λαου λαου!!!! Δν το πιστευω!!!! Ε π ι τ ε λ ο υ ς!!!!!! Ευχομαι ολες οι κοπελες να εχετε τετοια αποτελεσματα!!!! Φιλακια πολλα βγαινω βολτουλα!!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Φιλεναδουλινες μου γλυκες!!!! Απ το κινητο μπαινω μονο για να σας πω τα ευχαριστα νεα!!!!! Λοιπον μιση ωρα χαζευαμε με την αδερφη μου τη μπεμπα μας!!! Ειμαστε 630γραμμαρια!!!! Ουαου!!!ολα ειναι πολυ καλα κ επιτελους μπορω να βγαινω καμια βολτα κ να περπαταω λιγακι λαου λαου!!!! Δν το πιστευω!!!! Ε π ι τ ε λ ο υ ς!!!!!! Ευχομαι ολες οι κοπελες να εχετε τετοια αποτελεσματα!!!! Φιλακια πολλα βγαινω βολτουλα!!!!!!
.

Μπράβο κοπέλα μου χαίρομαι παρα πολυ για σένα κ το μωρακι σου που είστε κ οι 2 καλα... Άντε να βγεις κ εσυ λίγο έξω να ξεσκασεις λίγο κ τέλος η στεναχωριες απο τώρα κ πέρα !

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο Αναστασια μου!!! Ολα πηγαν τελεια και πηρες και το πρασινο φως για βολτουλες!!! Η Παναγιτσα βοηθησε!!! Καλα να περασετε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις