Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κατι μακακες που κυκλοφορουν αναμεσα μας  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 679259
ευγενεια κοριτσια μου. πρεπει να μαθουμε στα παιδια-μωρα μας να ειναι ευγενικα. δεν κοστιζει τιποτα.

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι εγινε αθανασια μου?εννοειται η ευγενεια ειναι μεγαλη αρετη να την εχεις

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σχολιασα μια φωτο ενος φιλου μου στο fb. μετα απο 1 λεπτο σχολιαζει ενας τυπος, που εχουμε κοινη φιλη μια κοπελα απο το χωριο. ε τον ρωταω και εγω-πολυ κακως τι θελω και μιλαω- αν ειναι απο το χωριο η απο την μονεμβασια. και μου απανταει οτι δεν με προσβαλλε και οτι ειναι απο την μονεμβασια. ε για να μηντον βρισω-δεν εχω θεμα να σνομπαρει τα χωρια, εννοειται οτι υπαρχουν ψωνια στον κοσμο μας-του απαντησα οτι ουτε εγω τον προσβαλλα.'πλακα εκανα.να εχουμε να λεμε ρε κοπελια'
καλα το κοπελια, με εκνευριζει απιστευτα, εχω ονομα μαλακα ανοιξε τα στραβα σου να δεις, λες και με ηξερε.
ευτυχως πεταχτηκε ο φιλος μου και μου εξηγησε ποσο μακακας ειναι καιτο τελειωσε.
ακου να εχουμε να λεμε.....  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 679259

εγω φταιω που μιλησα.ραμμενο απο εδω και στο εξης!

σας επρηξα ε?σορυ φιλεναδες

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-να αλλαξουμε διαθεση-
ε ψιτ κοπελιες........

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχ κοριτσια τι επαθα το απογευμα.Πηγα στους γονεις μου με τον αντρα μου και τον γυρισμο παθαινουμε λαστιχο.Μειναμε στις ερημιες.Μεχρι να βρει τροπο ο δικος μου να το φτιαξει περασε αρκετη ωρα.Λιγο πριν μου πει πως ημαστε ετοιμοι να φυγουμε με επιασε ενας πονος στην κοιλια αλλο πραγμα.Σαν πονος περιοδου ηταν στο πιο δυνατο του.Με το που το λεω στον αντρα μου αυτος αρχησε να τρεμει και φωναζε τι θα κανουμε...Μου λεει νοσοκομειο γρηγορα.Μπαινει στο αυτοκινητο και αρχιζει να τρεχει.Με 190 πηγαινε κι εγω εκτος απο τον πονο φοβομουν κιολας.Ε καποια στιγμη φτανουμε στο νοσοκομειο.Μπαινω στα επειγοντα τρομαρα μου και ενας γιατρος που ηταν εκει μου λεει πως αιμοραγω...Τι;;;;;;Κοκκαλο εγω.Ουτε καν το ειδα.Ωρε κλαμα εγω...Ευτυχως με καθησυχασε πως δεν ειναι τιποτα αλλα μου ειπε να κατσω μεσα προληπτικα 1-2 μερες για να κανω και εξετασεις.Πηγε ο αντρας μου σπιτι μου εφερε μια αλαξια και πιτζαμες.Το κακο ειναι πως μου ειπαν πως δεν κανει να σηκωνομαι.Πανω απο το καθε κρεβατι εχει μια οθονη αφης σαν υπολογιστη και επειδη δεν με πιανει υπνος ειπα να μπω(μιας και πιανει ιντερνετ)να σας πω τι τραβαω.Το πρωι θα κανω καποιες εξετασεις για να βεβαιωθουμε πως ολα ειναι καλα...Ακομα δεν μπορω να συνηδητοποιησω πως ειμαι νοσοκομειο.Ελπιζω να μην επαθε τιποτα το μικρο μου

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ότι σου είπαν οι γιατροί να κάνεις κ να μην ανησυχείς,αύριο που θα σου κάνουν τις εξετάσεις θα δεις που όλα θα είναι καλά...Σου έκαναν υπέρηχο ? Κοίταξαν για αποκόλληση πλακούντα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Ότι σου είπαν οι γιατροί να κάνεις κ να μην ανησυχείς,αύριο που θα σου κάνουν τις εξετάσεις θα δεις που όλα θα είναι καλά...Σου έκαναν υπέρηχο ? Κοίταξαν για αποκόλληση πλακούντα?


Μου εκανα υπερηχο και ειπαν ολα καλα.Επειδη ομως εγινε τελειως ξαφνικα ολο αυτο ειπαν να μεινω μεσα και θα κανω και αυριο εξετασεις..Ωχχχ δεν το πιστευω..Το μωρακι μου να ειναι μονο καλα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού το είδαν ότι είναι καλά προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο μπορείς κ να μην σηκώνεσαι καθόλου μέχρι να σε αφήσουν οι γιατροί ...Μπορεί να αγχώθηκες κ να αντίδρασε ο οργανισμός σου με αιμμοραγία ...Τώρα τουλάχιστον έχει σταματήσει?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Αφού το είδαν ότι είναι καλά προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο μπορείς κ να μην σηκώνεσαι καθόλου μέχρι να σε αφήσουν οι γιατροί ...Μπορεί να αγχώθηκες κ να αντίδρασε ο οργανισμός σου με αιμμοραγία ...Τώρα τουλάχιστον έχει σταματήσει?

Σταματησε λιγες σταγονες ηταν αλλα τρομαξα.Θα περιμενω να δω και αυριο τι θα γινει.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λογικό είναι να τρομάξεις δεν είναι κ λίγο αυτό που έπαθες ξαφνικά να ξεκινήσεις γερή κ δυνατή από το σπίτι σου κ να καταλήξεις στο νοσοκομείο...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια και χαρα κι απο μενα!!!! Αθανασια μου οχι δυστυχως δεν εχει πειστει!! αγυριστο κεφαλι ρε παιδι μου!!!! ευτυχως η Τριτη ειναι κοντα και θα δροσισει!!!!
Δημητρουλα μου ευχομαι να σε σηκωσει κι εσενα ο γιατρος σου κι απο δω και περα τιποτε να μη συμβει ξανα!!!
Συμπεθερουλα μου γλυκια τι επαθες;;;
μη μου στενοχωριεσαι κι ο μπεμπης σου σιγουρα ειναι καλα κι ουτε που ιδρωσε το αυτακι του να το πιστεψεις!!!!! θα κανεις οτι σου πουν οι γιατροι και εκεινος θα ναι μια χαρα στη φωλιτσα του!!! τον αγχωσε ο μπαμπας του μεχρι να αλλαξει τη ροδα!!!! χαχαχα!!! κουραγιο το πρωι ειναι πολυ κοντα! ξερεις εσυ εισαι νυχτοπουλι !!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:γεια και χαρα κι απο μενα!!!! Αθανασια μου οχι δυστυχως δεν εχει πειστει!! αγυριστο κεφαλι ρε παιδι μου!!!! ευτυχως η Τριτη ειναι κοντα και θα δροσισει!!!!
Δημητρουλα μου ευχομαι να σε σηκωσει κι εσενα ο γιατρος σου κι απο δω και περα τιποτε να μη συμβει ξανα!!!
Συμπεθερουλα μου γλυκια τι επαθες;;;
μη μου στενοχωριεσαι κι ο μπεμπης σου σιγουρα ειναι καλα κι ουτε που ιδρωσε το αυτακι του να το πιστεψεις!!!!! θα κανεις οτι σου πουν οι γιατροι και εκεινος θα ναι μια χαρα στη φωλιτσα του!!! τον αγχωσε ο μπαμπας του μεχρι να αλλαξει τη ροδα!!!! χαχαχα!!! κουραγιο το πρωι ειναι πολυ κοντα! ξερεις εσυ εισαι νυχτοπουλι !!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994


Αναστασια μου δεν μπορω ολη την ωρα κλαιω.Μπορει να μην επαθε τιποτα ο μικρος μου αλλα με τετοια τρομαρα που πηρα δεν μπορω να την ξεχασω.Μεχρι να ερθει το πρωι δεν θα κλεισω ματι.

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια ευχαριστω πολυ για το αστερακι μου!Τα ματακια τα πηραμε απο την μαμα!(η μαμα ψωνιο)

Ευη ολα θα πανε καλα, μην αγχωνεσαι!

Απο αυπνιες παμε καλα!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια παλι καλα που μπορω να μπω στο φορουμ.Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.Αν δεν ειχα και εσας να μου πειτε μια καλη κουβεντα δεν ξερω τι θα εκανα.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:
Μπου έγραψε:γεια και χαρα κι απο μενα!!!! Αθανασια μου οχι δυστυχως δεν εχει πειστει!! αγυριστο κεφαλι ρε παιδι μου!!!! ευτυχως η Τριτη ειναι κοντα και θα δροσισει!!!!
Δημητρουλα μου ευχομαι να σε σηκωσει κι εσενα ο γιατρος σου κι απο δω και περα τιποτε να μη συμβει ξανα!!!
Συμπεθερουλα μου γλυκια τι επαθες;;;
μη μου στενοχωριεσαι κι ο μπεμπης σου σιγουρα ειναι καλα κι ουτε που ιδρωσε το αυτακι του να το πιστεψεις!!!!! θα κανεις οτι σου πουν οι γιατροι και εκεινος θα ναι μια χαρα στη φωλιτσα του!!! τον αγχωσε ο μπαμπας του μεχρι να αλλαξει τη ροδα!!!! χαχαχα!!! κουραγιο το πρωι ειναι πολυ κοντα! ξερεις εσυ εισαι νυχτοπουλι !!!  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 31 215994


Αναστασια μου δεν μπορω ολη την ωρα κλαιω.Μπορει να μην επαθε τιποτα ο μικρος μου αλλα με τετοια τρομαρα που πηρα δεν μπορω να την ξεχασω.Μεχρι να ερθει το πρωι δεν θα κλεισω ματι.
ειιιιιιι!!! μην κλαις χαζουλα!!!!! αντεεεεεεεεεεεεε ο μπεμπης δε θελει κλαψιαρα μαμα!!!!! μπες στο ιντερνετ να δεις κατι ωραιο!!! πατα μωρακια και δες φωτο!!! αντεεεεε σου λεωωωωω!!!!!!!! θα σου κανω οοοοοση παρεα θες!!!! αν θες μπες τσατ αν μπορεις αν θες να κανουμε χαζολογημα οτι θες!!!!
Στελλιτσα ξεχασα κι εγω να επισημανω ποσο κουκλι ειναι ο γιος σου!!!!να τον χαιρεσαι!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα προσπαθησω να μπω τσατ γιατι μου δειχνει ολο το φορουμ πολυ διαφορετικα απ'οτι στον υπολογιστη

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Θα προσπαθησω να μπω τσατ γιατι μου δειχνει ολο το φορουμ πολυ διαφορετικα απ'οτι στον υπολογιστη
κι αν δεν μπορεις κι απο δω τα λεμε μην ζοριζεσαι!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσι. μην αγχωνεσαι το μεταδιδεις στον μπεμπη. χαλαρωσε-οσο μπορεις- δεν ηταν αιμοραγια αφου σταματησε-καμια μας τρομαζουν οι γιατροι με τις λεξεις-λιγο αιματακι ειχες.τα αγορακια τα κανουν κατι τετοια,δεν ειναι σαν τα κοριτσια-γυναικες παιδι μου αλλες αντοχες απο την μητρα-
πες μας τι εκανες αργοτερα.
καλημερα!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!αχ βρε ευη μου προσπαθησε να μην αγχωνεσαι αφου ο υπερηχος ειναι καλος.απλα μηπως στρεσαριστηκες.μπες να μας πεις τα νεα απο τις εξετασεις.ελπιζω να βγεις συντομα και να πας στο σπιτακι σου.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάρες! Αθανασία? Είσαι εδώ?
Μαριλού μου καλημέρα!
Εύη, καλό μου, μην ανησυχείς! Συμβαίνουν αυτά στις εγκυμοσύνες! Δεν είναι τίποτα! Κουράστηκες καμάρι! Από δω και πέρα δε μας παίρνει να κουραζόμαστε! Χαλαρά! Φιλάκια!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια.Πηγα για τις εξετασεις και ο υπερηχος φανηκε παλι καλος.Θα περιμενω μεχρι το μεσημερι κι αν ειναι ολα καλα θα παω σπιτακι μου.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια!!
Βρε Εύη μου, τι έπαθες? ¨Αντε περαστικά σου εύχομαι και γρήγορα να πας στο σπιτάκι σου!! Και όπως είπαν τα κοριτσια ψυχραιμια!!!!
Και εγώ προχθές το μεσημέρι είχα συσπάσεις πολύ έντονες, είχε πολύ ζέστη και εγω έκανα λιγες δουλιτσες, μη φανταστειτε κατι φοβερο. Ο άντρας μου λιγο τρομαξε, γιατι είχε πετρωσει ολη η κοιλια και μας έκανε εντυπωση που ήταν σκληρό και το μέρος κάτω απο τη κοιλια (ηβικη περιοχη λεγεται???), τελος παντων κοιμήθηκα και μετα ήμουν μια χαρα. Τι να κανουμε συμβαινουν και αυτα στην εγκυμοσυνη, προετοιμάζεται η μητρα για τον τοκετο.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi86 έγραψε:Καλημερα κοριτσια.Πηγα για τις εξετασεις και ο υπερηχος φανηκε παλι καλος.Θα περιμενω μεχρι το μεσημερι κι αν ειναι ολα καλα θα παω σπιτακι μου.
ωραια, αυτο είναι καλο!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!Τι κάνετε;Εύη μου ευχομαι να ήταν κάτι της στιγμής και περαστικό.Ήδη όλα πανε καλα..ξεκουρασου λίγες μέρες και όλα θα πανε τέλεια.
Όσο για την οθόνη αφής επειδή απο τέτοια σου γράφω αν πας τέρμα κάτω στο φόρουμ πατάς κλασική μορφή και σου βγαίνει αυτο που βλέπεις και στον υπολογιστή.μα τι σύγχρονο νοσοκομείο είναι αυτο Shocked

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω κοριτσια.Ευτυχως ολα φαινονται καλα.Μαρια τι δυσκολο που ειναι να γραφεις με αφης.Θα ερθει σε λιγο η πεθερα μου για παρεα(ωραια παρεα να μου πετυχει αλλα τι να κανω αυτη μπορει να ερθει μονο).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις