Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
158 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 158 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Ξυπνούσα που ξυπνούσα νωρίς στη πόλη...Τώρα στο χωριό από το άγριο χάραμα! Έχει μια απίστευτη δροσιά...Είναι τέλεια, όπως τέλεια είναι και τα νέα σου Αναστασία μας!!! Μπράβο!!! Είμαι τόσο χαρούμενη για σένα και τη μπέμπα σου! Είδες το παιδάκι σου έβαλε τα δυνατά του να πάει η μανούλα βόλτα! Χα χα! Άντε να έρθει κι ο αντρούλης σου και ποιός σε πιάνει μετά!!! Very Happy
Κοιλίτσες όμορφες σας στέλνω οξυγόνο και φιλιά!
Α! Χρόνια πολλά Μαρίες! Να χαίρεστε τις κοιλίτσες και τους άντρες σας και να περάσετε σούπερ σήμερα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοιλιτσες μου!!!! Σας ευχαριστω πολυ για τη χαρα που δειχνετε! Ευχομαι σε οσες κοπελες εχουν προβληματα να τα ξεπερασουν πολυ πολυ γρηγορα αλλα κ σ αυτες που δν εχουν να συνεχισουν ετσι την εγκυμοσυνη τους κ λομη καλυτερα!!!! Με τοση δυναμη που πηρα χθες απ τη μπεμπα μου που ειναι καλα κ μεσα να μου λεγε να κατσω παλι θα καθομουν τελικα οσο κ να γκρινιαζα!!!! Η παναγια να ναι παντα διπλα μας!!! Κ αυτη μανουλα ηταν κ βιωσε το χειροτερο πονο! Ισως γιαυτο μας ειναι τοσο οικεια στην προσευχη!!! Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν αλλα κ σ αυτες που δν γιορταζουν!!! Φιλακια πολλα!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Ξυπνούσα που ξυπνούσα νωρίς στη πόλη...Τώρα στο χωριό από το άγριο χάραμα! Έχει μια απίστευτη δροσιά...Είναι τέλεια, όπως τέλεια είναι και τα νέα σου Αναστασία μας!!! Μπράβο!!! Είμαι τόσο χαρούμενη για σένα και τη μπέμπα σου! Είδες το παιδάκι σου έβαλε τα δυνατά του να πάει η μανούλα βόλτα! Χα χα! Άντε να έρθει κι ο αντρούλης σου και ποιός σε πιάνει μετά!!! Very Happy
Κοιλίτσες όμορφες σας στέλνω οξυγόνο και φιλιά!
Α! Χρόνια πολλά Μαρίες! Να χαίρεστε τις κοιλίτσες και τους άντρες σας και να περάσετε σούπερ σήμερα!
να σαι καλα κοιλιτσα! Κ γρηγορα να σηκωθεις κ συ!!!! Απολαυσε τωρα την 'καθαριοτητα' εκει κ τη φροντιδα της μανουλιτσας σου κ ολα να πανε καλα!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια!!
Χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!!!!
αναστασια μου,πολύ χαιρομαι που ολα είναι καλα και ακομα περισσοτερο χαιρομαι που χαλαρωσες λιγακι.
τι κανουν οι υπολοιπες τσουπρες???

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα σε όλε ςτις κοιλίτσες και χρόνια πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!!
μεγάλη μέρα σήμερα!! η παναγιά να είναι μαζί μας και να φέρουμε όλες υγιέστατα μωράκια στον κόσμο!!
αναστασία μου τι τέλεια νέα είναι αυτά? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]μπράβο κούκλα μου!!είδες κάθε εμπόδιο για καλό!! έμεινες λίγο καιρό ξάπλα αλλά τώρα η μπέμπα θα σε ανταμείψει!!
μακάρι κι εγώ να έχω καλά νέα για αύριο...!

φιλιά σε όλες!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου ευχομαι να ειναι τελεια τα νεα σου!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ω ρε κοσμος!!!! κοριτσακια "χανομαστε"!!!!! εεεεε ολες διακοπαρετε;;;;;;;;; καλα που γενναμε χειμωνα μπας και ανασυνταχτουμε ως τοτε!!!!!! που πηγαν οοοοολοι!;!;:!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασια μου!!!
Εδω ειμαι Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θες τσατ η νυσταζεις;

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρες κοιλίτσες!!!Τι μου κάνετε; Ειρήνη με το καλό σήμερα η β! Όλα τέλεα θα είναι! Very Happy Τι νέα έχετε; Εγώ είμαι ήρεμη και χαλαρή στην οικογενειακή εστία!
Που είσαι Αθανασία; Τι λένε οι ένδοξες Βελιές;

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που είστε χαμένες όλες καλεεεεεε????
εγω απο το σαββατο θα απουσιαζω μεχρι τη δευτερα, θα παμε σε κατι φιλους μας στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικης. Ως τοτε, μετραω τις μερες αντιστροφα και ανυπομονω να φυγω εστω και για ενα τριημερο, παρολο που είμαι σε παραθαλασσιο μερος θελω να παω και καπου αλλου βρε αδερφε!!!! `

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααα και ξεχασα να πω, είμαι πολύ χαρούμενη που σήμερα μπαινω στον εβδομο!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 215994 Δεν καταλαβα πως περασε τοσος καιρος και οτι σε μολις δύο μήνες θα μπω στο μήνα μου και θα περιμενω να δω το μωρακι μου!!!! Δεν καταλαβα εγκυμοσυνη αυτη τη φορα, να φανταστειτε, δεν θυμαμαι ποτε θα παω στο γιατρο, ποτε θα πρεπει να κανω τη καμπυλη... όλο κοιταω το σημειωματαριο μου για να μη ξεχαστω!!!! χαχαχα!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!Γυρισα κι εγω δουλειά ..μεχρι να φυγω σε 6 βδομαδες!
Δεν θα έλεγα οτι ξεκουραστηκα με την κλασικη εννοια.Με τη συμβατικη ομως εγκυος+ εργαζόμενη μητέρα ηρθα λιγο πιο ανανεωμενη.Για εγκυος εκανα αρκετα πραγματα και παλι ο υπνος ηταν αυτο που παραμελησα και σιγουρα χρειαζομαι πολυ!

Η μικρη γυρναει σε 10 μερες στον παιδικο σταθμο και τωρα πηγε για 2 μερες στην πεθερα μου και θα ερθει και μια βδομαδα στη μαμα μου( εδω σε μας δηλαδη) και επιστροφη στις ριζες της κι αυτη..νομιζω κοριτσια στα 4 χρονια το μωρο γινεται παιδι και οσο ζωηρο κι αν ειναι μπορεις να ξενοιασεις απο πολλα μωρουδιακα που εκανες ως τωρα.

Οσα μπορεσα να διαβασω ειδα καλα νεα και ευχομαι καλυτερα...καλωσηρθαν και τα νεα κοριτσια!Βλεπω εγκαταλειψη στο φορουμ γενικα λογω ημερων ..απο Δευτερα φανταζομαι σιγα σιγα θα επιστρεψουμε!

Εμας το νινι μας στην κοιλια μεγαλωνει..τη Δευτερα θα το ξαναδουμε!
Ειναι νομιζω πιο ζωηρο απο την Μελινα ..αν δεν με απατα η μνημη μου !Ισως επειδη ειναι αγορακι ; Δεν ξερω!Κολυμπησε παντως πολλες φορες μεσα στην κοιλια μου στην θαλασσα και στην πισινα.  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 990599

Σας φιλώ όλες!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!!!Γυρισα κι εγω δουλειά ..μεχρι να φυγω σε 6 βδομαδες!
Δεν θα έλεγα οτι ξεκουραστηκα με την κλασικη εννοια.Με τη συμβατικη ομως εγκυος+ εργαζόμενη μητέρα ηρθα λιγο πιο ανανεωμενη.Για εγκυος εκανα αρκετα πραγματα και παλι ο υπνος ηταν αυτο που παραμελησα και σιγουρα χρειαζομαι πολυ!

Η μικρη γυρναει σε 10 μερες στον παιδικο σταθμο και τωρα πηγε για 2 μερες στην πεθερα μου και θα ερθει και μια βδομαδα στη μαμα μου( εδω σε μας δηλαδη) και επιστροφη στις ριζες της κι αυτη..νομιζω κοριτσια στα 4 χρονια το μωρο γινεται παιδι και οσο ζωηρο κι αν ειναι μπορεις να ξενοιασεις απο πολλα μωρουδιακα που εκανες ως τωρα.

Οσα μπορεσα να διαβασω ειδα καλα νεα και ευχομαι καλυτερα...καλωσηρθαν και τα νεα κοριτσια!Βλεπω εγκαταλειψη στο φορουμ γενικα λογω ημερων ..απο Δευτερα φανταζομαι σιγα σιγα θα επιστρεψουμε!

Εμας το νινι μας στην κοιλια μεγαλωνει..τη Δευτερα θα το ξαναδουμε!
Ειναι νομιζω πιο ζωηρο απο την Μελινα ..αν δεν με απατα η μνημη μου !Ισως επειδη ειναι αγορακι ; Δεν ξερω!Κολυμπησε παντως πολλες φορες μεσα στην κοιλια μου στην θαλασσα και στην πισινα.  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 990599

Σας φιλώ όλες!
Βρε καλως την!!!! Που θα πας σε 6 εβδομαδες παλι??????

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αδεια εγκυμοσυνης και μετα λοχειας και μετα εξαμηνο(αν δεν το καταργησουν)  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 654316
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 604962

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Αδεια εγκυμοσυνης και μετα λοχειας και μετα εξαμηνο(αν δεν το καταργησουν)  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 654316
 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 604962
Φτου φτου να μη το καταργήσουν!!! Κρίμα είναι οι εργαζομενες μανουλες!! ξερεις αν ισχυει ακομα και το δίμηνο ανευ αποδοχων??

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν το εχω ψαξει αλλα φανταζομαι αν ειναι ανευ αποδοχων δεν υπαρχει λόγος να καταργηθεί!Το θέμα είναι να μην πρεπει να υπογραψει συμφωνος και ο εργοδότης! Rolling Eyes Σε οτι ανακατευονται αυτοι υπαρχοει προβλημα! Mad

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:ααααα και ξεχασα να πω, είμαι πολύ χαρούμενη που σήμερα μπαινω στον εβδομο!!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 215994 Δεν καταλαβα πως περασε τοσος καιρος και οτι σε μολις δύο μήνες θα μπω στο μήνα μου και θα περιμενω να δω το μωρακι μου!!!! Δεν καταλαβα εγκυμοσυνη αυτη τη φορα, να φανταστειτε, δεν θυμαμαι ποτε θα παω στο γιατρο, ποτε θα πρεπει να κανω τη καμπυλη... όλο κοιταω το σημειωματαριο μου για να μη ξεχαστω!!!! χαχαχα!!!
μπραβο ρε θηριο ποτε μπηκες!!!;;;; τελεια! αντε ζηλευω!!!!!
κοριτσακια γεια κι απο μενα!!!!!!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα καλησπέρα!!
γύρισα από τη Β επιπέδου και από την έξοδο που κάναμε και για φαγητό μετά!!
όλα ήταν καλά, οι μετρήσεις φυσιολογικές!!
αλλά δεν το χάρηκα καθόλου όπως το είχα τουλάχιστον στο μυαλό μου!!
έφαγα πολύ ξεπέταγμα...σε 10 λεπτά μας ξεπέταξε!!
ξενέρωσα απίστευτα με τη γιατρό, εμπόριο απίστευτο!!
πιστεύω τόσο γρήγορα που τα έκανε να τα είδε όλα καλά...απλά δεν περίμενα τέτοια αντιμετώπιση!
η γιατρός ήταν σαν ρομποτ, έκανε όλες τις μετρήσεις και δεν εξηγούσε τίποτα!!
εγώ προσπαθούσα δειλά δειλά να ρωτήσω κάποια πράγματα γιατί και με το ύφος που είχε μπορεί και να μου την έλεγε...
τι να πω....
από τη μια χάρηκα που κανονικά είναι όλα καλά αλλά από την άλλη έφαγα απίστευτο ξενέρωμα για το πόσο εμπόριο τα έχουν κάνει όλα γύρω μας!! αλλιώς την περίμενα αυτή την εξέταση κι αλλιώς ήταν!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:καλησπέρα καλησπέρα!!
γύρισα από τη Β επιπέδου και από την έξοδο που κάναμε και για φαγητό μετά!!
όλα ήταν καλά, οι μετρήσεις φυσιολογικές!!
αλλά δεν το χάρηκα καθόλου όπως το είχα τουλάχιστον στο μυαλό μου!!
έφαγα πολύ ξεπέταγμα...σε 10 λεπτά μας ξεπέταξε!!
ξενέρωσα απίστευτα με τη γιατρό, εμπόριο απίστευτο!!
πιστεύω τόσο γρήγορα που τα έκανε να τα είδε όλα καλά...απλά δεν περίμενα τέτοια αντιμετώπιση!
η γιατρός ήταν σαν ρομποτ, έκανε όλες τις μετρήσεις και δεν εξηγούσε τίποτα!!
εγώ προσπαθούσα δειλά δειλά να ρωτήσω κάποια πράγματα γιατί και με το ύφος που είχε μπορεί και να μου την έλεγε...
τι να πω....
από τη μια χάρηκα που κανονικά είναι όλα καλά αλλά από την άλλη έφαγα απίστευτο ξενέρωμα για το πόσο εμπόριο τα έχουν κάνει όλα γύρω μας!! αλλιώς την περίμενα αυτή την εξέταση κι αλλιώς ήταν!!
γεια σου κοριτσακι!!! γιατι ρε συ ετσι;;; και ποσο πληρωσες;;; εμας μιση ωρα μετρουσε ελεγε,μετρουσε ελεγε....τελοσπαντων κοιτα το αποτελεσμα!! το μωρακι σου ειναι καλα και αυτο μετραει!! αντε καλη συνεχεια τωρα!!!! χιχιχι!!! I love you I love you

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα,

Μπράβο, Reine χαίρομαι που πήγαν όλα καλα!ναι ξέρω έχει κι απο αυτού του είδους τους γιατρούς...κρίμα αλλα το αποτέλεσμα μετράει..σας είπε το φύλο ή ούτε αυτο!?

Καλο βράδυ!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΝΕΑ ΜΠΡΑΒΟ  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 16 215994 ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΕΓΩ ΗΡΕΜΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΑΞΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΗΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΦΕΤΟΣ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Crying or Very sad Α ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ!!!!!!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλησπέρα,

Μπράβο, Reine χαίρομαι που πήγαν όλα καλα!ναι ξέρω έχει κι απο αυτού του είδους τους γιατρούς...κρίμα αλλα το αποτέλεσμα μετράει..σας είπε το φύλο ή ούτε αυτο!?

Καλο βράδυ!

ευτυχώς το φύλο το ξέραμε από πολύ νωρίς!!
πλήρωσα 140 ευρώ και έξω από την πόρτα!!
τι να πω...ξενέρωσα πολύ αλλά μου έφυγε τώρα! δυστυχώς όλα γύρω μα ςτα έχουν κάνει εμπόριο και δυστυχώς λίγοι γιατροί κάνουν καλά τη δουλειά τους πλέον! το χρήμα πάνω από όλα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια χαίρομαι που όλες σας έχετε καλά νέα...Τι κάνετε σήμερα?εγώ είμαι μόνη μου , δεν έχω δουλειές κ βαριέμαι υπερβολικά!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια!!!!! τι κανετε;;; βασικα ειμαστε υπο διαλυση ναι;;;;;;; εγω καλα,η ψυχολογια μου πολυ πολυ καλυτερη αλλα συγκρατημενη(μετα απ ολα αυτα),το Σ.Κ. θα ρθει ο καλος μου κι εχουμε γαμους να παμε οποτε θα "λειπω"!!!!! ευχομαι σε κανενα μηνα το πολυ να γινουμε περισσοτερες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις